Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Pro prohlen se regni.
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba II.
BadWolf
"Bodejť by ne, spolus Beliem. Užít si řežbu, to je moje. Ale žádnou slávu nečekej." odpovím a začnu vyhlížet Belia.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
scorpioncz
"Takže ... co teď? Bude turnaj? Přihlásil jsem se ... neměl bych někam jít?" zeptám se, pak se podívám na Lauranu "Jestli se mi podaří zvítězit, tak moje vítězství bude jen a jen tvoje." řeknu a políbím ji.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
hRDLA
,,A smím se zeptat proč by to dnes měla být dražší?" řeknu směle.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Tondulin
Vezmu rachejtli a půjdu zpátky před chrám.
 
Aurelius
ScorpionCZ a BW
@Škorpias: "Děkuji." usmála se Laurana poté co jsi ji políbil a následně ji sdělil, že veškerá svoje vítězství věnuješ právě jí. Scipio ti ihned poté odpověděl na tvoji otázku slovy "Ještě je čas. Lidé se teprve scházejí." poté se ohlédnul a povídá "Doufám, že máš vlastní zbroj, protože s tou co tu dostaneš bych teda já osobně nikdy bojovat nešel." při posledních slovech se usmál. Laurana se na tebe ihned podívala "Hlavně buď opatrný." Všiml sis, že k vám míří onen generál s přísným výrazem na tváři.

@Vlk: "Buďte opatrní s Beliem. Slyšela jsem, že se bude zápasit i Nigidius.. ten je údajně nejlepším šermířem v Cyrodiilu." poznamenala. Mezitím se k vám trochu přiblížil Belius a generál. "Pamatuj si Belie. Rod Arteriů si vždy zakládal na cti, řádu a oddanosti vůči svému rodu a rodině. Spravedlnost je taktéž důležitá, ale každý ji vnímá odlišným způsobem." řekl směrem k Beliovi generál. "Takže nezapomeň proč jsi přišel do Cyrodiiulu, aby jsi se učil pokoře, šlechtickému chování a především úctě a poznal náš rod i z té Cyrodiilské části. Přikládat do již tak rozhořelého ohně jako je spor Arteria a Lucia je naprosto zbytečné. Lucius bude sražen na kolena tak jak tomu bylo před mnoha lety." pronesl dále a při posledních slovech se hrdě napřímil. "Neboj se otče." přikývl Belius. "Nebojím se - jsem přesvědčen, že mě nezklameš." odpověděl mu generál. Poté zamířil směrem ke generálovi Scipiovi. "To je Klargus." špitla potichu Serana, když procházel kolem vás. Belius k vám došel, pousmál se otočil se směrem k Seraně, "Dneska ti to velmi sluší Serano." oznámil jí a poté se otočil k tobě, "Připraven Vlku?"

Tondulín
Sebral jsi výbušninu a urychleně se vrátil ke chrámu. Lidé se pomalu rozcházeli k turnaji. V jednom z rozhovorů jsi uslyšel zmínku o novomanželech údajně se odebrali právě tam.

hRDLA
"Protože dnes je svatba, turnaj a hodně lidí chce pokoje právě v našem hostinci. Takže jestli chcete mít jistotu, že budete mít večer kam ulehnout neváhejte." odpověděl ti hostinský a pokračoval ve své činnosti.

Sarako
(tah v PM)

Mopidu
Lehl sis a začala přemýšlet. Po nějaké době jsi zaslechla chůzi, bouchnutí dveří a následně kroky po schodech. Koutkem oka jsi zahlédla Roye a ihned za ním kráčel generál ve své zbroji. "Nejsem tu od toho, abych promlouval z vězni kdykoliv se jim to zlíbí." řekl ihned Royinovi, "Já vím generále, ale přeci jen je to její 'poslední' přání.." vydal ze sebe pohotově Roy. "Tak si poslechneme copak má naše vražedkyně na srdci." odpověděl generál, sebral židli od stolku a posadil se před celu. "Tak povídejte.. za chvilku začíná turnaj a já tam musím být."

Leneren
Vylezl jsi na hlavní budovu, svěsil vlajku Thalmoru a vyvěsil vlajku vaší legie. Legionáři zajásali a poté vzdali holt své vlajce a začali shromažďovat zajatce a zraněné odnášeli k léčitelům. Mrtvá těla házeli na hromadu a sepisovali seznam mrtvých. Sepisování měl na starost Tribun, když jsi k němu přišel ihned tě odkázal na Amragora. Ten seděl v dřepu u jednoho z mrtvých těl a prohlížel si tělo mrtvé válečnice. "Zabezpečíme pevnost, stanovíme posádku a velitele pevnosti. Poté se nejspíš připojíme ke generálovi Arteriovi pakliže pro nás nebude mít jiné rozkazy." odpověděl ti Amragor, "Každopádně brzo ráno by jsi měl být jako jeden z hrabat přítomen v Imperial City." dodal a poté sebral jakýsi amutel z mrtvého těla a s povzdechnutím vstal. (mrtvé tělo patří altmerké ženě bojující za Thalmor)

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..



http://i.imgur.com/bXIWcI6.pnghttp://i.imgur.com/olvyo3U.pnghttp://i.imgur.com/EsQm3jS.png
http://i.imgur.com/MzByOzJ.pnghttp://i.imgur.com/ihz4owz.png
 
SuperHunter
Budu událost pozorovat dále
 
scorpioncz
"A víš že nemám? když jsem bojoval tak v róbě." odpovím s úsměvem a pak se otočím ještě na Lauranu "Neboj se, tady by se mi ani nic stát nemohlo." uklidním jí i když vím že je dost dobře možné se při turnaji zranit.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Mopidu
"Víte, přemýšlela jsem" vstanu a vydám se k mřížím své cely. "Ten chlap co jsem ho měla odstranit je docela vůl, ale chápejte, jak práce není hotová tak na něj pošlou další. A tak mě napadlo" odkašlu si "že bych se mohla vykoupit tím, že budu lidi chránit před mnou podobnými. Kdo lépe zná cesty vraha než vrah, žeano. Takže jelikož víme že ten jež sdílí jméno se zdí mé cely bude další cíl tak navrhuji aby byl pokusný subjekt. Jestli se ho někdo pokusí zabít a díky mě přežije tak bych, nevím, mohla třeba dostat místo a svoje schopnosti využít k ochraně ostatních. Jestli se mi to nepodaří tak vám s radostí věnuji svou hlavou." usměju se. "Navíc jsem viděla že není úplně oblíbený a jestli zemře tak můžete říct že je to vše moje vina."
Upravil/a Mopidu dne 30.01.2015 19:22
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Tondulin
S myšlenkou na to jak by moje rachejtle mohla krásně odstartovat turnaj zamířím za nimi.
 
Aurelius
ScorpionCZ a BW
@Škorpias: "V róbě tě tam ani nepustí." usmál se Scipio. Poté se podíval směrem ke generálovi, který k vám přišel. Na tváři měl přísný výraz, "Gratuluji vám Škorpiasi a Laurano." řekl a poté oběma potřásl rukou, "Scipio." řekl poté směrem k Scipiovi, "Klargu." odvětil mu Scipio a následně pokračoval slovy, "Je to už pár let co jsme se viděli naposled." Klargus přikývl a nechal Scipia pokračovat, "Dlužím Ti, Vám upřímnou omluvu.. hluboce se omlouvám za to co náš rod v čele s mým otec a bratrem provedl. Vím, že omluva asi nic znamenat nebude, ale vážně jsem netušil co se chystá." omlouval se Scipio. Klargus mávl rukou, "Omluva je zbytečná, Scipio. Rod Arteriů vám kašle na vaše omluvy. Odčiníte si to činy - před lety jste měli dost kuráže dnes jí budete mít taktéž. Zítra se bude konat shromáždění. Požaduji, aby váš rod vznesl plnou podporu rodu Arteriů a taktéž podpořil snažení mého synovce. Lucius bude nucen rozpustit svoji legii, pakliže tak neučiní bude občanská válka." řekl s přísným výrazem na tváři Klargus a vyčkával Scipiovu odpověď. Laurana se na tebe podívala a poté na Scipia. "Pro vašeho synovce to udělám rád. Co se týče Lucia tak máme taktéž stejný názor takže počítejte s podporou.. a tu plnou podporu také dostanete." vydal ze sebe Scipio. "To rád slyším. Další zrada vaše rodu by byla vaší poslední." po těchto slovech se Klargus odebral k Falbertovi a cosi spolu ihned začali řešit.

@Vlk: "Buďte opatrní s Beliem. Slyšela jsem, že se bude zápasit i Nigidius.. ten je údajně nejlepším šermířem v Cyrodiilu." poznamenala. Mezitím se k vám trochu přiblížil Belius a generál. "Pamatuj si Belie. Rod Arteriů si vždy zakládal na cti, řádu a oddanosti vůči svému rodu a rodině. Spravedlnost je taktéž důležitá, ale každý ji vnímá odlišným způsobem." řekl směrem k Beliovi generál. "Takže nezapomeň proč jsi přišel do Cyrodiiulu, aby jsi se učil pokoře, šlechtickému chování a především úctě a poznal náš rod i z té Cyrodiilské části. Přikládat do již tak rozhořelého ohně jako je spor Arteria a Lucia je naprosto zbytečné. Lucius bude sražen na kolena tak jak tomu bylo před mnoha lety." pronesl dále a při posledních slovech se hrdě napřímil. "Neboj se otče." přikývl Belius. "Nebojím se - jsem přesvědčen, že mě nezklameš." odpověděl mu generál. Poté zamířil směrem ke generálovi Scipiovi. "To je Klargus." špitla potichu Serana, když procházel kolem vás. Belius k vám došel, pousmál se otočil se směrem k Seraně, "Dneska ti to velmi sluší Serano." oznámil jí a poté se otočil k tobě, "Připraven Vlku?"

Tondulín
Zamířil jsi k turnaji. Výzdoba a přípravy již byli hotové, čekalo se jen a pouze na lidi než se stihnou sejít a nakonec na příchod císaře. Císařovna už seděla na svém místě a společnosti jí dělala Edwin, která dohlížela na její bezpečnost. Vlk postával před vstupem společně s Beliem a Seranou. Škorpias stál opodál s Lauranou a Scipiem. Zrovna od nich odešel onen starší generál s přísným výrazem na tváři přímo k Falbertovi a cosi spolu ihned začali řešit.

hRDLA
"Protože dnes je svatba, turnaj a hodně lidí chce pokoje právě v našem hostinci. Takže jestli chcete mít jistotu, že budete mít večer kam ulehnout neváhejte." odpověděl ti hostinský a pokračoval ve své činnosti.

Sarako
(tah v PM)

Mopidu
Generál se zamyslel, "Těžko říct jestli jste měla jen a pouze 'smůlu' nebo jestli jste obyčejná vražedkyně, zlodějka a ještě ke všemu dokonalá lhářka. Z osobní zkušenosti se přikláním spíš k té druhé možnosti, protože jsem za svůj život viděl mnoho vrahů a vy patříte asi k nejamatérštějším." poté se podíval na Roye a následně si prohlédl stůl. Poté opět oči upřel směrem k tobě, "Colus je řiťolez a především debil co věří kde čemu, nechá se ovlivňovat prachama a kecama generála Lucia." začal generál a přitom si upravoval jeden z nátepníků. "Pomohla by mi jen jedna věc. Chci jména tvých nadřízených, spolupracovníků, polohu vaší 'základny'. Jakmile se celé té vaší bandy zbavíme možná přehodnotím váš osud." poté pokynul Royovi, aby přinesl kus papíru, brk a inkoust. "Pište. Mám toho ještě dost na práci." řekl generál když ti Roy skrze mříže podal psací potřeby. Náhle se ze shora ozval hlas nějakého muže, "Je tu ten zku*venej generál?!" ihned co to generál uslyšel pozvedl obočí a následně se pousmál. Ještě jednou zkontroloval nátepník a poté vstal, napřímil se a povídá "Pište.." poté vyčkával kdopak asi ze schodiště přijde.

Leneren
Vylezl jsi na hlavní budovu, svěsil vlajku Thalmoru a vyvěsil vlajku vaší legie. Legionáři zajásali a poté vzdali holt své vlajce a začali shromažďovat zajatce a zraněné odnášeli k léčitelům. Mrtvá těla házeli na hromadu a sepisovali seznam mrtvých. Sepisování měl na starost Tribun, když jsi k němu přišel ihned tě odkázal na Amragora. Ten seděl v dřepu u jednoho z mrtvých těl a prohlížel si tělo mrtvé válečnice. "Zabezpečíme pevnost, stanovíme posádku a velitele pevnosti. Poté se nejspíš připojíme ke generálovi Arteriovi pakliže pro nás nebude mít jiné rozkazy." odpověděl ti Amragor, "Každopádně brzo ráno by jsi měl být jako jeden z hrabat přítomen v Imperial City." dodal a poté sebral jakýsi amutel z mrtvého těla a s povzdechnutím vstal. (mrtvé tělo patří altmerké ženě bojující za Thalmor)

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..
 
Leneren
Prohlídnu si tělo, když nad ní klečel tak na ní musí být něco zajímavého. Potom se vydám za ním se slovy "Jak daleko je odsud vůbec Imperial City? Chtěl bych vyrazit co nejdříve, abych si mohl po příjezdu chvíly odpočinout. Nebude to zrovna hezký den"
 
scorpioncz
"Tak nezbývá nic jiného než si vzít tu jejich zbroj." pokrčím rameny.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Mopidu
Napíšu na papír tohle:
Pracuju sama za sebe,
dostanu úkol, splním ho a neptám se.
Nemám koho udat.
Buď to, nebo jsem dokonalá lhářka.

Pod to pak ještě načmárám
Nebudu udávat životy ostatních jen abych zachránila ten svůj
i vrah má čest

Upravil/a Mopidu dne 31.01.2015 21:42
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
BadWolf
"No jako, vždycky to může být lepší, ale jsem připravenej. Dost se na to těším. A ty?"
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Aurelius
Při psaní tohoto tahu Hrozby přišel o svoji funkčnost jeden Aurův vrták. Tento tah bude sloužit k uctění jeho památky.

ScorpionCZ a BW
@Škorpias: "Flavius pro tebe nějakou mít bude." řekl ti Scipio, "Každopádně zítra Škorpiasi budu vyžadovat tvoji přítomnost v Imperial City. Chtěl bych, aby jsi byl přítomen u sněmu, aby jsi pronikl hlouběji do naše rodu a seznámil se s důležitými lidmi." pokračoval.

@Vlk: "Taky připraven. Bude to nezvyk zase držet dřevec, ale koukal jsem, že je tu dost krásek co potřebují trošku rozveselit." usmál se Belius a poté pohlédl směrem k tribuně, která se začala plnit lidmi, ale především mladými ženami, kteří s nadějí vyhlíželi rytíře. Serana protočila oči a Belius se podíval směrem k tobě a cuknul hlavou směrem k Seraně, jako by se snažil cosi naznačit.

Tondulín
Zamířil jsi k turnaji. Výzdoba a přípravy již byli hotové, čekalo se jen a pouze na lidi než se stihnou sejít a nakonec na příchod císaře. Císařovna už seděla na svém místě a společnosti jí dělala Edwin, která dohlížela na její bezpečnost. Vlk postával před vstupem společně s Beliem a Seranou. Škorpias stál opodál s Lauranou a Scipiem. Zrovna od nich odešel onen starší generál s přísným výrazem na tváři přímo k Falbertovi a cosi spolu ihned začali řešit.

hRDLA
"Protože dnes je svatba, turnaj a hodně lidí chce pokoje právě v našem hostinci. Takže jestli chcete mít jistotu, že budete mít večer kam ulehnout neváhejte." odpověděl ti hostinský a pokračoval ve své činnosti.

Sarako
(tah v PM)

Mopidu
Dopsala jsi vše potřebné na papír a následně jej předala Royiovi, který jej ihned podal generálovi a kalamář s brkem kamsi uklidil. Generál si pozorně přečetl co jsi napsala, ale když chtěl promluvit ozval se zvuk dveří a následně kroky, generál se otočil ke schodišti a vyčkával. Spatřila jsi mladého důstojníka Penitus Oculatus na tváři měl výraznou jizvu a vypadal rozčileně. Následoval jej imperiál, který měl zarostlou tvář vousy a oblečen byl do honosnějších šatů. "Důstojníku Natalie, Garre." pozdravil generál ihned, Garrus přikývl na pozdrav, "Nazdar Arterie." pronesl důstojník a povýšeně se podíval směrem ke generálovi a přistoupil blíže. "Ve vašem pozdravu jsem nepostřehl slovo 'generále'." odpověděl mu generál. Natalius zatnul pěst a než stihl generál jakkoliv zareagovat dostal přímí úder přímo do obličeje. Generál úder neustál, zapotácel se a spadl. S námahou se dral opět na nohy. Natalius se s Garrem usmáli a Roy zjevně přemýšlel jak má reagovat, ale raději zůstal stát a vyčkával co se bude dít dál. "To bylo za Edwin." usmál se Natalius když se naklonil nad generála, následně se napřímil a pokračoval slovy "Generále Arterie, urazil jsi moji čest, pošpinil mé jméno a sebral mi to čeho jsem si cenil nejvíce!" poté se otočil na Garra a ten jen tiše přikývl. "Garrovi jsi sebral legii, pošpinil jeho jméno daleko horším způsobem než mě, tím to tě oficiálně Arterie vyzýváme na souboj. Budeme bojovat na život a na smrt - dnes před začátkem turnaje." dodal Natalius poté se podíval po Royiovi a následně koukl do cely ve které jsi byla uvězněná. "Přijímám." odpověděl generál a přitom se postavil na nohy. Rukou se držel za nos a bylo vidět, že mu teče krev. Druhou ruku podal na souhlas Nataliovi, ten ji stisk. "Bude to tvůj poslední den." řekl sebevědomě Natalius. "Tak či onak jste prohrál Natalie, nelze vyhrát něco co jste dávno prohrál." odpověděl mu Arterius a poté Natalius s Garrem odešel po schodišti nahoru. Generál si ihned začal kontrolovat zdali nemá zlomený nos. "Proč jste se nebránil?" zeptal se Roy a pomalu přistoupil ke generálovi. "Proč bych měl? Trpělivost přináší růže a dnes je přinesla." odvětil generál, "Royi přineste mi mé kladivo přímo k turnajovému stanovišti. Ihned." pokračoval. Roy přikývl možná se chtěl zeptat i na tebe, ale generál mu nedal možnost. Seslal na zámek u cely ledové kouzlo a následně vytasil meč, zamumlal jakési zaklínadlo a ostří jeho meče vzplálo. Udeřil jím o zámek a ten se roztříštil, poté schoval svůj meč do pouzdra. Všimla sis, že na hrušce meče je velmi výrazný symbol kříže. "M-měl jsem klíč." vydal ze sebe Royi. "Klíče jsou staromódní." pronesl generál a poté se napřímil, rukou si otřel krev a poté se podíval na svoji zbroj, "Vykonejte to co jsem řekl, nikde se nezdržujte." řekl ještě směrem k Royiovi ten kývl a poté vyběhl po schodech nahoru. "Doufám, že toho nebudu jednoho dne litovat." konstatoval směrem k tobě, "Pamatujte to co jste řekla, protože jestli mě zradíte tak vás ani Stendarr ani žádná daedra neochrání." pohrozil následně, "A teď se tvařte jako legionářka co doprovází svého generála."

Leneren
Na těle nebylo nic zajímavého alespoň tedy pro tebe ne. Akorát se jednalo o poměrně dost pohlednou elfku. "Hodinu cesty." odvětil ti Legát Amragor, "Ještě vás ale nepustím Kvestore. Potřebuji něco dořešit a chci, aby jste byl přítomen." dodal a poté ti pokynul ať pokračuješ do budovy pevnosti.

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..
 
Leneren
Zachovám svou perfektně chladnou tvář. a vyrazím za ním
 
Tondulin
"Hm nejspíš to odpálím až bude Škorp nastupovat do svého souboje, abych ho podpořil." pomyslím si a kouknu se za jak dlouho začíná můj zápas.
 
Mopidu
"v tomhle? no, budu dělat co můžu." narovnám se, zvesnu hlavu a vydám se za ním. Mezitím si zapíšu v hlavě: pozvat Roye na borůvkový koláč
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
BadWolf
Trochu rozpačitě se pokusím pohybem hlavy a ramen naznačit že si nejsem jistej jak na to.
"No jo, dřevec, to jsem snad nikdy nedržel v ruce. Ale všechno je jednou poprvý."


Minutu ticha pro vrták.
Chudák.
To je vlastně docela smutný, Aure Frown

XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
scorpioncz
"Předpokládám že míchání do politiky bude nutné že?" trochu smutně odpovím "No budu se řídit tvými radami a zítra budu v IC." potvrdím mu účast "Ale momentálně mě tedy zajímá turnaj, kde je Flavius? pokud tedy pro mě má zbroj a také kdy bude turnaj začínat?" zeptám se jen tak informačně.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba III. Zdejší kobky 5098 22.06.2024 00:26
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4203 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8234 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5708 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4857 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12731 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7513 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6639 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6369 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7559 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist