( rychle na toho mága hodím blesk a řeknu ) ,, díky ;D zachránila jsi mi život ... třeba ti to jednou oplatím ;D " ( a vyrazím k hRDLOvi ;D kdyby na mě něco řval abych slyšel )
hRDLA
Pravděpodobně někde ve městě, v dáli vidíš jen jeden. Je obsluhován několika válečníky, probít se k němu bude horší, protože je dobře střežen.
Škorpion
Hodil jsi po něm blesk, a poděkoval redguardce ta se tě zeptala "Nevíš kde je velitel?!"
SH
Vyšel jsi ven z pokoje, prošel chodbami a zamířil ven. Venku bylo nádherné počasí, slunce svítilo a trhy byly v plném proudu, několik stráží prošlo kolem tebe a v okovech táhli jakého si norda.
BW "Nemáme suroviny, a moje příbuzná položila život. Musíme toto místo opustit a zjistit kdo a proč tu byly ti lovci." řekl Calcelmo.
"Aha."
(Já už chci vypadnout do IC, sbalit při tom ženský a stát se šampónem Akatoshe nebo Shea, AURE POHNI !)XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!
That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.
hRDLA
Držíte pozici, všiml sis že k tobě jde Škopion s nějakou legionářkou, pravděpodobně se jedná o redguardku.
Škorpion
Vyrazili jste k Zarathovi, během chvíle jste u něj byly.
SH
Stráž řekne "Ale, chytli jsme ho když se pokoušel vloupat do Modrého paláce. Teď půjde před soud, a pak do vězení." stráže pokračovali dál, a nord s nimi. Pokrčil jsi rameny, a přistoupil k zídce, začal jsi procvičovat hraní. Z počátku jsi měl problém chytnout správný tón ale nakonec se ti to podařilo. Hraješ (budeš hrát, tak dlouho jak budeš chtít)
BW "Hele, ty císařskej... Vlku, možná bys pro nás něco mohl udělat v Cyrodiilu. Žije tam mladý student z Ledohradské Univerzity, myslím že se jmenoval Septimes, Septimus.. nebo tak nějak ten už bude vědět co je zač ta kostka." řekl Calcelmo.
Whirt
Dorazil jsi k chatce, z komína se kouřilo a už před dveřmi vonělo jídlo.
hRDLA
Škorpion shání tým, ty mezitím obhlížíš situaci. Altmerové se pomalu dostávají do výhody pomocí katapultů. Většinu útoků se snaží směřovat na bránu, zatím co pěchota vás má držet při od nich.
Škorpion
Redguardka se hlásí, pak se hlásí dva legionáři. "Zdá se že nás je dost." dodala redguardka a připravila si meč.
SH
Hrál jsi chvilku, a pak jsi zahlédl argonianku. Zdá se se poměrně rozespalá, zřejmě v noci moc nespala. (Chceš pokračovat do hostince nebo, udělat něco jiného)
Len
Mág ti sáhne na ruku, a jeho ruka začne zářit. Po chvilce tvoji ruku pustí a řekne "Chtělo by to lektvar, ale i tohle ti na chvilku uleví od bolesti."
Whirt
Zaklepal jsi, a po chvilce se otevřeli dveře. Ve dveří stála Taria a usmívala se, pokynula ti ať jdeš dál a pak řekla "Ani nevíš jak jsem ráda že jsi se nám rozhodl pomoc."
Copyright
PHP-Fusion 2002-2012 Nick Jones. Released as free software without warranties GNU Affero GPL v3.
Grafika: Zarath, Kod:
SkyrimAdmin, Puvodni
theme: Stryker &
WhoCare, nahled puvodniho designu zde. Bez souhlasu autora je prisne zakazano z webu kopirovat text a obrazky.