Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
100+ důvodů proč Dan Vávra nesnáší Skyrim
Mike
Nojo, dobrá, klid.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
EldeR
@Mike ... sem v podstatě klidnej, na to, že se pokouším o rozumnou konverzaci s vysírkou, kterýmu dělá problém pochopit jednu až dvě věty.

@Kolousek .... k tobě mám asi jen jedno ... .vyliž mi.
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mopidu
Ale klid lidi, todle tu ani jeden z vás nemá zapotřebí, jenom....neodpovídejte Smile
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Ligos
Hádek bylo poslední dobou málo? Grin

Abych to shrnul za sebe - spousta věcí ve Skyrimu je opravdu vícemenéně nedomyšlených a s mnoha body, které vypsal kolega Kolousek souhlasím.

Ale pravdou je, že obrouvskou spoustu chyb a "nedodělků" napravuje početná moderská komunita.
A tak není problém si celý Skyrim upravit dle svého. A to i třeba, co se týče exteriérů měst, tak interiérů budov...Frown
Upravil/a Ligos dne 05.02.2014 18:01
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
hRDLA
Abych se také vyjádřil:

Kolousek001 napsal:
Předem bych chtěl upozornit hatery a lidi co by se nejradši oženili s Bethesdou, že mám ve Skyrimu nahráno přes 120 hodin a pořád mě baví a pořád tam mám co dělat dál.


To bude ale jeden z těch problému, na takovouhle hru to není moc, spíše bych řekl podprůměrné.

Kolousek001 napsal:
Heh, to že tu mám pár postů neznamená že sem hned nějakej 15 letej šašek co si hraje na borce. Ale tak budiž, já tyhle reakce chápu, sme přece na TES fóru.


To má být jako nějaký pokus o urážku?

----------------

Jinak už jsem to snad někde říkal, ale Skyrim má spoustu chyb, jenže těch kladů je prostě mnohonásobně víc a jsou mnohem větší že to té hře dokáže odpustit.
P.S.: KC tu nikdo nehateuje, jen nemusíme Vávru.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Diego
Raději nebudu psát nic, poněvadž Kolousek001 by se mohl teoreticky naštvat, protože zcela očividně nedokáže pochopit pár vět. A hádek tu bylo dost.
Takže napíšu jen málo...
Fanstránku na Vávrovu hru tvoří ten samý člověk, který kdysi zakládal tenhle web.

Ve Skytimu má nahráno přes 800 hodin, na těch svých pár hodin, nemůžeš řádně hodnotit takovouhle rozlehlou hru.
Jistě, Skyrim má své chyby, ale proto nemusel nikdo psát sto důvodů, kvůli kterým je ta hra špatná.
Zkritizovat se dá každá hra, film, kniha, seriál, hudba....
Na každé hře najdeš chybu, to si pamatuj.

Klidně si přečti mou recenzi zde na webu.
Upravil/a Diego dne 05.02.2014 18:13
 
Kolousek001
EldeR napsal:
@Mike ... sem v podstatě klidnej, na to, že se pokouším o rozumnou konverzaci s vysírkou, kterýmu dělá problém pochopit jednu až dvě věty.

@Kolousek .... k tobě mám asi jen jedno ... .vyliž mi.

bravo, tohle ukázalo tvojí inteligenci v nejvyšší míře. Myslím že už opravdu sem nemá smysl nic psát, protože ty si právě ukázal, že s člověkem jako ty opravdu řeč není ... Tvoje urážky sou opravdu ubohý a trapný, ale co ...
 
Ligos
Pro hádky tu máme speciální téma (HatePark).
Vyjadřujte se prosím dále tam.

Jakékoliv další příspěvky, které se netýkají tématu, budou mazány...
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Skyrim - české knihy na Dragornborn Skyrim - dotazy, návody,.. 5 24.02.2018 22:21
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12479 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist