Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 7 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství čtvrté
MortuusDominus
To nemá chybu (neuvěřitelné ) Grin .... nemáte tam takových sranda regálů víc? Grin
 
Leneren
Zdravím přátelé u naší pravidelné show LEN HLEDÁ TALENT!V dnešním díle hledáme pisálka!Budete to vy?Nebo vy?Či vy?!Hlásí se někdo na tuto strastiplnou výpvaru za pohádkovým pokladem?Když vídím, že se ostýcháte osvětlím vám o co se jedná!Musíte vymyslet jak se k sobě dali uprchlý komunistický vrah, kterého dostal Dalajláma a studentka na katedře zabíjení!A aby to nebylo vše, tak se to odehrává v zombie apokalypse!Odměny jsou následující:Setkání s Mickey mousem.Deseti! deseti! sekundový rozhovor se mnou!Či koruna americkoruská!
 
Mike
Dušená Tasemnice, jo? Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Parrot
MortuusDominus napsal:
To nemá chybu (neuvěřitelné ) Grin .... nemáte tam takových sranda regálů víc? Grin


Podle mě je tamní vedoucí úplný magor. Je třeba zcela normální najít akční cenovku, kde je přeškrtnuté úplně stejné číslo, jako je to "akční" nové Grin
Upravil/a Parrot dne 16.09.2013 18:10
 
Tasemnice
Len se konečně setkal s Sheogorathem?

Mike: Jenom skoro... protentokrát.

Parrot: To je ale docela běžné Wink
 
Leneren
Ne s ním jsem se nikdy nesetkal.Mimochodem proč konečně?Grin
 
Ligos
@Parrot: No a u nás nedávno celý Tesco předělali tak, že se v něm nyní nikdo nevyzná a každý půl hodiny hledá to, co před tím bylo běžně k nalezení na "obvyklých" místech.
Nehledě na způsob rozestavění regálů (např. prací prášky hned vedle ovoce a zeleniny)...

A pak slyšíte z těch jejich repráků: "Tesco - nový zážitek z nakupování..." Grin

Je to zážitek jak stehno....
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
METTALIC
Ligos napsal:
@Parrot: No a u nás nedávno celý Tesco předělali tak, že se v něm nyní nikdo nevyzná a každý půl hodiny hledá to, co před tím bylo běžně k nalezení na "obvyklých" místech.
Nehledě na způsob rozestavění regálů (např. prací prášky hned vedle ovoce a zeleniny)...

A pak slyšíte z těch jejich repráků: "Tesco - nový zážitek z nakupování..." Grin

Je to zážitek jak stehno....


LOL Grin

Len: Havlíčkova 1265/50, 767 01 Kroměříž Grin
Upravil/a METTALIC dne 16.09.2013 18:49
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
nagasadowcz
@Mike: A ta se povedla - za to máš mé výjimečné DOBŘE TY!!

@Tasi: Ne, Len se pokouší být vtipný a kreativní Grin

@Parrot: Tak nějak by to vypadalo, kdybych někdy nějaký obchod řídil já.

@Ligos: No jo, klasická strategie. Přemístíme to a lidi při hledání najdou deset tisíc věcí, které nepotřebují, ale protože jsou v akci, stejně si je koupí.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
Ne jen hledám někoho kdo dokáže vymyslet něco smysluplného
Grin
 
METTALIC
Smysluplného Grin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Mike
nagasadowcz napsal:
@Mike: A ta se povedla - za to máš mé výjimečné DOBŘE TY!!


HOHOHO!!! Grin

Tasemnice: No je mi to úplně jasné. Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
@Mett: Co je špatného na smysluplnosti? Pokud se tvému životu nedostává, pak by to chápal Grin

@Len: Tak to abys začal hledat jinde Grin Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Asiel z Ponurvalu
Mám taky pěkný zážitek z obchodního řetězce. Fronta přes celej obchod, lidi nasraný...a najednou se do toho ozve hlasatelka: "Pan Salát, nechť se okamžitě dostaví do oddělení zeleniny! Pan Salát do oddělení zeleniny!"
A všichni v té frontě jsme se začali smát.Grin Jak málo stačí k zaplašení negativních emocí...
Nejsem nerozumný. Jen nemám ten samý rozum jako vy.
http://img716.imageshack.us/img716/3849/b37z.jpg
 
METTALIC
Asiel z Ponurvalu napsal:
Mám taky pěkný zážitek z obchodního řetězce. Fronta přes celej obchod, lidi nasraný...a najednou se do toho ozve hlasatelka: "Pan Salát, nechť se okamžitě dostaví do oddělení zeleniny! Pan Salát do oddělení zeleniny!"
A všichni v té frontě jsme se začali smát.Grin Jak málo stačí k zaplašení negativních emocí...


Grin Grin taky dobrý Grin Grin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Tasemnice
Mike, Naga: Nechápu, co vás tak baví na představě dušené tasemnice- to se normálně jí Grin
 
nagasadowcz
@Asiel: A to je taky pěkná storka Grin

@Tasi: Jo, tos vlastně psala... Jak že to je? Že když to najdou v jelenovi, či v čem, tak je to někde vyhlášená pochoutka?
Upravil/a nagasadowcz dne 16.09.2013 20:47
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mopidu
vy se bavíte o obchodech? Já tam jednou strávila hodinu jen proto, že jsem se nemohla rozhodnout jestli si má koupit červenou tužku, nebo modrou tužku Grin nakonec jsem si řekla "oooh, F**k it" a vzala jsem obě Grin Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Tasemnice
Naga: Máš bod za to, že sis vzpomněl, ale to v jeleních játrech je motolice Grin Ty mi zní trochu chutněji než tasemnice. Z těch se zase jí jenom larvy, ale nevím z kterých druhů přesně.. a předmět "kulinářská parazitologie" jsem bohužel na naší škole nenašla Grin (až tam budu učit já, založím ho)
Upravil/a Tasemnice dne 16.09.2013 20:56
 
Mopidu
Lidi, tohle prohlašuju za nejlepší momentku ever xD to je můj char vyfocenej v tom nejblbějším momentu Grin Grin
http://img12.imageshack.us/img12/4453/tmhv.png
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5696 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4849 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6630 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist