Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství druhé
nagasadowcz
BadWolf napsal:
nagasadowcz napsal:
koniaash napsal:
to by byl asi nejrozumější přístup...


Jo, dík. Asi jsem ti to ještě nestihl říct, ale jsem fakt dobrej Grin


To je tím, že koniaash tu neprosedí celý den. My ostatní to už víme Wink Grin


Yeah... Cool Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
koniaash
teď šel Kličko vs. Charr... sem neměl čas, navíc bratřík už paří Diablo,
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Lord Rade
Parrot napsal:
Páni, ono to tu ještě celkem žije...


Neboj žádnou změnu od tvého odchodu jsem nezaznamenal.. Přece si nemyslíš že tvůj odchod něco ovlivnil, kdyby ses tu neukázal většina by si na tebe ani nevzpoměla, tak si nehraj na důležitýho..
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Diego
Omluvit se je sice to nejlepší co by mohl udělat když sem přijde, po takové době. Ale přece již uběhl nějaký ten pátek a chce možná začít znova sem chodit, tak by snad nikoho neubylo, kdyby to opět nepřipomínal a nechal to být.
Podpis si smazal, což je první dobré gesto, teda aspoň doufám, že to myslí dobře.

hRDLA: Na rovinu:
pro hRDLU

Upravil/a Diego dne 30.09.2012 15:12
 
hRDLA
Diego napsal:
hRDLA: Na rovinu:
pro hRDLU


A co tě k této domněnce vede? Já nevím, jestli jsi tu byl při té hádce, doufám, že ne, jelikož kdyby jsi tu byl, tak by jsi se choval trochu jinak.
Upravil/a hRDLA dne 30.09.2012 15:19

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Diego
hRDLA napsal:
Diego napsal:
hRDLA: Na rovinu:
pro hRDLU


A co tě k této domněnce vede? Já nevím, jestli jsi tu byl při té hádce, doufám, že ne, jelikož kdyby jsi tu byl, tak by jsi se choval trochu jinak.

Ano byl, od začátku až do konce.

Vede mě to k tomu, že když proti tobě někdo něco řekl, tak ses na něj hned naštval.
 
hRDLA
Kdy?

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Mahoney
Diego napsal:
hRDLA napsal:
Diego napsal:
hRDLA: Na rovinu:
pro hRDLU


A co tě k této domněnce vede? Já nevím, jestli jsi tu byl při té hádce, doufám, že ne, jelikož kdyby jsi tu byl, tak by jsi se choval trochu jinak.

Ano byl, od začátku až do konce.

Vede mě to k tomu, že když proti tobě někdo něco řekl, tak ses na něj hned naštval.


V tomhle musim souhlasit s hRDLOU. On nás nazval závistivejma sviněma a na hRDLU narážel nejvíc. Mně řekl že jsem vlezprdel a zkrátka jsme se neměli rádi. Jestli sem chce začít zase chodit, je mi to jedno. Ale měl by se pořádně, veřejně omluvit a začít se setsakramentsky činit.
Upravil/a Mahoney dne 30.09.2012 15:36
 
Diego
hRDLA napsal:
Kdy?

No hledat to nehodlám, ale ono se to určitě stane znovu a pak tě snad přesvědčím.
 
Norbi
a mal by začať znova písať poviedku Grin Wink Smile
You can kill yourself, or die trying...

http://scontent-v...e=5678314E

Aint no party like a Time Lord party, cause a Time Lord party never ends !

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lfzax5zuSU1qfxioto1_500.jpg
 
Whirt
koniaash napsal:
to já si parrota pamatuju, sakra veterán fora...

Ehm...? Grin

No. Co se Parrota týče, tak já jsem tu ten měsíc, co se Parrot stal moderátorem a následně se pohádal hRDLOu a všem ostatním v podpisu začal nadávat do "sviní", nebyl (zrovna jsem byl na dovolené, kde jsem neměl nejmenší šanci se připojit k wi-fi). V podstatě celý příběh jsem se doslechl jen z jednoho úhlu pohledu a navíc jsem vůbec neslyšel podrobnosti... Vůbec mi není známo, jak se Parrot stal (společně s Diegem) moderátorem, ale vím, že smazal a zarchivoval spousty oblíbených témat. "Všichni co milují citace" s tím bych vůbec neprotestoval, ale smazat velice oblíbenou RP hru, či nekonečnou konverzaci, to bylo na opovážení bez důkladných dotazů...

Každopádně, jak už jsem naznačil, nebyl jsem u toho, mám naprosto zkreslené informace a tudíž nemám být na Parrota jak naštvaný, aspoň ne tak, že bych ho už nikdy nechtěl vidět.
S tím jaký mám pohled, bych Parrotovi dal ještě šanci.

Ještě tak na okraj chci říci, že jsem od chvíle, co jsou tu hRDLA a Parrot zaregistrovaní nemohl nevšimnout, že oba jsou celkem výbušné povahy... Neberte to ani jeden nijak zle kluci Wink
 
Mahoney
Whirt napsal:
koniaash napsal:
to já si parrota pamatuju, sakra veterán fora...
Ještě tak na okraj chci říci, že jsem od chvíle, co jsou tu hRDLA a Parrot zaregistrovaní nemohl nevšimnout, že oba jsou celkem výbušné povahy... Neberte to ani jeden nijak zle kluci Wink


To se musí nechat Wink.
 
Whirt
Ještě chci doplnit, že když se tu tedy jen tak znenáhla objeví, tak by toho měl říci víc, než pár vět...
Ano smazal si podpis, ale to nemění nic na tom, že jeho věty
Páni, ono to tu ještě celkem žije...

Ale jo, jde to. Trochu je těžká škola, ale jinak fajn. Co ty ?

No to teda. Hele tak já zase jdu. Nakiukl jsem tu jen ze zvědavosti.

To je mi líto...
Tak tedy pozor na Methanol.
Já už jdu.
Mějte se.

Vůbec nevypovídají o tom, že by se sem chtěl někdy nějak pořádně vrátit a kdyby ano, tak bych čekal aspoň nějaká slova ohledně té hádky - ať už omluvná, nebo negativní...
 
Diego
Já proti hRDLOVI nic nemám, jen jsem chtěl naznačit, že se vždy hned naštve, když se mu něco nelíbí, stejně jako Parrot.
 
Lord Rade
Já jsem to pochopil tak že se tu teď Parrot chtěl akorát předvíst a ne se vracet. Ta hádka byla mimo mě a nezajímá mě. Ale podle toho jak se choval, tak to vypadalo že si myslí, že to tu drží jenom on a to samé i dnes.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Mahoney
Tak. Jabka jsou dosbíraný a asi už ani nenapadaj. Za poslední měsíc jsem na prodeji jablek vidělal asi 1200, takže přemejšlim že si koupit DISHONORED! Grin Záviďte Grin
 
koniaash
hele, panstvo, myslím si, že takoví místní šlechtici, jako Diego, nebo Whirt by se nemuseli zahazovat s nějako prvěkou hádkou... Ano Parrot to přeháněl, ale už to není aktuální věc
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Ligos
Lord Rade napsal:
Já jsem to pochopil tak že se tu teď Parrot chtěl akorát předvíst a ne se vracet. Ta hádka byla mimo mě a nezajímá mě. Ale podle toho jak se choval, tak to vypadalo že si myslí, že to tu drží jenom on a to samé i dnes.


Nicméně to jen potvrzuje slova, která jsem tu kdysi psal v souvislosti s Parrotem (ještě ve staré verzi "nekonečný") - že ten, kdo se jednou takto aktivně zapojoval do dění na tomto fóru, jen tak neodejde a nedá mu to se nevrátit... Byť třeba anonymně, nebo jen na krátkou chvíli...
Upravil/a Ligos dne 30.09.2012 16:45
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
koniaash
nic jdu si zakopat a za kamarádkou, večer se stavím, asi budu psát, tak se mějte drugi...
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Mahoney
Tak se tu na chvilku ukázal no.. je blbost to teď řešit Smile. Kde je Mopidu?
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5698 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist