Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Pro prohlen se regni.
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba II.
Leneren
"Budu upřímný, celá tato situace se mi vůbec nelíbí. Možná bude nejlepší když tam půjdu promluvím si s ní. Ale nevím. Bojím se toho co by mohla udělat"
 
BadWolf
"No, tak spusť. Jaký to jsou pravidla?"
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Aurelius
ScorpionCZ
„Zajímavé..“ špitla tiše Světlana hledící na ostří meče, „..podle toho co říkáš bude mít dvojí očarování. Jedno bezpochyby posiluje fyzickou sílu nositele a druhé bude mít nějakou útočnou funkci.Zítra bychom ho mohli otestovat v praxi co říkáš?“ zeptala se a následovala krátká odmlka při které stále hleděla na meč.
„Zabodl jsi to do golema?“ optala se náhle užasle.

Adrian_S
Novic přikývl a zmizel za pultem kde hodlal připravit čaj. „Právě proto si nic dopředu až tak neplánuji.. abych si nedělal plané naděje a pak mi to nebylo zbytečně líto.“ odpověděla ti Mariana, „Dneska také stačilo málo a nemuseli jsme tu být. Stačilo aby vyhráli útočníci a s Univerzitou mohl být ámen.“ dodala.

Krátce po jejích slovech se vrátil Andreas s třemi hrníčky v nichž se nacházel bylinkový čaj. Jakmile je přiložil na stůl usedl, Mariana mu hlasitě poděkovala a ihned se napila. Konstatovala, že je výborný a ani není moc teplý. „Pocházím z Anvilu.. rodiče tam vlastní menší dům.“

Tondulín
„Ano.. to ano..“ odpověděla nejistě a pomaličku se rozhlížela kolem sebe její tvář ještě stále nebyla plná klidu. Když jsi domluvil s mírným úsměvem ti chtěla něco říci, ale umlčel jsi jí polibkem. Povolil jsi jednu ruku a pomaličku jí přiložil na její záda a začal rozepínat její šaty. „Aedane..“ ustala s líbáním a podívala se na tebe „..a co ta chuděrka Bosmerka co na tebe čeká venku?“ pousmála se a očekávala tvoji reakci.
Časově se přibližuješ k šesté hodině..

Sarako
Arveně se povedlo dostat z pout. Urychleně hledala i klíč od tvých, ale žádný do zámku nepasoval. „Zatraceně..“ povzdechla si a pozorně si prohlídla tvé pouta, „..tohle nejsou legionářské. Teda myslím.. vydrž.“ sáhla rukou do boty a vytáhla šperhák. „Doufám, že to vyjde. Nevypadá to na snadný zámek.“ konstatovala po bližší prohlídce. Vězeň ve svém řvaním neustal stále se vás snažil přesvědčit voláním o pomoc.
„Už to skoro bude..“ šeptla Dunmera a jakmile se ozvalo cvaknutí hlasitě zaklela. Paklíč se zlomil a ona jen rozčileně zahodila jeho zbytky na podlahu. „..sakra. Omlouvám se, ale tohle fakt není moje silná stránka. Neumíš kouzlit? Zahřál bys to a potom zase ochladil?“

Dveře jsou odemčené a žádnou hlídku jsi na osvětlené chodbě nespatřil. Všude je ticho, které přerušuje až řev vězně marně snažícího se dostat ven. „Já jsem mág! Pomůžu vám! Pusťte mě!“ zval se znova. „Pokud ti ty pouta dal nějaký agent od Penitus budeš muset sehnat jejích klíč a nebo se pout zbavit násilně. Paklíčem to nesvedeme.. však jsi to viděl.“ oznámila ti tiše Arvena.

BadWolf
„Řeknu ti jen ty nejdůležitější..“ začal Marsus s úsměvem „..žádný chlast během plavby - pít můžeš pouze pokud je loď za kotvená u břehu a nebo jsme v přístavu. Podle Admirála nejsme piráti, abychom museli nasávat celé dny. Dalším pravidlem je důkladně čisté zbraně - ostré, čisté zbroje a hlavně udržování pořádku v kajutách a na palubě. Na tu je Admirál jak pes.“ krátce se odmlčel „Pak je tu ještě to pravidlo s ženami co stojí za zmínku. Podle Admirála by žena na lodi neměla být. Údajně nosí námořníkům smůlu. I když zítra to asi nebude tak horké, protože se na lodi usídlila Admirálova sestra a ta se beztak bude chtít svést až do Leyawiinu.“

Killieden09
(spíš - probuzení závislé na tazích ostatních)

Leneren
„Zcela upřímně?“ ozval se Gergi, „Místní si vás budou jen stěží pamatovat, služebnictvo bude především poslouchat hraběte a jeho regentku.. a stráže jsou jak jsem řekl plně loajální hraběnce. Hádám, že jakmile si tam v klidu napochodujete nechá vás uvrhnout do věznice dřív než stihnete pozdravit.“ dodal a napil se z korbele, přičemž se podíval po svém okolí a po přítomných.

„Možná bych vás mohl dostat dovnitř já. Mohl bych požádat o setkání s hrabětem. Regentka určitě neodmítne návštěvu Brumského panovníka ani v těchto nočních hodinách.“ začal mluvit Fjor a Gergi jen tiše poznamenal „Jen aby jste se nedivil.“ hrabě jeho poznámku ignoroval a pokračoval směrem k tobě „Vy by jste se mohl převléci jako člen mé osobní ochranky a tak se dostal až do sídla hraběte nepozorován a ozbrojen, protože členové osobní stráže mohou mít během jednání zbraně.“
„To není špatně.. ale mohli bychom to trochu přikořenit.“ promluvil Delmus, „Mohli bychom předstírat, že několik vašich mužů je zraněných.. aby bylo všechno trošku uspěcháno a byly přeskočeny běžné formality. Navíc si tak pojistíte, že vás neodmítnou přijmout.“



Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..
 
Adrian_S
"A ty, Andreasi?" otočím se na něj a počkám si na odpověď.

"Já měl tu smůlu, že jsem se do teleportu nedostal včas. Viděl jsem tady tu... řežbu na vlastní oči. Mým uměním jsem zachránil život i jednomu z mistrů..." podotknu trochu tiše. "Jinak, na co se specializujete? Sám jsi řekl, že rád disponuješ ledem, ale ty, Mariano? U tebe bych hádal... iluze. A nebo lektvary!"


* EDIT: změna jmen.
Upravil/a Adrian_S dne 09.04.2016 15:23
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Tondulin
"Teď se věnuji svojí snoubence, bude muset počkat." Usměju se a začnu líbat Mirabelle na krku. Poté co vysvlíknu Mirabelle z šatů,zahodím je směrem k nejbližší souši a vrhneme se na to Grin.
Upravil/a Tondulin dne 08.04.2016 23:03
 
scorpioncz
"Jo, trochu delší příběh na jinou dobu. Jinak jo zejtra bychom to mohli zkusit, uvidíme jak to vydá s časem." Pokrčím rameny a zeptám se. "To by byla moje část otázky, cos potřebovala ty? Pokud to zrovna náhodou nebylo o meči."
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Sarako
,,Kdybych uměl kouzlit, tak bych ty pouta rovnou odemkl, ale ještě předtím bych nás teleportoval pryč. Dokážeš na nás seslat kouzlo neviditelnosti, nebo alespoň iluzi legionářů. Stačí, když to kouzlo, nebo iluze vydrží cestu pryč od cel a přes nádvoří k hradbě." (má přece specializaci na iluze)
Pokud Arvena potvrdí, že to svede, pokusíme se pod maskováním jednoho z těchto kouzel dostat k hradbě.
V opačném případě s úsměvem pronesu k Arveně: ,,Mám ve zvyku zachraňovat jen krásné dívky, ale dneska asi udělám vyjímku." přivřu dveře a vydáme se osvobodit i onoho mága ,,No jó, vždyť už jdeme! Hlavně už přestaň křičet." promluvím k němu v půlce schodiště, aby mě slyšel a přitom budu doufat, že umí nějaké teleportační kouzlo, ale má jenom okovy, které mu brání v kouzlení.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Leneren
Pousměji se "Pokračuj prosím"
 
Aurelius
ScorpionCZ
„Fajn.. během zkoumání meče mi o tom povyprávíš.“ usmála se a vrátila ti meč, „Chtěla jsem s tebou mluvit o jedné nabídce.“ začala a přitom udělala několik kroků, aby se mohla podívat na květinu, která rostla několik metrů od vás. Není to žádná bylinka nýbrž obyčejná okrasná rostlina, ale ve Skyrimském podnebí by dozajista nevydržela. „Říkala jsem si jestli bys nechtěl rozvíjet magické dovednosti i trošku jinak. Například jako učeň dvorního mága nebo zaučující se profesor na univerzitě. Belius říkal, že jich je momentálně málo a někoho by na výpomoc přijali. “ odmlčela se a přivoněla ke květině, „Místo dvorního mága je volné v Kvatchu neměl bys tam nikoho kdo by ti do toho kecal ale zároveň nikoho od koho by jsi se mohl učit.. ale to bychom nějak vyřešili. Vzala jsem si na tento týden volno, takže bych tam s tebou mohla pobýt a trošku ti vypomoci. A nebo Bruma. Tamní dvorní mág už je poměrně dost starý a rád by své znalosti předal nějakému vhodnému nástupci. Je to můj starý známý takže kdybych se přimluvila jistě by tě vzal do učení.“ odmlčela se a koukla na tebe „Samozřejmě bys stále mohl studovat i na univerzitě.. jen bys měl příjem zkušeností i z jiných míst.“

Adrian_S
„Já jsem odtud. Babička se znala za mlada s jednou z profesorek co tu učila než přišla o život během obléhání města a tak mi tu zajistila místo.“ odpověděl ti Andreas, „Posměškům jako 'protekční' novic nebo i hůře jsem neutekl. Naštěstí současný Arcimág už příliš nelpí na doporučení od jiných mágů a přijímají na univerzitu kde koho. V něčem je to výhoda v něčem zase ne. Každopádně jsem se posměšků zbavil.“

„Tipuješ správně.“ kývla Mariana, „Snažím se specializovat na alchymii. Profesor Globullus říká, že mám talent.. ale Arcimág Palagán, nikdy nic takového neříkal, když jsem chodila na jeho přednášky. Tak nevím.“
„Heh.. víš co říkala Umara.“ ozval se Andreas, „Nikdy si prý nevšimla, že by Arcimág otevřeně někomu řekl, že má talent na alchymii nebo na magii vyvolávání. Ani si nevzpomíná, že se byl někdy ochotný někoho schopnosti dodatečně rozvíjet mimo přednášky. Takže si z toho nic nedělej.“
„Já vím, ale i tak..“
„Ty jsi zachránil mistryni?“ otočil se k tobě náhle Andreas, „Kterou?“

Tondulín
(romance 1/4)

Sarako
„No.. já.. nejsem až tak dobrá kouzelnice.“ vydala ze sebe pomaličku Arvena zatím co osvobozovala z cely vězně, který o sobě tvrdí, že je mág. „Jsem ráda, že vyvolám kouzlo na sebe.. od toho jsme tu měli Theru.“ dodala a jakmile cvakli dveře cely vězeň radostně vyběhl ven a zastavil se u stolku.
„Díky! Máte mé díky!“ zvolal radostně vězeň a jakmile mu Arvena poklepala mečem po zádech ztichl.
„Doufám, že nás nedovíš za nos.“ usmála se na něj, když ho obešla. „Co umíš za kouzla?“ zeptala se a muž ihned spustil „Destruktivní.. ale možná bych se dokázal i odteleportovat pryč.. jednou jsem to zkoušel a vcelku to vyšlo.. ale jinak spíš ty destruktivní.“

BadWolf
„Řeknu ti jen ty nejdůležitější..“ začal Marsus s úsměvem „..žádný chlast během plavby - pít můžeš pouze pokud je loď za kotvená u břehu a nebo jsme v přístavu. Podle Admirála nejsme piráti, abychom museli nasávat celé dny. Dalším pravidlem je důkladně čisté zbraně - ostré, čisté zbroje a hlavně udržování pořádku v kajutách a na palubě. Na tu je Admirál jak pes.“ krátce se odmlčel „Pak je tu ještě to pravidlo s ženami co stojí za zmínku. Podle Admirála by žena na lodi neměla být. Údajně nosí námořníkům smůlu. I když zítra to asi nebude tak horké, protože se na lodi usídlila Admirálova sestra a ta se beztak bude chtít svést až do Leyawiinu.“

Killieden09
(spíš - probuzení závislé na tazích ostatních)

Leneren
Fjor souhlasně přikývl. „Ale konečné rozhodnutí je na vás Wakito..“ otočil se k tobě Delmus, „..pokud hodláte provést toto vrátím se do města a budu informovat svoji dceru, potom se připojím k hraběti a regentce až by se vás vydali přivítat.“ dodal a očekával tvoji odpověď.
„Já budu u sebe v kasárnách.. pokud pro mne nemáte nějaké speciální využití.. ale k tomuhle plánu můj zásah moc nepotřebujete.“ poznamenal Gergio.



Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..
 
Adrian_S
"Mistryni Mirabelle..." napiju se čaje, "Táhl ji za sebou jeden z legionářů. Ani jsem neváhal a okamžitě po něm kouzlil a povedlo se." nebudu se usmívat, "Na jednu stranu je to hezké, že někomu zachráníte život, ale zkuste se vžít do situace, kdyby se vám to nepovedlo. Nebo hůře... byli byste v té chvíli toho schopní? Zabít někoho?" zarazím se a nahodím velmi vážný výraz, "Zabili jste někdy někoho?"

Když začne mluvit Mariana o svém talentu na alchymii, dodám "Taky jsem se ji měl učit, ale přeci jen... kouzla mě táhla daleko víc."

Kouknu na Andrease, "Nic si z toho nedělej. Jen pitomec nadává na lidi, když sám ví, že proti němu není vůbec nic! Já jsem tu taky na doporučení, a je mi zcela jedno, co o mně lidé říkají. Nejsem tu pro ně, jsem tu pro magii... A tohodle by se měli nováčci držet. Protože nikdy nevíte, kdy a jak tuhle magii použijete právě proti tomu pitomci, co na vás nadává."

Znova se napiju čaje, budu očekávat, že budou chtít reagovat nějak na mou řeč, ještě ale dříve dodám, "Áh, trochu jsem se rozohnil v řeči..." vydechnu, "Je to... uvolňující."

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Sarako
Schovám meč a nastavím svá pouta: ,,Pro začátek by jsi mi mohl pomoci s pouty. Co takhle je zahřát a pak zprudka zchladit?" přitom se nechám jistit Arvenou za jeho zády. Jakmile řetěz od pout praskne, pokračuji: ,,Místo děkování můžeš teleportovat nás dva (nepředpokládám, že by to Trevyn zvládl), někam na břeh jezera Rumare poblíž mágské univerzity. Odchylka + dvacet metrů nebude hrát roli. Jestli se ani na tohle necítíš, spokojíme se s tím, že nás dva přeneseš deset metrů za hradbu směrem k jezeru s odchylkou + osm metrů. Tak co?" počkám na mágovu odpověď.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
scorpioncz
"To je zajímavá nabídka, upřímně jsi mě tím zcela zaskočila. Řekl bych, že pokud je ten starý dvorní mág v Brumě je jako docela dobrý nápad. V Brumě jsem také již nebyl ani nepamatuju. Záleží tedy jestli by tam nakonec nebyla jen nuda založená na sedění okolo stolu a sledování krbu. Jinak myslím že by to mohlo být dobrý ... Co by podle tebe bylo lepší? ten Kwatch nebo Bruma?"
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Leneren
"Myslím, že váš plán bude více než-li dostačující. Kdy s ním začneme?"
 
BadWolf
"S tím nemám problém. Moc nepiju, ženskou si nepřivedu. S tím pořádkem se přizpůsobím, takže největší problém bude si vyčistit zbroj" zasměju se "Očekávají se nějací piráti u břehů Elsweyru? Nevím přesně jak moc to tam Thalmorští zabezpečili."
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Aurelius
ScorpionCZ
„Takže výpomoc odpadá?“ usmála se teta, „Tušila jsem, že se ti do ní nebude chtít.“ dodala a koukla na tebe „Kvatch nemá dvorního mága.. takže by jsi se neměl od koho učit. Sice bych tam s tebou nějakou dobu pobyla, abych ti vysvětlila co a jak, ale pak by to bylo jen na tobě. Na druhou stranu by tě nikdo nekontroloval. V Brumě je starší mág, který potřebuje nástupce a určitě by ti všechno vysvětlil.“ odmlčela se. „Občas to nuda být může, ale zase když nemáš žádnou povinnou práci můžeš pracovat na vlastních výzkumech takže se vyloženě nudit nebudeš. Na rozhodnutí máš času dost.“ usmála se „Upřímně? Nevím jak bych se na tvém místě rozhodla. Teď bych asi jako zkušená mágyně sáhla spíše po Kvatchu, protože tamní mág se s lidem nerozešel příliš dobře takže by mi ho nikdo nepředhazoval.“

Adrian_S
Andreas i Mariana zakroutili hlavou a nechali tě opět hovořit. Novicka se po tvé poznámce o kouzlech jen pousmála a přikývla, upila trošku čaje a znovu koukla na Andrease, který si vzal slovo „Rozdíl je v tom, že tebe doporučil nějaký slavný mág.. já jsem tu vyloženě jen kvůli přímluvě.“ odmlčel se, „A nevím.. nevím jestli bych byl někoho schopen zabít. I když časy jsou zlé.. a v sebeobraně musí udělat člověk vše co je v jeho silách a nebo při ochraně svých přátel.“
„Jeden z mnoha důvodu proč trénovat paralyzační kouzla.“ doplnila ho Mariana zatím co upíjel čaj.
„Pravda. Paralyzační kouzla jsou dobré nenásilné řešení.“ přikývl.

Do jídelny vešla dvojice Univerzitních strážích v černých zbrojích. Podle jejich znavené tváře bylo znát, že jsou již dost unavení. Žena i muž usedli k nedalekému stolu. Po chvilce jsi muže poznal (potkal jsi jej na chodbě společně s profesorkou Silverwoodovou když mířil k Arcimágovi) ale ženu jsi neznal. Muž položil na stůl větší láhev s alkoholem a rozlil jej do dvou menších hrníčků a se slovy „Na našeho padlého kamaráda!“ si přiťukli a napili se. Podle jejich výrazu byl alkohol v láhvi dostatečně silný.

Tondulín
(romance 2/4)

Sarako
„To by šlo..“ přikývl vězeň a ukázal své spoutané ruce Arveně, která je po chvilce hledání správného klíče odemkla. „..uff.. to je úleva.“ oddychl si mág a promnul si předloktí. Jakmile se mág začal soustředit na své první kouzla Arvena stanula na za jeho zády a hlídala jej. Jakmile několikrát opakovaně ochladil a rozžhavil pouta povedlo se ti s prasknutím zničit řetěz.
„Pokusím se.. myslím, že tady nebude nic co by magii narušovalo.“ odpověděl ti a přitom se rozhlížel po stropě.
„Tohle mi nepřijde jako dobrý nápad..“ zakroutila hlavou Arvena, „..jak víš, že nás nepošle přímo před císařskou stráž?“ koukla na tebe.
„Proč bych to dělal?“ podivil se mág, „Chci odtud stejně jako vy.. jsem tu už dost dlouho na to, abych konečně utekl a díky vám mám příležitost.“ pokračoval a přitom střídavě koukal na tebe a na Arvenu.

BadWolf
Marsus se při tvých slovech zasmál, „Žádná ženská? Copak se stalo Vlku.. pokud vím tak tys byl samá ženská.“ odmlčel se a chvilku se ještě usmíval. „Septimie je doprovázená dvěma dalšími loděmi o relativně stejné velikosti a čtyřmi menšími. Karmínová flotila je momentálně jedna z nejlepších co má říše k dispozici. Většina pirátů si nadělá do gatí už jen když uvidí Septimiinu vlajku.“

Killieden09
(spíš - probuzení závislé na tazích ostatních)

Leneren
„Hned teď..“ odpověděl ti Fjor, „..čekat do rána nemá smysl.“ dodal a koukl po všech přítomných. Gergio přikývl zkontroloval zdali je jeho korbel skutečně prázdný a následně se slovy „Vyrazím se připravit do kasáren.“ opustil hostinec. Delmus po jeho odchodu prohlásil „V tom případě já se připojím ke dvoru a budu informovat svoji dceru.. za předpokladu, že mě tu už nebudete potřebovat.“ koukl na tebe a následně na Fjora.
„Myslím, že vás tady už potřebovat nebudeme. Běžte se připravit na naše přivítání.“ pousmál se hrabě a Delmus zůstal pro případ, že bys měl ještě něco na srdci.

„Pojď sem!“ křikl na jednoho ze svých zbrojnošů, „Okamžitě nech připravit nějakou zbroj pro Wakitu.“ pokračoval a zbrojnoš s kývnutím hlavy opustil hostinec. Fjor si založil ruce a opřel se o opěradlo.


Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..
 
Adrian_S
"Máte pravdu.. paralyzační kouzlo je skvělou náhradou za ne-ničivé kouzlo. Ale chce to trpělivost, než to vyvoláte. Když se jedná o menší potyčku, kde nehrozí zas tak ono střetnutí se zbraní, pak je to skvělé.. Ale v přímém boji..." zakroutím hlavou, "Proč myslíte, že se bojoví mágové učí ničivou magii? Je snadná a rychlá. Než vyvolají "paralýzu", už bych vyčaroval třikrát "ohnivou střelu"."

Taky si usrknu čaje a poslechnu si ještě, co mají na srdci, pak spustím na Andrease, "Jestli to bereš takhle, pak tedy ano. Mě ale nemusíš soudit podle toho, že se za mne přimluvil můj cechmistr.. jak to tady někteří říkají "z protekce". Ale své umění jsem si budoval dlouho, můj velmistr si všiml schopností a dovedností, kvůli tomu mě poslal sem."

Kouknu na Marianu a zeptám se jí, "Nemáte tušení, kdo jsou oni?" okem hodím za její záda na osoby v tmavých zbrojích.

Upravil/a Adrian_S dne 14.04.2016 21:58
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Sarako
,,Má pravdu, a přinejhorším se jenom vykoupeme." usměji se na Arvenu.
,,A víš kam potom půjdeš? V Císařství i Dominiu po tobě tvrdě půjdou, aby tě za útěk odsud mohli exemplárně potrestat a smrt na mučidlech, rozčtvrcení za živa, nebo lámání v kole, se s běžnou popravou nedá srovnávat." promluvím ke kouzelníkovi a Arveně naznačím, aby odemkla Trevynovu celu (přitom kouzelníka nespoužtím z očí): ,,Když se ti ho povede dostat k Mefalině svatyni na druhém břehu jezera Rumare, směrem k Cheydinhallu, hned potom co nás přeneseš pod kopec k univerzitě, získáš možnost začít nový život na Morrowindu a ještě si přitom vydělat dostatek septimů. Víc se samozřejmě dozvíš až tam."
Pokud už bude Trevyn mrtvý, když Arvena otevře jeho celu, pronesu místo výše zmíněné nabídky:,,Když se dostaneš, po našem přenesení pod kopec k univerzitě, k Mefalině svatyni na druhém břehu jezera Rumare, směrem k Cheydinhallu, a nabídneš naší Paní své služby, získáš možnost začít nový život na Morrowindu a ještě si přitom vydělat dostatek septimů. Tvůj příchod bude očekáván."
Potom se všichni (s Trevynem, pokud bude žít) připravíme k teleportaci pod kopec k univerzitě.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
scorpioncz
"Myslím že se asi nakonec rozhodnu pro Brumu, tam bych se mohl podívat po zbytcích velké brány z Oblivionu. Navíc v Kwatchu těďka řádil ten zabiják. Jo vybírám si Brumu! Pokud vím tak tam je teleport jako z každého města do univerzity že? takže by s tím problém být neměl. Jo Bruma se mi zdá docela dobrá ... pokud by se mi tam s tamním mágem nelíbilo tak se můžu přestěhovat do Kwatchu nemýlím-li se."
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
BadWolf
Nasadím neskutečně sarkastický tón "Ale to víš, uhodil do mně blesk z nebes a prohlédl jsem pravdě, nyní chápu, že ženský maj jen sedět doma a plést a já se musím vydat do kláštera pro boží milost!"
Poté dodám
"Ale s těma pirátama je to docela škoda. Bude nuda při plavbě."

XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Aurelius
ScorpionCZ
„Asi ano nejsem si jistá.. přeci víš, že nejsem zdejší.“ odpověděla ti na teleport v Brumě. „Změnit působiště můžeš dokud místo v Kvatchu nepřijme někdo nový. Pak by ti zbylo akorát to přednášení na univerzitě a nebo zůstat v Brumě.“ dodala. Stmívání již pokročilo. „Pozítří je ten svátek.. takže budeš chtít vyrazit hned zítra nebo až za dva dny? Já jen, abychom to dojednali předtím než se budu muset vrátit do Skyrimu.“

Adrian_S
Andreas kýval hlavou když jsi mluvil a sem tam upil trošku čaje. „Já doufám, že ji nikdy nebudu muset použít..“ poznamenala Mariana. „..i když je to dost naivní si něco takového myslet.“

„Já to nemyslel nijak zle. Právě naopak. Myslel jsem to tak, že tebe sem doporučil opravdový mág, který má nějakou pověst a viděl v tobě potenciál. Já jsem nic neuměl když jsem tu začal.“ odpověděl ti Andreas.
„Změňte téma.. přece se můžeme bavit o zajímavějších věcech než o tom jak se kdo z nás sem dostal.“ navrhla Mariana a novic s souhlasil.

Mariana se nenápadně pootočila na dvojici válečníků a následně s mírným pokrčením ramen pravila „Ta žena byla u evakuace, ale jinak je neznám.“ koukla na Andrease, který zrovna lovil poslední kapky svého čaje.
„Jsou to členové Univerzitní stráže..“ začal tiše, když položil korbel na stolek. „..ona se jmenuje Lora a on je tuším velitel Finn. Slyšel jsem o něm jen něco málo co se šuškalo po táboře. Ještě tu byl Hanz.. ale ten umřel. Jeho přítelkyně brečela v komnatě když jsem šel kolem takže s jeho smrtí je to jasné.“ odmlčel se.
„Jak to všechno víš?“ optala se tiše Mariana.
„Chvilku jsem si povídal s Beliem když jsme byli v táboře a sem tam jsem něco zaslechl.“ odvětil a koutkem oka koukl k jejich stolu. „Oba mají prý jen střežit Univerzitu do výuky by nijak zasahovat neměli.“ dodal po chvilce a začal si hrát s prázdným hrnkem.

Tondulín
(romance 3/4)

Sarako
„O tom jsem ještě nemoc neuvažoval.. nechtěl jsem si dělat naděje kdyby to nevyšlo.“ odpověděl ti mág zatím co Arvena jen nesouhlasně zakroutila hlavou. Teleportace se jí očividně vůbec nelíbí na tvůj pokyn ale odemkla celu se zraněným Dunmerem. Byl zesláblý ale přesto naživu.
„Řekl bych, že je příliš slabý na teleportaci..“ konstatoval mág při pohledu na ležícího Trevyna. Arvena se k němu skláněla a kontrolovala jeho zranění.
„Ztratil dost krve, ale jinak bude žít..“ řekla nakonec a poodstoupila, „..nemůžeme ho tu jen tak nechat.“
„Já vás jen varoval, že ten teleport ho může dorazit.“ pravil mág a poodstoupil stranou, aby se připravil na teleportování. Poté co jsi pomohl Arveně zvednout Trevyna a odnést ho k mágovi tiše šeptla „Nevěřím mu. Není nijak pohublí ani zraněný.. přece by musel přijít k nějaké úhoně kdyby tu byl delší dobu? Proč se prostě nedržíme našeho starého plánu?“

„Já jsem připraven..“ promluvil k vám mág jakmile jste položili Trevyna k jeho blízkosti. „..budete se muset chytnout. Nejlépe za ruku to je pak spojení nejlepší. Jeho budete muset nějak šikovně držet.“ Arvena na tebe koukla čímž opět naznačila svůj nesouhlas s tímto řešením.
(pokud se budeš chtít teleportovat stačí se chytnout mága a Arveny)

BadWolf
„Občas hrozí i větší nebezpečí než piráti, Vlku.“ usmál se Marsus, „Bouře a nebo mořská stvoření. Dokonce se říká jedna legenda, že jedno mořské stvoření je natolik silné, že během několika minut potopí celou loď i s posádkou a to se skoro ani nemusí vynořit na hladinu.“

Killieden09
(spíš - probuzení závislé na tazích ostatních)

Leneren
„Hned teď..“ odpověděl ti Fjor, „..čekat do rána nemá smysl.“ dodal a koukl po všech přítomných. Gergio přikývl zkontroloval zdali je jeho korbel skutečně prázdný a následně se slovy „Vyrazím se připravit do kasáren.“ opustil hostinec. Delmus po jeho odchodu prohlásil „V tom případě já se připojím ke dvoru a budu informovat svoji dceru.. za předpokladu, že mě tu už nebudete potřebovat.“ koukl na tebe a následně na Fjora.
„Myslím, že vás tady už potřebovat nebudeme. Běžte se připravit na naše přivítání.“ pousmál se hrabě a Delmus zůstal pro případ, že bys měl ještě něco na srdci.

„Pojď sem!“ křikl na jednoho ze svých zbrojnošů, „Okamžitě nech připravit nějakou zbroj pro Wakitu.“ pokračoval a zbrojnoš s kývnutím hlavy opustil hostinec. Fjor si založil ruce a opřel se o opěradlo.


Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba III. Zdejší kobky 5100 21.07.2024 22:12
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4238 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8335 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5793 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4959 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12860 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7601 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6719 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6430 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7623 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist