Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 4 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství třetí
nagasadowcz
@Mike: A jaké by ti vyhovovalo? Možná už jsi to někde psal, ale přiznám se, že si to v tom případě nepamatuju.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
Můžu se zeptat co z tohodle je správně?
I'm gonna to get some food
I'm gonna to go for food
I gonna for food
Předem díky Wink
 
SuperHunter
Leneren napsal:
Můžu se zeptat co z tohodle je správně?
I'm gonna to get some food
I'm gonna to go for food
I gonna for food
Předem díky Wink


To první ale myslim že místo gonna tam má být going.
 
Mike
nagasadowcz napsal:
@Mike: A jaké by ti vyhovovalo? Možná už jsi to někde psal, ale přiznám se, že si to v tom případě nepamatuju.

Nevím, asi jsem to tu neříkal - spíše ne. Smile

Mě osobně se zamlouvají parlamentní/konstituční monarchie s tím, že moc je rozdělena tak, aby se vždy jednalo o demokratický systém s monarchou v čele, který má také určitá práva.
V tomto ohledu jsou na dobré úrovni státy jako Švédsko, Norsko, Dánsko, Benelux, Lichtenštejnsko, či Spojené království.

Tyto země by mohly jít svým systémem vzorem, a to nejen Evropě.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Leneren
SuperHunter napsal:
Leneren napsal:
Můžu se zeptat co z tohodle je správně?
I'm gonna to get some food
I'm gonna to go for food
I gonna for food
Předem díky Wink


To první ale myslim že místo gonna tam má být going.

GONNA = going to
hovorová angličtina, kterou mi ukázalo LOTR: O Grin
 
nagasadowcz
@Leneren: Správně není ani jedno. S contractive form "gonna" je přípustné I'm gonna get some food. Jinak je to I am going to get some food. Jelikož gonna, jak jsi sám napsal, je contractive form od going to, pak už žádné to za gonna nepotřebuješ. Tedy I'm going to=I'm gonna get some food. Snad jsem to vyjádřil jasně.

@Mike: Já jsem pro osvíceného neomezeného panovníka, ovšem kde takového sehnat, to je bohůmžel věc neznámá. Jistý jsem si jedním - demokracie je k ničemu, poněvadž se v reálu jedná o oligarchii, popřípadě (jako u nás za totáče) o timokracii.
Upravil/a nagasadowcz dne 10.05.2013 22:23
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
nagasadowcz napsal:

@Mike: Já jsem pro osvíceného neomezeného panovníka, ovšem kde takového sehnat, to je bohůmžel věc neznámá. Jistý jsem si jedním - demokracie je k ničemu, poněvadž se v reálu jedná o oligarchii, popřípadě (jako u nás za totáče) o timokracii.

Můžeme oslovit Ludvíka XIV. Smile Pfft

Souhlas. Ono jako timokracii (formu timokracie) bychom mohli brát třeba právě náš kmotrovský systém...
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Whirt
Chtěl jsem Lenovi něco napsat, ale koukám, že už se stalo Grin
 
Ligos
nagasadowcz napsal:
@Mettalic: Upřímně řečeno, ten titulek z toho dělá kdovíjaké faux pas, když přitom na videu nic extra nevidím. V nejhorším se prostě trochu ožral, no, každý máme něco Grin


Ani na těchto záběrech nic zajímavého nevidíš? Nechci prezidenta z ničeho obviňovat, ale toto mi přijde, jako takový ty klasický přiopilecký pohyby, ale co já vím?...

http://www.novink...-hrad.html
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Leneren
nagasadowcz napsal:
@Leneren: Správně není ani jedno. S contractive form "gonna" je přípustné I'm gonna get some food. Jinak je to I am going to get some food. Jelikož gonna, jak jsi sám napsal, je contractive form od going to, pak už žádné to za gonna nepotřebuješ. Tedy I'm going to=I'm gonna get some food. Snad jsem to vyjádřil jasně.

@Mike: Já jsem pro osvíceného neomezeného panovníka, ovšem kde takového sehnat, to je bohůmžel věc neznámá. Jistý jsem si jedním - demokracie je k ničemu, poněvadž se v reálu jedná o oligarchii, popřípadě (jako u nás za totáče) o timokracii.

Díky já a Mopi jsme se hádali co je správně až mi to jídlo vystidlo Grin
 
METTALIC
Ligos:Víš co já jsem typ když se objeví i sebemenší kravina Grin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
nagasadowcz
@Ligos: Já jsem ochotný věřit tomu, že byl unavený a motala se mu hlava po těch točitých schodech - je na něm vidět, že formu nemá žádnou a už je to starší chlap. Ale samozřejmě je taky možné, jak už jsem psal výše, že byl ožralý, jak se to Zemanovi občas stává. A upřímně řečeno, je mi to docela jedno. Díky Klausovi jsem si zvykl na výrazné osobnosti v čele téhle republiky a záleží mi na jediném - jak dobří jsou politici. Ne lidé, ale politici. Proto jsem taky volil Zemana a zatím si nemám na co stěžovat. Ale to ukáže čas. Každopádně já to beru tak, že je to především úsměvné (jako spousta jiných eskapád našich politiků) a raději se tomu směju, než bych nad tím lamentoval. Chápu ale, že to může někomu dost vadit.

@Whirt: Stopni Doktora a předběhni mě! Grin

@Mike: Ano, u nás je to úplná nádhera - timokracie s oligarchií v jednom. Prostě ráj to na pohled.

@Len: Není zač. Doufám, že ses najedl Grin
Upravil/a nagasadowcz dne 11.05.2013 00:56
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
nagasadowcz napsal:


@Mike: Ano, u nás je to úplná nádhera - timokracie s oligarchií v jednom. Prostě ráj to na pohled.



Ano, jsme vyloženě průkopníci toho nejskvělejšího na zemi. Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
@Mike: Pravdu díš. Nejlepší pivo, nejkrásnější ženy, olomoucké tvarůžky/syrečky, znojemské okurky, staroměstský orloj, Wichterleho kontaktní čočky, Pomahačovi operace, timokratická oligarchie s krycím názvem parlamentní demokracie a mnoho dalšího Smile

P.S.: Tak musím se pochlubit - oba dnešní testy (am. historie a gramatika) za 1 - učil jsem se na to 2 dny, poněvadž jsem líná veš, ale šlo to Grin Díky bohům a předkům za štěstí!
Upravil/a nagasadowcz dne 11.05.2013 01:25
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
nagasadowcz napsal:
@Mike: Pravdu díš. Nejlepší pivo, nejkrásnější ženy, olomoucké tvarůžky/syrečky, znojemské okurky, staroměstský orloj, Wichterleho kontaktní čočky, Pomahačovi operace, timokratická oligarchie s krycím názvem parlamentní demokracie a mnoho dalšího Smile

P.S.: Tak musím se pochlubit - oba dnešní testy (am. historie a gramatika) za 1 - učil jsem se na to 2 dny, poněvadž jsem líná veš, ale šlo to Grin Díky bohům a předkům za štěstí!

Krásně jsi to shrnul. Grin
To když už jsme u toho, já dnes čirou náhodou objevil, že Pražský arcibiskup je z titulu své funkce jedním z držitelů titulu Legatus natus, což znamená, že ač je jen arcibiskup, může nosit kardinálské insignie (např. roucho, biret, klobouk...) a to jako jeden ze 7 na světě. ( https://en.wikipe...atus_Natus )

Dobře ti tak... ehmm... chci říct, gratuluju bro. Smile Smile Hele, já vždycky müslel, že jsi pilná včelička. Shock Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
METTALIC
Fuj tak jsem po dlouhý době nainstaloval Amnesii stáhl justine patch jako vždy a pak hodil jednu z hromady hodně velkých custom story se jménem Mental Memorial a musim říct že si musim znova navyknout dřív jsem trollil potvory ted jsem rád že jsem to psychicky přežil GrinGrinGrin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
nagasadowcz
@Mike: Jsme prostě šikuly, my Češi. No, pilná včelička... To bude jistě tou aurou starší moudrosti, co se ze mě line s každým postem Grin

@Mettalic: Fuj, Amnesie, to už jsem dlouho nehrál. Zas to někdy zapnu.

@4FAN: Jade Empire je skvělá hra! Jdu se poděkovat tomu milému inteligentnímu člověku, co mi ji doporučil.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
hRDLA
Pche, já ti jí chtěl taky doporučit, ale předběhli mě Grin Jinač, jaký to je, respektive jako co to je?

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Leneren
Jo lidi jen taková otázka pochází tu někdo z Olomouce?
 
Mike
nagasadowcz napsal:
@Mike: Jsme prostě šikuly, my Češi. No, pilná včelička... To bude jistě tou aurou starší moudrosti, co se ze mě line s každým postem Grin


No jasná páka, šéfe. Grin

Hohoho!!! *) je pravdou, že jsi neskonale moudrý, starý kmet, bratře. Budiž tvé jméno pochváleno a tisíce let uctíváno. Smile

*)

http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5698 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist