Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Pro prohlen se regni.
Číst diskuzi
Právě je zde: 2 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba II.
SuperHunter
Mrknu jestli tam někde není kovář a když ano tak se ho půjdu zeptat jestli si můžu koupit něco hotového.
 
Aurelius
Tondulín
Pelena se zasmála tvé poznámce a poté pokračovala v líbání. Přikryla vaše těla spacím pytlem a chtěla pokračovat, když se náhle ozval zvuk trubky. "Ouch.." povzdechla si, "Náš milovaný generál nás volá na nástup.. taky si mohl zvolit lepší načasování." dodala.

ScorpionCZ a BW
@Vlk: Serana se usmála a po chvilce ti položila na stůj připravenou snídani. Dostal jsi kousek bochníku chlebu, kus salámu a nějaký čerství sýr. "Ten sýr nikomu neukazuj. Ten je z mých osobních zásob . Koupila jsem si ho na Univerzitě těsně před odjezdem." zasmála se a posadila se naproti tobě, "Dobrou chuť."

@Škorpias: Opatrně sis převlékl roucho do svého obyčejného a své svatební roucho složil a položil na postel. Laurana se mezitím převlékla do svého obvyklého roucha a poté vykročila k Merril. "Merril.. teď budeš chvilku v rukou mé kamarádky, ale neboj se.." začala tichým hláskem Laurana.

SuperHunter
Předběhl jsi řadu s tím, že si chceš zakoupit již hotový produkt. Kovář se na tebe zadíval a ihned ti pokynul ať jdeš vedle. "Pojďte sem." zvolala kovářova žena a mávla na tebe. Poté ti ukázala zbraně, které její muž vyrobil. Spatřil jsi nejrůznější meče, dýky, sekery a štíty. Zbroje měl jen dvě, nějakou lehkou koženou a kroužkovou zbroj, která vypadala už použitě. Ostatní šlechticové si poctivě pokračovali v čekání, mezitím mezi sebou vedli nejrůznější diskuze.

KruziikCZ
"V Mlžné pevnosti těžko." odpověděla ti komoří. "V místním hostinci mají místa dost." dodala. Bosmerská mágyně se na tebe podívala a poté si hleděla svého. Omluvila se a odebrala se do své místnosti, která byla ihned vedle sálu.

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..
 
BadWolf
"Ó, děkuji!" poděkuju a zakousnu se do jídla...
"Hmm..." řeknu až nebudu mít plnou pusu "Čemu vděčím za takovou pohostinost?"

XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
KruziikCZ
Řekl jsem ,,Děkuji''. Nedalo mi to, ta krásná bosmerka mi padla do oka. Šel jsem za ní se seznámit. Smile
 
Sarako
Vydám se vykonat to, co mi Mefala přikázala. (PM)
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"Ještě to dokončíme ne? Arterius chvíli počká neboj se."
 
scorpioncz
"Tak já se jdu podívat co se mezitím tady změnilo." řeknu a odejdu primitivně zadělanými dveřmi ven do hodovní síně, kde jsme byli předchozí večer.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Aurelius
Tondulín
"Tím jsi.. nejsem jista. Víš jak bude vyvádět, když mu budou chybět při nástupu kvestoři co mají jít.. vzorem ostatním?" povídá při romanci.

ScorpionCZ a BW
@Vlk: Zakousl jsi se do jídla, Seranu nejspíš potěšilo, že ti jídlo chutná. "No.. jsi u nás v rezidenci. Byla bych špatná hostitelka, kdybych se hosty nepostarala." usmála se a pokračovala v jídle.

@Škorpias: "Jen běž.. ale pochybuji, že se něco změnilo." zasmála se Laurana. Vyšel jsi z pokoje a pokračoval po schodišti do hodovní síně. Spatřil jsi Vlka a Seranu jak zrovna snídají. Zatím o tobě nevědí, protože ze síně není pořádně vidět na schodiště a oba navíc sedí k schodišti zády.

SuperHunter
Předběhl jsi řadu s tím, že si chceš zakoupit již hotový produkt. Kovář se na tebe zadíval a ihned ti pokynul ať jdeš vedle. "Pojďte sem." zvolala kovářova žena a mávla na tebe. Poté ti ukázala zbraně, které její muž vyrobil. Spatřil jsi nejrůznější meče, dýky, sekery a štíty. Zbroje měl jen dvě, nějakou lehkou koženou a kroužkovou zbroj, která vypadala už použitě. Ostatní šlechticové si poctivě pokračovali v čekání, mezitím mezi sebou vedli nejrůznější diskuze.

KruziikCZ
Opustil jsi síň, zaklepal na dveře dvorního mága. "Dále." ozval se ženský hlas. Otevřel jsi dveře a vešel, bosmerka seděla u alchymistického stolku a s opatrností připravovala jakýsi lektvar. Ani se neohlédla kdo vešel, nejspíš si myslí, že jsi někdo od dvora. "Potřebujete něco?" zeptala se.

Sarako
(tah v PM)

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..

Upravil/a Aurelius dne 28.12.2014 21:33
 
Tondulin
"No tak dobře nechci,aby jsi kvůli mě měla problémy. Dokončíme to někdy jindy." Usměju se, naposledy políbím Pelenu a začnu se oblíkat.
 
SuperHunter
"Vzal bych si ten nejlepší pár dýk co tu máte"
 
BadWolf
"To tě šlechtí."
pokračuju v snídani.

XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Lord Rade
Nejdřív se podívám do kanceláře a jestli tam bude Fafnir, tak se ho zeptám, jestli je vše připraveno dle plánu.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Aurelius
Tondulín
Naposledy jsi políbil Pelenu a zanechali jste činnosti. Urychleně jste se oblékli do legionářských zbrojích a poté vyrazili ven ze stanu. Legionáři již byli nastoupení v řadách a vyčkávali na příchod svého generála. Legionář s trumpetou stál hrdě v popředí a vyčkával. Pelena tě urychleně dovedla před legionáře kde jste se postavili a vyčkávali na generálův příchod. "Stihli jsme to." špitla potichu. Stáli jste vedle Reguluse. Chvilku jste tak zůstali než jste uviděli přicházet Edwin ve své zbroji Penitus Oculatus. "Tak legionáři." začala, "Váš generál se trochu opozdil kvůli svým povinnostem na Ledohradské univerzitě. Takže mě pověřil, abych vám oznámila plán dnešního dne." poté se odmlčela a napřímila se. Mezi legionáři se leccos začalo šuškat, ale nic nebylo dostatečně hlasité, aby jsi dokázal rozpoznat o co jde. "Jak už vám bylo řečeno, nebo jste si všimli - legie generála Lucia mají přísný zákaz vstupu do města a tak se postarají o zabezpečení bran. Jejich generál bude stejně jako váš doprovázet císaře téměř na kterém kroku, takže vás rozdělím do jednotlivých skupin a budete poslouchat rozkazy jednotlivých kvestorů, po případně generálův rozkaz pakliže vám nějaký vydá. Budeme střežit celkem tři stanoviště. Tržiště, chrám a místo turnaje. Sídlo hraběnky bude sice taktéž chráněno vaší legií, ale to už má na starosti kvestor Regulus a důstojník Natalius. O zbytek čtvrtí se postarají zdejší stráže." pokračovala, poté se odmlčela a vyčkávala zdali nebudou dotazy.

ScorpionCZ a BW
@Vlk: "Doufám, že ti chutná.. není to nic extra.." poznamenala a pomalu dojedla. Jediné co ti zůstalo na talíři byl poslední kousek sýru ten sis nechal až nakonec. Nabodl jsi jej vidličkou a poté vložil do úst a snědl. Serana se ihned zvedla a odnesla talíř na kuchyňský stůl.

@Škorpias: "Jen běž.. ale pochybuji, že se něco změnilo." zasmála se Laurana. Vyšel jsi z pokoje a pokračoval po schodišti do hodovní síně. Spatřil jsi Vlka a Seranu jak zrovna snídají. Zatím o tobě nevědí, protože ze síně není pořádně vidět na schodiště a oba navíc sedí k schodišti zády.

SuperHunter
Kovářova žena ti podala dvě ocelové dýky. "Tyhle jsou nejlepší co zde máme." poznamenala nad nimi, "Jedna stojí sto Septimů."

Sarako
(tah v PM)

Lord Rade
Sešel jsi po schodišti dolů a poté vyšel ven. Ulice již žili přípravami, stráže se pomalu rozmisťovali na klíčové pozice a členové Penitus Oculatus zabezpečovali střechy domů, pro případ, že by se cokoliv zvrtlo. Pokračoval jsi kolem táboru Osmé legie až ke kasárnám. Vešel dovnitř a zeptal se Fafnira, který seděl za stolem zdali je vše připraveno. Souhlasně kývl a povídá "Stráže vyrazili na své stanoviště.. čeká se jen na legionáře a Penitus Oculatus."

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..

Upravil/a Aurelius dne 28.12.2014 23:06
 
KruziikCZ
Vešel jsem a zdvořile jsem pozdravil. ,,Dobrý den, neruším?'' Zeptal jsem takový ustaraným hlasem. ,,Chtěl bych si u vás koupit nějaký lektvar na obnovu výdrže.'' Řekl jsem a přistoupil jsem k bosmerce. ,,Ty mé běhy mě nějak zatežují. Potřeboval bych je i na něco jiného.'' Pravil jsem a pohladil jsem bosmerku po tváři. Pfft
Upravil/a KruziikCZ dne 29.12.2014 14:23
 
SuperHunter
"Beru je." Zaplatím, vezmu si dýky a půjdu zpět do domu Rangely tety
 
Aurelius
Tondulín
Naposledy jsi políbil Pelenu a zanechali jste činnosti. Urychleně jste se oblékli do legionářských zbrojích a poté vyrazili ven ze stanu. Legionáři již byli nastoupení v řadách a vyčkávali na příchod svého generála. Legionář s trumpetou stál hrdě v popředí a vyčkával. Pelena tě urychleně dovedla před legionáře kde jste se postavili a vyčkávali na generálův příchod. "Stihli jsme to." špitla potichu. Stáli jste vedle Reguluse. Chvilku jste tak zůstali než jste uviděli přicházet Edwin ve své zbroji Penitus Oculatus. "Tak legionáři." začala, "Váš generál se trochu opozdil kvůli svým povinnostem na Ledohradské univerzitě. Takže mě pověřil, abych vám oznámila plán dnešního dne." poté se odmlčela a napřímila se. Mezi legionáři se leccos začalo šuškat, ale nic nebylo dostatečně hlasité, aby jsi dokázal rozpoznat o co jde. "Jak už vám bylo řečeno, nebo jste si všimli - legie generála Lucia mají přísný zákaz vstupu do města a tak se postarají o zabezpečení bran. Jejich generál bude stejně jako váš doprovázet císaře téměř na kterém kroku, takže vás rozdělím do jednotlivých skupin a budete poslouchat rozkazy jednotlivých kvestorů, po případně generálův rozkaz pakliže vám nějaký vydá. Budeme střežit celkem tři stanoviště. Tržiště, chrám a místo turnaje. Sídlo hraběnky bude sice taktéž chráněno vaší legií, ale to už má na starosti kvestor Regulus a důstojník Natalius. O zbytek čtvrtí se postarají zdejší stráže." pokračovala, poté se odmlčela a vyčkávala zdali nebudou dotazy.

ScorpionCZ a BW
@Vlk: "Doufám, že ti chutná.. není to nic extra.." poznamenala a pomalu dojedla. Jediné co ti zůstalo na talíři byl poslední kousek sýru ten sis nechal až nakonec. Nabodl jsi jej vidličkou a poté vložil do úst a snědl. Serana se ihned zvedla a odnesla talíř na kuchyňský stůl.

@Škorpias: "Jen běž.. ale pochybuji, že se něco změnilo." zasmála se Laurana. Vyšel jsi z pokoje a pokračoval po schodišti do hodovní síně. Spatřil jsi Vlka a Seranu jak zrovna snídají. Zatím o tobě nevědí, protože ze síně není pořádně vidět na schodiště a oba navíc sedí k schodišti zády.

SuperHunter
Zaplatil jsi dýky. Kovářova žena ti ještě k dýkám podala pouzdra, která sis ihned připevnil k opasku a zasunul do nich své nové dýky. Poté jsi se vrátil k domu tety Rangeli. Rangelina teta seděla před domem na lavičce a dívala se jak všichni dokončují výzdobu a přípravy na svatbu. Rangela stála u okna a také vše sledovala.

KruziikCZ
"Jistě.. že nerušíte." poznamenala. Ihned zanechala své činnosti a otočila k tobě, tvář ji zakrývalo modré kápě. "Nějaké lektvary na výdrž tu mám.. ale ty jsou pro osobní účely. Zkus navštívit zdejší bylinkářství tam ti lektvar na počkání vyrobí." odpověděla ti. Pohladil jsi bosmerku na tváři, chytla tvojí ruku a povídá "Víte.. já jsem ve službách zdejšího jarla. Jako dvorní mág, né jako nějaká prodavačka.. zkuste to jinde." a pustila tvojí ruku, poté se otočila a pokračovala ve své činnosti.

Sarako
(tah v PM)

Lord Rade
Sešel jsi po schodišti dolů a poté vyšel ven. Ulice již žili přípravami, stráže se pomalu rozmisťovali na klíčové pozice a členové Penitus Oculatus zabezpečovali střechy domů, pro případ, že by se cokoliv zvrtlo. Pokračoval jsi kolem táboru Osmé legie až ke kasárnám. Vešel dovnitř a zeptal se Fafnira, který seděl za stolem zdali je vše připraveno. Souhlasně kývl a povídá "Stráže vyrazili na své stanoviště.. čeká se jen na legionáře a Penitus Oculatus."

Mopidu - začátek hraní za postavu jménem Aveline.
Procházíš se před Kvatchskými stájemi. Kolem legionářů u brány jsi prošla bez problémů sice podezřívavě zírali, ale nakonec tě pustili dovnitř i když jsi neměla pozvánku na svatbu. Legionáři před městem se lišili od těch ve městě zbarvením oblečení pod těžkou zbrojí, legionáři uvnitř mají červené zbarvení a ti před bránou zelené. Usoudila jsi, že se bude nejspíš jednat o dvě rozdílné legie. Ulice Kvatchu žijí dokončováním výzdoby města na dnešní turnaj a svatbu. Stráže hlídkují téměř na každém rohu a nedaleko od stájí jsi zahlédla malý legionářský tábor, který nese symbol Osmé legie.

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..
 
KruziikCZ
Vzal jsem bosmerku znovu za ruku a pošeptal jí do ucha: ,,Neměla by jste večer čas?'' Řekl jsem a usmál jsem se. Smile Poté jsem prudkým pohybem chytil bosmerku a romanticky jí políbil. *.*
 
SuperHunter
Přistoupím, pozdravím tetu a půjdu za Rangelou "Kdy tak vyrazíme" řeknu a budu taky pozorovat přípravy
 
BadWolf
"Tak fajn... Za jak dlouho bude turnaj nevíš?"
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Mopidu
Podívám se na zápisky kdo je můj cíl. Potom zajdu okolo obhlédnout tábor
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba III. Zdejší kobky 5098 22.06.2024 00:26
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4203 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8234 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5710 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4858 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12733 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7515 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6640 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6369 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7561 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist