Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Pro prohlen se regni.
Číst diskuzi
Právě je zde: 2 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba II.
Aurelius
ScorpionCZ a Tondulín
@Oba: Tandil nakonec taktéž sáhl po jednom z korbelů a přelil si trochu piva. Aedan po svém příběhu vstal a odebral se natočit pivo k sudu. Tandil ani Škorpias na jeho příběh nic nenamítali a vyčkávali jak bude pokračovat, když se Aedan vrátil s plným korbelem piva usedl za stůl.
(můžete volně komunikovat)

Sarako
Předal jsi bdícímu prsten s lebkou, pozorně si jej prohlížel zatím co jsi mluvil. „Myslím, že ona toho moc o zdejších upírech vědět moc nebude..“ promluvil, když si domluvil. „za předpokladu, že je to skutečně TA Bothiel, kterou mám na mysli. Ať už vzhledem, tak oblečením připadá vám jako upírka co by zrovna vylezla ze stok? Cítíte nějaký zápach? Ne..“ odmlčel se, „krom toho ve stokách žijí převážně nižší upíři a ona patří mezi prastaré..“ pozvedl prsten, který jsi mu dal „a prsten to jen a pouze dokazuje.“ opět pohlédl na ženu, „Udržet ji při životě a podrobit ji výslechu dokážeme.“

SuperHunter
Bez jakéhokoliv zdržování jste se sbalili a upustili hostinec. U stájí jste byli během chvíle, když sis prohlížel bránu přišlo ti, že už legionáři nejsou tak obezřetní při kontrolách. Vůz, který patřil vašemu člověku stál před stáji. „Je trošku opilí.. ale odvézt nás tam snad dokáže.“ podívá Rangela v momentě kdy jej viděla z dálky přicházet. Jeho chůze nebyla zrovna nejstabilnější, když došel až k vám. Hodil na vůz brašnu v níž to jen zacinkalo. „Tak na sejdete paninko a ještěrko.“ pobídl vás a sám nasedl. Odkašlal si a chytl otěže.

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..
 
scorpioncz
"Víc natahovat to již nemůžeš že?" řeknu a zasměju se.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Sarako
,,Jestli se jedná o prastarou upírku, tak by mi mohla objasnit několik dalších věcí. Jako například záhadná zařízení, která si nechávají vyrobit upíři u Morrowindských kovářů. Taky k tomu mám několik dalších zcela osobních důvodů. Proto výslech povedu já a to za všech okolností."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
ScorpionCZ a Tondulín
@Oba: Zatím co Aedan přemýšlel jak by mohl pokračovat, Tandil dopil pivo a rozhlédl se po místnosti, koukl z okna a následně povídá, „Omlouvám se, ale jsem ztratil pojem o času. Mám ještě nějakou schůzku..“ otočil se na Škorpiase, „na dnešek jsme domluveni.“ po těchto slovech vstal, porovnal si roucho, natáhl kápi přes hlavu a vykročil ke dveřím se slovy „Mějte se.“ jakmile zmizel na dveřmi tak do místnosti vešla Světlana a Xarie vypadalo to jako by obě zrovna probíraly nějaké vtipné téma, protože byly dosti vysmáté.
(můžete volně komunikovat)

Sarako
„Ráno už tu budeš mít Talara, takže to bude záviset na tom jak jste se domluvili, ale nechám mu tu vzkaz..“ odpověděl ti Bdící, „já ráno odjíždím do Chorrolu.. nechám ji zavřít do klece, pravidelně hlídat těmi nejlepšími a tiše budu doufat, že ji nevycítí ostatní a nepřijdou si pro ní.“

SuperHunter
Bez jakéhokoliv zdržování jste se sbalili a upustili hostinec. U stájí jste byli během chvíle, když sis prohlížel bránu přišlo ti, že už legionáři nejsou tak obezřetní při kontrolách. Vůz, který patřil vašemu člověku stál před stáji. „Je trošku opilí.. ale odvézt nás tam snad dokáže.“ podívá Rangela v momentě kdy jej viděla z dálky přicházet. Jeho chůze nebyla zrovna nejstabilnější, když došel až k vám. Hodil na vůz brašnu v níž to jen zacinkalo. „Tak na sejdete paninko a ještěrko.“ pobídl vás a sám nasedl. Odkašlal si a chytl otěže.
Nastoupili jste do vozu, zavřeli za sebou dveře a usadili na dřevěných lavičkách. Vozka pobídl koně a vůz se rozjel. „Za pár minut budeme v Imperial City..“ ozvalo se z venčí a vůz zrychlil, „znám totiž jednu parádní zkratku!“ zvolal pyšně.
(cesta bude trvat 4 příspěvky, můžeš komunikovat s Rangelou nebo vozkou)

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..
 
scorpioncz
"Měl bys to zkrátit, pokud nevíš jak pokračovat, tak to rychle utni, zajímá mě ten konec."
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Sarako
,,No, když je tomu tak, radši tu do rána zůstanu. Šance, že dostanu dalšího upíra, je pro mě výzvou a kromě toho, nerad bych přišel o svojí zajatkyni." pronesu s úsměvem.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"No dobře nebudu to tedy prodlužovat, zkrátka jde o to že ten mág byla upírka a to dosti šílená. Situace vypadala mizerně, ale jak si jistě dokážeš představit za pomoci mého šarmu se mi ji podařilo přesvědčit, aby mě teleportovala pryč. No a tak jsem se tu zjevil." Usměju se. "Pointa spočívá v tom že se Lucius spojil s upírkou a proto by sis měl připravit nějaké světelné čáry-máry pro případ že by jsme se s ní setkali znovu."
Upravil/a Tondulin dne 22.11.2015 17:41
 
scorpioncz
"A to .... zranění? Nakonec jsi neuvedl to na co jsme se snažil přijít už od začátku." řeknu a zasměju se.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Tondulin
"No jak už jsem říkal trochu mě tam domlátili a ta teleportace co Bothiel provedla nebyla moc teleportace, spíš mě jaksi odhodila do dálky." Zasměju se.
Upravil/a Tondulin dne 22.11.2015 21:32
 
Aurelius
ScorpionCZ a Tondulín
@Oba: V momentě kdy Aedan vyslovil jméno Bothiel, oběma kouzelnicím zmizel rázem úsměv z tváře. „Říkal jste Bothiel?“ optala se ihned Světlana a urychleně si přisedla vedle Aedana. Xaria zůstala mlčky stát, „Některým mágům při zmínění tohoto jména naskočí chlupy na celém těle.“ dodala Světlana.
„Nežiji sice tak dlouho, abych mohla být u jejího vzestupu.. ale něco málo jsem se dozvěděla od svého profesora během studií a něco přečetla ve spisech v zakázané sekci. Ale radím ti, aby jsi to jméno nevyslovoval a pokud je skutečně na živu ihned o tom zpravil nějakého vyššího mága.“ pokračovala po chvilce a Xarie mlčky přikyvovala.
„Já sice v té době žila, ale o dění v Cyrodiilu jsem se nestarala.“ promluvila nakonec.
(můžete volně komunikovat)

Sarako
„Dobrá. Já proti tomu nic nemám..“ odpověděl s úsměvem bdící, „odtáhneme ji do klece, aby se mezitím nestihla probrat k životu.“. dodal, sebral palcát a přehodil si ženu přes rameno. „klece máme připravené ve sklepení, kvůli dennímu světlu.“ jeho kroky směřovali ke schodišti pod nímž se nacházel poklop. „Byl by jste tak laskav?“ poklop není zamčený, stačí jej jen zvednout.

SuperHunter
(cesta bude trvat 2/4 příspěvky, můžeš komunikovat s Rangelou nebo vozkou)

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..

Upravil/a Aurelius dne 22.11.2015 22:10
 
Tondulin
"Zapomněl jsem ještě na jeden detail, kterým vás asi moc nepotěším. Výměnou za moji svobodu mě Bothiel poslala ukrást jakousi kouli, která byla v opravdu hodně osvětlené místnosti a zřejmě omezovala její moc nebo tak něco, aby se Luciovi nevymkla z rukou. Takže teď když už ji má by mohla být dost nebezpečná."
 
Sarako
Zvednu poklop a nechám bdícího projít. Potom ho budu následovat.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
scorpioncz
Taktéž mi zmizí úsměv na tváři. "No super, někde nám tu pobíhá zlá čarodějnice. Snad nebude tak zle, třeba se někde zakope a nebude se snažit přilákávat pozornost ... Nebudeme si tím kazit večer ... nebo už ráno? kolik je vlastně hodin?" zeptám se jen tak mimochodem. Potom se podívám směrem k dárkům, jestli je Laurana už otevřela či ne.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Aurelius
ScorpionCZ a Tondulín
@Oba: „To není moc dobrý..“ poznamenala Xarie, „nějaká nezkrotná mágyně nám tu chyběla.“ dodala a taktéž se usadila na židli, protože naznala, že diskuze bude o něco delší.
„Škorpiasi.. zrovna tohle téma společně s tímto jménem se zlehčovala do nedávna jako historka pro malé děti, který byly zlobivý.. ale teď rozhodně není moudré to nějak zlehčovat..“ promluvila ustaraně Světlana a po chvilce ticha pokračovala, „podle slov mého profesora a pověstí uzavřela Bothiel 'smlouvu' hned s několika daedrami najednou - zejména s Molagem Balem a Mehrunes Dagonem, princem ničení. Těžko říct co je jejím posláním, ale myslím, že nic pěkného to nebude.“ odmlčela se.
„Měli bychom hned ráno prohledat její hrobku v Imperial City, Xarie.“ navrhla hned poté Xarii.
„To bychom měli..“ přikývla souhlasně Xarie a pokračovala směrem k vám slovy „vy dva tenhle rozhovor vypusťte z hlavy a Arteriovi ani jakémukoliv jinému mágovi se o Bothiel nezmiňujte.“

„Budou tři hodiny.“ odpověděla Škorpiasovi po dlouhém tichu Světlana. „Asi by jste se měli pomaličku vydat spát.. koneckonců já už půjdu taky.“ dodala s úsměvem a zívla.
(můžete volně komunikovat)

@Škorpias: Laurana nerozbalila další dárky nejspíš chtěla počkat na tebe.

Sarako
Otevřel jsi poklop, Bdící slezl dolů. Sklepení bylo malé, ale přesto se do něj trojice klecí vešla. Uvnitř jedné leželo mrtvé tělo nějakého muže. „Nestihli jsme mu pomoci. Proměnil se příliš brzy.“ poznamenal Bdící a odemkl klec. Položil do ní Bothiel a zamkl.
„Chce klíč? Aby jste měl jistotu, že ji nepustíme?“ optal se, zatím co odděloval klíč od ostatních.

SuperHunter
(cesta bude trvat 3/4 příspěvky, můžeš komunikovat s Rangelou nebo vozkou)

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..
 
Sarako
,,Klíč si vezmu. Ne proto, že bych vám nevěřil, ale podle toho, co jsem z téhle potvory dostal. Nechci, aby se dostala znovu na svobodu jen proto, že má pár přátel v řadách legie. Proto vám doporučuji o jejím zadržení s nikým z legie nemluvit, dokud jí nepodrobím výslechu. Doufám, že nebude vadit, když se tady porozhlédnu."
Upravil/a Sarako dne 23.11.2015 00:21
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"Mohl bych jít s vámi, celá tahle záležitost mě opravdu zajímá a stejně už v tom jsem namočenej až po uši."
 
scorpioncz
"Nic nezlehčuji, pouze doufám že nás nebude ohrožovat." poznamenám "Ale pokud to bude lepší, tak o tom budu mlčet." Zvednu se od stolu a ještě se napiju alkoholu. "No myslím že je již čas se odebrat spát, dobrou." řeknu a vyrazím za Lauranou na pokoj.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Aurelius
ScorpionCZ a Tondulín
@Aedan: „Možná do toho jsi namočený až po uši, ale jestli slova a pověsti nelžou tak na Bothiel obyčejný legionář stačit nebude.. krom toho vy muži velmi rychle podlehnete slovům půvabných žen a upíři mají docela v oblibě manipulování s myslí.“ odpověděla ti Xarie, „bude bezpečnější, když to necháš mě a Světlaně.“ koukla na Světlanu, která mlčky přikyvovala. Poté obě popřáli dobrou noc odcházejícímu Škorpiasovi.
U stolu se nacházíš akorát ty, Xarie a Světlana, obě sedí vedle tebe.

@Škorpias: Obě kouzelnice ti popřáli dobrou noc. Vyšel jsi schodiště a zabočil do pokoje. Dveře byli mírně pootevřené. Laurana zrovna seděla v dřevěné vaně a dopřávala si koupel - nejspíš proto nedorazila dolů - řetízek, který ji daroval Tandil krásně zářil společně s magickými koulemi, které osvětlovaly místnost. Merril spokojeně spinkala v posteli. Když jsi vešel a stoupl na jedno z rozvrzaných prken Laurana sebou ve vaně škubla, otočila se a tiše zvolala, „Já.. asi jsem tu usnula..“ pousmála se. Svatební šaty měla společně s noční halenkou položené na své části postele.

Sarako
„Má přátele v legii?“ podivil se bdící, „I když nepotřebuju vědět vše..“ dodal po chvilce a poté se rozhlédl, „pro mě za mě, klidně si tu rozložte spací pytel a spěte. Jste tu v bezpečí.“ Krom trojice klecí i starý stůl se dvěma židlemi, který byl zasunutý v rohu a pokryt pavučinami.

SuperHunter
(cesta bude trvat 4/4 příspěvky, můžeš komunikovat s Rangelou nebo vozkou)

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..

Upravil/a Aurelius dne 24.11.2015 20:54
 
Tondulin
"Dobře, kdybyste si to přece jenom rozmysleli, tak mi dejte vědět, zatím dobrou noc." rozloučím se s nimi a půjdu zpět za Arteriem.
 
scorpioncz
"Je fakt že je už pozdě." řeknu s úsměvem a přijdu k ní. Potom svoji novomanželku políbím. "Chceš pomoci z vany ven? nebo si tam ještě chvíli poležíš?" zeptám se žertovně.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba III. Zdejší kobky 5098 22.06.2024 00:26
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4202 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8232 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5705 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4854 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12724 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7511 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6637 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6367 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7558 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist