Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Pro prohlen se regni.
Číst diskuzi
Právě je zde: 2 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba II.
Tondulin
"Díky za pivo, ale už nechci myslím že ty jich teď budeš potřebovat hodně." řeknu Nataliovi a pokud už mi nebude mít co povědět odeberu se pryč z hospody.
 
scorpioncz
Pokud nebude tam kde stojím nějaká kaluž nebo psí exrement ... nebo další podobná nástraha tak si sednu do tureckého sedu a pokusím se slabě meditovat, přišemž ale budu naslouchat okolním zvukům a občas se podívám za roh jestli ten oný už vylezl.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Aurelius


Nezapomeňte mrknout do DISKUZE.
(prodlouženo do 21.12. kvůli mé zítřejší nepřítomnosti)


ScorpionCZ a BW
@Škorpias: Prohlédl sis místo zdali nejsou v okolí nějaké exkrementy a následně se usadil do tureckého sedu a začal meditovat po nějaké chvíli sis jsi vykoukl a uviděl muže jak šplhá po střeše.

@Vlk: Sebral jsi několik háků a následně se opatrně vrátil zpět ke schodišti, legionář spal stále tvrdě, nohy měl na stole a chrápal na celou místnost. Opatrně jsi našlapoval po schodech až nahoru. Poté jsi se pokusil vyhoupnout na střechu skrze otevřené zrcadlo, už jsi vysel když jsi koutkem oka zahlédl jak se pohnula klika u dveří. Rychle jsi se vyhoupl a právě v čas - kdosi otevřel dveře a vyšel přímo pod okno. "To zas byla bez účelové konverzace." poznamenal muž pohrdavým tónem a následně se rozešel po schodišti dolů.

Tondulín
Natalius poděkoval a následně nic již nenamítal, zvedl jsi se a zamířil k odchodu. Když jsi otevřel dveře ven a rozhlédl se po nočním Kvatchu spatřil jsi jen a pouze pár osvětlených míst u kterých sem tam postávali zdejší stráže, nebo legionáři. "Už jste ukončil své popíjení?" ozvalo se náhle, všiml sis kvestorky Peleny, která nejspíš kráčela do hostince.

Sarako
"Tady ne." řekla a opět se pousmála, "Nemáš nějaké temné a klidné místo kde bychom byli jen mi dva? Nechci, aby nás někdo sledoval.. nebo odposlouchával." dodala ohlédla se, poté se opět otočila k tobě a vyčkávala na tvoji reakci.

Lord Rade
(spíš)

LordeS
Sebral jsi měšec a meč jednomu z mrtvých stráží a poté se společně s Alexií rozeběhl do nejbližšího lesa. Cestou jsi zahodil meč a následně se obloukem začal vracet zpět. Když jste se vrátili uplynula již nějaká doba. Trojice strážných postávala u brány včetně jejich kapitána, který zdrceně zíral na mrtvá těla, "Zatracení bandité.." povzdech si, "Oznamte jejich úmrtí rodinám - a dejte jim jejich žold, alespoň něco co jim dostatečně 'pomůže'." dodal k jednomu ze stráží.

Matthew
(romance 3 tahy)

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..

Upravil/a Aurelius dne 19.12.2014 22:27
 
Tondulin
"Nenazval bych to popíjením, jen si občas dám jedno pivo na chuť, nic víc nic míň." Usměju se. "A co vy, kam máte namířeno?"
Upravil/a Tondulin dne 20.12.2014 00:36
 
KruziikCZ
Vypáčim zámky, ale najednou dostanu nehoráznou žízeň. Posadím se a napiji se trošku medoviny. Smile
 
Sarako
,,Kousek odtud mám vlastní dům, není to sice nic extra, ale nikdo nás tam nebude sledovat, ani poslouchat."
Pokud bude souhlasit, zavedu jí k sobě domů a tam si promluvíme.
(dávám si velký pozor, na ostatní členy Morag Tong, a na Argoniány)
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
scorpioncz
Zvednu se, ale stále se budu držet za stěnou a z dohledu, počkám až osoba sleze a jestli jí nebudu moci úplně určit tak se k ní blíže připlížím.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
BadWolf
Velmi potichu se odplížím, pak se dostanu ze střechy a na místo určení co jsme si dali se Škorpem.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Aurelius


Nezapomeňte mrknout do DISKUZE.
(vyhlášení dnes ve 20:45 na chatu a následně i v diskuzi - do té doby poslední šance hlasovat)


ScorpionCZ a BW
@Vlk a Škorpias (z pohledu Vlka): Opatrně jsi se odplížil, poté seskočil a následně se rozešel k ulici. Cestou jsi potkal Škorpiase, který zjevně vyčkával dokud neslezeš ze střechy.
(můžete volně komunikovat)

Tondulín
"To je jedině dobře, je důležité si udržovat čistou mysl." odpověděla ti s úsměvem, "Důstojníci a generál by měli být vzorem pro obyčejné legionáře." dodala se poté se zastavila u dveří kousek od tebe. "Taky na jedno pivo a hlavně zkontrolovat to tam naši legionáři vyvádějí." odpověděla ti na otázku.

Sarako
"Výborně." usmála se, porovnala si kápě a následně jste opatrně opustili pobočku. Byla tma, 'Noční dýce' nedělalo vůbec problém s plynout se stíny a tmou. Chvilku jste procházeli po městě až jste došli až k tvému domu. Argoniány jsi nikde cestou neviděl. "V noci mě hledat nebudou." poznamenala když jsi zastrčil klíč do zámku a otočil. Otevřel dveře a naznačil jí, že má vejít. Vešla a ihned poté jsi sám vešel. Uvnitř domu byla tma nesvítila žádná svíčka ani louč, kterou máš poblíž dveří. "Krásné a bezpečné." poznamenala 'Noční dýka', poté se otočila a opatrně přistoupila k tobě.

Lord Rade
(spíš)

KruziikCZ
S námahou jsi vypáčil zámek u kovových dveří, otevřel jsi je a následně došel až k truhle. Ihned jsi zahájil páčení zámku a po chvilce se ti povedlo zámek vypáčit, opatrně jsi otevřel truhlu a spatřil vrchovatou truhlu plnou septimů. Usadil jsi se a zapil to medovinou.

LordeS
Sebral jsi měšec a meč jednomu z mrtvých stráží a poté se společně s Alexií rozeběhl do nejbližšího lesa. Cestou jsi zahodil meč a následně se obloukem začal vracet zpět. Když jste se vrátili uplynula již nějaká doba. Trojice strážných postávala u brány včetně jejich kapitána, který zdrceně zíral na mrtvá těla, "Zatracení bandité.." povzdech si, "Oznamte jejich úmrtí rodinám - a dejte jim jejich žold, alespoň něco co jim dostatečně 'pomůže'." dodal k jednomu ze stráží.

Matthew
(romance 2 tahy)

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..

Upravil/a Aurelius dne 21.12.2014 18:50
 
Tondulin
"Když o tom tak přemýšlím tak kvůli takové krásné kvestorce jako jste vy bych si pro jednou mohl dát o pivo navíc." Usměju se a pokud mě neodmítne tak půjdeme zpátky do hostince."
 
Sarako
Zapálím svíčku a usednu s ní ke stolu:,,Proč po tobě argoniáni tak usilovně pátrají, vyptávají se na tebe místních, aniž by měli naději na spolupráci?"
Počkám na její odpověď a pak se zeptám:,,Taky bych rád znal tvůj důvod návštěvy Kragenmooru. Na toho vyšňořeného dunmera se ani ptát nemusím, o něm určitě na pobočce budou vědět." a pak dodám
s úsměvem:,,Stejně si nemyslím, že by se ti představil."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
SuperHunter
Kolik je ? Grin
Už sme dojedli ? Pokud ano tak řeknu hostitelce "Bylo to výborné." pak se mrknu na Rangelu a zeptám se jí "Nepůjdeme něco nazkoušet na ten zítřek ?"
 
Aurelius
Tondulín
"Krásná?" zopakovala a usmála se, "Alkohol by z vás mluvit neměl, měl jste teprve jedno pivo podle toho co jste řekl." dodala a zasmála se, poté pootevřela dveře a "Tak pojďte, kvestore." řekla a společně jste vešli do hostince. Natalius seděl stále u stejného stolku, ale nevšímal si tě. Klopil za sebou jedno pivo za druhým. Usadili jste se k jednomu z volných stolů a hostinský vám ihned po objednávce přinesl natočené pivo, položil jej před vás a poté odešel. "Tak já jsem Pelena." oznámila s úsměvem a pozvedla korbel s pivem.

Sarako
Zapálil jsi svíčku a usadil se ke stolu, 'Noční dýka' si očima prohlížela tvůj dům, poté si sundala kápě a pousmála se. Vlasy měla různě ozdobně smotané, aby jí nevadili v obličeji a nebo nečouhali zpoza kápě, oči měla stále silně zarudlé s obličej mírně pobledlí na dunmerku. "Trochu jsem 'lovila' nemohla jsem přenést přes své srdce." při té zmínce se uchechla, "Že nám obsadili část Morrowindu - zabili mé rodiče a mě prodali do otroctví jednomu argonianském pánovi, který miloval když mě mohl nejrůzněji trápit a deptat." řekla ostrým tónem a přitom pevně stiskla pěsti, "Naštěstí mě můj milostivý pán zachránil." dodala s úlevou a úsměvem na tváři, "Nyní mu věrně sloužím." poté se odmlčela, na důvod své návštěvy ti neodpověděla, ale když jsi se zmínil o jménu muže v honosném obleku pohotově ti odpověděla, "Mě muži velmi rádi říkají své jména." poté si očima prohlédla tvůj dům.

SuperHunter
Za oknem je již tma, tudíž tipuješ že už asi něco málo po té desáté hodině večerní bude. Dojedli jste a teta již odnesla špinavé talíře teď už jen sedíte u stolku a povídáte si. "Mohli bychom." odpověděla Rangela, "Pojď!" dodala a odvedla tě po schodišti až nahoru do nějakého většího pokoje s dřevěnými skříněmi a velkou postelí pro dva. "Pokoj pro hosty." konstatovala a zavřela za sebou dveře, "Teta si asi myslí.. no, že.. spolu spíme." usmála se když spatřila postel.

Matthew
(romance 1 tahy)

Lord Rade
(spíš)

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..

Upravil/a Aurelius dne 21.12.2014 22:16
 
Tondulin
"Tak já jsem Aedan." usměju se a přiťuknu si s ní korbelem. "V jaké legii to vlastně sloužíš?" zeptám se a budu pomalu upíjet pivo.
Upravil/a Tondulin dne 21.12.2014 22:31
 
scorpioncz
"Jsi mohl vzít zrovna nějakej luk když už jsi tam byl ..." řeknu a sundám z ramen lano, které jsem našel.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
BadWolf
"No vidíš, to mě nenapadlo. Tak, to nejdřív svážem dohromady."
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
scorpioncz
Podám mu Jeden konec lana "Doufám že umíš silný uzle." řeknu s úsměvem "Kdo půjde pro luk? vrátíš se tam? už to tam znáš ... no a nebo tam mam jít já?"
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
BadWolf
"Hm... hele, a nebyla by lepší nějaký vojenská balista, třebas? Luk by nemusel mít dost síly to vystřelit dobře a silně. To už mi to příjde lepší růčo. Vždycky přinejhorším můžem pomalovat Zlatobílou věž."
Dávám si pozor abych uzly udělal fakt dobrý.

XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Aurelius
Tondulín
Přiťukli jste si korbelem a poté se oba napili, Pelena poté opatrně položila korbel na stůl a odpověděla na tvoji otázku: "V Osmé legii. Sice moje barva hadrů pod zbrojí neodpovídá, ale sloužím generálovi Osmé legie. Krátce jsem sice byla u Lucia, ale nelíbil se mi jeho postup." poté se usmála, "Takže jsme vlastně i kolegové." dodala.

Sarako
Zapálil jsi svíčku a usadil se ke stolu, 'Noční dýka' si očima prohlížela tvůj dům, poté si sundala kápě a pousmála se. Vlasy měla různě ozdobně smotané, aby jí nevadili v obličeji a nebo nečouhali zpoza kápě, oči měla stále silně zarudlé s obličej mírně pobledlí na dunmerku. "Trochu jsem 'lovila' nemohla jsem přenést přes své srdce." při té zmínce se uchechla, "Že nám obsadili část Morrowindu - zabili mé rodiče a mě prodali do otroctví jednomu argonianském pánovi, který miloval když mě mohl nejrůzněji trápit a deptat." řekla ostrým tónem a přitom pevně stiskla pěsti, "Naštěstí mě můj milostivý pán zachránil." dodala s úlevou a úsměvem na tváři, "Nyní mu věrně sloužím." poté se odmlčela, na důvod své návštěvy ti neodpověděla, ale když jsi se zmínil o jménu muže v honosném obleku pohotově ti odpověděla, "Mě muži velmi rádi říkají své jména." poté si očima prohlédla tvůj dům.

Matthew
Poté co jsi dokončil své násilné zmocnění se redguardské ženy jsi ležel opodál ní na posteli. Opatrně se celá vysílená hrnula ke konci postele, aby se mohla nejspíše postavit na nohy a pokusit se utéci. V očích měla slzy a hadry k které na sobě měla odhaloval již téměř celé tělo.

Lord Rade
(spíš)

ScorpionCZ a BW
@Vlk a Škorpias:
(můžete volně komunikovat)

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..
[/quote]
 
matthew074
Jen se pousměji nad jejím pokusem o útěk a klidně jí řeknu. "Když utečeš chytnou tě a udělají to znovu a tvrději. Takže jestli máš zájem klidně se o ten útěk pokus." V klidu se roztáhnu na postely a začnu odpočívat po náročném dni.
 
Matthew
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba III. Zdejší kobky 5098 22.06.2024 00:26
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4203 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8235 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5710 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4858 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12733 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7515 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6640 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6370 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7561 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist