Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Dům v markarthu
hRDLA
Čau, chtěl bych se zeptat jak je možný, že si v Markarthu nemůžu koupit dům
 
solic
udelal si questy pro jarla?
 
hRDLA
Zadnej mi nenabídl.
 
solic
ja udelal nejdriv par Q pro mistni lidi + ten se zaprisahlymi ve vezeni,pak ten klasickej "zabij vudce banditu" coz ti da tusim pobocnik,no a pak chtel jarl prinest jeho rodinny stit,nu a pak jsem koupil dum za 8k
 
hRDLA
to si tim vezenim a zabijenim banditu sem delal ale furt mi nic nenabizi, kdyz tak skusim splnit vic s tema banditama - splnil sem asi 2
 
solic
v tom palaci je jeste mag co dava Q zabij Boss pavouka a jeste je jich tam par dalsich,zkus tyhle kdyz to porad nepujde
 
hRDLA
uz sem udelal vsechny s tema banditama, ale jeste zkusim ten s tim pavoukem
edit: pořád to nejde
Upravil/a hRDLA dne 18.12.2011 00:01
 
solic
http://elderscrol...8Skyrim%29

na wiki pisou ze lvl 20. nebo dokoncit linii,mozna bug,jestli to chces hned tak setstage favor250 20
 
hRDLA
Sakra, já sem lvl 19 Grin tak tím to bude , tak du expit
dík moc
 
hRDLA
uz sem ta 20 ,ale ted po me chce jarl prinest rodiny stit, ale ja ho za boha nemohu najít , pomoc
 
solic
je to v dungeonu kterej mas zapsanej v journalu,klasika :-)
 
hRDLA
Uz sem to našel , teprve po 120 hodinách jsem zjistil že i vedlejší questy jdou trackovat (každej zvlášť) - trochu ostuda no, nicméně dům už mám koupenej
dík moc
 
smity73
Zdravím ,

Ať dělám co dělám ten komoří se mnou o prodeji domu ne a ne mluvit.Pořád dává jen vedlejší Q a nic.V úkolech mám , že mám koupit dům a nemůžu....smůla :-(. Už nevim co dělat . Ach ty BUGY. Nevíte někdo jestli by to nešlo aktivovat nějak přes konzoli ?
Upravil/a smity73 dne 20.12.2011 08:37
 
Paia
Mám to stejný, nejprve nabídka na koupi domu v rozhovoru byla, ale po jednom úkolu zabití vůdce v táboře a vyzvednutí odměny zmizela a s tajemníkem se mluvit už nedá (mám lvl 25 nebo 26).
Nesnáším podpisy ve fórech!!! (a hlavně ty přes polovinu vejšky obrazovky, jako má třeba zdejší Vitek222)
 
Columbuss
Já jsem ho koupil jednoduše. Nějaký ty Q s těma baditama a pořád nic že? Někde jsem našel knížku ,,Legenda o červeném orlu" myslím že to tak bylo psáno. Je roztroušena po celém skyimu. Našel jsem meč a apk mi to psalo, že se ám hlásit u jarla a vzít si odměnu. Dostal jsewm odměnu a měl jsem možnost koupit barák...nwm jestli to máte stejně Smile)
Diego...pomohl mi s modem do Skyrimu...požádejte ho o pomoc také Smile
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Thane/Zeman v Markarthu Archív zodpovězených dotazů 6 24.12.2012 00:02
Dům v Markarthu Archív zodpovězených dotazů 7 12.12.2011 20:37
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12479 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist