Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Pro prohlen se regni.
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba II.
Tondulin
Posadím se na nabízenou židli."Ahoj no musím říct, že to voní celkem pěkně, můžeš všem nakukat že je to nová voňavka." Usměju se. "A co má ten lektvar vůbec umět?" zeptám se Mirabelle a mezitím budu obdivovat její krásné vlasy.
 
Aurelius
ScorpionCZ
Chytl jsi se Tandila a jakmile vyřkl zaklínadlo všechno vám zmizelo pod nohami. Uviděl jsi před očima modrou zář, která tě oslnila a donutila zavřít oči. Když jsi je otevřel stál jsi v menší místnosti s postelí, nočním stolkem a knihovnou. Všechno kolem tebe bylo kamenné až na nábytek a vstupní dveře. Pokoj byl bez oken a jediným zdrojem světla byly čtveřice levitujících koulí.

Spatřil jsi druhého psijického mága Neriena, který seděl na židli a zíral na vás. Vypadal docela překvapeně, když tě spatřil, ale jeho hlas nezněl až tak nadšeně, „Myslel jsem, že přivedeš někoho zkušenějšího, ale co se dá dělat.“ Tandil na něj jen a pouze koukl a nijak to nekomentoval.
„Už se můžeš pustit..“ promluvil k tobě Tandil, „..vyber si co budeš potřebovat.“ dodal a rukou ukázal na postel na níž leželo několik druhů zbraní: dvojice krátkých elfských mečů, dvojce dýk (jedna vypadala dokonce stříbrně), toulec se šípy a luk. Opodál byla pohozená lehká kožená zbroj.
„Říkal ti Tandil co tě čeká?“ zeptal se Nerien.
„Zatím jsem neměl tu příležitost.“ oznámil mu Tandil.
„Aha..“
„Škorpiasi převleč se do té kožené zbroje. Není nic extra, ale bude pohodlnější než roucho. já už ji mám také připravenou. Meč máš to je dobře a dýka by se ti mohla hodit. Obzvlášť ta stříbrná a luk s toulcem bude zbytečný..“ řekl Tandil, „..až budeš připraven přijď ven.“ po těchto slovech opustil s Nerienem místnost.

Tondulín
Posadil jsi se na židli. Po tvé poznámce se usmála, „Díky.. řekla bych, že tím budu navoněná ještě dlouho.“ poté se odmlčela a opět koukla do kotlíku, zamíchala a nakonec se otočila k tobě, přešla k posteli na kterou se posadila a ruce si položila do klína.
„To právě nevím.. Silverwoodová to našla na starým zažloutlým pergamenu a závěr chybí. Proto tu mám takový nepořádek snažím se najít cokoliv co by bylo podobné.. ale zatím bezvýsledně..“ odmlčela se, „..krom toho mi nikdy vaření lektvarů moc nešlo.“ po celou dobu co mluvila jsi se soustředil na její dlouhé hnědé vlasy. Také na tebe koukala po celou dobu co s tebou mluvila a vypadalo jako by chtěla něco říct, ale cosi jí v tom bránilo.

Leneren a BadWolf
@Anthe: „Mějte se a opatrujte se.“ rozloučil se s tebou Delmus a poté s tebou vyrazil pryč ze síně. Na chodbě jste se rozdělili, ty jsi směřoval k kanceláři vrchního generála kdežto on byl na odchodu z věže. Zabouchal jsi na dveře a po vyzvání vstoupil. Generál Valerius si zrovna potřásl rukou s Vlkem a poté oba usedli na židli i pro tebe byla jedna připravena. V místnosti byl akorát generál, Vlk, hrabě Fjor a jeho manželka Freydis.

@Oba: „Výborně. Konečně jsme kompletní.“ usmál se generál po příchodu Antheho. Fjor se otočil na příchozího a promluvil k němu se slovy, „Zatím jsme slyšeli to co jsem vám řekl už dole akorát generál to podal trochu jiným stylem.“ poté se opět otočil ke generálovi.
„To je dobře, alespoň to nebudu muset opakovat..“ oznámil generál, „..také bych se zaměřil na Hammerfell. Část mé legie je připravena dezertovat jen proto, aby mohla nadále bojovat proti Thalmoru. Problém, ale je.. že nemáme žádné mágy. Legie se sice bez nich vždy nějak obešla, ale myslím, že v boji proti Thalmoru jsou nezbytní.“ následovalo odmlčení při kterém střídavě koukal na všechny přítomné.
„Univerzita by mohla mít nějaké bojechtivé mágy.“ ozval se Fjor.
„Univerzita má hned několik schopných bojových mágů, ale s jejich podporou bych moc nepočítal..“ odpověděl mu Valerius, „..už jen kvůli tomu, že všichni moc dobře víme kdo vede univerzitu.“ odmlčel se vstal a podíval se z okna z něhož bylo vidět na univerzitu. „Já mám k dispozici akorát Ingmara. Není to pravý mág, ale nějaké základy ovládá. Měl jsem na své straně i kouzelnici, které se obával samotný vrchní mág Corrientis. Dokázala by hodit každého Thalmorského mága svými schopnostmi do kapsy.. ale bohužel díky tomu proradnému šermíři ji teď drží pod zámkem Arterius. Takže se budeme muset asi obejít bez mágů a bez Bothiel.“

Sarako
Po rozhovoru s Anthem jsi se vydal na chodbu a vyčkával s Therou na příchod Luciova legáta, který si dával docela na čas a notnou chvíli nešel. Když byly konečně slyšet kroky na schodišti doprovázené řinčení zbroje spatřili jste dvojici legionářů a legáta za nimi. Nesli menší truhličku ve které bylo uloženo několik měšců se Septimy. „Tady to máte..“ vydal ze sebe zadýchaně legát. „..bude to plus mínus těch 20.000 Septimů, podle váhy. Alespoň to tvrdil pokladník.“ pokračoval.

Lord Rade
Odešel jsi ven ze síně, sešel schody a vyšel ven. Venku již nepršelo. Tábor Luciovi Osmé legie se pomaličku rušil a legionáři balili stany. Thalmorský tábor byl pořád v celku, válečníci ve zlatavých zbrojích pečlivě hlídali a dvojice lordů stála před hlavním stanem a cosi spolu řešili předtím než vešli dovnitř. Také sis všiml dvojice kouzelnic jedna na tebe působila jako imperiálka, oblečená byla do šedivého cestovního roucha a druhá na sobě měla klasické červené roucho také v cestovní variantě. (cestovní varianta rouch se liší od normálních absencí sukně, která je nahrazena kalhoty a vysokými botami) Jejich kroky směřovali k chrámu. Dunmerka ti přišla povědomá určitě je to tatáž elfka, která ti nedokázala pomoci vypátrat vraha císařovny.


Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..

Upravil/a Aurelius dne 28.12.2015 23:48
 
BadWolf
"Máme dvě možnosti. Buď kontaktovat někoho na Univerzitě v Ledohradu, je to pravděpodobně nejblíž... otázka je, jestli by někdo chtěl pomoci... Nebo, můžeme kontaktovat Cyrodiilské mágy, kteří jsou v nemilosti u Cechu Mágů - nekromanty. Nicméně na ty moc spolehnutí nebude. Tudíž se vskutku budeme muset obejít bez mágů... Mohli bysme ale zkusit najít nějaké lovce čarodějnic, myslím, že se jich pár ještě někde potuluje."
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Leneren
Když tu je židle i pro mě tak pročpak bych se neposadil, žeano? "Generále? Mohl by jste mi něco povědět o tom..ehm jakpak..Marcu Sciniu? to je jeho jméno myslím. A také o té Boethiel."
 
BadWolf
Po chvilce přemýšlení ještě dodám "Ještě je tu Corrientis, ten nehlasoval pro mír. Šance, že by udělal něco takovéhleho je malá... ale musíme zvážit všechny varianty..."
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Tondulin
"Vidím že máš něco na srdci, tak ven s tím, proto jsi pro mě poslala ne?" zeptám se a usměju se.
 
Sarako
,,Výborně." pronesu s úsměvem ,,Nejdřív se ale přesvědčím." počkám, až legionáři odstoupí od truhly a potom se podívám do jednoho z měšců.

Pokud tam budou septimy, pokynu Theře, aby předala legátovy Luciův dopis. Potom počkám, až se legát vzdálí, zavřu truhlu, požádám dva sloužící, aby mi pomohli se zavazadlem a zavedli mě k někomu z Chorolské delegace. Cestou si s Therou vyzvedneme zbraně u stráží.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
ScorpionCZ
Chytl jsi se Tandila a jakmile vyřkl zaklínadlo všechno vám zmizelo pod nohami. Uviděl jsi před očima modrou zář, která tě oslnila a donutila zavřít oči. Když jsi je otevřel stál jsi v menší místnosti s postelí, nočním stolkem a knihovnou. Všechno kolem tebe bylo kamenné až na nábytek a vstupní dveře. Pokoj byl bez oken a jediným zdrojem světla byly čtveřice levitujících koulí.

Spatřil jsi druhého psijického mága Neriena, který seděl na židli a zíral na vás. Vypadal docela překvapeně, když tě spatřil, ale jeho hlas nezněl až tak nadšeně, „Myslel jsem, že přivedeš někoho zkušenějšího, ale co se dá dělat.“ Tandil na něj jen a pouze koukl a nijak to nekomentoval.
„Už se můžeš pustit..“ promluvil k tobě Tandil, „..vyber si co budeš potřebovat.“ dodal a rukou ukázal na postel na níž leželo několik druhů zbraní: dvojice krátkých elfských mečů, dvojce dýk (jedna vypadala dokonce stříbrně), toulec se šípy a luk. Opodál byla pohozená lehká kožená zbroj.
„Říkal ti Tandil co tě čeká?“ zeptal se Nerien.
„Zatím jsem neměl tu příležitost.“ oznámil mu Tandil.
„Aha..“
„Škorpiasi převleč se do té kožené zbroje. Není nic extra, ale bude pohodlnější než roucho. já už ji mám také připravenou. Meč máš to je dobře a dýka by se ti mohla hodit. Obzvlášť ta stříbrná a luk s toulcem bude zbytečný..“ řekl Tandil, „..až budeš připraven přijď ven.“ po těchto slovech opustil s Nerienem místnost.

Tondulín
„Poslala? Eh.. ty jsi mluvil s Arteriem?“ vydala ze sebe a působila trošku zklamaně nejspíš čekala, že jsi přišel sám od sebe. „No.. já..“ začala a byla mírně nervózní, „..chtěla jsem se ti omluvit jak jsem se k tobě zachovala, když jsi poprvé odjížděl. Ten dopis co jsem ti poslala to asi spravit nedokáže a náš vztah je trošku chaotický.. “ odmlčela se a koukla na svoje ruce, které měla položené v klíně, „..nevím na čem jsem Aedane.“ přiznala a pozvedla oči směrem k tobě, „Strašně ráda bych se probouzela a měla tě po svém boku.. ale nevím jestli tvé srdce už nepatří jiné.“ při posledních slovech zněla smutně.

Leneren a BadWolf
@Oba: „Ledohrad by šel, ale bude trvat pár dní než dorazí tam dorazí posel, seženou si vybavení a rozhodnou se jestli nám vůbec pomůžou.“ řekl Fjor.
„Ledohrad není dobrá volba. Tamní mágové se straní politice a snaží se být nezávislí oproti těch našim v Imperial City.. pochybuji, že by tam posel něco dohodnul..“ namítla Freydis, „..a cech mágů už neexistuje, tudíž ani ten seznam mágů postavených mimo zákon nikdo mít nebude.“ dodala a koukla na generála, která zamyšleně zíral z okna. Když Anthe zmínil Bothiel otočil se a začal mu vypravovat, „O šermíři toho moc nevím, ale o Bothiel ti toho povím dost.. v prvé řadě by jste měli vědět, že je to snad jedna z nejmocnějších kouzelnic co jsem ve svém životě potkal. Upřímně si myslím, že i samotný Corrientis by s ní měl velký problém, kdyby jí měl čelit sám. Legendy dokonce pravý, že uzavřela smlouvu hned s několika daedrami na jednou, aby dostala takovou moc.. ale to jsou jen legendy.“ odmlčel se, „Každopádně je prokletá vampirismem, nebo jak se té nemoci říká a není to leda jaká upírka, ale jedna z těch prastarých. To je jeden z mnoha důvodů proč ji Arterius nikdy nevydá a pravděpodobně v brzké době ukončí její život až přijde na to jak. Pokud se vám v hlavě honí myšlenka jako se zprvu když jsem ji potkal honila i mě, že by svojí mocí mohla přimět zdejší upíry k jednotě a utvořit tak armádu noci tak vás zklamu. Ona nikdy ve spojení se zdejšími upíry nebyla..“ opět se odmlčel.
„Dá se jí věřit?“ zeptal se Fjor.
„Ano i ne.. ale občas trochu toho rizika na zkoušku stojí, krom toho Ingmar přišel na způsob jak ji držet zkrátka. Navíc nesnáší Thalmor víc jak Císařství což je taky dobrá vlastnost a proti Corrientisovi není vázaná žádnou povinností sloužit říši ani nemá žádné zázemí. Corrientis nám možná pomůže, ale nikdy nás otevřeně nepodpoří ani s námi nepůjde do boje proti Thalmoru osobně.“

Sarako
Přistoupil jsi k truhle, otevřel jeden z měšců a spatřil Septimy. „Legie drží své slovo.“ pravil legát, když přebíral dopis od Thery. „Morrowind také.“ odpověděla mu s vážnou tváří. Legát poté rozkázal svým legionářů, aby jej následovali a vyrazili pryč z věže. Truhlu, kterou jsi převzal si zabouchl a předal jsi dvojici sloužících, který stáli opodál a o čem si diskutovali. Z počátku trochu neochotně chytli bednu a vedli tě po schodišti dolů, kde zrovna stál Delmus a cosi řešil s hraběnkou Kvatchu.
„Máte štěstí..“ usmál se, když vás spatřil jak se k němu ženete. „..kdyby mě taky bývala hraběnka neodchytla byl bych u na cestě domů.“ dodal.
„Myslím, že jsme si už vše řekli. Mějte se.“ odporoučela se hraběnka a zamířila po chodbě do jedné z místností.

Lord Rade
Odešel jsi ven ze síně, sešel schody a vyšel ven. Venku již nepršelo. Tábor Luciovi Osmé legie se pomaličku rušil a legionáři balili stany. Thalmorský tábor byl pořád v celku, válečníci ve zlatavých zbrojích pečlivě hlídali a dvojice lordů stála před hlavním stanem a cosi spolu řešili předtím než vešli dovnitř. Také sis všiml dvojice kouzelnic jedna na tebe působila jako imperiálka, oblečená byla do šedivého cestovního roucha a druhá na sobě měla klasické červené roucho také v cestovní variantě. (cestovní varianta rouch se liší od normálních absencí sukně, která je nahrazena kalhoty a vysokými botami) Jejich kroky směřovali k chrámu. Dunmerka ti přišla povědomá určitě je to tatáž elfka, která ti nedokázala pomoci vypátrat vraha císařovny.


Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..
 
Leneren
Mírně si odkašlu meh poslední dobou mě bolí v krku"Bohužel se k tomuto vyjádřit nemohu, ovšem mám jednu věc: Generále pamatujete na svůj slib? Chci uplatnit svůj nárok na Chorrol. Věřím, že by to bylo prospěšné pro obě strany. A doufám, že Legie můj nárok podpoří ať už ho budu nucen uplatnit silou či ne"
Upravil/a Leneren dne 29.12.2015 01:00
 
BadWolf
"Když jsme u toho, já bych chtěl ten stříbrný plovoucí palác se samoobslužným stolem ze Sovngardu... Ne ale teď vážně. Ve spojení s Temným Bratrstvem bude možná skrz nějakého starého známého, ale jinak ne, to by nebyla v té situaci ve které je. Jestli chceme Boethii osvobodit, bude to komplikované. Budou ji hlídat v Univerzitě, a ta je, bohužel, lepší vězení jak městské vězení. Teoreticky vzato to je sebevražda, protože by nás prostě kdykoli mohli detekovat magií. Takže bychom museli mít někoho uvnitř, jinak si to neumím představit."
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Aurelius
Tondulín
„Poslala? Eh.. ty jsi mluvil s Arteriem?“ vydala ze sebe a působila trošku zklamaně nejspíš čekala, že jsi přišel sám od sebe. „No.. já..“ začala a byla mírně nervózní, „..chtěla jsem se ti omluvit jak jsem se k tobě zachovala, když jsi poprvé odjížděl. Ten dopis co jsem ti poslala to asi spravit nedokáže a náš vztah je trošku chaotický.. “ odmlčela se a koukla na svoje ruce, které měla položené v klíně, „..nevím na čem jsem Aedane.“ přiznala a pozvedla oči směrem k tobě, „Strašně ráda bych se probouzela a měla tě po svém boku.. ale nevím jestli tvé srdce už nepatří jiné.“ při posledních slovech zněla smutně.

Leneren a BadWolf
@Oba: „Slib samozřejmě dodržím. Dokonce mám pro vás dobrou zprávu. Arterius poslal sbor legie pod velením legáta Amragora směrem k Chorrolu. Hádám, že do dvou dnů by tam mohl být. Kdyby jste nechtěl čekat dal bych vám pod vedení část svých mužů a mohl by jste vyrazit v doprovodu legáta Platoria.“ odpověděl Valerius a Fjor koukl na Antheho.
„Také vám mohu pomoci. Mám tu sebou několik zbrojnošů, které bych mohl postrádat.“ nabídl poté.

„Uvnitř nikoho nemáme. Měli jsme, ale to už je dávno..“ začal Valerius směrem k Vlkovi, „..samozřejmě by tu byl plán, dokonce dva.. jeden trošku radikálnější, ale řekl bych, že je přeci jen bezpečnější než ten druhý. První možnost zahrnuje císaře, který by nám musel vydat listinu ve které by osvobozoval Bothiel ze všech zločinů, které na ní Arterius za svoje krátké působení v legii hodil. Přitom bychom museli zabavit Corrientise, aby tento čin císaři nerozmluvil. S listinou by nám Arterius měl vyhovět, ale protože univerzita vyhlásila nezávislost nemusí se držet zákonů říše a ani nám nemusí vyhovět.“ odmlčel se.
„Jako šlechtic je, ale stále vázaný věrností císaři.“ namítl Fjor.
„To sice ano, ale nemyslím si, že si na to vzpomene v momentě kdy po něm budeme chtít, aby nám předal Bothiel a ještě ke všemu upírku. Proto bych navrhoval, abychom mu pohrozili silou. Mám tu část mužů a nějaké obléhací stroje, když napochodujeme s listinou a armádou před univerzitu určitě v zájmu ostatních vydá Bothiel.“
„A když ne?“ zeptala se Freydis, „Budete zabíjet nevinné novice?“
„Když se Arterius vzepře dáme mu čas, aby evakuoval všechny co se za něj nepostaví a pak bych začal s obléháním. Mágové určitě nahodí nějakou bariéru, aby odrazili obléhací stroje a to jim vezme část jejich síly a když budeme obléhat Arteriův zrak se obrátí na nás a tým několika lidí nenápadně pronikne přes hradbu do univerzity, protože bariéra je normálně průchozí pro nás lidi a osvobodí Bothiel. V momentě kdy začne ten chaos se nikdo z mágů nebude moc spolehnout na detekci života.“ odmlčel se, „Když mě předtím Arterius předhazoval zločiny mé a Nigida tak si myslím, že vydá Bothiel aniž bychom museli přistoupit k tak tvrdému kroku. Co myslíte pánové?“

Sarako
Přistoupil jsi k truhle, otevřel jeden z měšců a spatřil Septimy. „Legie drží své slovo.“ pravil legát, když přebíral dopis od Thery. „Morrowind také.“ odpověděla mu s vážnou tváří. Legát poté rozkázal svým legionářů, aby jej následovali a vyrazili pryč z věže. Truhlu, kterou jsi převzal si zabouchl a předal jsi dvojici sloužících, který stáli opodál a o čem si diskutovali. Z počátku trochu neochotně chytli bednu a vedli tě po schodišti dolů, kde zrovna stál Delmus a cosi řešil s hraběnkou Kvatchu.
„Máte štěstí..“ usmál se, když vás spatřil jak se k němu ženete. „..kdyby mě taky bývala hraběnka neodchytla byl bych u na cestě domů.“ dodal.
„Myslím, že jsme si už vše řekli. Mějte se.“ odporoučela se hraběnka a zamířila po chodbě do jedné z místností.


Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..
 
Leneren
"Výborně, děkuji jak vám tak hraběti Fjorovi. Myslím, že vyrazím hned po ukončení naší schůzky. Čím dříve bude toto dokonáno tím lépe. Uvítám jak muže od vás Hrabě tak od vás Generále. Věřím, že je nebudu potřebovat dlouho."
Na chvíli se odmlčím... "Každopádně co se Boethiel týče je možné, že v tomhle by nám Corrientis pomoci, či? Navíc můžeme Arteria podvést. Neříkám, že to bude snadné ale půjde to. Co pozvat jeho i velkou část univerzity na nějákou událost a potom přepadnout univerzitu samotnou a osvobodit Boethil. Takto bychom se mohli vyhnout i krveprolití a věřím, že je to v zájmu nás všech"
..."Avšak uvědomil jsem si teď důležitou věc. Co nordové? Nemyslím si, že jsem jediný z nás kdo si myslí, že by se některý z tamních šlechticů pokusil o vzpouru, že?"


Upravil/a Leneren dne 29.12.2015 01:42
 
Tondulin
"Cítím to úplně stejně jako ty Mirabelle....Už už od té chvíle co jsem tě poprvé srazil na chodbě a rozbil všechny ty lektvary jsem se do tebe zamiloval." Při té vzpomínce se zasměju, následně vstanu ze židle a přejdu k Mirabelle. "A i přesto že jsme oba hodně zaměstnaní a moc si toho času na sebe nenajdeme tě stále miluji a nikdo a nic na světě to nezmění." řeknu a něžně ji políbím na tvář.
 
BadWolf
"První plán podle mého neprojde, i když by to bylo hezké. Druhý plán by možná šel, i když je to dost velká operace... Potřebovali bychom ale nějaký opravdu pádný důvod na obležení Univerzity. Potom by to nebyl problém - momentálně přeci jen nejsme ve válce, takže Legie by se toho mohla ujat v pořádku oficiálně a Arterius by byl s největší pravděpodobností nahranej. Říkám pravděpodobností, protože Arterius může mít v rukávu nějaký trik, znám ho. No, generále, pokud si myslíte, že za Bothiel stojí, je to vaše volba...
"Já navrhuji aby se už pomalu začalo pracovat na odboji."
Otočím se na Brumského hraběte: "Pokud se vrátíte do Brumy, příjmu vaše pozvání. Myslím, že bych mohl vyhrabat pár starých kontaktů ve Skyrimu - dříve jsem tam nějakou dobu žil - a zkusit pro nás něco získat."

XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Leneren
"Nebo..je tu ještě jedna věc, přestože s ní nejspíš nebudete souhlasit, myslím, že je to nejlepší možnost... Mluvme s ním na rovinu"
 
Aurelius
Tondulín
Mirabelle se také usmála a zjevně si i vybavila vaše první setkání. Vstal si ze židle a přisedl si k ní na postele, podíval se do její tváře a pokračoval ve svých slovech. Přitom jsi se díval do jejích modrých očí a nakonec ji letmo políbil na tvář. Rukou tě pohladila po tváři a naklonila se s tím, že ti polibek oplatí, ale náhle kdosi zaklepal na dveře. Mirabelle sklopila hlavu na tvoje rameno a povídá, „Nechala jsem si přinést oběd..“ poté se otočila ke dveřím a zvolala, „Polož to na zem a běž.“
„Aeh.. ano a co peníze? Zapomněla jste zaplatit obědy.“ ozvalo se zpoza dveří.
Mirabelle si tiše povzdychla, „Potom vám je zaplatím.. dobře? A teď už běžte.“ při posledních slovech zněla trošku rázněji.
„A-ano.“ ozvalo se s tlumených cinknutím příborů zpoza dveří. Když se konečně zdálo, že je novic pryč Mirabelle se ti opět podívala do očí, „..vždycky někdo musí přijít.. vždycky. Nejprve ten šašek Vlk a teď tenhle neodbytný novic..“ postěžovala si smutně, ale přesto tě nakonec dlouze políbila.

Leneren a BadWolf
@Oba: Valerius usedl na židli a podíval se na Antheho, „Arterius není debil a vylákat z univerzity se teď rozhodně nenechá. Žije v domněnce, že když by stoupl na půdu císařství mohl bych ho zatknout za jeho řádění během Anorské plavby. Corrientis by nám s Bothiel pomohl asi stejně jako Arterius akorát tak do hrobu, proto nesmí být u císaře v momentě kdy by podepisoval její propuštění a osvobození. Vlastně by bylo asi nejlepší kdyby o ní nevěděl vůbec.“ poté se odmlčel.
„K nordům mám blízko. Mám tam bratry a sestry.. tam bych se mohl vydat já..“ pravil Fjor, „..norda nejlépe přesvědčí nord nikoliv imperiál nebo snad dunmer. Bez urážky.“

„Důvod na oblečení univerzity si můžeme získat. Arterius moc dobře ví, že by se mohl zodpovídat ze zločinů během Anorské plavby, krom toho zabil manželku šlechtice tím, že jí uťal hlavu to by také postačilo na předvolání k soudu. Pak je tu možnost využití přítomnosti Bothiel v náš prospěch. Oblehnout univerzitu s tím, že tam drží nebezpečnou čarodějku. Císař by nemusel vědět, že ji chceme osvobodit a ani bychom nemuseli prosit o tu listinu. Corrientis by nám možná i v tomhle případě pomohl, protože by se jí rád zbavil. Takže moje první tvrzení o tom, že je nám k ničemu bylo nesprávné.“ odmlčel se, „Jak si představujete jednání na rovinu? Chcete přijít na univerzitu a zeptat se Arteria jestli ti nevydá dobrovolně nejnebezpečnější kouzelnici, kterou za svůj život potkal? Nemyslím si, že by ti vyhověl. Navíc si myslím, že jemu je císařství ukradený.“

Sarako
Přistoupil jsi k truhle, otevřel jeden z měšců a spatřil Septimy. „Legie drží své slovo.“ pravil legát, když přebíral dopis od Thery. „Morrowind také.“ odpověděla mu s vážnou tváří. Legát poté rozkázal svým legionářů, aby jej následovali a vyrazili pryč z věže. Truhlu, kterou jsi převzal si zabouchl a předal jsi dvojici sloužících, který stáli opodál a o čem si diskutovali. Z počátku trochu neochotně chytli bednu a vedli tě po schodišti dolů, kde zrovna stál Delmus a cosi řešil s hraběnkou Kvatchu.
„Máte štěstí..“ usmál se, když vás spatřil jak se k němu ženete. „..kdyby mě taky bývala hraběnka neodchytla byl bych u na cestě domů.“ dodal.
„Myslím, že jsme si už vše řekli. Mějte se.“ odporoučela se hraběnka a zamířila po chodbě do jedné z místností.


Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..
 
Leneren
"Vy hrabě máte samozřejmně pravdu, jsem si jistý, že nikdo jiný nic namítat nebude"...
"A co se mých návrhů týče, byly to jen návrh. Neznám Arteria tak dobře jako vy, šloužil jsem s ním chvíli a mluvil jsem s ním jen jednou na 5 minut, toť vše. A tím jednáním jsem myslel něco za něco. Arterius musí po něčem prahnout. Dohoda, výmněna říkejte tomu jak chcete. Pokud s tím budete souhlasit, klidně s ním můžu zkusit promluvit já a jako důvod udat cokoliv. Každopádně vše záleží i na vašem rozhodnutí."
 
BadWolf
Na Fjora: "Neurazil jsem se a chápu to. Kdybyste ovšem potřeboval pomoc, neváhejte."
Na všechny: "Ten nápad s tím, že bychom ji šli zabezpečit se mi dost líbí. Dokonce by to možná prošlo bez boje... a pokud chceme aby ani nebylo pojato podezření... naši Dunmerští přátelé by mohli požadovat její soud a popravu na Císařské půdě - určitě se najde něco co vám někdy způsobili upíři a dalo by se to na ní svalit. Ostatní by se distancovali, aby nikdo nepodezíral Lucia, že něco osnuje. A pokud bysme měli lidi, a Dunmeři by byli v eskortě, mohli bychom je přepadnout, to bych se mohl postarat já. No, a pokud bysme chtěli být fakt něco, tak bychom počkali jestli bychom nesehnali nějaké nekromanty k té přepadové skupině, a mohli bysme sehrát, že jsme upírský rod, co jde zachránit svojí královnu... nechali bychom žít někoho, kdo nás nepozná, aby to předal dál, a historka by nás pak ochránila..."
lehce se zasměju
"Samozřejmě to tak vůbec dělat nemusíme. To já jen... mě tyhle věci baví vymýšlet... ani nemůžu zaručit, že by to fungovalo."

XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Tondulin
"Asi to budeš muset zkoušet častěji, třeba nás jednou někdo nevyruší." Usměju se. "Koukám že se na univerzitě nějak zlepšily služby, jídlo až do postele o tom by se mi mohlo v legii jen zdát. Radši ti ho donesu, přece jenom není dobré nechávat jídlo přede dveřmi, nikdy nevíš kdy kolem půjde nenažraný Bellius." Zasměju se a donesu Mirabelle jídlo.
 
Leneren
"Ve skutečnosti se mi ten váš plán líbí, Vlku. Něco se najde a pokud ne, čím větší lež tím více tomu lidé věři. Tak nějak se to říká, že?"
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba III. Zdejší kobky 5098 22.06.2024 00:26
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4201 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8230 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5701 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4853 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12722 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7509 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6634 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6366 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7557 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist