Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
100+ důvodů proč Dan Vávra nesnáší Skyrim
M@rk
Velmi dlouhé a velmi zajimavé okomentování Skyrimu Wink


http://games.tisc...yrim-57711
Upravil/a M@rk dne 18.12.2011 20:00
 
SkyrimAdmin
Ty důvody co píše, to je tak na článek "100+ důvodů proč nečíst Vávrův názor o Skyrimu".. jako je toho tam tolik, že s něčím souhlasím (např. inventář, ale jen ten tam zmiňujě asi 5x).. došel jsem k bodu cca. 25 a dál se mi číst opravdu nechtělo. Možná viz bod 14 "Když se potápíte, není vidět, kolik vám zbývá vzduchu." - Myslím, že to byl záměr...
Upravil/a SkyrimAdmin dne 27.02.2012 15:36
 
http://skyrim.4fan.cz/
Honzas4400
Za to jeho Mafie 2 je klenot všech klenotů... *facepalm*.
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
M@rk
Stejné je nejlepší bod 33. Oops, ve Skyrimu vlastně žádné záchody nejsou. Grin
 
Ligos
Mno, musím říct, že v některých bodech s ním souhlasím... Třeba co se týče koní, to pro mě bylo zklamání - jsou pomalí, animace jízdy nic moc, a ihned se bezhlavě vrhnou k kdejakému nepříteli a nechají se zabít... A co se týče mluvení postav - taky souhlas. Stejný hlasy, stejný hlášky (každej obchodník říká to samý, každý strážce říká to samý - časem se to oposlouchá... Nicméně mám Skyrim rád, jen mi tam pořád něco chybí a nemůžu přijít na to co to je...Frown
 
Tial
Taky s něčím souhlasím ale z 90% mi to příde stejně jako nesmysl.
 
www.nemamžádnoustránku.cz
lavaledora
To je ale blb. Vždy jsem si myslel že je o trochu chytřejší Frown
http://www.ulozobrazek.cz/images/233_Skyrim_banner.jpg
 
krajnik1
Doufám že to myslel jako vtip. Ano, některé body jsou kritické oprávněně. Ale 90% jsou naprosté kraviny. prostě hater jak má být.
 
BEGYcz
mnom já si zase myslím že má v drtivé většině případů pravdu.
Graficky je hra o kousíček dál, ale co se týče ovládání je to průser jako hrom. Zlatý oblivion (v něm např bylo vidět kolik ti zbývá vzduchu, při míření lukem ti ubývala stamina atd...)
Co se týká levelování a perků plně s ním souhlasím. Ovládání perků je opravdu zážitek...
Teď jsem ve 22levelu a kromě velkých bosů nemám nepřítele a to jsem doposud přerozdělil tušim 10 perků, co budu dělat se zbývajícími netuším - nějak je nepotřebuju.
jedině vodka + RedBull xD
 
www-tdm.cz
tonym95
zvyš si obtížnost a co já sem zpozoroval tak od lvl 40+ je to zase docela sranda hrát (na nejtěžší obtížnost) ... mám problémy s mágama dají mě na 3 rány Wink hra už není tak lehká a to mi vyhovuje
 
Kasha
Když ho to všechno ta ksere, Morrowind, Oblivion, Fallout a tad, tak proč se pouští do něčeho nového? Mluví z něj prachsprostá závist a na každé věci hledá něco, čím by jí pošpinil. Ať se radši pozastaví nad Mafií 2, kterou domrdali jak se dalo.
 
skeve
Já bych přidal bod 114. A to, že se NEDÁ SKYRIM PAŘIT V RACHOTĚ. Grin
Ó Skyrime, Skyrime jsi prokletí mé i požehnaní. Já utápím se v Tvých hlubinách a žiji zde život svůj....
 
Dteam
Bohužel cítím potřebu se k této věci vyjádřit také to, co Dan Vávra nesnáší mi je úplně jedno je to jenom blb protože i konkurence napsala k opravdu četným bugům ve hře to že u takto rozsáhlé hry se vyhnout chybám prostě nelze!! A to co tam vytýká je naprosto nebetyčná ukázka jeho omezenosti až na pár bodů které bud lze prominout nebo to opraví v některém z příchozích patchů a jinak když se mu to nelíbí tak ať to nehraje Grin
 
MortuusDominus
Hmmm, to jsou silná slova Vávro... Tak v pár věcech má bohužel pravdu, ale spíš nepochopím proč Skyrim vlastně hraje. Chyby nechyby ... Skyrim je jedinčná hra a mít tam těch chyb víc, furt by ještě byla. Bere to sice dost ad absurdum, ale chílema to byla i sranda číst,..
 
Dovi
Mám TES rád, ale musím uznat že 90% popsaných chyb je pravda. Oproti morrowindu se nic nového, kromě grafiky nepřidalo. je to smutné...
 
Mukuro Aiken
Mně se nejvíc líbil bod 16, že ukazatel zdraví ubývá z obou stran. To je opravdu hodno nenávisti. Přemýšlím, co ho k takové nesmyslné filipice vede. Proč chce tak urputně a hloupě kopat do něčeho, co ostatní zbožňují? Připadá si málo slavný? Takhle se ale přece zviditelňují jenom blbečci. A jiná možná vysvětlení mu na inteligenci mnoho nepřidají.
Upravil/a Mukuro Aiken dne 18.12.2011 22:58
 
skeve
Bohužel cítím potřebu se k této věci vyjádřit také to, co Dan Vávra nesnáší mi je úplně jedno je to jenom blb protože i konkurence napsala k opravdu četným bugům ve hře to že u takto rozsáhlé hry se vyhnout chybám prostě nelze!! A to co tam vytýká je naprosto nebetyčná ukázka jeho omezenosti až na pár bodů které bud lze prominout nebo to opraví v některém z příchozích patchů a jinak když se mu to nelíbí tak ať to nehraje Grin
.
Přesně můj názor. Něco jiného by bylo, kdyby to byla hra na nějakých 10 hodin. To bych byl také rozčarován. ale vím, že Skyrim bude žít hodně dlouho a za tu dobu a věřím, že to nebude tak dlouho trvat, se těch pár chyb opraví a pak to bude ještě větší radost hrát. Ano budu objektivní a opravdu tam je pár chyb, ale nejsou to chyby takové. které by mě neumožnili hru hrát. A co se týče bugu v qvestech, tak předpokládám, že i ty budou brzo odstraněny. Skyrim je obrovský svět a jako takový je dost náročný ten svět udělat úplně bez chyb a nedostatků. A za těch 103 odehraných hodin mě ty nedostatky příjdou malicherné, protože mě pořád Skyrim něčím novým překvapuje a protože se ukrutně dobře hraje. A to je pro mě důležitější, než jestli mají v hradech rovné stropy a nebo jestli jsou he hře hajzlíky. Hrál jsem a ještě pořád hraji Oblivion a musím říct, že Skyrim udělal dost podstatný krok dopředu a čas a hrači ukážou, jestli je tato hra kvalitní. A jestě jeden vzkaz pro pana Vávru. Jestli jste tam opravdu našel tolik chyb a jestli Vám hra nepřináši ten pravý požitek, tak není nic jednodušího, než udlělat odistalaci a začít hrát podle Vás nějakou kvalitní gamesu. Samotného by mě zajímalo, která to bude. Investoval jsem do této hry litr a vůbec toho nelituji, pravě naopak. S pozdravem pano Vávro, nord Skeve.
Ó Skyrime, Skyrime jsi prokletí mé i požehnaní. Já utápím se v Tvých hlubinách a žiji zde život svůj....
 
Dteam
a ještě mně tak napadlo že aby zjistil všechny ty chyby tak to musel hrát opravdu dlouho a opravdu ale opravdu pečlivě ptám se proč když je to tak hrozné?? A jestli si o nich jen přečetl a podle někoho jiného soudí tak je hloupější než sem si myslel.

PS: jeho jméno neznám a to on je to někdo slavný nebo co jako má společného s herním světem či je to jen nějaká LAMA??
 
Milan0101
Myslím že pan Vávra má z 90% pravdu. Je to presne jak rika, vsichni Skyrim hraji, protoze jim proste nic jineho nezbyva. Gothic2 NotR po 7 dohraní trošku omrzí, proto hraji Skyrim, ale kdyz nad tim ted tak premyslim, mozna ho rozehraju po 8. Mejte se Smile
 
Dteam
jo a jak se vám zamlouvalo pane Vávro že si můžete ve hře jen tak s děckama zahrát na babu to pro mne bylo docela překvápko v jiné hře dost nevídané Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Skyrim - české knihy na Dragornborn Skyrim - dotazy, návody,.. 5 24.02.2018 22:21
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8044 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12478 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7412 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist