Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Co ještě chcete vědět
Kresuky
SheogorathGrin
Ork
 
Honzas4400
Možná abych nezapoměl, Uriel Septim, zkus si přístě trochu projít web Wink

http://skyrim.4fa...Skyrimu)_5
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Uriel Septim
Ok projdu, omlouvám se ale zatím na to nebyl moc čas :-)
Napravím to slibuju :-)
Kryštof Plachta
 
Trimax
Bude tam i nějaká obměna boha Sanguine?
 
PatrezzSVK
hej! zdravím vás! Smile
Sledujem tento web už asi mesiac/dva, odkedy som sa prvýkrát dozvedel o tom, že vyjde Skyrim... na začiatok sa musím priznať, že hry TES som nikdy nehral.. až do doby spred pár mesiacov, kedy som začal na svojej PS3 hrať Oblivion Grin mám zatiaľ odohratých "len" nejakých 140hodín a ešte mi len začína dochádzať, aká ohromná, veľká a prepracovaná hra to je Smile

Jasne, grafika teraz v roku 2011 sa mi zdá byť taká "meh", ale aj tak veľký rešpekt tvorcom čo dokázali vytvoriť pred piatimi rokmi... tak som sa vám na začiatok trochu predstavil Smile teraz jedna otázka ku vám... kedže na PS3 čestina nebude - myslíte, že bude možnosť zapnúť v hre aspoň anglické titulky ako v Oblivione?
V angličtine som mierne pokročilý dalo by sa povedať, ale ten písaný text keď niekto rozpráva mi v porozumení dokáže zásadne pomôcť... tak čo myslíte? bude v menu takáto možnosť? Smile thnx...

PS: len dnes som sa tu registroval, tak v najbližších dňoch čakajte odo mňa väčšie zapojenie sa do diskusíí pod článkami alebo do fóra... SKYRIM bude PECKA jak HROM!!!
Upravil/a Honzas4400 dne 19.09.2011 18:49
 
Honzas4400
PatrezzSVK: Vítej u nás - registrovaných.
Pokud si hru koupíš na jakymkoliv trhu tak bude Anglicky, kromě (myslím...) polského, ruského, německého a nějaký takový podobný, to pak bude jazyk takový, z jakýho trhu si ho koupíš, ale nemůžeme odhadnout jestli změna jazyka v menu bude.
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
PatrezzSVK
dikes Honzas4400 Smile kupovať budem najskôr z nejakého SK alebo CZ e-shopu.. takže angličtina to istí, akurát fakt dúfam, že tam budú aj tie anglické titulky pri rozhovoroch, čítanému textu rozumiem ľahšie než hovorenému... moja ďalšia otázka, hlavne pre tých čo budú hrať Skyrim na konzolách... myslíte, že nám Bethesda spestrí hranie achievmentami na XBOX360 a trofejami na PS3?
Upravil/a PatrezzSVK dne 20.09.2011 18:19
 
Honzas4400
PatrezzSVK napsal:
dikes Honzas4400 Smile kupovať budem najskôr z nejakého SK alebo CZ e-shopu.. takže angličtina to istí, akurát fakt dúfam, že tam budú aj tie anglické titulky pri rozhovoroch, čítanému textu rozumiem ľahšie než hovorenému... moja ďalšia otázka, hlavne pre tých čo budú hrať Skyrim na konzolách... myslíte, že nám Bethesda spestrí hranie achievmentami na XBOX360 a trofejami na PS3?


Není zaco, ta otázka, nepatří od teď pouze pro XBOX-áře nebo PS3-áře (WTF ? Grin).
Jelikož bude hra na PC přes službu Steam, bude chievmenty (pokud budou) obsahovat i PC verze.
V dnešní době je to trend, ale myslím, že ne, uvidíme...
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
PatrezzSVK
Grin no jasne Grin akosi mi to nedošlo... mám starý komp takže tam len nejaké tie point-and-click adventúry alebo kedysi dávno CSko.. čo znamená že už roky v podstate nehrám PC hry Grin
je mi jasné že dnes je to trendom už aj pre compy, len mi to dajak nedocvaklo pretože aj trofeje na PS3 sú tu tuším nejaké dva roky cca čiže pre mňa ako nie hardcore hráča to je ešte stále niečo ako novinka aj keď som si už zvykol Smile
no ale ja teda dúfam, že tie trofeje či achievmenty budú, že budú prepracované a motivujúce Wink ale reálne tomu nedávam veľké šance pretože čo som si vyhľadával veci tak o tom nikde od nikoho nepadlo ani slovo...
fakt, nikde som zatiaľ nevidel že by sa na to niekto opýtal, či sa o to zaujímal.. neviem ale aký je zvyk u RPG hier s tými trofejami a tak... či sú atraktívne alebo rušivé...
Upravil/a Honzas4400 dne 20.09.2011 20:22
 
deXter
mě ve hrách achívmenty moc neberou, nevím co na tom všichni vidí Smile možná tak u nějakých fps stříleček..
http://www.mediapeta.com/peta/images/Main/Sections/MediaCenter/banners/banner-fighting-cruelty-234x60.gif
 
Honzas4400
deXter: Achievmenty, Trojefe, Výzvy, Odměny aj. Jsou od toho, aby hráče motivovaly zkoušet něco nového, je to i něco na způsob Challange modu, kde prostě musíš zkoušet udělat to a to. ap.
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
deXter
No jasně, jenže většina jsou takový pitominy který se odemknout aniž bych se o to snažil a zbytek jsou takový který mě ani nebavěj se o ně snažit když už jsem hru dohrál a raději si zahraji něco jiného.. Smile
http://www.mediapeta.com/peta/images/Main/Sections/MediaCenter/banners/banner-fighting-cruelty-234x60.gif
 
Scarcz
No mě Achievmenty taky nikterak moc neberou. Většinou bývají nastaveny tak, aby jich valná většina šla získat velmi lehce. Např. Achivmenty typu "Dokončen trénink" nebo "Přežil poslední úkol" atd...
http://sig.gamerdna.com/quizzes/BARTL/Scarcz.png
 
PatrezzSVK
Ide o to kto a akú hru robí. Myslím, že keby už niečo také malo byť, dali by si na tom pri Skyrime záležať. Len si neviem predstaviť, čo konktrétne, aké nezvyčajné výkony by v hre človek musel vykonať aby nejaké získal... no skúsim porozmýšľať.. hmm...

trofeje by sa dali aplikovať takmer na čokoľvek, ale tak dajme tomu, že by bola napríklad trofej za zabitie draka do 3-5 minút od počiatku konfrontácie s ním alebo také niečo.. neviem ako je to na iných platformách, ale na PS3 sú rozdelené podľa hodnoty, t.j. bronzové, strieborné, zlaté + skryté + jedna platinová po získaní všetkých.. čiže za toho draka (uvidíme aké to bude ťažké, ale na videách to vyzerá, že bojovať s drakom nebude až taká sranda) porazeného do napr. 5 minút by bola zlatá, ale za niečo také ako zabitie 100 banditov by bola bronzová... takisto by mohla byť nejaká za získanie surovín, výrobu a predaj 50tich stopercentne vlastných mečov či brnení, ale... to už zachádzam priďaleko Grin

každopádne pri veľkosti a komplexnosti Skyrimu by to bolo možno zbytočné, ale mne osobne sa ráta každé jedno spestrenie Smile navyše by bolo fajn dať hráčovi na začiatku hry na výber, či si praje "hrať s trofejami" alebo "bez trofejí"... to by bol rozumný kompromis pre tých, ktorých trofeje potešia a pre tých, čo sa bez nich zaobídu alebo dokonca aj pre tých, ktorých trofeje pri hraní vyslovene rušia Smile
Upravil/a PatrezzSVK dne 21.09.2011 02:00
 
Honzas4400
Tak ono teoreticky na otázku - "k čemu achievmenty (trofeje) jsou" - se přímo odpovědět nedá, ale jak řikal tady PatrezzSVK, záleží na tom KDO a JAKOU hru dělá.

Např. Valve s Portal 2 - Nikdy neztrať kostku v tom a tom levelu
Ale je tam taky achievment za dohrání hry.

Jsem na té straně, že achievmenty je dobrá věc, proč ale prostě nejde říct.. Možná ano, je to i věc pro ukázku jak jste na tom, např. achievment u Fallout: New Vegas > "Šli Támdletudy" je za dokončení příběhového questu. Takže ukazuje, že jste ten quest splnili.

U některých her jsou achievmenty na odemknutí nějakých věcí, např. Team Fortress 2.

A u některých se musíte vyloženě snažit, nebo pro to něco udělat, jako např. u Assassin's Creed: Brotherhood, DiRT 2, Garry's Mod aj.
(Všechny jmenované hry mam samozřejmě original Grin)
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
PatrezzSVK
Čaute. Sorry ľudia, nevedel som kde mám s týmto príspevkom prísť a nechcel som zakladať niečo nové. Niektorým to bude možno úplne jedno, ale pre mňa je to BOMBA Grin Neviem, či poznáte slovenský Brloh (kamenné predajne + eshop www.brloh.sk), ale dnes som niečo objavil, ihneď tam telefonoval (povedali, že to majú v ponuke len dva dni, čiže som to stihol) a OKAMŽITE objednal!!! Grin
a že o čo ide? no predsa The Elder of Scrolls V: Skyrim...... COLLECTOR'S EDITION !!! Pfft Pfft Grin Pfft Pfft ten chlapík čo som mu volal, ktorý ma na starosti e-shop hovoril, že má pocit, že im to bude dodávať Cenega a že to bude zrejme prudko limitované, ale zatiaľ to predo mnou vraj objednali len dva-traja ľudia takže som to STIHOL Grin
akurát ma to bude stáť 139,99 € (čo je o 10e menej než malo byť tuším).. ale tak paráda proste... viem, že sa chovám ako malé decko (priateľka mi už rovno povedala, že som Skyrimom posadnutý Grin a má pravdu, som!!! Grin), ale som sa jednoducho chcel jednak pochváliť, ale hlavne na to upozorniť aj ostatných Smile
inak tie zberateľské edície tam majú len pre XBOX360 a PS3, na PC je len tá bežná http://www.brloh....=0&y=0
Upravil/a Honzas4400 dne 22.09.2011 19:57
 
Rappix
PatrezzSVK: Jestli ti mohu odpovědět na tvou otázku o achievementech/trofejích tak u konzolových verzí budou 100%, protože jak Microsoft tak Sony má pro vydávání her podmínku, že hra musí achievementy/trofeje obsahovat (Xbox od počátku věku a PS3 od ledna 2009). Co se týče PC verze, tak tam to tak jisté být nemusí, ale vzhledem k oblíbenosti Steamu a jemu podobných bych je i v této verzi bral jako samozřejmost.

EDIT: Co se týče těch titulků tak by tam být měly, v dnešní době je tu již standart. Myslím že jsem je i viděl v nějakém videu u rozhovoru s Alvorem (kovářem z Riverwoodu). BTW, jaký význam by měly české titulky kdyby nebyli ani ty anglické? Grin
Upravil/a Rappix dne 23.09.2011 20:14
 
Mara
už se ví jestli se tam budu moct normálně vychrápat z ženskou ? xD ...
Mááára
 
PatrezzSVK
Rappix: Dikes bratu, týmto si ma fakt potešil. Wink
 
Mara
xD no jako vubec jen se ptam pac je tu nuda xP
Mááára
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Chcete si postaviť vlastny dom, upraviť, zmeniť okolie-rady, návody, výuka. Skyrim - modifikace 9 21.10.2016 15:53
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist