Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Pro prohlen se regni.
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba II.
Aurelius
Soupis všech přítomných šlechticů a vysoce postavených osob na sněmu..

Pro všechny hráče jejichž tah se nachází v sekci Cyrodiilský sněm.
Účastníci sněmu jsou na cestě do síně Starších.



Cyrodiilský sněm:
ScorpionCZ, Leneren, Tondulín, Sarako, Lord Rade a BadWolf
@Všichni: „Vaše svědectví kvestore nemá žádnou váhu, protože je každému jasně, že budete hovořit ve prospěch svého generála. Krom toho, kdyby jste byl mučen měl by jste na svém těle nějaké známky mučení což nemáte. Takže si nevymýšlejte blbosti. Moje legie není banda prasat.“ zareagoval generál Valerius.
„Generál Valerius spolupracuje s mágem a ještě po boku legáta Nigidia? To je trošku silná káva. Nigidius nenávidí mágy a generál Valerius na tom není o moc lépe. Nikdy by si nenechal od mága kecat do věcí legie a už vůbec ne do svých plánů. Na toho znám moc dobře..“ ozval se Tyrwin Calus, „..za mě je to jednoznačně generál Valerius, protože on dokáže Thalmor udržet na uzdě i za dob míru.“ po těchto slovech se k němu připojila i jeho dcera se synem.

„Anvil podpoří generála A. D. Arterius.“ ozvala se hraběnka z Anvilu a pohlédla směrem na Arteria, který ji kývnutím poděkoval.
„Generál A. D. Arterius, nechť kráčí ve šlépějích svého otce.“ promluvil generál Falbert.
„Generál Arterius.“ pravil generál Klargus Arterius a jeho syn Belius jeho volbu podpořil společně s hlasem bosmerské válečnice Carwen.
„Za mě generál Arterius. Souhlasím s ostatními v tom, že je to generál, kterého legie potřebuje. Je mi jedno, že jeho minulost může být spjata s Thalmorem - naopak v tom vidím jisté výhody, které by mohl zužitkovat na bitevním poli.“ ozval se legát Antonius Gratus.
„Generál Lucius Valerius.“ promluvili naráz Nigidius a legát Platorius.
Když si vzali slovo velvyslanci z jednotlivých provincií dal Hammerfellský a Skyrimský hlas generálovi Valeriovi. Cyrodiilský a Vysokoskalský velvyslanci podpořili generála Arteria.
„Podpořím generála Lucia Valerie.“ ozval se kancléř.
„Generál Arterius“ znělo od vrchní kněžky.

Můžete jakkoliv reagovat a pokládat své otázky. Otázky lze pokládat oběma generálům a nebo už můžete postupně hlasovat. Zbytek postav bude hlasovat v následujícím tahu.

Killiaden09
Poděkoval jsi a rozešel se podívat kolem věže. Všechny tábory byly velmi dobře hlídané a kdykoliv jsi se přiblížil moc blízko bylo ti oznámeno, že máš neprodleně odejít. Když jsi míjel tábor Luciovi legie všiml sis pohledné blondýnky v šatech, kterou zrovna doprovázela trojice legionářů kamsi do města. Také sis všiml skupinky legionářů Osmé legie, které vedl muž s výraznou jizvou na tváři. Netrpělivě sledovali vchod do věže.


Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..

Upravil/a Aurelius dne 21.12.2015 21:33
 
Killiaden09
budu dále pokračovat v procházce a přitom nenádapně následovat skupinku legionářů a blondýnky
I dig
You dig
We dig
He dig
She dig
They dig

Now ... it's not very beatiful poem ... But it's quite deep...
 
Tondulin
"Existuje něco jako magie obnovy ty prdeloide." řeknu si jen tak pod vousy, aby mě slyšeli pouze Carwen s Beliusem.
 
scorpioncz
Budu přihlížet se zájmem okolnímu dění.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Sarako
Podám Theře Luciův dopis, zašeptám:,,Až ti dám znamení, začneš číst." a vydám se okolo všech přítomných, abych nijak nenarušil dění v síni, rovnou za Luciem. Nakloním se k němu a s úsměvem zašeptám:
Tichý rozhovor s generálem Luciem
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
Soupis všech přítomných šlechticů a vysoce postavených osob na sněmu..

Pro všechny hráče jejichž tah se nachází v sekci Cyrodiilský sněm.
Účastníci sněmu jsou na cestě do síně Starších.



Cyrodiilský sněm:
ScorpionCZ, Leneren, Tondulín, Sarako, Lord Rade a BadWolf
@Všichni: „Za mě generál Valerius.“ promluvil důstojník Nir. Následovalo ticho jeden z přítomných pozvolna došel ke generálovi Valeriovi a cosi mu šeptl do ucha.

Sarako

„Generál Valerius.“ pravil admirál Corndwalld a vrchní mág Corrientis jej doplnit opačnou odpovědí. Císař pohlédl na svého kancléře a očekával výsledky. „Jedenáct pro generála Arteria a dvanáct pro generála Valeria.. pokud si dobře pamatuji.“ odpověděl kancléř. „Pokračujte v hlasování.“ vybídl ostatní císař a netrpělivě vyčkával na zbylé hlasy.

Leneren

Lord Rade

Nastal váš čas hlasování tak hlasujte Wink vaše volba bude mít stejně jako ta předchozí velký dopad na příběh a dění v Imperial City a jeho okolí, proto volte moudře.

Killiaden09
Pokračoval jsi v chůzi a nenápadně se snažil sledovat blondýnku s doprovodem. Bylo to v celku obtížné, protože ulice byli poloprázdné.
„Musíte mi dělat doprovod na každém kroku?“ zeptala se blondýnka jednoho z legionářů.
„Ano, má paní. Rozkaz vašeho otce.“ odpověděl jí legionář.
„Grrh.. vždyť nejsem mimino, abych potřebovala chůvu a věčně nějaký doprovod za zadkem. A upíři útočí jen večer, pokud mě to ta učitelka dobře učila.“ namítla žena.
„Váš otec to myslí dobře, má paní.“ odpověděl opět legionář a během rozhovoru zamířili do ulice s vilkami, které jakžtakž obléhání ustály.
„Na jednou.. když jsem byla malá bylo to furt: Lucius, Garrus ale nikdy žádná Lukrécie.. jediný co vždycky bylo. Tu holku šoupněte někam ať nepřekáží..“ postěžovala si žena a legionář mlčel. Zastavili se až u honosné vili s rozlehlou zahradou. Jeden z legionářů zůstal stát před domem a zbylé dva vešli dovnitř. Dům je obehnán plotem s kamenným základem nebylo by těžké ho překonat za pomocí nějakých beden či někoho co by ti umožnilo jej přelézt. Dům má dále dva balóny na jednom jsou dokonce otevřené dveře.


Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..

Upravil/a Aurelius dne 26.12.2015 22:28
 
Sarako
Tichý rozhovor s generálem Luciem
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Leneren
"Volím pro Lucia, nechť je dobrým generálem, či zemře při snaze být dobrým generálem"
 
BadWolf
Svůj hlas neměním.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
scorpioncz
Neměním svůj hlas.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Tondulin
Hlas svůj neměním.
 
Killiaden09
Pokusím se nenápadně uspat vojáka co hlídá venku a pokusím se nenápadně vklouznout do zahrady.
Upravil/a Killiaden09 dne 24.12.2015 23:41
I dig
You dig
We dig
He dig
She dig
They dig

Now ... it's not very beatiful poem ... But it's quite deep...
 
Aurelius
Soupis všech přítomných šlechticů a vysoce postavených osob na sněmu..

Pro všechny hráče jejichž tah se nachází v sekci Cyrodiilský sněm.
Účastníci sněmu jsou na cestě do síně Starších.



Cyrodiilský sněm:
ScorpionCZ, Leneren, Tondulín, Sarako, Lord Rade a BadWolf
@Všichni: Generál Valerius mávl legáta Platoria, ten se jen a pouze rozhlédl a poté obešel kruh a přistoupil ke svému generálovi, který mu cosi v přítomnosti Morrowindského šermíře říkal.
Sarako

Po krátkém rozhovoru s Valeriův legát vydal pryč ze síně a samotný generál pokračoval v tichém rozhovoru se šermířem. Lord Gerrick znuděně koukal na strop a nebo si očima znuděně prohlížel výzdobu síně. Lord Raven zamyšleně vyčkával koho nakonec sněm zvolí.

Tondulín

Zástupce Chorrolu komoří Delmus podpořil generála Lucia Valeria svým hlasem. Ostatní s napětím očekávají reakci Kvatchské hraběnky a jejího kapitána a Morrowindského šermíře se svým doprovodem.

Lord Rade


Všichni přítomní krom Saraka a Lorda Radeho mají odhlasováno. Jen co dáte hlas svému favoritovi posune se sněm o trochu dál Wink

Killiaden09
Opatrně jsi se přiblížil, pravou ruku schoval za své záda a začal se soustředit na nějaké slabé uspávací kouzlo. Když jsi se přiblížil blíž a byl si jist, že tě nikdo nepozoruje seslal jsi legionáře a očaroval jej. Vzhledem k tomu, že tvé zaměření spočívá v magii destrukce nebude ostatní magie tak silná. Jakmile usnul pronikl jsi na zahradu, držel se dál od oken. V zahradě se nacházel menší rozbitý altánek, strom, který byl dostatečně blízko balkónu takže by neměl být problém po něm vylézt a přeskočit na balkón. Dále sis všiml několik beden, které byly vyskládané před zadními dveřmi do domu. Dveře do domu byly kupodivu otevřené.


Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..

Upravil/a Aurelius dne 26.12.2015 00:15
 
Sarako
Tichý rozhovor s generálem Luciem
,,Morrowind dává hlas generálu Luciovi Valeriovi!" pronesu cestou zpět na své místo.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"A to jsem si myslel že tvému půvabu podlehne každá žena Belie." Usměju se. "Ale spíše by mě zajímalo kampak má namířeno ten legát." řeknu, znudeně se opřu o zábradlí a vyčkávám na výsledky.
 
Killiaden09
Připlížím se k zadním dveřím (pokud možno co nejrychleji a co nejmíň nápadně) a lehce nakouknu dovnitř.
Upravil/a Killiaden09 dne 26.12.2015 17:25
I dig
You dig
We dig
He dig
She dig
They dig

Now ... it's not very beatiful poem ... But it's quite deep...
 
scorpioncz
S podivem budu sledovat co se právě děje u Valeria, ale jinak zůstanu potichu.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Lord Rade
,,Jsem pro Valeriuse," odpovím hraběnce.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Aurelius
Soupis všech přítomných šlechticů a vysoce postavených osob na sněmu..

Pro všechny hráče jejichž tah se nachází v sekci Cyrodiilský sněm.
Účastníci sněmu jsou na cestě do síně Starších.



Cyrodiilský sněm:
ScorpionCZ, Leneren, Tondulín, Sarako, Lord Rade a BadWolf
@Všichni: Poté co zaznělo z úst všechny zbylých přítomných příjmení či jméno generála Lucia Valeria rozzářil se na jeho tváři upřímný výraz. Arterius si zachoval neutrální výraz.
„Generálr Arterie předstupte.“ pravil kancléř a generál vystoupil z kruhu a předstoupil před císaře. Císař udělal několik kroků dopředu, aby stál jen kousek od svého generála. „Císařství vám děkuje za vaši službu v Osmé legii, za její vedení v těžkých válečných časech a především za vaši odvahu během bitvy o Červený kruh, kde jste tuto téměř zničenou legii vedl do boje a dal jim opětovnou naději. Odvolávám vás na základě rozhodnutí sněmu z funkce vrchního generála Cyrodiilu, generála Osmé legie. Císařství vám děkuje.“ podal ruku Arteriovi a po potřesení se bývalý generál uklonil a zamířil se zařadit zpět do davu. Jeho kroky nesměřovali k Antoniovi, ale k rudovlasé důstojnici vedle které se zařadil do davu.

„Generále Valerie předstupte.“ vybídl kancléř druhého generála a Valerius s hrdostí kráčel před císaře. Císař opět udělal několik kroků dopředu jako předtím a promluvil ke svému generálovi se slovy: „Generála Valerie, Císařství vás tímto jmenuje na základě rozhodnutí sněmu do funkce vrchního generála Cyrodiilu a svěřuje vám velení nad Osmou legii. Dále bych vás požádal o podepsání mírové smlouvy.“ po těchto slovech se generál uklonil a otočil se a začal obcházet kolem. „Legáta Grate?“ zeptal se směrem k legátovi Gratovi, „..jste opět připraven sloužit pod mým velením?“ a zastavil se.
„Moje věrnost patří císařství a legii.. vaše velení už nějak překousnu.“ odpověděl mu hrdě legát Antonius Gratus a hrdě se vypnul, generál Valerius jen spokojeně pokyvoval. Poté pokračoval dál, prošel kolem generála Falberta a Klarga Arteria u kterého se zastavil se slovy, „Opět jste v Cyrodiilu neuspěli.“ když se dal opět do kroku zastavil se až u kvestora Belia Arteria, „A co vy kvestore?“ zeptal se, „Stále jste loajální Osmé legii?“ pokračoval se svojí otázkou.
„Ne, pane. Já jsem věrný legii a budu převelen ke sboru Vysokoskalské legie.“ prohlásil kvestor Belius Arterius.
„Očekával jsem to.“ oznámil generál a poté došel k Aedanovi, podíval se na něj, ale nijak se jej nezeptal. Přešel k dvojici důstojníků a nahnul se nad stůl, vzal do ruky listinu zajištující mír a pečlivě si ji pročítal.
„Není vám hanba? Svoji sobeckostí jste si zachránili své životy a budete žít do konce svých mizerných životů v míru, ale až vyrostou a dospějí vaši potomci budou čelit daleko silnějšímu Thalmoru než v tuto chvíli čelíme my. Říše bude plná vnitřních rozbrojů a konfliktů.. Hammefell nám nikdy tuhle zradu nezapomene přijde o kvalitní bojovníky, Skyrim nikdy nepřijme zákaz boha Talose.. a kdo nám zůstane? Vysokoskalý? Prosím vás.. tamní lordi se nemůžou ráno rozhodnout, kterou ruko si vytřou prdel natož, aby byli schopní se sjednotit a posílit tak říši. Já se druhého konfliktu už nedožiji, ale věřte, že já a mnozí jiní měli pravdu. Zejména pak Vlk, lord Anthe, hrabě Fjor.“ když se generál po své dlouhé řeči odmlčel pohlédl na Gerricka, který vyčkával na podpis.
„Dojemný proslov. Podepiš to, ať můžeme uzavřít truhlu a odejít.“ vybídl jej poté.
„Zmlkni altmere, nejsi můj pán.“ odbyl ho generál a poté sáhl po brku, namočil jej do kalamáře a s neochotou podepsal mírovou smlouvu. Gerrick se ušklíbl, převzal mírovou smlouvu a uložil jí do truhly. „Doufám, že nadcházející spolupráce generále bude lepší.“ dodal a přikázal svým válečníkům truhlu odnést, poté s Ravenem odešli ze síně velkými dřevěnými dveřmi.

Po jejich odchodu se generál Valerius napřímil, „Doufám, že jste spokojeni. S vámi třemi jmenovanými bych rád mluvil.“ a s těmito slovy opustil v doprovodu legáta Amatia síň. Následovalo ho několik dalších, Arterius a důstojnice Penitus Oculatus (Edwin), oba generálové z Vysokoskalý, hraběnka z Anvilu a Cheydinhalu. Hraběnka z Brumy a její manžel Fjor zůstali. Fjorovi kroky směřovali k Vlkovi.

BadWolf

ScorpionCZ

Sarako

Tondulín

Sněm se zásadními rozhodnutími skončil. Všichni se mohou rozejít a nebo zůstat a vyslechnout si jednání mezi těmi co zůstali.

Killiaden09
Proplížil jsi se k zadním dveřím, přitiskl se ke snětě na opatrně nakoukl. Do osvětlené chodby zrovna vešel legionář v lehké zbroji ihned za ním kráčel nějaký úředník v červené košili. „Cože je v těch bednách?“ vyptával se legionář zatím co kráčel k východu. (k tobě)
„Koření.“ odpověděl mu muž.


Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..

Upravil/a Aurelius dne 27.12.2015 22:22
 
BadWolf
Usměju se a kývnu "Bude mi potěšěním, sám jsem měl něco podobného v plánu."

Pravděpodobně počkáme než za náma Valerius a Anthe příjdou, pokud ne, půjdeme za generálem, když si nás přál vidět.

XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba III. Zdejší kobky 5098 22.06.2024 00:26
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4201 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8230 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5701 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4853 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12722 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7509 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6634 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6366 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7557 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist