Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 10 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství čtvrté
METTALIC
WOW sotva přišel Parrot tak tu všichni něják jedou né???
Dvě stránky za pár hodin většinou to jsou dvě stránky za dva dny GrinGrinGrin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Parrot
METTALIC napsal:
WOW sotva přišel Parrot tak tu všichni něják jedou né???
Dvě stránky za pár hodin většinou to jsou dvě stránky za dva dny GrinGrinGrin


Asi mám nějaké blahodárné účinky Grin

Hele, mám problém. Svítí mi modře oči. Jako Draughům. Nic na to nejde použít. Žádný lék, žádný sexchange, prostě nic. Jsem z toho zoufalý. Nevíte co s tím? METTALICU! Ty máš skvělé nápady! Teď by se mi jeden hodil, kamaráde Grin
Upravil/a Parrot dne 27.08.2013 19:18
 
Tasemnice
Aha, ty myslíš ve Skyrimu, než jsi zmínil sexchange, myslela jsem, že v reálu, a už jsem se chystala dělat na tobě výzkumy na bioluminiscenci Grin
 
PrincessLeia
Ligos napsal:
Tý hele, a co ta moje rada (včera, nebo kdy to vlastně bylo ses na to ptala), že věci do vitrín lze takto ukládat? To ti nepřišlo... ehm... divné? Grin


A věříš, že přišlo? Grin Já myslela, že to tam třeba musím nějak upustit, či tak podobně a tobě už jsem to rozmlouvat nechtěla, když jsem si myslela, že jsi tak schopný Grin


Tasemnice napsal:
Leia: Ona tě ta euforie přejde, až zjistíš, že poté, co strávíš hodinu vyzdobováním domu různými předměty, se ti všechny ty věci zase automaticky rozhází, když do domu znovu vstoupíš Grin


Vážně? Tak to už se vidím, jak nadávám Grin Jsem hrozný puntičkář a věřím, že toto jistě zakusím Grin To je pravda, výzdoba domu! Vždy jsem si říkala, jak je na nic, že si nemohu na poličky nic dát... Pfft Heuréka!

Mike - jj, promiň, na to jsem neodpověděla. Hele, mám z toho zhlédnutí šptné vzpomínky. Všechny ty nechutné a přehnaně naturální nerealistické scény a šílené chování všech vyskytujících se postav filmu. Prostě se mi z toho protáčel žaludek a to je dost pádný důvod film nemít v oblibě Grin

"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
METTALIC
Parrot napsal:
METTALIC napsal:
WOW sotva přišel Parrot tak tu všichni něják jedou né???
Dvě stránky za pár hodin většinou to jsou dvě stránky za dva dny GrinGrinGrin


Asi mám nějaké blahodárné účinky Grin

Hele, mám problém. Svítí mi modře oči. Jako Draughům. Nic na to nejde použít. Žádný lék, žádný sexchange, prostě nic. Jsem z toho zoufalý. Nevíte co s tím? METTALICU! Ty máš skvělé nápady! Teď by se mi jeden hodil, kamaráde Grin


Mělo by fungovat Smile Nezkoušel jsem to ale všichni říkají že to funguje Grin
YT návod

Upravil/a METTALIC dne 27.08.2013 19:23
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Parrot
Á, díky. Zkusím to. Vypadá to dosti nadějně Smile

EDIT: A funguje to! Hurá! Právě jsem si tě připsal na můj seznam oblíbených uživatelů tohoto fóra. Moc jsi mi pomohl. Díky Smile
Upravil/a Parrot dne 27.08.2013 19:29
 
METTALIC
Parrot: Tak to jsem rád.

Naga: CO growli už si zkoušel kdyžtak pak nějaké nahraj a někam uploadni.

Princess Leia: Vím jak se cítíš. Já jsem věděl že to jde ale nevěděl jak a pak když jsem přišel že se musí podržet "E", najednou byli mrtvoli s hlavou v krbu atd.... Grin

Mike:
Jolanda Pfft


4fan: No tak koukám že všichni hrajou Skyrim a já jsem mimo Mainstream Grin No musím znova zahrát. Konečně jsem si promazal seznam módů aby mi hra nepadala v určitých oblastech Grin Nainstaloval úžasnej mód kde mě může zabít i počasí a rozehrál novou postavu mám tam lesbický vztah, dawnguard a málo questů splněných a nahrál jsem to asi měsíc Grin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Mike
Mett: Jolanda válí... Grin Grin Říkám, jako Lahola. Jinak, znáš Vlastíka Plamínka? Dej si to do youtube ve show J. Krause... to jsou hlody... Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
METTALIC
Kouzlo nechtěného Grin A to bubenické sólo
Upravil/a METTALIC dne 27.08.2013 20:11
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Mike
Yesss! Grin Přesně... Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Parrot
U toho Krause, že mu nebylo trapně? Celý publikum z něho řvalo smíchy, pak ta lékařka vedle něj byla úplně v rozpacích... co je ten člověk vlastně zač?? Grin
 
METTALIC
Parrot napsal:
U toho Krause, že mu nebylo trapně? Celý publikum z něho řvalo smíchy, pak ta lékařka vedle něj byla úplně v rozpacích... co je ten člověk vlastně zač?? Grin


Mystický guru který umí rozvášnit i ty největší dračice svým Bubnovacím stylem a zpěvem.
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Mike
Jono... Plamínek je mystik a esoterik, tedy, vůl. Věštec, nebo tak něco... dejte si do youtube... Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Parrot
Něco málo už jsem viděl a nestačím se divit Grin
 
Diego
Tady to poslední dobou opravdu jede.... Apple
Aspoň se chodí hlavně sem a ne na chat, ikdyž je to taky dobrá varianta na pokec... Svatoušek

Parrot: Nevím sice, co bys mi měl odpouštět, ale budiž.

 
nagasadowcz
@Diego: Ano, taky si všímám, že Whirova a Mikeova kampaň za oldfashioned conversation funguje. A jsem rád. Na chat chodím fakt výjimečně. Teď je tu to zdravé jádro a jde to tak nějak akorát. Však on zas chat přejde do vedení, až tu toho prostě bude moc a moc rychle.


Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
To víš, kampaň zabírá. Kdo si to totiž přečte a neuposlechne, tomu se pak ve spaní zjevuje ta desátá, schizofrenní koala...! Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
@Mike: Ale to zas musí být celkem sranda Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
Právě to si udávám jako důvod, proč chodí tolik lidí stále na chat. Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Diego
Já jsem hlavně rád, že je nás tu víc a víc. Apple


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5696 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4849 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6630 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist