Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Pro prohlen se regni.
Číst diskuzi
Právě je zde: 2 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba II.
Sarako
Ještě chvíli budu sledovat noční město a pak se uložím ke spánku.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
scorpioncz
"Velmi speciální ..." dám jí ruce na boky a políbím jí. Potom jí za ustavičného líbání dovedu pomalu až k posteli a na ní ... ehm ... (cenzura)
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Tondulin
"Bohužel v mém případě už musel ztratil všechnu naději." Usměju se a připiju si s nimi.
Upravil/a Tondulin dne 26.11.2015 18:53
 
Aurelius
ScorpionCZ a Tondulín
@Aedan: Uskutečnili jste přípitek a napili se z pohárků, Serana se posadila zpět na svoji postel a Nelwin na svou. „Naděje umírá jako poslední, ne? Nebo alespoň se to říká.“ promluvila k Nelwin a Serana přikyvovala.

@Škorpias: (romance + spánek)
(nebudu ti počítat příspěvky za romanci ani za spánek, tvoje postava se probudí jakmile ulehnou do postele i ostatní hráči)

Sarako
Po krátkém sledování jsi zamířil k posteli, sundal si boty a vše co by ti bránilo v nepohodlném spaní a ulehl. Netrvalo dlouho a usnul jsi.
(Spíš)
(jakmile ulehnou do postele i ostatní hráči probudí se tvoje postava)

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..
 
Tondulin
"Když to říkáš... Ehm nemáte tu nějaké čisté oblečení na půjčení? Před pár hodinami jsem se dostal pryč z vězení a mám jen tuhle smradlavou zbroj." Usměju se.
 
Aurelius
ScorpionCZ a Tondulín
@Aedan: „No..“ vydala ze sebe Serana a očima si tě prohlédla, „..já tu mám akorát holčičí oblečení, ale chvilku vydrž.“ zvedla se z postele a dveřmi opustila pokoj. Nelwin na tebe koukla a upila trošku vína.
„Znát- znáš mého otce?“ optala se po chvilce váhání.

@Škorpias: (romance + spánek)
(nebudu ti počítat příspěvky za romanci ani za spánek, tvoje postava se probudí jakmile ulehnou do postele i ostatní hráči)

Sarako
Po krátkém sledování jsi zamířil k posteli, sundal si boty a vše co by ti bránilo v nepohodlném spaní a ulehl. Netrvalo dlouho a usnul jsi.
(Spíš)
(jakmile ulehnou do postele i ostatní hráči probudí se tvoje postava)

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..
 
Tondulin
"Tykání ti moc nejde co?" ušklíbnu se. "Párkrát jsem ho zahlédl na univerzitě, ale to je asi tak všechno."
 
Aurelius
ScorpionCZ a Tondulín
@Aedan: „Aha..“ vydala ze sebe Nelwin a zadívala se do pohárku s vínem. Z chodby se ozval tlumený hlas Belia, Flavia a chichotající smích nějakých žen - usuzuješ, že se bude jednat o bardky, protože hudba venku ztichla.

@Škorpias: (romance + spánek)
(nebudu ti počítat příspěvky za romanci ani za spánek, tvoje postava se probudí jakmile ulehnou do postele i ostatní hráči)

Sarako
(Spíš)
(jakmile ulehnou do postele i ostatní hráči probudí se tvoje postava)

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..

Upravil/a Aurelius dne 26.11.2015 20:53
 
Tondulin
Také si naliji víno do pohárku a budu pomalu usrkávat. "Proč se vůbec ptáš?"
 
Aurelius
ScorpionCZ a Tondulín
@Aedan: Nalil sis víno do pohárku a odložil téměř prázdnou flašku stranou. „Protože je to můj otec..“ odpověděla ti Nelwin, „..ale nikdy jsem ho pořádně nepoznala.“ dodala po chvilce smutně.

Následovala chvilka ticha, kterou přerušilo cvaknutí dveří a následné otevření těch vašich.
„Snad ti to bude.. vypůjčila jsem to od Belia.“ promluvila a podávala ti šedivou košili s hnědým kabátem, černými kalhoty a nějaké společenské boty.
„Rovnou se nám v tom předveď!“ zvolala s úsměvem Nelwin, „Ať nemusíme čekat až do rána.“

Čekající hráči..

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..
 
Tondulin
"Moc děkuju, máte tu nějakou...převlékárnu?" trochu rozpačitě se zeptám Serany.
 
Aurelius
ScorpionCZ a Tondulín
@Aedan: „Buď balkón, nebo chodba..“ odpověděla ti Serana, „ale mi k tobě budeme hodný a půjdeme se podívat z toho balkónu.“ dodala po chvilce, Nelwin kývla a obě poté odešly na balkón. Z balkónu dovnitř vidět není díky závěsu.

Čekající hráči..

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..
 
Tondulin
Rychle se převléknu, zbroj uložím do nějaké skříně, poté zavolám na holky a slavnostně se jim předvedu v novém oblečení.
Upravil/a Tondulin dne 26.11.2015 23:04
 
Aurelius
ScorpionCZ a Tondulín
@Aedan: Urychleně jsi se svlékl a převlékl do čistého. V průběhu převlékání jsi cosi nahmatal v jedné z kapes kabátu, ale nevěnoval jsi tomu pozornost. Zbroj si hodil do jedné ze skříní, ani jsi se nerozhlížel co je uvnitř a poté přivolal obě dívky. Vykoukly závěsem a vrátily se zpět ke svým postelím.
„Sedí ti to..“ usmála se Serana, „měla jsem obavy, abych nemusela za bratrem pro nějaký kabát.“ dodala po chvilce zatím co si tě Nelwin mlčky prohlížela.

Čekající hráči..

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..
 
Tondulin
"Díky. Takže je ještě něco na programu nebo už půjdeme spát?" zeptám se.
 
Aurelius
ScorpionCZ a Tondulín
@Aedan: „Víno koukám došlo..“ začala Serana a přitom pozvedla flašku s vínem, „..a ty budeš muset brzo stávat kvůli tomu sněmu.“ odmlčela se, „Nás dvě.. čeká akorát několik přednášek na Univerzitě a to zas tolik pozornosti nevyžaduje.“
„Takže je to na tobě.“ dokončila Seranin proslov Nelwin.

Čekající hráči..

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..
 
Tondulin
"Už bych šel pomalu na kutě, můžeme si ale ještě chvíli povídat pokud chcete." odpovím, vytáhnu ten tajemný předmět z kapsy u kabátu, který někam odložím, sundám si boty a zalezu do spacáku, kde blíže ohledám co jsem to vlastně našel.
 
Aurelius
ScorpionCZ a Tondulín
@Aedan: Obě dívky nic nenamítaly, vyzuly si boty a zalezly do postele. Taktéž sis vyzul boty, vytáhl z kapsy kus papíru a poté se zabalil do spacáku. Dopis jsi rozbalil a urychleně začal číst:

Dopis

„Našel jsi něco zajímavého?“ optala se Nelwin, která se otočila hlavou směrem k tobě a všimla si, že cosi držíš v ruce. „Můžu zhasnout?“ optala se Serana a pozvedla ruku ke světélkující kouli, která se vznášela u stropu.

Čekající hráči..

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..

Upravil/a Aurelius dne 26.11.2015 23:54
 
Tondulin
"Ale nějaký Beliův dopis jeho lásce, asi bych to neměl číst, ale je to docela vtipný." řeknu a zasměju se. "Chcete se podívat?" zeptám se a podám dopis první zájemkyni.
 
Aurelius
ScorpionCZ a Tondulín
@Aedan: „Taková nabídka se neodmítá.“ odpověděla ti Nelwin, když přebírala dopis a očima si jej četla. Serana sklopila ruku a světélko zůstalo svítit. „Já to raději vidět nechci..“ usmála se poté.

Čekající hráči..

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..

Upravil/a Aurelius dne 26.11.2015 23:59
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba III. Zdejší kobky 5098 22.06.2024 00:26
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4202 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8231 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5705 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4854 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12724 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7511 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6636 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6367 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7558 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist