Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Pro prohlen se regni.
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba II.
Sarako
,,Moc toho zatím nevím, ale jak jsem řekl, víc se dozvím, až skončím s výslechem. Každopádně, když jsem se ujistil, že odtud ta upírka jen tak neuteče, tak bych se ještě podíval po městě, třeba do rána ještě něco objevím. Ať je Stendar s vámi." rozloučím se s bdícími, klíč si schovám do torny a vydám se k místu, kde jsem Bothiel našel. Tam se pokusím najít její hůl (opatrně a s mečem v ruce).
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
ScorpionCZ a Tondulín
@Aedan: Popřáli jste si navzájem dobrou noc a poté jsi se odebral po schodišti k pokoji Arteria. Zaklepal jsi na dveře a na vyzvání vešel. Spatřil jsi Arteria a Edwin. Oba seděli na posteli a popíjeli víno, které měli předtím připravené na nočním stolku. „Kdopak to je?“ optal se Arterius Edwin.
„Aedan.“ odpověděla mu, když se otočila.
„Byl jsi docela rychlej..“ poznamenal Arterius, když vstal z postele a otočil se k tobě. „doufám, že jsi něco zjistil.. abychom to mohli uzavřít a jít spát.“ dodal po chvilce a upil trošku z pohárku.
„Dáte si s námi víno?“ zeptala se Edwin a pootočila se směrem k tobě.

V místnosti se nic moc nezměnilo. Arterius je stále oblečený do stejného oděvu jako předtím a jeho meč, který předtím ležel na posteli je nyní opřený pod rodokmenem, Edwin už není zabalená do ručníku, ale oblečená do košile, která ji sahala až ke stehnům.

@Škorpias: Zavřel jsi za sebou dveře - které jsou mimo jiné už opravené - pomaličku došel ke své novomanželce, dřepl si a políbil ji. „No.. asi bychom měli jít už spát. Takže jo.. mohl by jsi mi pomoci..“ usmála se, potom pozvedla ruku s řetízkem, „pěkně svítí.. ale štěstí jsem měla i bez něj dostatek.“

Sarako
Bdící nic nenamítal, vyprovodil tě ven a poté se vrátil zpět ke stolu a mapě. Tvoje kroky směřovali k místu nalezení, netrvalo ti to dlouho a dorazil jsi na místo. Vytasil meč a opatrně vešel kovovou branou do zahrady. Rozhlížel jsi se kolem, prohlížel si krvavou stopu a následně se zadíval do záhonů, které nebyly nedaleko. Hůl se ti podařilo najít až po několika minutách hledání, byla docela šikovně spadlá. Když jsi ji vzal do ruky ucítil jsi slabé působení její moci, na první pohled vypadala v celku neobvykle, byla z ebonitového materiálu na druhém konci měla ostrý bodák a magický hrot tvořila tvar připomínající věž s rudým krystalem uloženým uvnitř.

Stejně jako předtím i teď jsi měl pocit, že tě cosi nebo někdo sleduje.

SuperHunter
Když jste projeli kontrolou legionářů, přes most a kolem vypáleného hostince dostali jste až do Imperial City. Vůz se zastavil a muž zvolal, „Jsme tu panstvo!“ zabušil na vůz. Rangela otevřela dveře, „Asi hnedka zamíříme do hostince.. abychom byli na ráno plní energie. Nebo máš jiný plán?“

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..

Upravil/a Aurelius dne 24.11.2015 23:29
 
Tondulin
"Jistě děkuji," Usměju se na Edwin, vezmu si od sklenku vína posadím se někam. "Než přejdeme k Bothiel, chtěl bych, abys mě pověděl o něčem ty." řeknu Arteriovi a pokynu hlavou směrem k meči.
 
scorpioncz
"Je celkem hezký, hezky svítí a myslím že každý kousek štěstí se hodí." poznamenám a pomohu jí z vany. Hnedka potom přejdu do místnosti s postelí a začnu se svlékat z toho slavnostního úboru.
Upravil/a scorpioncz dne 25.11.2015 00:07
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Sarako
Hůl zabalím do nějakých hadrů a zbytků látky, kterých bude dost ve smetí v postranních uličkách a vydám se zpátky k hostinci.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
ScorpionCZ a Tondulín
@Aedan: Arterius po tvé odpovědi pro Edwin otevřel skříň - neviděl jsi co je uvnitř - a vyndal čistý pohárek, podal jej Edwin. „To je vše co chceš vědět?“ optal se tě, levou rukou přitáhl pomocí telekineze svůj meč a prohlížel si jej v ruce. „Tohle je Aedane meč..“ začal a pozvedl ho tak, aby jsi na meč dobře viděl „o proti vašemu legionářskému se liší délkou, kvalitou a delší historií, protože je předáván z otce na syna už po celé generace.“ opět se odmlčel a předal ti od Edwin pohárek, „každý meč se skládá z jílce a čepele, jílec se dále skládá hlavice neboli hrušky, sloupku a záštity.. nebo se jí taky říká tuším příčka. To je vše co bych ti k meči řekl. Třeba se jedno dne dočkáš vlastního meče, ale teď mi řekni co jsi zjistil.“
Edwin se po celou dobu vysvětlování uculovala a střídavě koukala na tebe a na Arteria, občas trošku upila z pohárku.

@Škorpias: Chytl jsi Lauranu za ruku a pomohl jí vylézt z vany, poté ji podal osušku a odebral se k posteli, kde sis začal svlékat sváteční oděv. Netrvalo to dlouho a oděv jsi měl svlečený. Laurana se mezitím osušila a přistoupila k posteli zabalená do ručníku. Očima koukla po spící Merril a poznamenala, „Spinká tvrdě.“

Sarako
Odebral jsi se s holí pryč ze zahrady do postranních uliček, netrvalo ti to dlouho a skutečně jsi našel nějaké pohozené hadry a nepořádek. Sice se nejednalo o nic pořádného, ale na schování hole ti to bohatě stačilo. Se zabalenou holí jsi se vrátil do hostince. Uvnitř bylo ticho, židle položené na stole, korbele hozené ve velkém vědru s vodou a krb byl uhašený. Jediný kdo v místnosti seděl byl nějaký legionář, který nejspíš hlídkoval. „Hostinec je zavřený.. otevírá až od osmé hodiny ranní..“ oznámil ti ospalým tónem, „jestli tu máte pokoj tak jděte spát.. jestli ne tak vypadněte.“ dodal zatím co se zvedal ze židle.

SuperHunter
Když jste projeli kontrolou legionářů, přes most a kolem vypáleného hostince dostali jste až do Imperial City. Vůz se zastavil a muž zvolal, „Jsme tu panstvo!“ zabušil na vůz. Rangela otevřela dveře, „Asi hnedka zamíříme do hostince.. abychom byli na ráno plní energie. Nebo máš jiný plán?“

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..
 
Sarako
Letmo si prohlédnu legionářovu uniformu. Patří k osmé, nebo k Lucově legii?
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"Koukám že jsi dneska snědl vtipnou kaši. " Zasměju se. "Nedělej ze mě úplného hlupáka Arterie, přece vím co je to meč, nezajímá mě tenhle konkrétní meč, ale spíš ten symbol na něm."
Upravil/a Tondulin dne 25.11.2015 20:14
 
Aurelius
ScorpionCZ a Tondulín
@Aedan: „Jaký symbol? Myslíš tenhle křížek?“ optal se Arterius a Edwin na něj pohlédla jakoby s napětím vyčkávala co ti odpoví. Arteriův prst sjel na hrušku meče s vyrytým křížkem.
„Je to symbol výrobce Aedane, každý pořádný kovář zanechává na svém díle značku.. a tenhle meč je opravdu starý, ale pořád ostrý a perfektní.“ odpověděl ti. Edwin se usmívala, přehodila si nohu přes nohu a upila trochu vína z pohárku. „To už je druhá odpověď na otázku, takže mi už konečně řekneš co jsi zjistil?“ zeptal se.

@Škorpias: Chytl jsi Lauranu za ruku a pomohl jí vylézt z vany, poté ji podal osušku a odebral se k posteli, kde sis začal svlékat sváteční oděv. Netrvalo to dlouho a oděv jsi měl svlečený. Laurana se mezitím osušila a přistoupila k posteli zabalená do ručníku. Očima koukla po spící Merril a poznamenala, „Spinká tvrdě.“

Sarako
Podle zbroje a barvy tógy patří k Osmé legii.

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..

Upravil/a Aurelius dne 25.11.2015 20:46
 
Tondulin
"Ne neodpověděl jsi mi ani na jednu otázku Arterie... Musím říci že je velice zajímavé že na plášti co jsi mi dnes vypůjčil, byla taktéž značka tohohle kováře, neslyšel jsem o moc kovářích co dělají pláště." Usměju se. "Takže se tě zeptám přímo. O co vlastně jde v téhle tajemné skupině "křižáků" nebo jak si to vlastně říkáte?"
 
Sarako
Posadím se ke stolu naproti legionáři a promluvím k němu:,,Marcus Scinius. Ten legát z vaší legie, co to v průběhu noci procházel a rozvěšoval tohle,..." ukážu na přibitou vyhlášku ,,... mi slíbil, že mi obstará stříbrná pouta. Už jsem dostal jednoho z těch upírů a Bdící mi ho do rána pohlídají. Vyřiď mu, že na něj čekám v hostinci a pokud se mu ta pouta povedlo obstarat, ať je nezapomene vzít s sebou."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
ScorpionCZ a Tondulín
@Aedan: Arterius pozvedl obočí po tvých slovech, ale nakonec se zachmuřil a rázným tónem ti odpověděl, „Tohle jsou věci, které tě zatím vůbec nemusí zajímat. Starej se laskavě o to o co máš a neser se do věcí do kterých ti momentálně nic není..“ odmlčel se, „..já se ti také nehrabu v soukromí, nebo snad ano? Teď mi laskavě odpověz na moji otázku nebo se sbal a vypadni.“

@Škorpias: Chytl jsi Lauranu za ruku a pomohl jí vylézt z vany, poté ji podal osušku a odebral se k posteli, kde sis začal svlékat sváteční oděv. Netrvalo to dlouho a oděv jsi měl svlečený. Laurana se mezitím osušila a přistoupila k posteli zabalená do ručníku. Očima koukla po spící Merril a poznamenala, „Spinká tvrdě.“

Sarako
Posadil jsi se k legionáři, který také po protažení usedl zpět na židli. „Vyřídím, ale až ráno. Teď Legát spí a já mám hlídku zde.. a mě končí až v osm.“

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..
 
Tondulin
"Hm...zajímavá reakce, to si musím poznamenat do deníčku." S úsměvem na rtech poznamenám a zvednu se "No nic já se poroučím sbohem Arterie,Edwin." ukloním se a odejdu.
 
Aurelius
ScorpionCZ a Tondulín
@Aedan: Po tvých slovech ani jeden z nich nepromluvil, Arterius se ušklíbl a vrátil meč pomocí kouzla zpět k rodokmenu. Otočil jsi se a s pohárkem v ruce vykročil ke dveřím, volnou rukou je otevřel a vzápětí uslyšel hlas, „Počkejte. Ukáži vám váš pokoj, protože předpokládám, že spacák ani stan nemáte.“
Edwin vstala a zamířila za tebou, Arterius nic nenamítal a neohlížel jsi se takže nemůžeš posoudit jak se tvářil.
„Pojďte.“ řekla, když tě předběhla a kráčela chodbou před tebou. Zavřel jsi dveře a následoval jí. „K Beliovi ne.. ten tam má Flavia.“ poznamenala, když procházela kolem jeho pokoje. „Škorpias a Laurana taky ne..“ pokračovala, když minula jejich dveře. Zatím co jste kráčeli jsi měl dokonalý pohled na její pozadí a její nohy, které měla odhalené neboť jí košilka sahala jen a pouze po stehna.
„Vlk tu není - díky devítko - takže byste mohl k Seraně.“ otočila se k tobě u jejích dveří. Zabušila na dveře a po chvilce Serana otevřela. Byla už oblečená v nočních šatech a vlasy měla rozpuštěné.
„Prosím tě, máš tu jednu postel volnou?“ optala se Edwin. Serana střídavě koukla na tebe na Edwin.
„No.. Vlk nedorazil tak jsem ji nabídla Nelwin, ale mám ve skříni jeden spacák. Takže jestli mu nevadí, že bude v menšině a bude muset spát na zemi.. nechrápe tak mu ho půjčíme.“ odmlčela se, „ale jestli chrápete tak vás vystěhujeme za dveře.“ usmála se na tebe.
„Tak se nějak domluvte. Dobrou noc.“ rozloučila se Edwin a vrátila se zpět do Arteriova pokoje. Serana zůstala stát mezi dveřmi očekávajíc tvoji odpověď. Vzpomněl sis, že i Mirabelle zde bude spát, možná má svůj vlastní stan a nebo spí pod širákem.

@Škorpias: Chytl jsi Lauranu za ruku a pomohl jí vylézt z vany, poté ji podal osušku a odebral se k posteli, kde sis začal svlékat sváteční oděv. Netrvalo to dlouho a oděv jsi měl svlečený. Laurana se mezitím osušila a přistoupila k posteli zabalená do ručníku. Očima koukla po spící Merril a poznamenala, „Spinká tvrdě.“

Sarako
Posadil jsi se k legionáři, který také po protažení usedl zpět na židli. „Vyřídím, ale až ráno. Teď Legát spí a já mám hlídku zde.. a mě končí až v osm.“

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..
 
Sarako
,,Tak to přeji poklidnou hlídku, vojáku." pronesu s úsměvem a půjdu do svého pokoje. Zamknu za sebou, hůl schovám pod postel. Potom se posadím k oknu a budu se ještě nějakou dobu dívat ven. Sleduji hřebeny střech a snažím se postřehnout jakoukoliv siluetu, nebo jakýkoliv jiný pohyb.
Najednou mě napadne otázka: Koho mi na pomoc s pátráním po Matce noci a Naslouchjícím vlastně Mefala vybrala? Bude mezi těmi zabijáky i Zirkan? Nebo snad nějaká pěkná dunmerka?
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"No, pokud vám nevadí, že vám naruším vaší dámskou jízdu, tak ten spacák beru." Usměju se.
 
Aurelius
ScorpionCZ a Tondulín
@Aedan: „Vadit to nebude.“ usmála se Serana, „alespoň bude ještě nějaká sranda.“ dodala a naznačila ti, že máš vejít. Pokoj byl o proti Arteriovi vybaven starším nábytkem a pozůstatkem z dětských let. Dokonce se ti vybavila jedna Arteriova vzpomínka, která odkazovala na toto místo.
(jedná se o vzpomínku ve které Arterius po večeru čte knihu)
Staré skříně a několik dětských výkresů, které na nich byly přidělané. Poté co jsi vešel a zavřel dveře spatřil jsi i druhou dívku se kterou dnes v pokoji budeš a to Nelwin. Byla to mladá a vcelku pohledá dunmerka s černými vlasy a červenými očima, věkově může být přibližně stejně stará jako Serana, ale u elfů se věk odhaduje těžko. Pokoj měl na každé straně jednu postel, okno se vstupem na balkón bylo pootevřené a tak byl slyšet hlahol z venčí, ale co se tam přesně dělo jsi neviděl kvůli zataženému závěsu.
„Tady je..“ promluvila k tobě Serana se spacákem v ruce.
„Dobrý večer.“ pozdravila tě zdvořile Nelwin, „..já jsem Nelwin Palagánová.“ představila se po chvilce, „a já jsem Serana, Arteriova sestra.. ale my už jsme se možná někde viděli.“ doplnila ji Serana.

@Škorpias: Chytl jsi Lauranu za ruku a pomohl jí vylézt z vany, poté ji podal osušku a odebral se k posteli, kde sis začal svlékat sváteční oděv. Netrvalo to dlouho a oděv jsi měl svlečený. Laurana se mezitím osušila a přistoupila k posteli zabalená do ručníku. Očima koukla po spící Merril a poznamenala, „Spinká tvrdě.“

Sarako
Legionář přikývl, popřál ti dobrou noc. Když jsi vešel do svého pokoje, zamkl a hůl schoval pod postel usadil jsi se k oknu a sledoval pohyb na střechách. Dobu jsi nic neviděl. Po několika minutách sledování a přemýšlení nad zabijáky, které ti pošle Mefala sis všiml procházejících legionářů jejichž louč ozářila okolí, když odešli vrátil jsi se zpět k myšlenkám. Krátce tě vyrušil tlumený štěkot psa, který přicházel z dálky.
(8 hodin ráno nastane jakmile se ostatní hráči odeberou ke spánku)

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..



http://i.imgur.com/bXIWcI6.pnghttp://i.imgur.com/olvyo3U.pnghttp://i.imgur.com/EsQm3jS.png
http://i.imgur.com/MzByOzJ.pnghttp://i.imgur.com/ihz4owz.png
 
Tondulin
"Myslím že ano, já jsem Aedan Ervine, těší mě." odpovím a rozložím si někde mezi jejich postele spacák."Byl bych radši kdybyste mě tykali, řekněme že nejsem ve vykání a formalitách zrovna nejzběhlejší." Usměju se.
 
scorpioncz
"Tak to bychom měli také ... nebo si uděláme speciálnější noc? Když jsme vlastně oficiálně manželé?" navrhnu nemravně.
Upravil/a scorpioncz dne 25.11.2015 23:52
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Aurelius
ScorpionCZ a Tondulín
@Aedan: „To jo.“ usmála se Nelwin a posadila se zpět na svoji postel. Rozložil sis spacák mezi obě postele. Předtím sis, ale odložil pohárek s vínem. „Máš vlastní pohárek?“ optala se Serana, „tak to je dobře.. potřebujeme dopít tohle víno..“ dodala s úsměvem a ukázala flašku, která bylo ještě minimálně na tři plné pohárky.
„Ty budeš určitě ten Kvestor o kterém mluvil můj bratr. Nesmíš si z jeho prudění nic moc dělat..“ opět se usmála se nalila si do pohárku víno, „on ze začátku prudí každého. Garra i Carwen. Garrus si to moc nebral a vždycky vytrval, ale Carwen s tím měla docela problémy.. když dospěje k názoru, že jsi dostatečně 'loajální' i přes jeho nenávistné chování tak se změní a chová se k tobě jako k sobě rovnému..“ vysvětlovala mezitím. „tak! Připijeme si na to tykání.“ usmála se a pozvedla pohárek, stejně tak Nelwin.

@Škorpias: „'Speciální noc'?“ zopakovala a přistoupila k tobě blíž, „copak si pod tím představuješ?“ špitla tichým laškovným tónem a usmála se.

Sarako
Legionář přikývl, popřál ti dobrou noc. Když jsi vešel do svého pokoje, zamkl a hůl schoval pod postel usadil jsi se k oknu a sledoval pohyb na střechách. Dobu jsi nic neviděl. Po několika minutách sledování a přemýšlení nad zabijáky, které ti pošle Mefala sis všiml procházejících legionářů jejichž louč ozářila okolí, když odešli vrátil jsi se zpět k myšlenkám. Krátce tě vyrušil tlumený štěkot psa, který přicházel z dálky.
(8 hodin ráno nastane jakmile se ostatní hráči odeberou ke spánku)

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba III. Zdejší kobky 5098 22.06.2024 00:26
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4202 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8232 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5705 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4854 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12724 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7511 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6637 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6367 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7558 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist