Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 4 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství třetí
Leneren
No dovol!.... Grin
 
nagasadowcz
@Mike: Přidám si to na svůj "To Watch list".
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
Feministky se prořekli! Grin
Martina Long

To je hloupost. Správné feministce klesá inteligenční koeficient každý den o deset bodů.
 
nagasadowcz
@Len: Hoď odkaz, pokud můžeš, prosím. Tu diskuzi bych chtěl vidět.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Ligos
Dobré ráno a krleš!

Hlavně se mějte na pozoru, jsou opravdu všude!

Nikdy nevíte....

-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
hRDLA
Sem si nejdřív myslel, že je to logo nějaký metalový kapely Grin

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Mike
Dobré ráno! Dneškem mi začala praxe, takže vzhůru do účetní firmy, jsem zvědav, jaké to bude. Grin

Ligos napsal:
Dobré ráno a krleš!

Hlavně se mějte na pozoru, jsou opravdu všude!

Nikdy nevíte....

Ano, jsou! Smile

nagasadowcz napsal:
@Mike: Přidám si to na svůj "To Watch list".

Dobroš. Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
@Ligos: A to říkáš jen v legraci a nadsázce, nebo této konspiraci opravdu věříš? Nebo něco mezi tím?

@Mike: Tak přeju hodně štěstí a abys nebyl zklamaný.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
nagasadowcz napsal:
@Ligos: A to říkáš jen v legraci a nadsázce, nebo této konspiraci opravdu věříš? Nebo něco mezi tím?

@Mike: Tak přeju hodně štěstí a abys nebyl zklamaný.

- Podle mě to může být taková ta polopravda... těžko víme, těžko se dá říci ano/ne...

- Bylo to super, právě jsem došel... fakt pohoda. Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Leneren
Tu Nago:http://www.femini...josc205112
A pokud narazíš na někoho s nickem Mister clever, Inquisitor nebo Mister Inquisitor la clever, tak jsem to já Grin
 
METTALIC
Hej já se tam jdu taky regnout Grin

Edit: S tim firewallem to rozsekala Grin Pff!
Upravil/a METTALIC dne 20.05.2013 16:37
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Ligos
nagasadowcz napsal:
@Ligos: A to říkáš jen v legraci a nadsázce, nebo této konspiraci opravdu věříš? Nebo něco mezi tím?


Mno, vskutku něco mezi tím.
Ne, že bych věřil, že za každým rohem číhá iluminát, ale že existují určité utajované spolky, snažící ovlivňovat chod světa (ekonomická situace, uměle vyvolané krize, nelegální testování chemických látek na živých tvorech, utajování vojenských i jiných technologií, apod...) tomu bych i věřil...Frown
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
nagasadowcz
@Mike: Tak to jsem rád Smile Já si zase dopřál další výlet na kole a den za chvíli zakončený nejlepším pivem, co jsem pil, a nejlepšíma tvarůžkama, co jsem jedl. Díky za svinovskou hospodu "U Slunce" Smile

@Len: To ses tam regnul tolikrát, nebo ses ještě neregnul a nevíš, který nick si dát? BTW, to si jako někdo fakt myslí, že ty feministky nejsou recese? Vždyť ta "Libuše" tam má fotku jedné mimozemšťanky z hvězdné flotily Aštara Šerana a další o GTA tvrdí, že to je dokumentární seriál o "pyjatcích" Grin

@Ligos: Jasně. Tak to je zlatá střední cesta a tu já vždycky schvaluju, přestože v tomto případě spíš věřím něčemu jinému.

Následuje Nagova krátká esej o tajných spolcích a chodu světa

Řekl bych, že pravda je mnohem prostší a střízlivější, o to ale taky děsivější. Tato představa tajných spolků řídících běh světa mi připadá příliš romantická na to, aby to byla skutečnost. Důvod? Představme si skupinu velmi mocných lidí, kteří se kvůli získání ještě většího majetku a moci snaží kontrolovat běh dějin. Takovýto spolek by dle mého musel nutně ztroskotat z toho důvodu, že tak ambiciózní lidé by zkrátka nedovedli efektivně spolupracovat, ale spíš by mezi nimi vznikly vnitřní rozepře a rozbroje. To by vedlo k zániku spolku. Popřípadě by mohli být sjednoceni nějakým mocným společným aspektem, jako např. vírou - jenže to by byla sekta plná fanatiků se zamlženým rozumem, kteří se spíš než k decentním a těžko vystopovatelným intrikám ve špičkové světové politice uchylují k násilí a teroru. Dle mého názoru je tedy svět ovládán nekontrolovatelnou a neviditelnou rukou trhu - mocní magnáti přímo ovlivňují ekonomiku, čímž nepřímo ovlivňují politiku a ta pak přímo ovlivňuje chod lidského světa.
Upravil/a nagasadowcz dne 20.05.2013 19:18
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
nagasadowcz napsal:
@Mike: Tak to jsem rád Smile Já si zase dopřál další výlet na kole a den za chvíli zakončený nejlepším pivem, co jsem pil, a nejlepšíma tvarůžkama, co jsem jedl. Díky za svinovskou hospodu "U Slunce" Smile

@Len: To ses tam regnul tolikrát, nebo ses ještě neregnul a nevíš, který nick si dát? BTW, to si jako někdo fakt myslí, že ty feministky nejsou recese? Vždyť ta "Libuše" tam má fotku jedné mimozemšťanky z hvězdné flotily Aštara Šerana a další o GTA tvrdí, že to je dokumentární seriál o "pyjatcích" Grin

@Ligos: Jasně. Tak to je zlatá střední cesta a tu já vždycky schvaluju, přestože v tomto případě spíš věřím něčemu jinému.

Následuje Nagova krátká esej o tajných spolcích a chodu světa

Řekl bych, že pravda je mnohem prostší a střízlivější, o to ale taky děsivější. Tato představa tajných spolků řídících běh světa mi připadá příliš romantická na to, aby to byla skutečnost. Důvod? Představme si skupinu velmi mocných lidí, kteří se kvůli získání ještě většího majetku a moci snaží kontrolovat běh dějin. Takovýto spolek by dle mého musel nutně ztroskotat z toho důvodu, že tak ambiciózní lidé by zkrátka nedovedli efektivně spolupracovat, ale spíš by mezi nimi vznikly vnitřní rozepře a rozbroje. To by vedlo k zániku spolku. Popřípadě by mohli být sjednoceni nějakým mocným společným aspektem, jako např. vírou - jenže to by byla sekta plná fanatiků se zamlženým rozumem, kteří se spíš než k decentním a těžko vystopovatelným intrikám ve špičkové světové politice uchylují k násilí a teroru. Dle mého názoru je tedy svět ovládán nekontrolovatelnou a neviditelnou rukou trhu - mocní magnáti přímo ovlivňují ekonomiku, čímž nepřímo ovlivňují politiku a ta pak přímo ovlivňuje chod lidského světa.

Hele ty tvarůžku!!! Pfft Já makám a ty se poflakuješ po hospodách. Grin Ale ne, to musel být krásný výlet! Apple

Jinak, k iluminátům atd. ... viděl jsem docela fajn "dokument" či jak to nazval a sice "Secret of the one dollar bill" (čili Tajemství jednodolarové bankovky)

Video

Říkám, mám ke konspiračním teoriím vlažný vztah, nicméně, neskutečně mě baví se o ně zajímat (což neznamená, že jim bezmezně věřím Grin ) ...
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Tasemnice
Naga:
Ad feministky a recese- taky to nechápu. Na celém webu mě nejvíc ze všeho překvapilo, že tam lidi píšou vážný nenávistný komentáře Smile
 
METTALIC
Že tasemnice taky si říkam. Hele tohle je FB jedný adminky Grin
https://www.faceb...onecna.585 GrinGrin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Mopidu
Lolololol, ten FB je taky maso Grin Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
METTALIC
jj nej je ten status jak říká že má něco na průduškách a že má podezření že je to mužský utok a někdo na to odpověděl že tam má sperma

doufam že se z vás nestanou šílený femky TASEMNICE A MOPI Grin Grin
Upravil/a METTALIC dne 20.05.2013 21:24
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Mopidu
A co já? Na mě se zapomíná? Grin já se teď stanu femkou jen abych tě naučila nezapomínat že jsem taky holka Grin Grin ale asi bych to vydržela jen max. Čtyři hodiny Grin
Upravil/a Mopidu dne 20.05.2013 21:17
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
METTALIC
Jsem to pro tebe opravil Svatoušek GrinGrin
Upravil/a METTALIC dne 20.05.2013 21:25
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5697 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist