Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Pro prohlen se regni.
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba II.
scorpioncz
Budu se soustředit na tanec, mezitím se ale konverzací při tanci zeptám Laurany "Arterius nabídl pozemek nedaleko téhle rezidence ... mohli bychom si tam postavit nový domov... "
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Sarako
Přisednu si blíž ke Carwen a potichu pronesu:,,Máš pravdu, ti se tu zdrží pěkně dlouho, ale mám plán."
Pak se nakloním blíž k ní a zašeptám:,,Teď mě co nejvášnivěji polib." přitom budu doufat, že se Carwen dovtípí, že jí dávám šanci zmizet z jídelny hostince, aniž by si Thalmorové všimli její tváře. Carwen jen se mi nejeví jako špiónka začátečnice, proto odhaduju, že v tahovýhlech sehraných scénách umí chodit.

Pokud se Carwen dovtípí, že jí dávám šanci zmizet bez odhalení její totožnosti, tak se jí za vášnivého líbání pokusím dostat až do jejího pokoje, kde s líbáním okamžitě přestanu, jakmile se mi povede zavřít dveře.

Upravil/a Sarako dne 07.10.2015 22:25
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"Dobře,už se těším." Usměju se. "Dávejte tu na sebe pozor." řeknu a políbím Mirabelle na tvář, poté půjdu Hanze poprosit o meč.
 
Aurelius
ScorpionCZ
@Škorpias: „Vážně?“ vydala ze sebe překvapeným tónem, „Bylo by skvělý mít něco vlastního.. akorát není to trošku daleko od Imperial City? Sice by mě to nevadilo, byl by tu klid a nemuseli bychom řešit spory mezi rody.. ale zase by tu možná byla Merril sama..“ odmlčela, „Arterius nevypadá jako někdo kdo by se v nejbližší době hodlal usadit a nebo mít nějaké potomky.“
(můžeš volně komunikovat s jakýmkoliv přítomným NPC a nebo mezi sebou)

Tondulín
„Spíš bys měl dávat pozor ty.“ odpověděla ti, políbil jsi ji na tvář a poté vyrazil dveřmi pryč. Hanz i Finn nebyli jakkoliv připravení. Oblečeni byli stále do lehčích zbrojích, které nepřipomínali moc ty legionářské, ale nějaké ty znaky císařství tam byli. „Počkej.“ oznámil ti, odešel za rezidenci a když se vrátil držel v ruce delší obouruční meč, „Neztrať ho.“ upozornil tě. V tom momentu vyšli ze rezidence Arterius i Belius. Oba byli oblečeni do stejného roucha a pod ním měli nejspíše lehkou koženou zbroj podobnou té co na sobě měli legionáři. Belius měl přes záda přehozený kulatý štít k pasu připnutý svůj meč a v ruce nesl trojici černých rouch. Arterius měl totožné roucho akorát krom štítu měl v levé ruce své kladivo a u pasu připnutý svůj meč, přes rameno měl přehozenou brašnu ve které při jednom jeho pohybu cosi zacinkalo. „Pánové,“ začal Arterius promlouvat ke svým legionářům zatím co Belius rozdával černé roucha. „dnes v noci uděláme něco co někteří z vás mohou brát jako porušení přísahy Císařství. Hodláme se napadnout nebo spíš pomoci s napadením vězeňského konvoje Luciovi Osmé legie, nebojím se říct, že těch nezákonně držených vězňů tam bude po dnešním atentátu o trošku více.“ odmlčel se, „V tom budeme vypadat jako idioti.“ postěžoval si Hanz při pohledu na roucho, Arterius ani Belius nic nenamítal, když Belius předal roucho i tobě vrátil se zpět k Arteriovi. Pro Finna nebyl problém přes sebe roucho přehodit, ale Hanz s tím notnou chvíli zápasil. „Plán?“ optal se připravený Finn, „Vymyslím na místě..“ dopověděl mu Arterius, „takže pojďme.“ po těchto slovech přivolal koně a vyskočil na něj. V momentě kdy se otočil k tobě zády jsi spatřil patrný obrys kříže na jeho rouchu. Podobný tomu co má na svém meči. Stejně tak i na rouchu, které držíš ve své ruce je tentýž znak. „Puč si nějakého koně a drž formaci vedle Finna.“ promluvil k tobě Arterius z koně, „formaci budu tvořit já, Belius, Finn a Aedan. Hanz bude vzadu.“ doplnil a poté pobídl koně a pomaličku vyrazili polní cestou tak, aby jsi je stihl dohonit.
(můžeš volně komunikovat s jakýmkoliv přítomným NPC)

Sarako
Po tvých slovech na tebe mrkla, zkontrolovala dopitý pohárek a své věci, aby nic na stolku nenechala. Poté se naklonila přes stůl a políbila tě. Ve hraném vášnivém líbání jste opatrně prošli kolem válečníků. Jeden pozvedl při pohledu obočí a když hostinská přinesla džbán vody povídá, „To tu máte takovou romantiku vždycky?“ hostinská zakroutila nesouhlasně hlavou co následovalo dál nevíš, protože jste zmizeli v uličce. Otevřel jsi dveře a s líbáním ustal. „Doufám, že to víckrát nebudeme opakovat.“ řekla Carwen, když jsi zabouchl dveře od pokoje. „Na zítřejším sněmu to bude horší.. musím si vymyslet nějaký převlek.“ namítla a hodila svoji brašnu na volnou postel.

SuperHunter
Kouzelnice si tě nevšímala. Svůj zrak upnula k Leyovi a Gorovi, který ji nyní také ohrožoval. Oběhl si jí a pronikl k nechráněnému vozu. Otevřel dveře a spatřil velké množství oleje - byl v nádobách v menších i větších. Možná právě z tohoto důvodu není vůz o proti prvnímu osvětlen.

Zatím co jsi hleděl na olejové zásoby Ley čelil kouzelnici. Mávnutím meče naznačil úder, ta jej však ubránila svojí holí a začala tvořit magické kouzlo, přitom koutkem oka sledovala svého druhého nepřítele stojícího na voze. Gor nemeškal skočil s napřaženou sekerou. Kouzelnice byla nucena přerušit připravované kouzlo a reagovat na orkův útok čímž odkryla své záda. Na poslední chvíli stihla vrhnout na vzduchem letícího orka své ledové kouzlo. Kouzlo se roztříštilo o jeho tělo jakoby jej cosi vyrušilo. Dopadem ji srazil k zemi, úder však stihla zablokovat svojí holí, kterou pevně držela, aby jí sekera neprosekla lebku. „Vpřed!“ křikl velitel a legionáři držíc formaci začali rychle postupovat k orkovi a Leyovi. „Doraz ji!“ zvolal Ley. Legionáři s lukem se připravili k výstřelu. Ley přeběhl tak, aby svým štítem ochránil Gora. Několik šípů se mu zabodlo do štítu, úderem meče je zlomil a připravil se na úder palcátem, který mu přichystal blížící se legionář.

Kouzelnice svoji hůl očarovala tak, aby byla schopna držet svoji pozici. Levou rukou sjela dolů a zabodla orkovi očarovanou dýku do boku. Ten se bolest pokusil potlačit. Pustil svoji sekeru, chytl jí ruku s vyčarovanou dýkou a následně jí druhou rukou stiskl pod krkem. V tomto případě jí její očarovaná hůl nedokázala pomoci. Nohou jej ze sebe pokoušela setřást, ale nedařilo se jí to. Pomohl jí až nějaký legionář, který sekl orka přes záda. Ley totiž nebyl schopen čelit takové přesile sám. Ork povolil, otočil se a skácel se s bolestí k zemi. Gorovi a Leyovi přispěchala na pomoc dvojicez žoldáků, která se do teď kryla ve tmě.

Žoldáci: 8/12 -4
Ley: (naživu)
Gor: (zraněn)
-----------------
Legionáři: 17/20 -3
Velitel: (naživu)
Mágyně: (naživu)


Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..

Upravil/a Aurelius dne 08.10.2015 23:41
 
Sarako
,,Tak takovouhle kritiku slyším od ženy poprvé." pronesu s úsměvem a posadím se na zem:,,Kdo byl ten namyšlenej altmer? To bylo moje první setkání s Thalmory a už mi začínaj lézt na nervy."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
scorpioncz
"Pokud by jsme vytvořili pevný teleport tak by to mohlo jít ... nebo bychom mohli odmítnout a zkusit najít něco někde jinde."
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Tondulin
Obléknu si roucho, vyskočím na nejbližšího koně a zařadím se do formace.
 
Aurelius
ScorpionCZ
@Škorpias: „To je dobrý nápad. Arterius nebo Xarie by to možná dokázali zrealizovat.“ povídá Laurana poté co jsi zmínil plán s portálem. „Parcely jinde budou určitě dražší.. ale těžko říct kolik si za ní řekl Arterius, ale třeba nám jí dal zadarmo. Přece jen jsme příbuzní - i když to je asi nepravděpodobné.“ při posledních slovech se usmála. Bardky začali hrát novou píseň.
(můžeš volně komunikovat s jakýmkoliv přítomným NPC)

Tondulín
Přehodil jsi přes sebe roucho, vyhoupl se na koně a zařadil se do formace. „V zájmu zachování všeobecného míru nevykřikujte jméno svého generála, legie ani ničeho co nás spojuje s Říši.“ začal Arterius, „Nesmíte riskovat občanskou válku jenom kvůli jednomu 'romantickému' bláznu.“ dodal.
(můžeš volně komunikovat s jakýmkoliv přítomným NPC)

Sarako
Carwen pokrčila ramena. „Netuším, ale Raven to určitě nebyl. A mám takový špatný dojem, že jméno tohlec altmera se dozvíme zítra na sněmu.“ odpověděla ti. Usadila se ke stolku a povídá, „Hlavně je, ale neházej do jednoho pytle. Jsou mezi nimi i vcelku normální válečníci.. akorát ve vedení většinou stojí nějaký bezohledný, arogantní fanatik.“

SuperHunter
Kouzelnice si tě nevšímala. Svůj zrak upnula k Leyovi a Gorovi, který ji nyní také ohrožoval. Oběhl si jí a pronikl k nechráněnému vozu. Otevřel dveře a spatřil velké množství oleje - byl v nádobách v menších i větších. Možná právě z tohoto důvodu není vůz o proti prvnímu osvětlen.

Zatím co jsi hleděl na olejové zásoby Ley čelil kouzelnici. Mávnutím meče naznačil úder, ta jej však ubránila svojí holí a začala tvořit magické kouzlo, přitom koutkem oka sledovala svého druhého nepřítele stojícího na voze. Gor nemeškal skočil s napřaženou sekerou. Kouzelnice byla nucena přerušit připravované kouzlo a reagovat na orkův útok čímž odkryla své záda. Na poslední chvíli stihla vrhnout na vzduchem letícího orka své ledové kouzlo. Kouzlo se roztříštilo o jeho tělo jakoby jej cosi vyrušilo. Dopadem ji srazil k zemi, úder však stihla zablokovat svojí holí, kterou pevně držela, aby jí sekera neprosekla lebku. „Vpřed!“ křikl velitel a legionáři držíc formaci začali rychle postupovat k orkovi a Leyovi. „Doraz ji!“ zvolal Ley. Legionáři s lukem se připravili k výstřelu. Ley přeběhl tak, aby svým štítem ochránil Gora. Několik šípů se mu zabodlo do štítu, úderem meče je zlomil a připravil se na úder palcátem, který mu přichystal blížící se legionář.

Kouzelnice svoji hůl očarovala tak, aby byla schopna držet svoji pozici. Levou rukou sjela dolů a zabodla orkovi očarovanou dýku do boku. Ten se bolest pokusil potlačit. Pustil svoji sekeru, chytl jí ruku s vyčarovanou dýkou a následně jí druhou rukou stiskl pod krkem. V tomto případě jí její očarovaná hůl nedokázala pomoci. Nohou jej ze sebe pokoušela setřást, ale nedařilo se jí to. Pomohl jí až nějaký legionář, který sekl orka přes záda. Ley totiž nebyl schopen čelit takové přesile sám. Ork povolil, otočil se a skácel se s bolestí k zemi. Gorovi a Leyovi přispěchala na pomoc dvojicez žoldáků, která se do teď kryla ve tmě.

Žoldáci: 8/12 -4
Ley: (naživu)
Gor: (zraněn)
-----------------
Legionáři: 17/20 -3
Velitel: (naživu)
Mágyně: (naživu)


Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..

Upravil/a Aurelius dne 10.10.2015 23:44
 
Sarako
,,Zatím všechny altmery do jednoho pytle nestrkám, jen předpokládám, že by pro mě v budoucnu mohly být důstojnými protivníky, ale to ukáže čas."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
scorpioncz
Změníme styl tance pro danou písničku. "Třeba ano, třeba ne ... kdyby to vyšlo tak mně Scipio řekl, abych naplánoval stavbu celého domu ... jenže nejsem architekt, mám dojem že by to neskončilo dobře." řeknu se zasmátím.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Tondulin
Kývnu na souhlas a dál se budu držet ve formaci.
 
SuperHunter
Vyrazím na pomoc orkovi.

Pokud po cestě leží nějaký štít nebo meč tak si ho vezmu do druhé ruky
 
Aurelius
ScorpionCZ
@Škorpias: Změnili jste styl tance, „Neboj, něco společně vymyslíme.“ usmála se Laurana. Chvilku jste tančili a poté jste spatřili Scipia. „Škorpiasi? Dovolil bys mi jeden krátký tanec s mojí neteří?“ zeptal se tě, „Opravdu jen krátký.. s mojí dřevěnou nohou se špatně tancuje a hlavně už nejsem nejmladší.“ dodal s úsměvem a očekával tvoji odpověď.
(můžeš volně komunikovat s jakýmkoliv přítomným NPC)

Tondulín
Držel jsi formaci. Mlčky jste následovali Arteria, který vás vedl po kamenné cestě směrem k lesu. „Už je to jen kousek, alespoň doufám.. Ley mohl místo přepadení změnit.“ promluvil Arterius v momentě kdy jste vjeli do lesa. (1/2)

Sarako
Carwen po těchto slovech nic nenamítala, posadila se na postel a začala si rozvazovat šněrování u svých bot. Rozvázala první a botu postavila vedle postele, „Půjdu spát.. už jsem docela unavená. Dnešek byl náročný.“ promluvila v momentě kdy si začala rozvazovat šněrování u druhé boty. „Sněm začíná zítra s úderem desáté hodiny, ale jestli si budeš chtít s někým promluvit tak bys měl dorazit do věže aspoň o hodinu dřív.“

SuperHunter
Rozeběhl jsi se na pomoc Gorovi, dveře od vozu jsi nechal otevřené. Mrtvému žoldákovi jsi sebral štít a vyrazil do bojiště. Ley čelil dvojici legionářů, Gor se mezitím sebral ze země, sebral nejbližší zbraň a zabodl ji do břicha legionáři v momentě kdy se odkryl štítem. Následně jej odhodil k zemi a sebral jeho meč. Přitom zaúpěl bolestí, Ley mezitím odrážel útoky. Kouzelnice se taktéž postavila na nohy. Jeden z žoldáků využil její nepozornosti a udeřil jí štítem po zádech. Svalila se k zemi a upustila stoji hůl a ta se skutálela s mírného svahu dolů k potůčku, kterého sis zprvu ani nevšiml. Smrtelný úder jí však nestihl zasadit neboť přední vtrhl legionář, kryjící se štítem. Už jsi byl skoro u nich, když ti do cesty vnikl legionář. Kryl se za svým velkým oválným štítem a v levé ruce mával s mečem.

Žoldáci: 8/12 -4
Ley: (naživu)
Gor: (zraněn)
-----------------
Legionáři: 13/20 -4
Velitel: (naživu)
Mágyně: (naživu)


Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..
 
Sarako
Popřeji Carwen:,,Dobrou noc." a potichu se přesunu do svého pokoje, kde se zamknu a pro jistotu zkontroluji i okno. Jistota je jistota, zvlášť pokud se to venku hemží upíry. Když se ujistím, že je vše v pořádku, sfouknu svíčku a půjdu spát. Zítra budu vstávat velmi brzy.

(mám v úmysl vstát okolo třetí hodiny ranní)

Upravil/a Sarako dne 12.10.2015 23:13
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
SuperHunter
Budu pokračovat v běhu a vrazím do legionáře svým štítem. Pokud prolomím jeho obranu tak provedu útok, pokud ne tak se budu krýt.
 
scorpioncz
"Sice mi to trhá srdce, ale dobře, pokud Laurana taktéž souhlasí ..." odpovím s úsměvem a přetočím Lauranu ke Scipiovi.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Aurelius
ScorpionCZ
Přetočil jsi Lauranu k Scipiovi a poté je nechal tancovat. V současné době postrádají partnera na tancování Mirabelle, Edwin, Nelwin, Xarie. Světlana zrovna do tancovala svým otcem, který vyrazil ke stolu se napít. Kroky té tety zamířili k okraji tanečního placu. Všiml sis, že kolem nevidíš Aedana, Belia a Arteria všichni tři se očividně museli někam vypařit při vašem odchodu ven a nebo zůstali uvnitř a popíjí bez vás.
(můžeš volně komunikovat s jakýmkoliv přítomným NPC)

Tondulín
Pomalu se blížíte až k místu kde má dojít k přepadení. Už z menší dálky vidíte problesknutí nějakého kouzla. „Mají mága.“ konstatoval Finn, „Lucius pokud vím žádného mága ve své legii nemá, ne? Protože Nigidius je na ně lehce řečeno alergický.“ podivil se Hanz, „Že by to byla tvoje kamarádka?“ otočil se k tobě Belius s mírným úšklebkem. „Belie hlavně se v souboji s ní soustřeď na přežití a né na její hruď, ano?“ promluvil k němu jeho bratranec Arterius, „Neboj Arte, já stihnu všechno. Obránit se, provádět protiútok, sledoval její přednosti a hlavně uvažovat v duchu o tom jak by vypadala v mé posteli.“ pronesl opět Belius. Arterius v této fázi jak měl zvykem nejspíš protočil oč a cosi si pomyslel.
„Kdy plánuješ svatbu?“ začal Belius.
„Jakou svatbu?“ zeptal se nechápavě Arterius.
„No s tou tvoji rudovlasou dračicí přece,“ ušklíbl se Belius, „ty a můj otec jste takový staromódní a příliš ujetý na tradicích našeho rodu.. tak bych se ani nedivil, kdybys čekal na prověření jejích kvalit až na svatební noc.“
Legionář, který jel vedle tebe se snažil zakrýt svůj úsměv nad jejich rozhovorem.
„Prosim tě Belie, běž do prdele.“ odbyl ho Arterius.
„Tak soráč no. Jen mi dej vědět zavčasu, abych stihl připravit všechno na rozlučku se svobodou.. bude to ve velkých rozměrech.“ začal po krátké pauze Belius.
„Věř mi Belie. Tobě mám obavu svěřit i třídu s jednou novickou natož bych ti svěřil organizování své rozlučky se svobodou.“
„Za co mě máš? Za nějakého úchyláka? Odkdy si mě sakra pleteš v Vlkem.. ale jak chceš. Klidně si nech udělat rozlučku se svobodou od Klarguse.. budete si až do rána povídat o tradicích a historii našeho rodu - velmi zábavné.“
„Belie.. víš, že řešíme naprostý blbosti?“
„Jasně, že jo. Ale snad nechceš řešit něco vážného v momentě kdy možná všichni jedeme na smrt?“
(2/2)

Sarako
„Dobrou noc.“ popřála Carwen v momentě kdy jsi sáhl na kliku dveří. Když jsi přecházel do svého pokoje zaslechl jsi tiché cvaknutí zámku ve dveří nejspíš se i Carwen zamkla. Otevřel jsi dveře do svého pokoje. Bylo totožný jako ten Carwenin. Zamkl jsi, zkontroloval zavřené okna a poté ulehl.
(spíš, až bude kolem třetí hodiny tvoje postava se probudí)

SuperHunter
V běhu jsi vrazil do legionáře. Ten se stihl zapřít, ale i tak se mu tě nepovedlo přetlačit a prolomil si jeho obranu. Sekl jej mečem, ale úder nebyl dostatečný, aby pronikl hlouběji. Čepel meče sjela po jeho zbroji. Rychle si přešel do obraného postoje a kryl se štítem. Všiml sis, že kouzelnice se pomaličku vzchopila postavila se na nohy a velitel legionářů zrovna čelí Gorovi. Kouzelnice vyrazila k dveřím vozu. Ley si toho všiml. Urychleně se snažil probít skrze legionáře, který se mu postavili do cesty.

Žoldáci: 6/12
Ley: (naživu)
Gor: (zraněn)
-----------------
Legionáři: 14/20
Velitel: (naživu)
Mágyně: (naživu)


Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..
 
scorpioncz
Nevadí, ať si pijou ... pomyslím si a vyrazím za tetičkou abych se optal na ten meč.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
SuperHunter
Počkám dokud protivník nezaútočí a pokusím se uskočit. Pokud se mi to nepovede tak se pokusím útok vykrýt štítem, pokud se mi to povede provedu protiútok.
 
Tondulin
Zachechtám se Beliovým poznámkám a poté se už budu plně soustředit zda někoho nezahlédnu.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba III. Zdejší kobky 5098 22.06.2024 00:26
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4203 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8233 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5706 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4855 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12730 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7513 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6638 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6368 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7558 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist