Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Zase škola
Honzas4400
Tak co žáci, a žačky, že jste se náramně (!) těšili do školy Smile Zase se tam nudit, dělat co se vám nechce s tou doměnkou, že to za 2-3 dny zapomenete... Grin
Upravil/a Honzas4400 dne 01.09.2011 08:19
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Nerevar
Ani mi nemluv... já du eště ke všemu na střední do prváku... úúplě nový prostředí :/ nechci tam
 
castle
Do školi sem se netěšim VŮBEC!!!!!!HRŮZA jeden den mě něco naučim a za týden za dva to zapomenu.Pff!Pff!Pff!Pff!
Upravil/a castle dne 01.09.2011 10:39
 
Hamby
Ja uz v skole som lebo zijem v holandsku.....a som rada ze uz ta nuda skoncilaSmile
Aj ked vyde Skyrim tak budem urcite lajdat
 
castle
Skyrim nebudu bohužel moc hrát celí den protože bude škola takže ho budu muset pařit po nocích.GrinGrin
 
Mara
taky sem sel dneska do prvaku poprve ... myslel sem ze se zebliju ... x/
Mááára
 
Strasak
Jste blázni střední je nejlepší část vašeho života. Do prváku sem šel jako slušný hošík, během prváku jsem našel nový kámoše za který bych dal ruku do ohně, v druháku jsem začal zatahovat školu, denně sme chodili do kina, hospody, jentak kecat, ve třeťáku mě vyhodili z gymnázia kvůli 4 měsíční absenci, třeťák jsem pohodlně zopakoval na soukromý manažerce a ve čtvrťáku jsem zase do školy vůbec nechodil, nanejvýš 1 týdně na pár hodin. Pololetí jsem vždy zakončil doklasifikací zhruba +- 10 předmětů a na krásno udělal maturitu. Prostě nějaký 3 roky prázdnin se zajímavejma lidma, v alkoholovym opojení....teď jak blbec chodim denně do práce, na kamarády čas nemám, nemám čas defakto na nic - zlatá škola.
 
deXter
Strasak napsal:
Jste blázni střední je nejlepší část vašeho života. Do prváku sem šel jako slušný hošík, během prváku jsem našel nový kámoše za který bych dal ruku do ohně, v druháku jsem začal zatahovat školu, denně sme chodili do kina, hospody, jentak kecat, ve třeťáku mě vyhodili z gymnázia kvůli 4 měsíční absenci, třeťák jsem pohodlně zopakoval na soukromý manažerce a ve čtvrťáku jsem zase do školy vůbec nechodil, nanejvýš 1 týdně na pár hodin. Pololetí jsem vždy zakončil doklasifikací zhruba +- 10 předmětů a na krásno udělal maturitu. Prostě nějaký 3 roky prázdnin se zajímavejma lidma, v alkoholovym opojení....teď jak blbec chodim denně do práce, na kamarády čas nemám, nemám čas defakto na nic - zlatá škola.

přesně tak, střední škola jsou takový prázdniny.. na maturitu jsem se ani neučil a dal jsem jí taky Grin teď pořád chodit do háku a skoro nemám čas na přítelkyni a na pc moc taky ne...
 
Mara
kdyby na ty skole byly aspon holky X'(( xD
Mááára
 
Nerevar
né asi nás je v tý třídě 31 kluků -.-
 
Mara
u nas asi taky tak x) .. ale tak co je to velky mesto xP xD tam se neco najde x)
Mááára
 
castle
Pravda něco se najde a ke všemu ve velikym městě.GrinGrin
Upravil/a castle dne 01.09.2011 23:01
 
Trimax
Teď mě čeká maturita a potom nejspíš vysoká. Co si myslíte o ní?
 
Mara
ze dobre delas to si mylsim oni xD ... dneska se beztoho asi neobejdes
pokud teda nechces makat rukama
Mááára
 
Trimax
Mara napsal:
ze dobre delas to si mylsim oni xD ... dneska se beztoho asi neobejdes
pokud teda nechces makat rukama

Makat rukama a navíc nějak stereotipně bych dlouho nevydržel.
 
castle
Makání rukama je moc těžký.GrinGrin
 
Gabres
No nás je ve třídě 7 kluků a 21 holek Grin to nechtějte!
 
castle
Nás je ve třídě 10 kluků a 14 holek.GrinGrinTak něco mezi.GrinGrin
 
Trimax
castle napsal:
Makání rukama je moc těžký.GrinGrin

Mě by nevadilo makat rukama na klávesnici + s myší. :-D
 
castle
Trimax:To mě taky.GrinGrin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Skyrim LE..... zase Skyrim - dotazy, návody,.. 9 13.11.2016 17:41
Zase další problémy... :/ Skyrim - dotazy, návody,.. 19 04.03.2015 19:58
Lavander House - zase ty mody xD Archív zodpovězených dotazů 8 28.02.2014 00:22
Dragonborn-Miraak už zase mizí ze scény ... Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 10 28.04.2013 21:31
Warez zase vyhrál Archív fóra 96 12.04.2012 11:50
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist