Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
Za jakou rasu hrajete nejraději ?
Imperial Imperial 11%[26 Hlasy]
Khajiit Khajiit 9%[21 Hlasy]
Nord Nord 28%[64 Hlasy]
Orc Orc 5%[12 Hlasy]
Redguard Redguard 6%[14 Hlasy]
Wood Elf Wood Elf 9%[20 Hlasy]
High Elf High Elf 4%[10 Hlasy]
Dark Elf Dark Elf 11%[25 Hlasy]
Argonian Argonian 5%[11 Hlasy]
Breton Breton 11%[24 Hlasy]
Počet hlasů : 227
 Tisk diskuze
Nejoblíbenější hratelná rasa ?
Parrot
Nazdar, cílem této ankety je, aby se zjistilo, kolik lidí z CZ/SK komunity hraje za tu, či onu rasu.
Můžete také zdůvodnit proč.
 
Parrot
Osobně nejraději hraji za Imperiála. Hraji za něj už od Morrowindu, tak nevidím důvod to měnit. Navíc se mi líbí, že zaujímá jakýsi postoj "politika". Také je celkem schopný válečník !
 
krajnik1
Ačkoliv jsem Morrowind nehrál *.* , tak vždy hraju za rasu žijící v dané zemi. Tudíž v Oblivionu Imperial, ve Skyrimu Nord :-)
 
Ondrex
Já hraju za bretona, mám rád kombinaci bojovníka a mága a k tomu se podle mě skvěle hodí a vyhovuje mi.
Upravil/a Ondrex dne 17.12.2011 20:15
 
tonym95
Argonian ... Grin v Morrowindu mi hodně nesympatická rasa poprvé sem ho zkusil v Oblivionu a tak mě chyt že už krom Norda nejsem schopnej hrát za nic jiného Grin
 
Simnaky
Ja osobne hrám najradšej za norda a imperiána. Neľudské rasy mi veľmi nesedia tak ale v Skyrime keď som išiel za mága dal som si vznešeného elfa kôli bonusu. Inak imperiána si dám za zmiešané charakteri a zlodeja a norda za bojovníka. Mal som aj jednu hot nordku ktorá sa zameriavala na stealth likvidovanie súperov
 
hRDLA
Redguard protože je to super bojovník s těžkým brněním a obouručníma zbraněma, jako druhá postava high elf kvůli bonusům jako mág
 
Authan
Já vždy hraju 1.hru za mágy a mám rád rasy,které se nepodobají lidem.Takže jsem si dal vznešeného elfa a až to budu hrát po druhé asi si založím lesního elfa lukostřelce.
 
Tib3rian
Ja jsem hral za Argoniana a ted za Orca. Ne-lidske rasy mi velice imponuji, presto jsem v Oblivionu hral prevazne za bretonku nebo imperiala. Dark a wood Elfove jsou mi take velice sympaticky, ale z nejakeho duvodu jsem za ne toho moc nenahral. High Elf a Nord se mi az tak nelibi. Takze nehlasuju.
 
Lavaled
V oblivionu sem hrál za argoniana mam rád hodně lidské rasy treba norda nejvíc ale vždicky hraju za argoniana už od morowinduwow
 
http://www.facebook.com/profile.php?id=10000329934
ijacek
Dark elf, prostě vypadá dobřeGrin i ta jejich vrozená síla, zloba předků nebo jak se na začátku hry dobře hodí, ted´ už to skoro nepoužívám. A nelidský rasy jsou taky fajn Wink
 
clario
Nord. Za norda hraju už od Morrowindu. Skyrim jsem poprvé ale dohrál za redguarda, protože jsem nebyl až tak nadšený s toho nynějšího character creatoru a ti nordi (muži) mi prostě přišli všichni divný. Za to ten redguard co sem měl vypadal skoro jako Jason Momoa Grin. Teď to hraju podruhý za nordku a tý to narozdíl od těch chlapů nehorázně sekne a takovou kočku sem už dlouho neviděl Grin.
Jak jde poznat z mého avatara, tak jsem blázen do elfů, nicméně elfové od TES se mi popravdě vůbec nelíbí, takže za ty taky ani náhodou Grin.
 
Milwa
Jedine Nord, jsou hezky, bojovnici a neni jim zima. A to se vyplati. Grin
 
Mukuro Aiken
To je těžké, každý má něco do sebe.
Ale když to musí být, tak nejčastěji jsem volil Dunmery, nedám však dopustit ani na Redguardy, a čím dál větší sympatie cítím k Bretoncům.
Příliš mě nelákají jen Nordové a Imperiálové, asi že jsou tak málo exotičtí.
A většinou mám ženskou podobu, ať se je alespoň na co koukat. Wink
 
oregure
To u mě zatím vedou Wood Elfové Wink
 
lavaledora
Lavaled napsal:
V oblivionu sem hrál za argoniana mam rád hodně lidské rasy treba norda nejvíc ale vždicky hraju za argoniana už od morowinduwow


Hej ty vypráskanče zdá se mi to nebo to co máš jako obrázek je moje? A proč máš napodobeninu mého jména
http://www.ulozobrazek.cz/images/233_Skyrim_banner.jpg
 
jenHonza
clario napsal:
Nord. Za norda hraju už od Morrowindu. Skyrim jsem poprvé ale dohrál za redguarda, protože jsem nebyl až tak nadšený s toho nynějšího character creatoru a ti nordi (muži) mi prostě přišli všichni divný. Za to ten redguard co sem měl vypadal skoro jako Jason Momoa Grin. Teď to hraju podruhý za nordku a tý to narozdíl od těch chlapů nehorázně sekne a takovou kočku sem už dlouho neviděl Grin.
Jak jde poznat z mého avatara, tak jsem blázen do elfů, nicméně elfové od TES se mi popravdě vůbec nelíbí, takže za ty taky ani náhodou Grin.



Já jsem si svého Svatata udělal podle Jasona Momoa z GoT Grin
 
arnysimilar
Ja som začal hrať za High Elf-ku štýlom čistej kúzelníčky, čo ma po cca 80 hodinách prestalo baviť (level 35), tak som si vytvoril novú postavu Khajiita - kde po 50 hodinách šéfujem podsvetiu (zlodeji a vrahovia, level 36) a tiež ma to už veľmi neberie, takže do tretice to bude asi Orc s obojručnou sekerou.
Je možné, že si dám aj pol roka pauzu, aby sa mi hra nezunovala. A potom, keď budú poriadne mody, to znovu rozbehnem.
 
http://blog.podhajska1.sk
Krwell
Já mám Orka Warriora se štítem a palcátem. Ork je moje oblíbená rasa už od dob co jsem hrál WoW, takže když jsem se rozhodoval jakou rasu jet, tak Ork pro mě byl jasnou volbou Smile
 
Dteam
já hraji za bretona protože jusem si chtěl udělat mága
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Nejoblíbenější město Skyrim - obecně 108 19.10.2015 08:12
Nejoblíbenější hudební skupiny Pokec 519 14.09.2015 00:59
Otázky na rasy (za koho hrajete, nejoblíbenější rasa atd.) Pokec - TES:O 2 02.04.2015 23:53
Nejoblíbenější plug-in The Elder Scrolls IV : Oblivion 51 26.01.2015 12:37
Vaše nejoblíbenější zbraň? Skyrim - obecně 40 26.10.2014 20:45
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist