Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Za koho budete hrát ?
castle
Doufám že tam pláště budou ale nejspíš bohužel ne.GrinJinak luk taky budu požívat ale radši na dálku kouzla.GrinAle otrávený šípi se taky hoděj nějakej richle zabíjející jed.Wink
Upravil/a castle dne 03.08.2011 21:43
 
dragonlord
Taky doufám že tam budou pláště a otrávený šípy.Wink
 
skyrim.4fan.cz
Doomex
U mě je jasna volba seveřan,valečník.I když mám rad od každého trochu,i za toho valečníka si vyskillim plížení a otevíraní zámků,přehodím z těžké zbroje na lehkou,a jdu si vykrást nějáky ten obchod,alespoň takhle jsem to dělal v oblivionu xD
 
castle
Já na sebe hodim těžkej kyrys dlouhej meč a štít a taky obouruční sekeru.GrinGrin
 
Trimax
castle napsal:
Já na sebe hodim těžkej kyrys dlouhej meč a štít a taky obouruční sekeru.GrinGrin

Jako pravej nord? Grin
 
castle
Jako pravej nord?
Trimax:Jako ork.GrinGrin
Upravil/a castle dne 16.08.2011 14:19
 
Jeimy
Argonian zlodej hranicar - mece, dyky, luk, obcas stit, par kuziel - heal, nejake destro a iluzia, hlavne ale plyzenie, otvaranie zamkov a podobne vylomeniny. Trochu ma mrzi, ze mi zrusili akrobaciu, po odpisani levitacie z Morrowindu druha velka rana, bavilo ma boostovat vykon a skakat po strechach domov, hradov, chramov Smile Uvidime ako to bude poriesene teraz.
 
adamiskos
Já plánuji hrát za lesního elfa. Používat budu hlavně magii a šípy a co nejvíce se budu pohybovat v utajení.
 
http://gta-s-a.webnode.cz
Scarcz
Tak když je to ten Skyrim, tak první hra asi bude za Norda - barbara. Obouruční zbraně, možná lehká zbroj, Restoration, asi luk atd...
http://sig.gamerdna.com/quizzes/BARTL/Scarcz.png
 
Rakicz
já sem pevně přesvědčenej , že pudu za Bretona mága. Předtim sem o tom pochyboval ale ted je to jasny a navic v nejhorsim bych se preorientoval
 
Schmelda
Já už to mam jasně rozhodnutý, rytíř Selgar a ukrutně sexy černokněžnice IrisSmile
Všimnete si některých mých článků, ale na fóra moc nechodím, tak se beze mě obejdeteSmile
 
www.postavy.cz
castle
Schmelda: Proč ne ukrutně ohavná černokněžnice zároveň bradavičnatá čarodějnice Iris nebyla by krásnější a taky ukrutně chamtiví a zlomyslný a oškliví ritíř Selgar to zní líp ne?Šaman Grin Ork Grin
Upravil/a castle dne 28.09.2011 23:25
 
Gabres
@Scarcz: Moje slova... Takže prvně za Norda, ale pak za Orka (těžká zbroj, sekera, palcát...) a nakonec za to nejlepší, za zloděje, ale nwm rasu zatím.
Jsem jako nenažraný pes, když má vyjít nový TES!
 
Scarcz
To já si pak dám ještě za svého oblíbeného zlého Dunmera - zloděje/vraha
http://sig.gamerdna.com/quizzes/BARTL/Scarcz.png
 
Gabres
Za Dunmera jsem hrával vždy, ať to byl mág nebo bojovník, nebo čorka Smile
Jsem jako nenažraný pes, když má vyjít nový TES!
 
castle
Nevíte někdo jestli na dračí pokřiky se bude spotřebovávat mana?Shock Grin Shock
 
KillerKony
castle: nebude je to jasně vidět v gameplay

Já mám od doby prvních screenshotů velké sympatie ke Khajiitům, zkusím to za ně a když se mi nebudou líbit tak si udělám Bretona Válečníka-Mága-Zloděje jako vždy Smile
Společník se dá výborně použít jako nosná mula a také jako aktivátor smrtonosných pastí.
 
Rakicz
Já už mam rozhodnuto že za mága. po hlavní linii a několika vedlejších questů si vyzkoušim lučištníka. Nevim proč ale hrubá síla a útočení přímo mě moc nebere. já preferuju ze zálohy se přoblížit a nečekaně udeřit
 
keltil
ja budu hrat za norda jako ve vsech tes
 
Schmelda
Schmelda napsal:
Já už to mam jasně rozhodnutý, rytíř Selgar a ukrutně sexy černokněžnice IrisSmile

Já, jsem náhodou relativně klaďas.D
Všimnete si některých mých článků, ale na fóra moc nechodím, tak se beze mě obejdeteSmile
 
www.postavy.cz
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Za Koho Hrajete? Skyrim - obecně 73 29.11.2017 10:34
Ako zistím koho mám za spoločníka Archív zodpovězených dotazů 11 25.04.2017 03:31
Khajit nebo Argonian nebo Redguard? Za koho hrát? Skyrim - dotazy, návody,.. 11 03.04.2017 20:39
Otázky na rasy (za koho hrajete, nejoblíbenější rasa atd.) Pokec - TES:O 2 02.04.2015 23:53
Za jakou rasu budete hrát ? Pokec - TES:O 29 03.02.2014 18:12
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist