Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
Cestujete radeji se spolecnikem nebo sami?
Se spolecnikem Se spolecnikem 34%[29 Hlasy]
Sam Sam 66%[56 Hlasy]
Počet hlasů : 85
 Tisk diskuze
Se spolecnikem nebo bez
pechynho
Ahoj...otazka je jednoducha Smile ...ja cestuji radeji sam, protoze hraju za stealth postavu a spolecnik me akorat zbytecne prozrazoval (Lydie na to doplatila Sad)
 
solic
ja cestoval se spolecnikem dokud se ze me nestal pan tvorstva Shock))
 
Krwell
já jsem chvilku s Lidií jel, ale po tom, co mi jí zabili tak jsem byl línej hledat někoho jinýho, takže teď už jedu sám
 
Kasha
Já nevim, ale mě teda společníka nezabili nikdy, ani to snad nejde, snad stokrát vběhla sama do boje, a vždycky yximálně klekla na všechny čtyři, ale nikdy se jim jí nepodařilo zabít, jen párkrát sem jí zabil já, když klečela a já jí omylem flákl, ale jinak se nepodařilo jí zabít Smile
 
TOM_cz
Jak psal "solic" ... ze začátku se společníkem, dost mi to pomáhalo, ale pak jsem zjistil, že mi společník akorát ubírá body při levelování, takže později už bez něj. (takže mi tu chybí třetí volba v hlasování .. Smile)

Jinak zabít ho nemůžou, to doopravdy může jen hráč, někdy omylem a ani si toho nemusí všimnout...
Upravil/a TOM_cz dne 18.12.2011 12:24
 
hRDLA
TOM_cz napsal:
Jak psal "solic" ... ze začátku se společníkem, dost mi to pomáhalo, ale pak jsem zjistil, že mi společník akorát ubírá body při levelování, takže později už bez něj.

Jinak zabít ho nemůžou, to doopravdy může jen hráč, někdy omylem a ani si toho nemusí všimnout...


To není pravda zabít ho můžou - chodil sem s tou ženskou kterou dostaneš jako houscarla v Solitudu, pak sem ji chvíli nemohl najít (byli jsme v Blackreachy) a kdyz sem se vratil o kousek zpět tak tam ležela mrtvá s falmerským štítem v zádech
 
Rysing
Já to střídám, spíše ale společníka neberu.
Při plížení na sebe sice upozorní, ale dá se sním také odlákat pozornost. Poslední dobou ho beru, když jsem na svém 63 levelu poprvé začal používat kouzla, to je společník k nezaplacení.
 
koniaash
Kněžka Azury ( už si nepamatuju to kostrbaté dunmerské jméno)z questu. Jasná volba. Dokáže rozpoutat apokalypsu v malém a neleze pod čepel ani vám, ani lumpům. Navíc není náročná ne věci- pár hůlek a pro forma pěkně vypadající sword ( beztak ho nepoužívá). Jenom má protivnou vlastnost, že se třeba uprostřed dungu svlíkne a běhá ve spodním prádle Grin Taktika na nadržené bandity, nebo určitý druh úchylky? Grin
Upravil/a koniaash dne 18.12.2011 15:35
 
Pedroman
Když vyjíždim na draky tak jedine ve dvou Smile
 
Mukuro Aiken
Společníci mohou určitě zezačátku učinit žití trochu méně nebezpečným, ale už jen z úcty k životům jejich je nechávám doma, ježto jsou nesnesitelně krvelační a zároveň postrádají pud sebezáchovy. Někteří jsou sice nesmrtelní, ale na nějaké taktice se stejně nelze smysluplně domlouvat, takže šíří především chaos...
Společníky prostě nechám doma, co mi však opravdu činí problém, to je koník. Konkrétně tedy to, že se chová úplně stejně posedle, ale při rychlém cestování je vždy po boku. Mít tak klíče od stáje.
 
Dteam
u mě je otázka dost jednoduchá cestuji jen sám protože hraji za bojového mága a ničivá kouzla jsou třeba řetězoví blesk nebo ohnivá koule a to sou všechno hromadné potom chodím s lukem a to bi se mi také nikdo nehodil sou to všechno jen ne tichý kluci
 
josearmando
Radsi se spolecnikem, kdyz bloudim po planinach ci horach skyrimu sam tak se me zmocnuje uzkost a strach :-P

Nejradsi mam kocicaky, zatim sem narazil na dva, Kharjo (bojovnik) - je celkem fajn, na dalku vzdy pouzije luk, a ma i nejaky sneak skilly:-) a J"zargo (mag) - je to sympatak, ale moc toho nevydrzi:-P

No a dalsi spolecnici co podle me stoji za to jsou Mjolla Lvice - tahle drsnacka si sama bez problemu poradi s jakymkoliv nepritelem, semtam umi docela i premyslet, a navic ji nezabijes fireballem:-) a pak kouzelnice od azury, Arnea, ta je hodne drsna, zatim asi nejsilnejsi spolecnik co sem mel...

jen je teda skoda ze nemaji aspon nejaky komentare po cestach... tady v tomhle je to fakt vodflakly...
 
Alexissa
Já raději cestuji se svým manželem Vilkasem. Samotná mám divný pocit, když nikde není ani živá duše a na něj se alespoň dobře kouká. Wink Zkoušela jsem i psa, ale pořád se mi motal pod nohy a překážel ve všech dveřích a dostával mě tím do varu...takže psa v žádném případě.
Alexissa - rasa Císařský
 
KillerKony
Kasha: Co jsem zjistil tak společníka můžou zabít jen šílení mágové nebo ještě šílenější falmeři Grin
Ovšem někteří společníci nejdou zabít vůbec Smile

josearmando: Však kdyby ti komentovali každou věc co uděláš tak bys brzo změnil názor Grin

Co si myslím o společnících? Viz. můj podpis Grin
Společník se dá výborně použít jako nosná mula a také jako aktivátor smrtonosných pastí.
 
Mukuro Aiken
Dost povídavou náladu má duch vůdce Temného bratrstva.
 
Agrael
Společníci jsou k ničemu když je beru sebou tak jen proto aby mi tahali kořist.
Už aby byl mód na brašny pro koně nebo něco podobného.
 
Martin156
Já jsem hrál většinou sám. A když jsem byl se svým společníkem, TAK SE MI TAM PLETL ( Musel jsem víckrát načítat hru abych o něj nepřišel - ALE na druhou stranu je to pro mě obohacení-víc zajímavý mít tam někoho při ruce - a naučit se s ním šikovně spolupracovat, navigovat. ( Abys ho nezabil - používat místo fireball - ledový hrot a tak ) A když vemu ty dvě varianty tak je to 50 na 50.
LichFireStorm
 
Ambushc
Já taky zastávám spíš názor chodit bez společníka.
Po dlouhé době jsem zpět! Smile Knight
 
janspeedy
no mě vždy společníka zabil OBR , dal jednu ránu a nebo na něj šlápl ( společník vylétl do vzduchu , dopadl a už se nezvedl )
 
Rakicz
Já sem často se společníkem většinou s Aelou protože bojuju na blízko se štítem, ale štve mi že často zaostávaj protože neumi seskakovat
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Khajit nebo Argonian nebo Redguard? Za koho hrát? Skyrim - dotazy, návody,.. 11 03.04.2017 20:39
Upír nebo Vlkodlak Skyrim - dotazy, návody,.. 4 04.08.2016 10:11
TESO:TU - Imperial Edition (koupit nebo ne?) Pokec - TES:O 9 10.08.2015 20:25
Cicero svatba módem nebo cheatem? Skyrim - dotazy, návody,.. 10 27.04.2015 22:44
Stormcloak nebo Legie Skyrim - obecně 187 18.08.2014 21:55
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist