Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Zase škola
Strasak
Nerevar napsal:
Hééj lidi vy steš sice psali že jako střední škola je leháro že tobyly prázdniny a maturitou ste prošli jako nic ale já byl dneska venku s kámošem a ten řikal že střední neni žádná prdel tak i to řekněte upřímně a pravdivě: je to těžký nebo ne? mám totiž strach Sad Sad


Upřímně? Záleží na výbavě která se ti válí někde mezi pravou a levou stěnou lebky. Já jsem od jisté doby školu skoro nenavštěvoval, neučil jsem se a tím pádem jsem vždy v pololetí a na konci roku dělal velké testy z většiny předmětů, protože jsem z nich nebyl klasifikovaný. Dá se říci že jsem obsáhnul látku ze všeho za půl roku, během asi 5ti hodin učení (tedy jsem si to jednou nebo dvakrát přečetl). Ne že by mi to přineslo nějaké neprůstřelné znalosti, ale na trojky na vysvědčení mi to stačilo.

Co se maturity týče, naučil jsem se přesně jednu otázku z češtiny, protože jsem udělal tu chybu, že jsem dva týdny před náhradním termínem maturity (na první mě samozřejmě kvůli množství doklasifikací nepustili) odjel s kamarádem na chatu, že se jako budeme učit - haha, tolik rumu co tam sem nevypil za život. I to mi stačilo a nějak sem to víceméně ukecal a odvodil.

Na druhou stranu musím říct, že tohle prostě není případ všech a měl sem tam spolužáky, které sem doslova vytáčel tím, že jsem po dvou týdnech přišel na jednu hodinu do školy, ožralej jak motyka, pět minut se o přestávce učil na test a dal ho na jedničku, kdežto oni se na něj jak blázni připravovali tejden dvě hodiny denně a byli rádi za průměr. Jak moc lehká je střední z jejich pohledu, to netušim ... pro mě opravdová zábava.
 
Trimax
Vybírám si VŠ. Tento školní rok maturuju. Dělám Technické Lyceum.

- jsem schopný se naučit programovat, ale kdybych to mě dělal jako práci celou dobu asi bych se zbláznil
- ekonomiku nechci
- přírodovědu nechci
- právničinu nechci

---
To by šlo.

- technika
- umění, desing

Jde mi hlavně o to abych měl dobré uplatnění. Co by jste si zvolili vy?
Rád bych vytvářel funkční a zároveň hezké věci.
 
Strasak
Kdybych měl jít dělat vejšku, tak bych vzhledem k faktu, že chcem do roka a do dne s tatíkem rozject cestovní agenturu, volil cestovní ruch.

Jinak jako pěknej, užitečnej a hlavně lukrativní obor mi přijde stavka-architekt. Solidní je taky právo, ale tam to chce výjimečná úsilí jak ve škole, tak po škole, než se člověk dopracuje k nějakýmu kloudnýmu zaměstnání - nejlépe exekutor.
 
Whirt
Po dlouhé době zase zdravím a pročítám fórum. (protože jsem si do teď užíval prázdnin Smile)

Chodím do ústavu Gympl Nové Město na Moravě a za nějakej ten rok se pokusím vetřít na JAMU. Proto sem možná tak ochotnej tu přispívat - je to moje očekávaná hra a já si čekáním a ni procvičim moje schopnosti psát apod.

Jinak...
#30 Zarath - říkal sem si, že grafiku webu neděláš jen tak pro nic za nic Wink
#40 Nerevar - střední je pohoda, obzvlášť, když nejdeš na Gympl Smile
 
Kaisareia
#40 Nerevar - střední je pohoda, obzvlášť, když nejdeš na Gympl Smile


Souhlasím, jelikož už teď vím, že můj charakter měl jít na nějakou jinou střední než na gympl. Smile
 
deXter
Kluci, jestli máte hlavu a rodiče vás budou dál živit tak jděte na vejšku. S prací je to v dnešní době dost bídný, najít dobrej flek neni žádná prdel.
 
Vojta
souhlasim s dextrem...max si prodlouzite mladi o pul rku pokud se zadari tak o rok Smile kdo nevyzkousi tak nevi...a je to celkem prdel a to sem tam byl jen dvakrat Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Skyrim LE..... zase Skyrim - dotazy, návody,.. 9 13.11.2016 17:41
Zase další problémy... :/ Skyrim - dotazy, návody,.. 19 04.03.2015 19:58
Lavander House - zase ty mody xD Archív zodpovězených dotazů 8 28.02.2014 00:22
Dragonborn-Miraak už zase mizí ze scény ... Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 10 28.04.2013 21:31
Warez zase vyhrál Archív fóra 96 12.04.2012 11:50
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist