Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Pro prohlen se regni.
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba II.
BadWolf
"To zatím nebude třeba." řeknu a prozkoumám lehkou legionářskou zbroj, jestli by se celá, nebo nějaké kusy, daly nosit skryté pod normálním oděvem.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Tondulin
"Začni kalhotama a botama, potom tkaninovou košili, na to kroužkovku a takové ty kraviny jako nátepníky a nárameníky až nakonec," odpovím Mirabelle a mezitím si vezmu do ruky jeden z oštěpů, otěžkám si ho a zapřemýšlím o tom jaká by byla sranda, tuhle věcičku použít.
 
Sarako
,,Není to špatné, ale ty šaty ti slušely víc Carwen. Chystá se snad nějaká bitva?" potom se podívám na Arteria a souhlasně kývnu hlavou:,,Souhlas." pak vezmu ze steny jednu louči, se podívám na Ralyena:,,Zbav jí zbytků těch šatů! Pár popálenin jí otevře mysl. Jó, a bude to tu trochu smrdět, tak nechte otevřená okna." další pohled věnuji Theře:,,Budeš mi střídavě asistovat ledovými kouzly, aby jsme dosáhli bolestivějšího efektu a pro případ, kdyby něco vzplálo." (na ten vzkaz odepíši, podle toho, jak mi odpoví Carwen)
Upravil/a Sarako dne 30.12.2015 23:09
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
ScorpionCZ
Umíš ohnivá kouzla: Plamen, Ohnivá střela, Ohnivá obraná runa (magická past jako ji znáš ze Skyrimu), Ohnivá koule (dvojnásobně silnější ohnivá střela, která exploduje po dopadu), Ohnivý plášť (tvé tělo obklopí na krátkou dobu plamen než tě chrání a spaluje každého kdo se k tobě přiblíží), Ohnivý dotek (velmi slabé kouzlo)

„Na pořádný oheň je tu málo místa Škorpiasi. Musíme pokračovat.. nahoře se snad ohřejeme.“ znělo z Tandilových úst, když přerušil kouzlo a vyhoupl se na nohy. Pomalou a opatrnou chůzí lezl nahoru. Čím víc jste se blížili nahoru tím víc se ti zdálo jako by se měly schody pod vámi zřítit. Došli jste až k části kde bylo nutné skočit. „Chceš jít první?“ zeptal se a koukl dolů, „..hlavně nespadni jestli budeš skákat první.“
Společník (Tandil)

Tondulín
Prohlížel sis oštěp, uchopil jej a vyzkoušel jak moc dobře je vyvážený. Zatím co jsi přemýšlel jak skvělé by ho bylo použít, Mirabelle za paravanem zápasila se zbrojí. Na jednou se ozvala rána a zachrastění kroužků na zbroji doprovázená bolestivým zasténáním. „..jsem v pohodě.“ ozvalo se.

Leneren a BadWolf
@Anthe: Omluvil jsi se a vrátil se ulicemi města zpět do věže, kde jsi ponechal svoje legionáře. Když jsi vešel spatřil jsi je postávat ve skupince u sloupu a o čem si diskutovat. Zdělil jsi jim své plány a oni souhlasili. Oznámili ti, že na tebe počkají u chrámu. Když bylo vše domluveno vrátil jsi se zpět do zbrojnice. Vlk zrovna hleděl na lehkou zbroj se zamyšleným výrazem na tváři.

@Vlk: Nátepníky jsi schopen schovat pod kabát společenského oděvu. Možná by se ti povedlo schovat pod bílou košili i kožený kyrys, kdyby jsi ho nějakým způsobem vypreparoval z lehké zbroje. „Nad čím přemýšlíš?“ zeptal se Ingmar, když viděl jak zamyšleně zíráš na zbroj. Všiml sis, že Anthe se zrovna vrátil.

@Oba: Lucius se mezitím převlékl do těžké legionářské zbroje a vyzbrojil se dýkou a štítem. „Přilba nesmí chybět.“ promluvil sám pro sebe a oblékl si přilbu jenž mu zakrývala obličej.
(můžete spolu volně komunikovat)

Sarako
„Proti šatům nic nemám, ale ty boty byly děsně nepohodlné.“ usmála se Carwen a zařadila se stranou, aby nijak nepřekážela. To samé učinil i starý profesor, který se posadil vedle válečníka v černé zbroji. Rudovlasá žena mezitím otevřela všechny okna co byly v dosahu.
„Lucius si pro Bothiel přijde o tom není pochyb. Když ji zabijeme srovná to tu se zemí, když mu jí dáme ohrozíme bezpečí Tamrielu.. proto se připravujeme.“ odpověděl ti Arterius na otázku ohledně bitvy, kterou si původně směřoval na Carwen. Ralyen zbavil Bothiel zbylých šatů, nemohla klást odpor, protože byla pevně držená okovy a tvář měla ukrytou v masce.
„S tím ohnivým kouzlem pozor, aby neroztály sloupy co drží její okovy.“ upozornil Arterius a profesor mlčky přikývl. „Něco se přižene.“ konstatovala žena, když otevřela všechny okna a postavila se do těsné blízkosti Arteria. Thera na tebe kývla. Vše je připraveno.

Společníci (Thera, Golar, Ralyen)

Killiaden09
„To je. Nejhorší na tom je, že jeden dokonce pravidelně stojí u dveří do mého pokoje. Připadám si jako ve vězení a když se chci projít? Tak mám ozbrojenou ochranku hned za zadkem.“ postěžovala si zatím co jsi vzal meč a provedl sním naznačení na plochý sek a poté vodorovný. Dívka měla svůj meč položený na lavičce, která byla opodál celá zarostlá nějakou popínavou rostlinou. Vzala si jej a snažila se tvé útoky zopakovat.


Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..

Upravil/a Aurelius dne 30.12.2015 23:56
 
Killiaden09
Chvíli jí budu pozorovat a pokud možno opravit některé přehmaty které udělá.
I dig
You dig
We dig
He dig
She dig
They dig

Now ... it's not very beatiful poem ... But it's quite deep...
 
Tondulin
"Kdybys potřebovala pomoc nějak tě do toho navlíknu." odpovím Mirabelle a nakonec se rozhodnu že si oštěp ponechám, schválně co na něj řekne Carwen.
 
scorpioncz
"No ... dobře ..." řeknu a skočím.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
BadWolf
"Hodila by se zbroj, ale potřebuju, aby ji nikdo neviděl." odpovím a zkusím vykoumat jak by šel kyrys vypreparovat.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Leneren
"Tákže pánové, co teď? Chcete to spustit rovnou?"
 
Aurelius
ScorpionCZ
Přeskočil jsi díru mezi schodištěm, když jsi dopadl ucítil jsi praskání a urychleně se zvedl a udělal několik kroků nahoru. Část schodiště se zřítila a Tandil teď bude muset skočit o dost dál než ty. „Raději buď připravenej mě chytnout..“ řekl, když spatřil velikost mezery.

Společník (Tandil)

Tondulín
„Jo.. asi tě budu potřebovat..“ ozvalo se zpoza paravanu, „..sakryš.. půjdeš mi pomoc prosím?“ znělo znovu a bylo slyšet jak Mirabelle tiše nadává. „..asi sem se do toho nějak zamotala.“ přiznala.

Leneren a BadWolf
„Já jsem připraven. Legie už snad bude nastoupená u chrámu.. doufejme..“ odpověděl ti Lucius, „..počasí vypadá přívětivě. Když bude pršet přijdou o ohnivé kouzla.“ dodal. Ingmar se mezitím vytratil do jedné z vedlejších místností a když se vrátil držel v ruce kroužkovou vestu, která sice nevypadala příliš nově, ale posloužit ještě dokáže. „Zkus tohle..“ promluvil na Vlka a podával mu vestu.
(můžete spolu volně komunikovat)

Sarako
„Proti šatům nic nemám, ale ty boty byly děsně nepohodlné.“ usmála se Carwen a zařadila se stranou, aby nijak nepřekážela. To samé učinil i starý profesor, který se posadil vedle válečníka v černé zbroji. Rudovlasá žena mezitím otevřela všechny okna co byly v dosahu.
„Lucius si pro Bothiel přijde o tom není pochyb. Když ji zabijeme srovná to tu se zemí, když mu jí dáme ohrozíme bezpečí Tamrielu.. proto se připravujeme.“ odpověděl ti Arterius na otázku ohledně bitvy, kterou si původně směřoval na Carwen. Ralyen zbavil Bothiel zbylých šatů, nemohla klást odpor, protože byla pevně držená okovy a tvář měla ukrytou v masce.
„S tím ohnivým kouzlem pozor, aby neroztály sloupy co drží její okovy.“ upozornil Arterius a profesor mlčky přikývl. „Něco se přižene.“ konstatovala žena, když otevřela všechny okna a postavila se do těsné blízkosti Arteria. Thera na tebe kývla. Vše je připraveno.

Společníci (Thera, Golar, Ralyen)

Killiaden09
Pozoroval jsi dívku jak zápasí s mečem a nakonec usoudil, že bude v životě meč v ruce nedržela a bude potřebovat názornější ukázku. Přistoupil jsi blíže chytil ji za ruku tak, abys jí mohl dobře ukázat jak má držet meč. Jakým stylem má být rozkročená a jak má mávat. „Děkuji.“ poděkovala, když jsi dokončil názornou ukázku a udělal několik kroků stranou. Její výkon už byl o něco lepší, ale bude to chvíli trvat než zní uděláš nějakou šermířku.


Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..
 
Leneren
"hmm tak mě napadá... jsou tu nějáká mágská roucha?" Podívám se po nich a najdu nějáké které je dost velké na to, aby mi padlo i se zbrojí. Pokud takové nenajdu tak si zkusím vzít menší zbroj. Potom vezmu ještě několik dalších, aspoň 5
Upravil/a Leneren dne 31.12.2015 00:49
 
Tondulin
"Jasně hned jsem tam." řeknu, opatrně si odložím svůj oštěp, odhrnu paravan a kouknu se jak na tom Mirabelle je.
 
Killiaden09
''Děkuji ... že jste mne vytáhla z té záležitosti v kuchyni ... Předem se omlouvám pokud vám to způsobí nějaké nepříjemnosti.'' řeknu jakoby mimochodem mezitím co si budu podrobněji prohlížet okolí zahrady a domu.
Upravil/a Killiaden09 dne 31.12.2015 02:13
I dig
You dig
We dig
He dig
She dig
They dig

Now ... it's not very beatiful poem ... But it's quite deep...
 
BadWolf
"Oh, díky" poděkuju a nasadím si vestu.
"Máte někdo po ruce nějaký šperháky?" jestli nikdo nemá, tak se pokusím rozpomenout kde bych nějaké mohl sehnat.

XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Sarako
,,Proto použiji místo ohnivého kouzla louči." usměji se, na chvíli přiložím louči na Bothielina záda a poslechnu si, jak bude křičet. ,,Milá Bothilel, myslela jsi si, že mě napálíš, ale zatím jsem napálil jenom já tebe. Zbaštila jsi všechny mé triky, stejně tak, jako Lucius. Uvidíme, jestli si pro tebe přijde, až mu napíši malé psaníčko." potom jí pomalu svojí stříbrnou dýkou uříznu malíček na levé ruce. Předám Theře louči se slovy:,,Pokračuj. Střídej oheň a chlad, ale dávej si pozor, ať ti zbude nějaká magická síla." na chvíli se posadím a začnu psát:
Dopis pro generála Lucia
Zatímco bude Thera pokračovat v mučení, podám dopis a krabičku s Bothieliným prstem Golarovi a zašeptám:,,Předej to jednomu z legionářů, ať to doručí Luciovi a pak se stáhni do okolí univerzity. Tohle by ti mělo pomoct kdyby bylo nejhůř." podám mu dva lektvary neviditelnosti ,,A teď běž."

Upravil/a Sarako dne 31.12.2015 02:03
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
scorpioncz
"Tak jo, ale jen co doskočíš, tak buď připravenej běžet. Mám takové neblahé tušení, že když spadlo tohle, tak může spadnout i ostatní. Škoda jen že Ledohradští kameníci nebyli schopní to postavit pořádně." ušklíbnu se a připravím se Tandila chytat a vtáhnout na schodíště.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Aurelius
ScorpionCZ
Tandil se nadechl, vydechl a poté se s drobným rozeběhem pokusil mezeru přeskočit. Jeho dlouhé nohy mu v tom dost vypomohly. Přeskočil a dopadl koleny k zemi, vstal oprášil se a oddechl si. „Tohle křídlo je nesmírně starý..“ začal s lekcí historie, ale jakmile zaslechl praskání a raději tě pobídl k běhu. Běželi jste po točivém schodišti až nahoru zatím co za vámi se schody pomalu hroutili. Když jste dorazili až na vrchol a stanuli v kulaté místnosti. Tandil se předklonil a hluboce oddechoval, „..už sem na to starej. Říkám to furt.“ Schodiště za vámi kompletně zmizelo.

Zatím co si oddechoval očima sis prohlížel kulatou místnost. Krom několika starých zaprášených knihoven plných knih a pavučin tu nic jiného co by před tebou stálo za pozornost nebylo. Když jsi se otočil a prohlédl si druhou polovinu kulaté místnosti spatřil jsi opět knihovny a menší kamenný kruh před kterým se nacházel malý podstavec ve tvaru ruky, rovněž byl z kamene. Kamenný kruh nesl známky vyrytých zaklínadel a působil jako neaktivní teleport. „Tohle zabezpečení dalo dohromady devět vysoce postavených mágů z cechu. Každý vynikal v něčem jiném a každý tu zanechal jednu past.. myslím, že z těch devíti žijí už jen tři, nebo dva. Spíš asi dva..“ odmlčel se Tandil, napřímil se koukl na schodiště, které zmizelo ve vodě. „..na druhou stranu cech mágů zavrhoval temné umění, takže nic zákeřného nás nečeká.“

Odmlčel a přistoupil blíž ke kamennému kruhu, „Pevný portál, ale jak ho otevřeme?“ řekl spíš sobě než tobě a začal se rozhlížet. „Víš jak fungují pevné portály nebo jinak řečeno pevné teleporty?“ zeptal se tě, „Na univerzitě se to asi neučí, aby se v nich novicové ve volném čase nevrtali. Aspoň za mě se to tam neučilo.“

Společník (Tandil)

Tondulín
Odložil jsi svůj oštěp a poté rozhrnul závěs u paravanu. Mirabelle měla už oblečené boty, tkaninové i kroužkové kalhoty a zrovna si zapínala tkaninovou košili, „Pomohl bys mi prosím s tím vázáním?“ zeptala se tě, „U šatů mi to nedělá problém.. ale ty mi to nějak nejde.“ řekla a přehodila přes sebe kroužkovou košili, vázání se nachází na zádech.

Leneren a BadWolf
„Roucha tu jsou ale nesou symboly legie. Arterius jich nechal koupit dost asi plánoval nějakou zbrojní revoluci..“ povídá Luciua při pohledu na roucha, „..leda zkusit ukrást nějaká na univerzitě. Určitě tam nějaká mít budou.“

Ingmar si povzdechl, sáhl do brašny a vytáhl tři šperháky. Lucius na něj překvapeně koukl, „Nevěděl jsem, že umíš otevírat zámky.“ Ingmar se usmál, „Často zapomínám klíče od baráku..“ vysvětloval.
(můžete spolu volně komunikovat)

Sarako
Bothiel řvala bolestí, když jsi jí popálil záda loučí a Thera je chladila ledovým kouzlem, ale přesto si ji nedonutil k nějakému slovu. Vzal jsi do ruky stříbrnou dýku a odřízl Bothiel malíček z levé ruky. Rozkázal jsi Theře, aby pokračovala v mučení chvilku bez tebe. Vytrhl jsi kousek papíru z nějaké prázdné knihy co se válela na skříni, vypůjčil si psací nástroje a začal psát psaníčko Luciovi.

Při psaní jsi slyšel Bothielin řev doprovázený nářkem, ale bez jediného slova. Dopsal jsi, prsten hodil do malé krabičky, kterou mezitím někde vyhrabal Golar. Převzal od tebe poselství i lektvary a poté urychleně vyrazil tvé rozkazy vyplnit. Thera na tebe koukla, „Mám furt pokračovat? Nebo jí dáme oddech, aby se mohla rozpovídat?“ zeptala se.

Společníci (Thera, Golar, Ralyen)

Killiaden09
„Oplatili jsme si laskavost. Vy jste mě vytáhl ze spárů těch idiotů a já vás zachránila před možnou smrtí.“ usmála se a pokračovala v tréninku. Dům je obehnán kamennou zídkou, zahrada je zrovna rozkvetlá nejrůznějšími okrasnými květinami a dále je tu velký listnatý strom, který je úplně v rohu zahrady.


Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..
 
Killiaden09
Nechám jí udělat ještě jednu sérii úderů a poté naznačím další cvik : vodorovné seknutí z prava doleva přecházející v bodnutí.
I dig
You dig
We dig
He dig
She dig
They dig

Now ... it's not very beatiful poem ... But it's quite deep...
 
BadWolf
"Díky" pokud u sebe mám nějaké peníze tak mu je proplatím.
Zkontroluji si jestli "zbroj" pod mým oblečením nevypadá moc nápadně, dýku si schovám hluboko do rukávu, na vnitřní stranu paže, tak jak jsem zvyklý. Šperháky taky schovám.
"No, pánové, já jsem připraven."

XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Tondulin
"Ehm...Mirabelle...doufám že se nehodláš postavit do první linie, pokud by opravdu došlo na bitvu." promluvím, zatímco jí zašněruju kroužkovku a poté nasadím i nárameníky a nátepníky.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba III. Zdejší kobky 5098 22.06.2024 00:26
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4201 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8230 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5700 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4853 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12722 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7508 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6634 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6366 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7557 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist