Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Co ještě chcete vědět
DAVIUS
Na blogu www.theskyrimblog... se objevila otázka nebo jak to chcete nazvat o tom jakou informaci o Skyrimu potřebujete ještě vědět viz. http://theskyrimb...com/?p=922 . Tak sem se rozhodl ze to sem přidám ... zde se ptejte na jakékoliv otázky ohledně Skyrimu a pokud někdo bude znát odpověd,pomůže a odpoví.I já mám otázku.Někde sem četl že vše co mohou dělat NPC můžeme dělat my. Tak mě napadlo - můžu mít obchod?Můžu být strážný města?
Upravil/a DAVIUS dne 18.08.2011 00:42
!!! 11.11.11 !!! - Den , Kdy Skončí Můj Sociální Život.

Knight
 
castle
Já by sem za stráž taky chtěl hrát ale bohužel taky nevim jestli to pude.GrinGrinAle obchod mít nejspíš pude.GrinGrinAlspon myslim.GrinGrin
 
DAVIUS
no bylo by to dobry Grin hlavně sranda
!!! 11.11.11 !!! - Den , Kdy Skončí Můj Sociální Život.

Knight
 
Uriel Septim
No nechme se překvapit :-)
Kryštof Plachta
 
castle
No bejt stráž města by byla sranda zatíkat lidi a tak.GrinGrin
 
Trimax
V Cyrodilu to byly septimy. Co si myslíte, že bude ve Skyrimu za měnu?
 
Nerevar
Myslim si ž taky Septimy. Dyť vem si že ty byly už v Morrowindu a to je Cirodilská provincie. Jestli je Skyrim taky provincie tak tam bude taky stejná měna. Hééj lidi pokud sem v tomhle textu chyboval tak sorrryyy píšu to ožralej Grin sem byl venku s kámošema Grin
 
Trimax
hlavně Cyrodil se píšeš s tvrdým Y Smile Jo, ale divím se to všechny hry co vyšly tak se odehrávaly za vlády nebo po vládě rodu Septimů. Vždyť museli být peníze i před nimi a tenkrát je nikdo neznal.
 
castle
Vivi:Asi tak no.GrinGrin
 
SkyrimAdmin
Nejmenovala se měna z Morrowindu nějak jinak?
 
http://skyrim.4fan.cz/
MortuusDominus
Pamatuju hlavně na výraz gold, V morowindu byly navíc ještě ty dwemerský ( dwemer coin ).
http://images.uesp.net/f/f2/MW_Icon_MI_Dwemer_Coin.png Ale jinak Gold známé jako Septimy nebo Drakeny (Aspoň v Oblu).Jestli opravdu se ale všechny Elder Scrolls odehrály za 44 let bylo by to trapny, kdyby byla v každé sérii jiná měna. Nebo dělená na kraje, když v Aréně byla jednotná (a byla možnost cestovat skoro po celým Nirnu) Ale ve Skyrimu - o tak později-už by mohla byt jiná
Upravil/a MortuusDominus dne 04.09.2011 14:38
 
castle
MortuusDominus: Pravda je to přece o 200 let později.GrinGrinA to je dost dlouho.GrinGrin
Upravil/a castle dne 04.09.2011 20:59
 
Nerevar
MD: V aréně šlo po celym Nirnu?! Počkej, nemyslíš náhodou po Tamrielu? Grin
 
MortuusDominus
No tak nějak, asi - asi určitě Grin tak, tak
Upravil/a MortuusDominus dne 04.09.2011 21:45
 
castle
Já arénu nehrál ale hrál sem daggefall a obrovská hra a dobrá jenom spousta bugů.GrinWinkGrin
 
KillerKony
Ve Skyrimu budou Septimy je to vidět na videu z Quakeconu 19:51 ale je to tam opravdu na malou chvíli

 
castle
Septimové byli vždy super.GrinGrin
 
Vojta
lidi jak to bude s fast travel-em? nevim jestli uz to tady bylo nebo ne tak se kdyztak omlouvam...bude moznost jak v oblivionu cestovat ihned kdekoliv nebo az pote co objevime urcitou lokaci?
 
Honzas4400
Vojta: Ano, skyrim bude fast-travel obsahovat. Někde jsem i četl, že si můžeme dát určitý waypointy které když "objevíme" tak na ně budeme moci cestovat fast-travelem Smile
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
MortuusDominus
Dobrá otázka. Něco jak fast travel bylo potvrzeno, ano - záhy na to se objevili zvěsti o tom, že se dočkáme i cestování na způsob Morru... Nevím zda to budou zrovna bahnoměrkyGrin , ale v případě fast travelu k čemu by byly? Psalo se i snad něco o tom, že se budeme moci bez problémů dostat do znamých lokací. Do těch neznámých a spojených z guestem možná využitím těch bahnoměrek... Aspoň tak jsem to četla, jistá si však tím úplně nejsem.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Chcete si postaviť vlastny dom, upraviť, zmeniť okolie-rady, návody, výuka. Skyrim - modifikace 9 21.10.2016 15:53
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12479 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist