Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Pro prohlen se regni.
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba II.
Tondulin
"Jestli už moje služby nepotřebuješ tak bych se útěku nebránil." odpovím Bothiel.
 
SuperHunter
"Zajdeme do hostince, a kdyby se nedařilo půjdeme zpátky za tvojí tetou."
 
Aurelius
ScorpionCZ a Whirt
@Škorpias a Tilmo: „Tím pádem můžeme vyrazit..“ přikývla Serana, chytla Aldu za ruku. „..tak pojď.“ usmála se k chlapci a poté jej vyvedla ze stanu, Škorpias s Lauranou taktéž vykročili pryč ze stanu a ihned za nimi Tilmo. Během chvíle jste stanuli před stájemi, Flavius byl nedohlednu a vůz byl připravený. U brány jste si všimli zvýšeného počtu legionářů, kteří velmi pečlivě kontrolovali každého kdo hodlal město opustit. „Snad nás nechají projet bez problémů.“ poznamenala Laurana, „Snad jo.“ odpověděla jí Serana. Všimli jste si také osoby, která kráčela směrem od brány, když byla trošku blíž a byli jste schopní rozeznat její tvář zjistili jste, že se jedná o Vlka. Serana ihned s úsměvem mávla a poté se otočila k Aldovi, který ji zrovna položil dotaz „Budu mít taky svého koně?“, „Aldo, teď ještě ne ale až vyrosteš tak jo. Pojedeš se mnou.“ odpověděla.

BadWolf
Když jsi Nigidia viděl naposled mířil k sídlu hraběnky a právě tam jsi se vydal. Legionáři tě bez problémů pustili do města, když jsi procházel kolem stájí všiml sis připraveného vozu a pětice osob - Seranu, Lauranu, Tilma (Whirt) a Škorpiase. Vypadalo to, jako by zrovna ke stájím před malou chvilkou přišli. Serana držela za ruku Aldu (Mopina adoptivního syna) a když tě spatřila s úsměvem mávla. (pokud chceš nějak reagovat reaguj a navázat kontakt s ostatními hráči, popř. NPC máš možnost. V opačném případě můžeš pokračovat v cestě k sídlu)

Lord Rade
Odešel jsi z obchodu a zamířil ke svému domu, ve městě byl již větší klid. Hlídky jak legionářů tak tvých stráží pravidelně procházeli uličky a hlídkovali. Otevřel jsi dveře do svého domu, správce domu se k tobě ihned vyřítil, „Je to skutečně pravda? Chuděrka císařovna je mrtvá?“ vyptával se, „Pokud ano.. tak je to tragédie, další v našem městě..“ konstatoval tiše a zahleděl se do podlahu, „mimochodem večeři máte připravenou a zásoby ve spižírně jsem doplnil o čerstvou zeleninu a ovoce.. ale mám obavy, že máme tam dole krysy.“

Tondulín
Odpověděl jsi. Bothiel si mezitím rozložila černočervené šaty na postel - tělo má stále zabalené v ručníku - poté se k tobě otočila, „Ne, já už tebe nic nepotřebuju..“ řekla, „když mi tě sem přivedli měl jsi vážné zranění, nejsem v magii obnovy dokonalá už jen kvůli tomu, že nejsem živá, ale povedlo se mi krvácení zastavit lektvarem aspoň dočasně.“ pokračovala a poté přešla blíž k tobě, „Nigidius se vrátil do Kvatchu, nechal tu jen hrstku svých legionářů a Ingmara. Takže legionáři budou střežit především venkovní prostory, Ingmar bude zalezlej u sebe. Buď se můžeš zkusit slanit z támhlec toho okénka a nebo bych ti mohla vyrobit lektvar neviditelnosti, ale jeho složení by mohlo neutralizovat lektvar, který zabraňuje vykrvácení.. s trochou štěstí zapůsobí oba lektvary, bez štěstí to bude horší.“ odmlčela se a prohlédla si tvé poranění na těle, „tak se rozhodni.“

Sarako
Tvůj dotaz ohledně svatyně nejspíš ignorovala, neboť ihned povídá „Belwen má pravdu,“ poté se odmlčela, Nivren se posadila na svůj spací pytel, Belwen se sehnala ke kožené brašně, vyndala kousek kozího sýra a krajíc chleba. „potřebovali bychom odstranit jednoho vysoce postaveného altmerského hodnostáře, naše portréty díky partyzánským akcím visí téměř v každé vesnici a městu.. takže nám to trošku komplikuje situaci, ale ty bys byl někdo neznámí - alespoň ve Valenském lese.“ poté se podívala na Belwen, která zrovna jedla. Polkla sousto a poté povídá s prázdnou pusou, „Plán už máme vymyšlený, ale chybí nám někdo do zasadí hlavní úder. Pokud bys byl ochotný do toho jít vysvětlím ti podrobnosti akorát nesmíš počítat s pořádným měšcem zlata, jsme odboj né továrna na septimy.“

SuperHunter
„Tak jdeme.“ usmála se Rangela, sebrala vše co si sebou přinesla a vyrazili jste do hostince. V hostinci bylo docela rušno, ale žádného barda či zpěváka jsi neviděl. Akorát dvojice tanečnic postávala u pultu a bavila se s nějakým blonďatějším legionářem z Osmé legie. „Prosím vás, hledám nějaké žoldáky co si nebojí ušpinit ruce..“ ozvalo se z jednoho rohu, seděl tam mladý muž v lehčí zbroji. Podle prstenu je nejspíš ženatý a podle vzhledu zbroje bude patřit mezi šlechtice. Seděl u stolku s pergamenem, brkem a kalamářem. „Jméno?“ zeptal se svalnatého orka s děsivým výrazem na tváři, „Gor.“ vydal ze sebe hrubým tónem, „Dobrá, běžte se připravit. Za deset minut vás budu potřebovat u stájí.“ povídá muž při zapisování jmen v řadě svojí ještě další dva muži. „Plat bude solidní, neboj se a jde jen o jednu věc.“ ujišťoval dalšího žoldáka poté co ork odešel. „Dáte si něco?“ ozvalo se zpoza pultu hostinský vypadal docela uříceně nejspíš nestíhá, „Kde mám to pivo, sakra?!“ ozvalo se z jiného rohu, „Nebojte se už se to nese.“ zněl z kuchyně hlas starší ženy, nejspíš manželky hostinského a rychlím krokem chvátala k muži.

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..

Upravil/a Aurelius dne 11.09.2015 23:13
 
Sarako
,,No, i když mě ve Valenském lese nejspíš budou Thalmorští vojáci považovat za císařského špeha, rád si nejdřív vyslechnu váš plán, pak posoudím rizika a zhodnotím své šance na úspěch. Thalmorští vojáci jsou celkem zběhlí v magii, ale nic pro mě není nemožné a cena mých služeb nemusí být jen v septimech, někdy mají informace, nebo dobří spojenci cenu takovou, že by se zkrátka v septimech nedala vyčíslit." posadím se někde poblíž Belwen a položím jí otázku:,,Tak jaký je plán?"
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Lord Rade
,,Jo, zabili jí," odpovím. ,,Krysy? A to má být můj problém? Myslel jsem, že od toho jsi placenej ty. Ach... Potřebuješ peníze na jed, nebo tak něco?" Vykročím k večeři.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Tondulin
"Snad to zvládnu bez toho lektvaru." odpovím Bothiel a ještě si půjdu obléci zbytek zbroje.
 
scorpioncz
"Myslím že nám nebudou dělat potíže, my jsme asi ti poslední kteří by chtěli dělat problémy a hlavně když naše obličeje tu dost lidí po té dnešní svatbě zná." pousměju se na Lauranu. My tam tedy máme vlastní koně? nebo všichni pojedeme na voze? no každopádně pomůžu Lauraně nahoru ať už na koně, či na vůz a podám jí malou Merril, následně také zaujmu své místo v sedle.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
SuperHunter
Podívám se na Rangelu.
"Tak co. Chceš to tu zkusit ?"
 
Aurelius
ScorpionCZ a Whirt
@Škorpias a Tilmo: „Tím pádem můžeme vyrazit..“ přikývla Serana, chytla Aldu za ruku. „..tak pojď.“ usmála se k chlapci a poté jej vyvedla ze stanu, Škorpias s Lauranou taktéž vykročili pryč ze stanu a ihned za nimi Tilmo. Během chvíle jste stanuli před stájemi, Flavius byl nedohlednu a vůz byl připravený. U brány jste si všimli zvýšeného počtu legionářů, kteří velmi pečlivě kontrolovali každého kdo hodlal město opustit. „Snad nás nechají projet bez problémů.“ poznamenala Laurana, „Snad jo.“ odpověděla jí Serana. Všimli jste si také osoby, která kráčela směrem od brány, když byla trošku blíž a byli jste schopní rozeznat její tvář zjistili jste, že se jedná o Vlka. Serana ihned s úsměvem mávla a poté se otočila k Aldovi, který ji zrovna položil dotaz „Budu mít taky svého koně?“, „Aldo, teď ještě ne ale až vyrosteš tak jo. Pojedeš se mnou.“ odpověděla.
Přijeli jste vlastními koňmi, vůz je nejspíš připraven pro raněnou Edwin, protože ta by se špatně přepravovala na koni. Škorpias pomohl Lauraně vylézt, podal jí malou Merril a následně sám vyskočil na svého koně. Serana vysadila Aldu na koně a poté sama vylezla do sedla. „Tilmo, pospěš.“ zvolala s úsměvem.

BadWolf
Když jsi Nigidia viděl naposled mířil k sídlu hraběnky a právě tam jsi se vydal. Legionáři tě bez problémů pustili do města, když jsi procházel kolem stájí všiml sis připraveného vozu a pětice osob - Seranu, Lauranu, Tilma (Whirt) a Škorpiase. Vypadalo to, jako by zrovna ke stájím před malou chvilkou přišli. Serana držela za ruku Aldu (Mopina adoptivního syna) a když tě spatřila s úsměvem mávla. (pokud chceš nějak reagovat reaguj a navázat kontakt s ostatními hráči, popř. NPC máš možnost. V opačném případě můžeš pokračovat v cestě k sídlu)

Lord Rade
„Ne, pane. Jen jen považoval za důležité vás o tom informovat..“ odpověděl ti pohotově, „to s císařovnou je strašné.. děsné..“ dodal smutným tónem a otočil se směrem ke spižírně, „zítra koupím jed a postarám se o to.“ zamumlal tiše. Přesunul jsi se ke stolu, posadil se a začal večeřet. Správce ti připravil obložený talíř s nejrůznější zeleninou, salámy a kozím sýrem, bochník chleba ležel do poloviny nakrájený uprostřed stolu. Nejspíš toto všechno nakoupil na dnešním jarmarku.

Tondulín
Bothiel už nic nenamítala, nechala tě odejít mlčky z ložnice. Vrátil jsi se k mrtvým tělům, které byli snad už úplně bez krve, neboť nádoba pod nimi byla zcela plná. Začal jsi z nich sundávat zbytky zbroje a nakonec si ji oblékat. Když jsi byl oblečen do legionářské zbroje, Bothiel vyšla z vedlejší místnosti oblečená do červenočerných šatů a mlčky tě pozorovala.

Sarako
(tah doplním zítra i s mapkou)

SuperHunter
„Můžeme.“ řekla souhlasně. „Někdo další? Někdo další na jednu práci za velmi dobré peníze?“ vyptával se muž sedící za stolkem v momentě kdy zbylí kandidáti odešli. Legionář zcela ignoroval úmysl mladého šlechtice a věnoval se tanečnicím se kterými nejrůzněji laškoval a vykládal jim vtipy. „Co vy dva? Určitě budete ostřílení válečníci..“ otočil se k vám muž, „potřebuji jen pomoc s osvobozením mé ženy, dobré peníze téměř za nic.“ pokračoval vyčkávajíc na vaši odpověď.

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..
 
Lord Rade
,,Nevařenou večeři mám rád. Díky," řeknu bez ohledu, jestli mě uslyší a dám se do jídla. Až se najím, tak zajdu do pokoje, svléknu se a vyspím se po náročném dnu.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Tondulin
"Můžu si s sebou vzít i nějakou zbraň nebo si ji mám obstarat po cestě?" zeptám se s úsměvem Bothiel, zatímco si budu dooblékat zbroj.
 
SuperHunter
"Pokud se přidá moje společnice, připojím se, ale nepočítal bych s tím."
 
BadWolf
Elegantně se Seraně gentlemansky ukloním (na tváři taqkový ten výraz/úsměv, jakože to myslím spíš z milý srandy). Půjdu se jí zeptat kam jedou (pokud už odešli - holt jsem pomalej Grin - tak budu pokračovat dál).
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Aurelius
Dnes slaví Hrozba 3 roky existence, pokud se chcete zapojit do soutěže či si něco málo přečíst zajděte do diskuze. Odkaz ZDE.

Opravil jsem chybné číslování u několika otázek a tím pádem se posunulo číslo u většiny otázek. Pakliže budete používat verzi otázek v PDF bez koncovky - opravná verze napište mi to do PM. Abych vám správné odpovědi kontroloval pomocí starého zadání. Opravená verze je uploadnutá od 21:25.


ScorpionCZ, Whirt a BadWolf
@Škorpias a Tilmo: „Tím pádem můžeme vyrazit..“ přikývla Serana, chytla Aldu za ruku. „..tak pojď.“ usmála se k chlapci a poté jej vyvedla ze stanu, Škorpias s Lauranou taktéž vykročili pryč ze stanu a ihned za nimi Tilmo. Během chvíle jste stanuli před stájemi, Flavius byl nedohlednu a vůz byl připravený. U brány jste si všimli zvýšeného počtu legionářů, kteří velmi pečlivě kontrolovali každého kdo hodlal město opustit. „Snad nás nechají projet bez problémů.“ poznamenala Laurana, „Snad jo.“ odpověděla jí Serana. Všimli jste si také osoby, která kráčela směrem od brány, když byla trošku blíž a byli jste schopní rozeznat její tvář zjistili jste, že se jedná o Vlka. Serana ihned s úsměvem mávla a poté se otočila k Aldovi, který ji zrovna položil dotaz „Budu mít taky svého koně?“, „Aldo, teď ještě ne ale až vyrosteš tak jo. Pojedeš se mnou.“ odpověděla.
Přijeli jste vlastními koňmi, vůz je nejspíš připraven pro raněnou Edwin, protože ta by se špatně přepravovala na koni. Škorpias pomohl Lauraně vylézt, podal jí malou Merril a následně sám vyskočil na svého koně. Serana vysadila Aldu na koně a poté sama vylezla do sedla. „Tilmo, pospěš.“ zvolala s úsměvem. Serana byla již v sedle společně s Aldou, když se Vlk gentlemansky uklonil a usmál se, přišel blíž a zeptal se Serany kam míříte. „Ahoj, Vlku..“ pozdravila ho s úsměvem, „do naší rezidence už je tam připravená svatební hostina.. pojdeš s námi?“ odpověděla.

Lord Rade
Pustil jsi se do večeře, když byla snědená zanechal jsi talíře i zbytky na stole a odebral se do své ložnice. Vysvlékl ze sebe zbroj a ulehl do postele. Zavřel oči a po chvilce převalování usnul. (spíš)

Tondulín
„Proč bys nemohl?“ odpověděla ti Bothiel, poodešla za jednu z knihoven - z tvého pohledu za skříň vidět nebylo - když se vrátila držela v ruce legionářský meč i s pouzdrem. Hodila ti jej k nohám až to zarachotilo neštěstí tě ale netrefila, postavila se na stejné místo jako předtím a opět si tě prohlížela notou dobu svým zrakem. Nakonec však přešla blíž k tobě, podívala se na mrtvá těla. Prstem okoštovala krev, která se nacházela v nádobě a spokojeně mlaskla. „Zásoby na celý měsíc.“ zamumlala si potichu.

Sarako
Posadil jsi se vedle Belwen, „Za nedlouho se koná v jednom z měst v naší provincii slavnost na kterou se sjedou všichni pozvaní hodnostáři Thalmoru i ostatní výše postavení šlechtici a právě i tam bude náš cíl. Slavnost je přístupná každému jediný problém je v tom, že Thalmor a pár dalších pozvaných bude mít vyhrazený prostor a budou dost dobře střežený, každý bude muset mít pozvánku pokud bude chtít jít do Thalmorské části. Nivren se tam dostane díky svému talentu - je to mimo jiné schopná bardka a pokud dokáže oslnit svým vystoupením určitě si jí tam přizvou. “ poté se odmlčela, „To, že jsi imperiál by mohla být výhoda..“ začala velitelka bosmerek, „zítra se koná v Imperial City sněm a Thalmor nejspíš předloží 'mírové' návrhy.“ dodala. Belwen kývla a Nivren poslouchala celí plán a nijak se nevyjadřovala, „Když Císařství přijme problém bude vyřešen, bude stačit sehnat pozvánku a vhodně se chovat během slavnosti a nejspíš tě přizvou do té Thalmorské části. Já sice říkám Thalmorské, ale budou tam i ostatní šlechticové co sympatizují s Thalmorem.“ řekla Belwen a pohlédla na velitelku, „Pozvánku obstarám. Mám starého známého v Imperial City a určitě pro něj nebude problém něco takového sehnat.“ vydala ze sebe velitelka. „Všechno ti ještě vysvětlíme přímo na místě, budeš mít čas si to den před oslavou celé obhlídnout.“

SuperHunter
„No..“ vydala ze sebe Rangela zamyšleně, „zní to zajímavě, ale já neumím bojovat, pane. Nejspíš bych vám nebyla moc platná a byla spíš na obtíž.“ dodala, „To je škoda, ale tak mladý pán by snad mohl jít, ne? Jedna výpomoc a hromada peněz to se jen tak nevidí..“ otočil se k tobě muž, „poté by jste si mohli koupit nové nástroje.. lepší oblečení a něco dalšího. Stačí jen jedna drobná výpomoc.“

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..
 
Sarako
,,Přijímám, jen ať si dá Nivren pozor. Když jsem zabil císařovnu, byl jsem přestrojen za kejklíře. Stráže budou ke kejklířům mnohem podezíravější." na chvíli se odmlčím a pak se zeptám:,,Kdy vyrážíme?"
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
scorpioncz
Budu decentně čekat až si Vlk pokecá se Seranou, kdyžtak mu pokývnu na pozdrav a přejedu s koněm k Lauraně se zamyšleným pohledem na bránu.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Tondulin
"Je tu ještě jedna věc co by mě zajímala nežli odejdu, řekněme že na mě jistý mág použil runu, díky které mi umožnil nahlédnout do jeho významných životních chvil, mohl také on nahlédnout do mých vzpomínek nebo to funguje jednostranně?" zeptám se Bothiel mezitím co si budu připevňovat pouzdro s mečem k pasu.
 
Aurelius
ScorpionCZ, Whirt a BadWolf
@Škorpias a Tilmo: „Tím pádem můžeme vyrazit..“ přikývla Serana, chytla Aldu za ruku. „..tak pojď.“ usmála se k chlapci a poté jej vyvedla ze stanu, Škorpias s Lauranou taktéž vykročili pryč ze stanu a ihned za nimi Tilmo. Během chvíle jste stanuli před stájemi, Flavius byl nedohlednu a vůz byl připravený. U brány jste si všimli zvýšeného počtu legionářů, kteří velmi pečlivě kontrolovali každého kdo hodlal město opustit. „Snad nás nechají projet bez problémů.“ poznamenala Laurana, „Snad jo.“ odpověděla jí Serana. Všimli jste si také osoby, která kráčela směrem od brány, když byla trošku blíž a byli jste schopní rozeznat její tvář zjistili jste, že se jedná o Vlka. Serana ihned s úsměvem mávla a poté se otočila k Aldovi, který ji zrovna položil dotaz „Budu mít taky svého koně?“, „Aldo, teď ještě ne ale až vyrosteš tak jo. Pojedeš se mnou.“ odpověděla.
Přijeli jste vlastními koňmi, vůz je nejspíš připraven pro raněnou Edwin, protože ta by se špatně přepravovala na koni. Škorpias pomohl Lauraně vylézt, podal jí malou Merril a následně sám vyskočil na svého koně. Serana vysadila Aldu na koně a poté sama vylezla do sedla. „Tilmo, pospěš.“ zvolala s úsměvem. Serana byla již v sedle společně s Aldou, když se Vlk gentlemansky uklonil a usmál se, přišel blíž a zeptal se Serany kam míříte. „Ahoj, Vlku..“ pozdravila ho s úsměvem, „do naší rezidence už je tam připravená svatební hostina.. pojdeš s námi?“ odpověděla.

Lord Rade
(spíš)

Tondulín
Bothiel se na tebe podívala a bez zamyšlení povídá „Možný to samozřejmě je, ale je to nepravděpodobný..“ odmlčela se a poté přešla blíž k tobě, „záleželo by pro jaký účel byla runa stvořená, je možný, že do ní byly uzavřeny jen jeho vzpomínky v tom případě by se mu nepovedlo nahlédnout do tvých vzpomínek - ale na druhou stranu proč by to někdo dobrovolně dělal? Popiš mi jak přesně ji použil a možná ti to dokážu říct přesněji. Kdyby se ti ale povedlo získat runu, kterou použil při sesílání kouzla dokázala bych ti to říct na prosto přesně a kdyby tam byli náhodou nějaké vzpomínky od mága mohla bych ti do nich umožnit nahlédnout.“ poté se odmlčela, dívala se na tebe a očekávala odpověď, „Samozřejmě je to jenom 'kdyby', záleží na tobě.“

Sarako
„Valenský les není Říše.“ ujistila tě Nirven, „Mohli bychom hned. Pokud tě teda zranění moc neomezuje.“ pozvedla hlavu Belwen, „Já a Nivren se vydáme do Falinesti, počkáme v přilehlé vesničce, obhlédneme situaci a připravíme všechno potřebný. Můžeš se k nám připojit už teď a nebo můžeš vyrazit s Carwen do Imperial City a připojíte se k nám později, ale furt budeš mít čas si v klidu obhlédnout místo koná slavnosti.“ poté se odmlčela a pohlédla na Carwen, „Co se týče mě já přečkám dnešní noc v Imperial City, nakoupím věci co ve Valenském lese v dohledné době neseženu, zítra navštívím známého a seženu ti pozvánku, pokud možno nějaký lepší šaty, protože jsi Imperiál a ve Valenském sebe budou mít jen oděvy orientované na naší kulturu což by nebudilo dobrý dojem u šlechtice z Cyrodiilu a s trochou štěstí se zúčastním sněmu.“ povídá Carwen. Nivren se usmála, „Volba je na tobě.“

SuperHunter
„No..“ vydala ze sebe Rangela zamyšleně, „zní to zajímavě, ale já neumím bojovat, pane. Nejspíš bych vám nebyla moc platná a byla spíš na obtíž.“ dodala, „To je škoda, ale tak mladý pán by snad mohl jít, ne? Jedna výpomoc a hromada peněz to se jen tak nevidí..“ otočil se k tobě muž, „poté by jste si mohli koupit nové nástroje.. lepší oblečení a něco dalšího. Stačí jen jedna drobná výpomoc.“

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..



http://i.imgur.com/bXIWcI6.pnghttp://i.imgur.com/olvyo3U.pnghttp://i.imgur.com/EsQm3jS.png
http://i.imgur.com/MzByOzJ.pnghttp://i.imgur.com/ihz4owz.png
 
SuperHunter
"Je pravda, že nějaké peníze navíc by se hodily."
"Kdy plánujete vyrazit ?"
 
Tondulin
No nevím co ti o tom říct, magie není moje silná stránka, prostě něco zařval, vytáhl kámen namířil ho na mě a najednou jsem omdlel a viděl jsem ty jeho vzpomínky.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba III. Zdejší kobky 5098 22.06.2024 00:26
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4203 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8233 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5708 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4855 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12730 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7513 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6638 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6368 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7559 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist