Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 5 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace
Shoggot
leneren napsal:
hRDLA napsal:
A počkejte si. Šušká se, že Bethesda odkoupila značku STALKER... jestli tomu vezmou tu skvělou atmosféru, tak asi pojedu do USA a začnu střílet...

to to.. myslíš vážně?!
ONI ODKOUPILY STALKERA! TAK TO NE POKUD Z TOHO UDĚLAJÍ ZKU** JAKO Z DW A HEARTFIREM
TAK JEDU S TEBOU!! (mymochodem kolik stojijou letenky?) AŽ DOTED JSEM PROTI NIM NIC NEMĚL ALE TED!


Je to zatím jen šuškanda, takže to není vůbec jisté, co vím, takže není důvod se rozčilovat. Člověk pak vypadá jak hlupák. Navíc, i kdyby to pravda byla, tak by Bethesda jen odkoupila práva na Stalkera, což ještě hned neznamená, že hru podělají a zmrší.
 
Leneren
Shoggot napsal:
leneren napsal:
hRDLA napsal:
A počkejte si. Šušká se, že Bethesda odkoupila značku STALKER... jestli tomu vezmou tu skvělou atmosféru, tak asi pojedu do USA a začnu střílet...

to to.. myslíš vážně?!
ONI ODKOUPILY STALKERA! TAK TO NE POKUD Z TOHO UDĚLAJÍ ZKU** JAKO Z DW A HEARTFIREM
TAK JEDU S TEBOU!! (mymochodem kolik stojijou letenky?) AŽ DOTED JSEM PROTI NIM NIC NEMĚL ALE TED!


Je to zatím jen šuškanda, takže to není vůbec jisté, co vím, takže není důvod se rozčilovat. Člověk pak vypadá jak hlupák. Navíc, i kdyby to pravda byla, tak by Bethesda jen odkoupila práva na Stalkera, což ještě hned neznamená, že hru podělají a zmrší.

to je pravda ale v poslední době mě stalker velmi chytl a pro mě se řadí vedle zaklínače a Morrowindu takže mi velmi leží na srdci
 
Whirt
hRDLA napsal:
Já půjdu když tak tak za hoďku, neničte mi pole, dům a vault.

Ani netuším kde vault je Grin
 
hRDLA
Whirt napsal:
hRDLA napsal:
Já půjdu když tak tak za hoďku, neničte mi pole, dům a vault.

Ani netuším kde vault je Grin


Za mým domem, Norbi tě tam dovede.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Leneren
Norbi není online
 
Shoggot
leneren napsal:
Shoggot napsal:
leneren napsal:
hRDLA napsal:
A počkejte si. Šušká se, že Bethesda odkoupila značku STALKER... jestli tomu vezmou tu skvělou atmosféru, tak asi pojedu do USA a začnu střílet...

to to.. myslíš vážně?!
ONI ODKOUPILY STALKERA! TAK TO NE POKUD Z TOHO UDĚLAJÍ ZKU** JAKO Z DW A HEARTFIREM
TAK JEDU S TEBOU!! (mymochodem kolik stojijou letenky?) AŽ DOTED JSEM PROTI NIM NIC NEMĚL ALE TED!


Je to zatím jen šuškanda, takže to není vůbec jisté, co vím, takže není důvod se rozčilovat. Člověk pak vypadá jak hlupák. Navíc, i kdyby to pravda byla, tak by Bethesda jen odkoupila práva na Stalkera, což ještě hned neznamená, že hru podělají a zmrší.

to je pravda ale v poslední době mě stalker velmi chytl a pro mě se řadí vedle zaklínače a Morrowindu takže mi velmi leží na srdci


Tak by jsi potom i měl být rád, kdyby Bethesda práva na Stalker odkoupila, protože jedině tak se asi někdy tahle série dočká ještě pokračování.
 
Leneren
Shoggot napsal:
Tak by jsi potom i měl být rád, kdyby Bethesda práva na Stalker odkoupila, protože jedině tak se asi někdy tahle série dočká ještě pokračování.

hmmm... to je asi pravda
kvůli tobě má rozporuplné pocity ale největší je asi strach
 
hRDLA
Shoggot napsal:
leneren napsal:
Shoggot napsal:
leneren napsal:
hRDLA napsal:
A počkejte si. Šušká se, že Bethesda odkoupila značku STALKER... jestli tomu vezmou tu skvělou atmosféru, tak asi pojedu do USA a začnu střílet...

to to.. myslíš vážně?!
ONI ODKOUPILY STALKERA! TAK TO NE POKUD Z TOHO UDĚLAJÍ ZKU** JAKO Z DW A HEARTFIREM
TAK JEDU S TEBOU!! (mymochodem kolik stojijou letenky?) AŽ DOTED JSEM PROTI NIM NIC NEMĚL ALE TED!


Je to zatím jen šuškanda, takže to není vůbec jisté, co vím, takže není důvod se rozčilovat. Člověk pak vypadá jak hlupák. Navíc, i kdyby to pravda byla, tak by Bethesda jen odkoupila práva na Stalkera, což ještě hned neznamená, že hru podělají a zmrší.

to je pravda ale v poslední době mě stalker velmi chytl a pro mě se řadí vedle zaklínače a Morrowindu takže mi velmi leží na srdci


Tak by jsi potom i měl být rád, kdyby Bethesda práva na Stalker odkoupila, protože jedině tak se asi někdy tahle série dočká ještě pokračování.


Tak se koukni jak krásně zmršili třeba takové F3, pak to musel zachraňovat Obsidian s New Vegas.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
scorpioncz
Shoggot napsal:
scorpioncz napsal:
hRDLA napsal:
scorpioncz napsal:
hRDLA napsal:
OK, Takže nejspíš končím z Bethesdou. Už si NIKDY nekoupím ani jednu hru od těch parchantů!
můžu se zeptat proč ? jestli tě to naštve tak radši neodpovídej Pfft


Koukni o pár příspěvků výš!...
myslíš ten odkaz ? no já mám trošku zalagovanej net takže to bude trvat dýl Pfft


Bethesda nenadělí PSkářům DLCčka. Což v jejich řadách způsobuje nemalý rozruch.
????!!!!! a jen PS nebo i PC ? já mám jen PC ale i to že to nedal PS to je špatný Shock
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Leneren
hRDLA napsal:
Tak se koukni jak krásně zmršili třeba takové F3, pak to musel zachraňovat Obsidian s New Vegas.

nechci nic říkat ale čí podle vás zmršili F3? já totiž hrál 3 jako první a potom NV ale mě se 3 libila nebo to bylo náký zhoršení oproti 1 a 2?
 
Lord Rade
Třeba kdyby si Bethesda neodkoupila Fallout tak nevím jestli by se dočkal vůbec pokračování. Ale četl jsem že jsou mezi původními majiteli a Bethesdou spory. Prý jim značku pouze "vypůjčili" a mají práva pouze na tři díly s DLC. Takže ještě Fallout 4 a značka by se měla vrátit zpět. Jenže nevím jak tyhle dohady skončili a nevím jak by to dopadlo kdyby Fallout dostala zpět Interplay.. Jsem zvědav jestli by fanouškům prvních dvou dílů udělali radost, nebo by to skončilo hůř než Fallout 3..
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
hRDLA
leneren napsal:
hRDLA napsal:
Tak se koukni jak krásně zmršili třeba takové F3, pak to musel zachraňovat Obsidian s New Vegas.

nechci nic říkat ale čí podle vás zmršili F3? já totiž hrál 3 jako první a potom NV ale mě se 3 libila nebo to bylo náký zhoršení oproti 1 a 2?


Byl to jen ubohej akční odvar RPG, který se vůbec nedržel LORE. Z BoS tam udělali úplný svatoušky a měl jsi tam vlastně jenom 1 konec.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Leneren
hRDLA napsal:
leneren napsal:
hRDLA napsal:
Tak se koukni jak krásně zmršili třeba takové F3, pak to musel zachraňovat Obsidian s New Vegas.

nechci nic říkat ale čí podle vás zmršili F3? já totiž hrál 3 jako první a potom NV ale mě se 3 libila nebo to bylo náký zhoršení oproti 1 a 2?


Byl to jen ubohej akční odvar RPG, který se vůbec nedržel LORE. Z BoS tam udělali úplný svatoušky a měl jsi tam vlastně jenom 1 konec.

já hrál jenom ty dva díly a mě se to docela líbilo ale to asi bude tím že neznám LORE falloutu a že jsem nehrál 1 a 2
 
Shoggot
hRDLA napsal:
Shoggot napsal:
leneren napsal:
Shoggot napsal:
leneren napsal:
hRDLA napsal:
A počkejte si. Šušká se, že Bethesda odkoupila značku STALKER... jestli tomu vezmou tu skvělou atmosféru, tak asi pojedu do USA a začnu střílet...

to to.. myslíš vážně?!
ONI ODKOUPILY STALKERA! TAK TO NE POKUD Z TOHO UDĚLAJÍ ZKU** JAKO Z DW A HEARTFIREM
TAK JEDU S TEBOU!! (mymochodem kolik stojijou letenky?) AŽ DOTED JSEM PROTI NIM NIC NEMĚL ALE TED!


Je to zatím jen šuškanda, takže to není vůbec jisté, co vím, takže není důvod se rozčilovat. Člověk pak vypadá jak hlupák. Navíc, i kdyby to pravda byla, tak by Bethesda jen odkoupila práva na Stalkera, což ještě hned neznamená, že hru podělají a zmrší.

to je pravda ale v poslední době mě stalker velmi chytl a pro mě se řadí vedle zaklínače a Morrowindu takže mi velmi leží na srdci


Tak by jsi potom i měl být rád, kdyby Bethesda práva na Stalker odkoupila, protože jedině tak se asi někdy tahle série dočká ještě pokračování.


Tak se koukni jak krásně zmršili třeba takové F3, pak to musel zachraňovat Obsidian s New Vegas.


Až mi ukápla slza. Ač Fallout 3 považuju za nejhorší díl série a kopanec do té značky, špatná hra to nebyla. A kdyby Bethesda práva na Fallout neodkoupila od Interplaye, tak už nebude ani New Vegas a fallout by skončil kdesi v prachu ve tmě.
Ale chápu, fanboyismus je přednější.

Fallout 3 byl mizerný Fallout, ale dobrá hra. Bez Bethesdy by nebylo vůbec nic a práva by zůstala u Interplaye, kde by je čekala jen smrt.
 
hRDLA
Shoggot napsal:

Až mi ukápla slza. Ač Fallout 3 považuju za nejhorší díl série a kopanec do té značky, špatná hra to nebyla. A kdyby Bethesda práva na Fallout neodkoupila od Interplaye, tak už nebude ani New Vegas a fallout by skončil kdesi v prachu ve tmě.
Ale chápu, fanboyismus je přednější.

Fallout 3 byl mizerný Fallout, ale dobrá hra. Bez Bethesdy by nebylo vůbec nic a práva by zůstala u Interplaye, kde by je čekala jen smrt.


Hej, kdo říká, že F3 byla špatná hra? Hra to byla průměrná, ovšem jako Fallout to stálo za prd.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Shoggot
hRDLA napsal:
Shoggot napsal:

Až mi ukápla slza. Ač Fallout 3 považuju za nejhorší díl série a kopanec do té značky, špatná hra to nebyla. A kdyby Bethesda práva na Fallout neodkoupila od Interplaye, tak už nebude ani New Vegas a fallout by skončil kdesi v prachu ve tmě.
Ale chápu, fanboyismus je přednější.

Fallout 3 byl mizerný Fallout, ale dobrá hra. Bez Bethesdy by nebylo vůbec nic a práva by zůstala u Interplaye, kde by je čekala jen smrt.


Hej, kdo říká, že F3 byla špatná hra? Hra to byla průměrná, ovšem jako Fallout to stálo za prd.


Nikdo to neříká, proč by to někdo říkal? Ne každé tvrzení je apriori určené aby podrývalo jiné.
 
hRDLA
Tvůj komentář tak vyzněl.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Shoggot
hRDLA napsal:
Tvůj komentář tak vyzněl.


To mě nesmírně mrzí. I takové věci se ale stávají.
 
Mahoney
Shoggot napsal:
hRDLA napsal:
Tvůj komentář tak vyzněl.


To mě nesmírně mrzí. I takové věci se ale stávají.


Zase dobrý..
 
hRDLA
Hrajete ještě MC?

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5697 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist