Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství třetí
Ligos
@Mike: Takže říkáš, že se nemusím bát? Např. takovej Skyrim na tom určitě pojede? Protože vážně uvažuju, že si koupím PC s tímto systémem...
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Whirt
BadWolf napsal:
Jo, a dost mě nasral kovář, kdo má čekat 9 dní než mu opravěj šavli?

Tak si měl zaplatit víc, když chceš čekat jen den Grin

METTALIC napsal:
Si řikam že bych měl nainstalovat Arenu Smile už se těšim Smile

Určitě tak udělej, Arena je jedinečnej zážitek Smile
 
METTALIC
Whirt:Už se stalo prošel jsem 1 dung... Smile
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Nord676
Čawte neviete niekto ako fixnut bug s očami ? Oči mi vždycky zmiznú po použití neviditelnosti a uz to zacina byt trochu otravneeé Sad
 
METTALIC
Máš nějákej Screen???
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
nagasadowcz
@Len: No, ty sám to o sobě soustavně tvrdíš. Každopádně sázka by to byla dobrá.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
Ligos napsal:
@Mike: Takže říkáš, že se nemusím bát? Např. takovej Skyrim na tom určitě pojede? Protože vážně uvažuju, že si koupím PC s tímto systémem...

Rozhodně bych se nebál. Ono podívej logicky - oba (resp. všechny tři) tyto systémy (Vista/7/8) fungují na stejném jádru, které je pouze upraveno pro potřeby daného systému (= grafické prostředí, funkce), nicméně základ je stejný = pokud je stejný základ (a u 7/8 je de facto totožný), pak není třeba diskutovat nad tím, da je to, či ono ne/kompatibilní. Měla by platit jednoduchá rovnice: spustím na windows 7 = spustím na Windows 8.

Jinak, ke Skyrimu:
Otázka:
Will Skyrim run on windows 8?
I got a new laptop computer for christmas and want to put Skyrim on it. It runs on Windows 8, so I don't know if Skyrim will be compatable.

Odpověď:
Windows 8 runs anything that Windows 7 will run. Skyrim will work fine...the only thing that will happen is a slight FPS drop that is characteristic in Windows 8.

(zdroj: http://answers.ya...711AABU3WD )
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Whirt
METTALIC napsal:
Whirt:Už se stalo prošel jsem 1 dung... Smile

Myslíš Imperial prison, jak jsou tam goblini a krysy? Vždycky jsem slyšel jak si lidé stěžují na to, jak je to strašně těžké a já je nikdy nepochopil Grin
 
Ligos
@Mike:Ok, díky! Asi se do toho teda vrhnu. Hry bych na tom tedy měl spustit a co se týče ostatního - podle mě jde o zvyk... Tak jako tak, když nebudu spokojen, mohu výrobek do týdne vrátit...
Upravil/a Ligos dne 11.05.2013 21:09
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
METTALIC
Mě to přišlo lehký GrinGrin ale co to bylo lehký jediný z čim jsem měl problém bylo najít východ ale po odhalení snad celé mapy to bylo OK. Musim říct že to hraju Chvíli a byví mě to je to návykový GrinGrin jsem hospodskýmu zkusil stealthnout věci ten na mě poslal stráže hajzl GrinGrin

EDIT: Já ani ted nic moc hrát nechci protože renderuju video a ten po*ranej Vegas mi vždycky trochu zalaguje hry sice ne moc ale trochu jo a mě to docela štve GrinGrin ale jinak Arena je EPIC
Upravil/a METTALIC dne 11.05.2013 21:14
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Whirt
Jó, s hospodskými si není radno zahrávat Grin A vůbec s těma proradnýma strážema - v noci na tebe útočí ve městě zvěř a oni se o to nestaraj, ale když jde o krádež, hned přispěchaj na pomoc Grin
 
Mike
Ligos napsal:
@MikeShockk, díky! Asi se do toho teda vrhnu. Hry bych na tom tedy měl spustit a co se týče ostatního - podle mě jde o zvyk... Tak jako tak, když nebudu spokojen, mohu výrobek do týdne vrátit...

Smile

Hele, používám je, jsem spokojen. Je to o názoru, ale myslím si, že nová nabídka start přinesla spoustu pozitiv... Smile A co se optimalizace výkonu týče, pak taky pouze + zlepšení.
Jediný, co mi "vadí" je vypínání - musí se udělat asi pět kliků myší, v sedmičkách jen dva (Start > vypnout), tady Start > pravý boční panel > nastavení > vypnutí > vypnout (restartovat/hibernace...) Smile Jinak je to super systém.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
METTALIC
Ligos:JJ taky užívam a jsem spokojen Wink
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Ligos
Dobrá, díky za názory a podělení se se zkušenostmi! Wink
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Mike
Až to budeš mít, tak napiš, jak jsi ne/spokojen. Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Mike
Hele, nevíte někdo, jaký je funkční rozdíl mezi "among" a between"? Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
METTALIC
MIKE:Jestli myslíš normal v ajině tak Between:Něco je mezi dvěma věcma.
Among:Věc se nachází mezi více jak dvěma věcma
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Mike
METTALIC napsal:
MIKE:Jestli myslíš normal v ajině tak Between:Něco je mezi dvěma věcma.
Among:Věc se nachází mezi více jak dvěma věcma

Díky, já jsem věděl, že obojí znamená mezi (něčím), nicméně toto mi nějakým záhadným způsobem uniklo. Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
METTALIC
BW a Whirt:Tak jsem v City of Dusk nebo jak to je potkal taky prostitutku GrinGrin. Tak schválně kdo uvidí víc šlapek GrinGrin

EDIT:Co jsem tak zjistil je to že jsem to měl rozehrát za něco bojovnějšího něž Assasina Grin
Upravil/a METTALIC dne 11.05.2013 22:53
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
BadWolf
Mettalic: Kuj, já viděl jenom dvě Grin
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5698 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7505 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist