Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Pro prohlen se regni.
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba II.
matthew074
"Hmm možná by bylo lepší je nechat v cele počkat až do ní vlezou pak je zavřít a uškvařit zaživa." Pokrčím rameny a prohlídnu si celu. "Jen... dovnitř nejspíš nepolezou všichni za pokus to stojí."
 
Matthew
Lisa ThompsonSKYRIM
Po nějaké době jsem se navrátila do pokojů. Všude se to jen hemžilo pilně cvičícími studenty. Já toho ale měla pro změnu pro dnešek dost. Párkrát jsem se trochu popálila na prstech, ale mě to nevadilo. Možná že ani kdybych strčila ruku do ohně, způsobí mi to minimální bolest. Zvykla jsem si. Pak jsem šla spát.
"... life is like Friday's episode of the television series. It will give you the illusion that everything is coming to the end, and then on Monday will begin the same shit. "
 
Aurelius
ScorpionCZ
Začal jsi prudce útočit, měnil jsi strany a nesoustředil se na obranu. Flavius obratně vykrýval tvoje útoky až na jeden, tomu jen tak tak uhnul. Provedl proti tobě výpad a několikrát prudce udeřil zleva, tvoje mávání meče však jeho útoky ubránili. Následně několikrát zaútočil, byl jsi trochu nepozorný jak jsi útočil a tak jsi nestihl zareagovat a Flavius tě udeřil do pravého ramene.

Sarako
Probudil jsi se.. slunce opět dopadala na tvoji postel a tvář. Cítil jsi vůni nějakého opečeného masa. Když jsi otevřel oči spatřil jsi Aerin jak připravuje snídani.

Tondulín
Následoval jsi ho až k zajatým legionářům a Atiovi. Jeden z legionářů podal Arteriovi bič a následně se podíval na tebe. Arterius klidným hlasem povídá "Každý z vás měl možnost svobodně se rozhodnout zdali bude čestně sloužit Císařství a nebo jej bude chtít uvrhnout do chaosu. Zvolili jste si, nechť je Stendarr milosrdný k vaši duši." poté se otočil k tobě a povídá "Budou ušetřeni, ovšem Atius bude potrestán a potrestáš ho ty. Dostane třicet ran bičem, aby si to zapamatoval." podal ti bič a poodstoupil, legionáři chytli Atia a ten se na tebe očima povídal - vypadalo to, jako by prosil o odpuštění.

BW
"Ne, neviděla. Promiň." odpověděla Nelwin, "A ani netuším nic o svatbě. Čekám tu jen na Xarii, abych se mohla vrátit domů.." dodala. Poté následovala chvilka ticha, "Počkej.. možná jsem ho viděla odcházet z Univerzity, ale nejsem si jista jestli to byl on. Šel někam s nějakou osobou v černém rouchu a pak nějakým legionářem." řekla náhle.

ImperialFob838
(spíš - až bude noc +- kolem 22 hodin, probudíš se - nic nepiš - následující tah budeš hrát)

Lisa ThompsonSKYRIM
Vrátil jsi se do pokojů, našla svůj. Zavřela jsi za sebou dveře a následně si svlékla roucho a zalezla do své vyhřáté postele. Po chvilce zírání jsi usnula..

Matthew
"Dobrý nápad, za pokus to stojí." kývla Meleril, "Nejspíš máme jen pár minut. Tak pohnem." dodala a začala si hledat nějaké místo, kde by se schovala.

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..
 
Lord Rade
,,Tak dobrá, tohle by šlo Blesku, doufám, že se ti zítra povede stejně dobře."
Usměrním koně do kroku a vyrazím zpět do stájí.

http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
scorpioncz
"Oj, dobře, protentokrát jste vyhrál ..." odskočím a s úsměvem řeknu. Pak si trochu promnu bouchnutou ruku a hned jí zvednu, protože v ní mam meč. "Jsou v turnaji povolené i kopy? když jsou tam zbroje tak by snad moc nevadilo kdybych někoho kopnutím povalil na zem nebo ano?" zeptám se ale hned bodem vyrazím vpřed, budu mířit na břicho, ale v poslední chvíli ruku švihem zvednu vzhůru, takže vlastně na flavia půjde síše sek přes hruď.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Sarako
Vstanu z postele se slovy:,,Hm... Copak tady tak pěkně voní?" přistoupím k Aerin a podívám se, co vaří.
(Aerin nezabiju, přece jenom nehraju za tak bezcitnýho haj*la Grin)
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
Vezmu si bič od legionáře, budu se snažit dávat menší rány, aby to Atius přežil.
 
Aurelius
ScorpionCZ
Flavius tvému útoku nestihl uhnout ani ho odvrátit. Trefil jsi ho. "Nevím.. ta zbroj je dost těžká, kvůli bezpečnosti. Takže, aby ten tvůj kop nebyl to poslední co uděláš, protože jestli spadneš budeš se těžko sbírat ze země." odpověděl ti mezitím.

Sarako
Vstal jsi, promnul sis oči a následně jsi se rozešel směrem k Aerin. Když jsi se chtěl podívat co připravuje na pokrm, zabránila ti v tom slovy "Nech se překvapit." a usmála se.

Tondulín
Převzal jsi bič, Arterius podstoupil stranou a Nilwen vykoukla z řady. Nejspíš doufala, že si to rozmyslíš, ale nestalo se tak. Několikrát jsi udeřil bičem Atia do zad a začal počítat. Atius skučel bolestí. Dostal jsi se až k dvaceti, Atius už sotva klečel, záda měl zkrácena a plná ošklivých ran. "Prosím vás, to už snad stačí, ne?" vyhrkla Nilwen směrem k Arteriovi. "Třicet za zradu Císařství. Pokračuj.." řekl směrem k tobě a ignoroval poznámku Nilwen. Legionáři z řad Osmé legie stáli s hrdě vypnutou hrudí, většina z nich s tímto souhlasila. Někteří možná ne, ale věděli, že nemají na výběr.

Lord Rade
Rozjel jsi se zpět ke stájím, cesta bude trvat jeden příspěvek, protože tvůj kůň už je poměrně dost unavený.

BW
"Ne, neviděla. Promiň." odpověděla Nelwin, "A ani netuším nic o svatbě. Čekám tu jen na Xarii, abych se mohla vrátit domů.." dodala. Poté následovala chvilka ticha, "Počkej.. možná jsem ho viděla odcházet z Univerzity, ale nejsem si jista jestli to byl on. Šel někam s nějakou osobou v černém rouchu a pak nějakým legionářem." řekla náhle.

ImperialFob838
Probouzíš se, už je večer. Konkrétně 22 hodin večer. Většina členů cechu již vyrazila na noční 'lov' a potají okrádají zdejší občany nebo se věnují připravování nějakých velkých akcí. Stejně tak i Velmistr, který postával před stupem do pokladnice a bavil se s jakousi dunmerkou zlodějkou.

Lisa ThompsonSKYRIM
Vrátil jsi se do pokojů, našla svůj. Zavřela jsi za sebou dveře a následně si svlékla roucho a zalezla do své vyhřáté postele. Po chvilce zírání jsi usnula..

Matthew
"Dobrý nápad, za pokus to stojí." kývla Meleril, "Nejspíš máme jen pár minut. Tak pohnem." dodala a začala si hledat nějaké místo, kde by se schovala.

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..
[/quote]
 
Tondulin
"20 bude stačit generále víc už by nemusel vydržet." s těmito slovy pokynu legionáři, aby si vzal zpátky bič.
 
Sarako
,,Dobrá, nechám se překvapit." usměji se a nechám Aerin pokračovat ve vaření.
Mezitím si sednu před domkem na lavičku, vezmu brousek a provedu rutijní údržbu zbraní.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
scorpioncz
"Aha, takže je povolenej, ale nevyplatí se ... no možná by se to dalo kopnout vpřed tak aby člověk i nespadl ... přece jen protivník se nebude moct tak rychle hnout aby tu nohu chytl nebo aby uhl." řeknu a budu se krýt spodním krytem.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Aurelius
ScorpionCZ
Jsi připravený se krýt spodním krytem. Flavius zaútočil zleva a následně zprava, několikrát opět prudce zleva. Údery jsi s těží odvrátil, ale zásah jsi nedostal. "Je to zkrátka risk. Může se ti to vyplatit a také nemusí." odpověděl Flavius a následně povídá "Chceš ještě trénovat? Nebo to pro dnešek zabalíme?". Belius už s vámi na dvoře není, vrátil se do rezidence.

Sarako
Vyšel jsi z domu, posadil se na lavičku. Bylo krásné počasí a také klid, který byl výjimečný neboť dnes neprobíhal trh. Vyndal jsi z kapsy brousek a začal provádět údržbu zbraní, nejprve jsi nabrousil meč a následně i dýku. Když sis náhle všiml skupinky pochodujících válečníků argonianů. Bylo jich celkem asi šest možná sedm. Pochodovali směrem k sídlu správce.

Tondulín
Arterius se na tebe podíval nepříčetným výrazem na tváři, "Zpochybňuješ snad můj rozkaz Kvestore?!" řekl s důrazem, "Je to legionář, vycvičený a silný. Vydrží to." řekl, "Pakliže nedokážeš udržet loajalitu svých mužů brzy tě někdo z nich opět bodne do zad." dodal. Poté se otočil a zamířil ke svému koni, "Zítra očekávám tvoji přítomnost v Kvatchu. Lucius bude jistě chtít využít situace a my mu to nesmíme dovolit. Vezmi sebou jen ty lidi, kterým můžeš skutečně důvěřovat." řekl a vyhoupl se na svého koně.

Lord Rade
Rozjel jsi se zpět ke stájím, cesta bude trvat jeden příspěvek, protože tvůj kůň už je poměrně dost unavený.

BW
"Ne, neviděla. Promiň." odpověděla Nelwin, "A ani netuším nic o svatbě. Čekám tu jen na Xarii, abych se mohla vrátit domů.." dodala. Poté následovala chvilka ticha, "Počkej.. možná jsem ho viděla odcházet z Univerzity, ale nejsem si jista jestli to byl on. Šel někam s nějakou osobou v černém rouchu a pak nějakým legionářem." řekla náhle.

ImperialFob838
Probouzíš se, už je večer. Konkrétně 22 hodin večer. Většina členů cechu již vyrazila na noční 'lov' a potají okrádají zdejší občany nebo se věnují připravování nějakých velkých akcí. Stejně tak i Velmistr, který postával před stupem do pokladnice a bavil se s jakousi dunmerkou zlodějkou.

Lisa ThompsonSKYRIM
Vrátil jsi se do pokojů, našla svůj. Zavřela jsi za sebou dveře a následně si svlékla roucho a zalezla do své vyhřáté postele. Po chvilce zírání jsi usnula..

Matthew
"Dobrý nápad, za pokus to stojí." kývla Meleril, "Nejspíš máme jen pár minut. Tak pohnem." dodala a začala si hledat nějaké místo, kde by se schovala.

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..
 
scorpioncz
"Tak ještě na jeden úder, kdokoliv ho dal tak se může právoplatně vydávat za vítěze tohoto tréninku!" řeknu hlasem jako ybch ybl ten hlasatel co uvádí na turnajích rytíře. vezmu to sekem napravou ruku, pak se zastavím jakobych to jen naznačil, a pokud se nachytá tak tu ránu dodělám. Pokud se nenachytá a neodkreje se se stáhnu a odskočím vzad.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Tondulin
Zamávám Arteriovi na odjezd a řeknu legionářům že se můžou rozejít. "Nilwen chceš nějak pomoci s Atiem, nebo to zvládneš?." zeptám se pokud ne tak si půjdu lehnout.
 
Sarako
,,Tak tohle nevypadá dobře." potichu procedím mezi zuby.
Zalezu zpátky domů a obléknu si výstroj.
,,Aerin, do města přišli nějací argoniáni, za žádnou cenu nechoď ven." pak jí políbím a rozběhnu se k trhu s otroky, kde jsem prodal argoniánského žoldáka a pokusím se vyhledat otrokáře, kterému jsem ho prodal (jistota je jistota, kromě toho, že v tom táboře našli kromě svých a otroků akorát mrtvolu vraha z Temného bratrstva, může být ten argonián jednou ze stop vedoucích ke mě).

Upravil/a Sarako dne 26.10.2014 00:25
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
ScorpionCZ
Flavius se nachytal a trefil jsi jej. "Paráda, vyhrál jsi." řekl s úsměvem. "Ale na turnaji s tebou nikdo slitování mít nebude." dodal a odebral se zpět do rezidence.

Sarako
Vrátil jsi se zpět do domu, oznámil vše potřebné Aerin, políbil ji a následně odešel ven najít argoniana, kterého jsi prodal otrokáři. Netrvalo ti to dlouho, otrokář posedával venku před hostincem a popíjel. Dnes má totiž volno stejně jako všichni ostatní obchodníci. "Přeješ.. si něco?" zeptal se a naklopil do sebe láhev.

Tondulín
"To zvládnu.." řekla a naklonila se k zraněnému Atiovi, ostatní legionáři, kteří byli zajati Arteriem kvůli tomu, že nepoklekli a přidali se k Luciovi vyčkávali na tvoji reakci. "Díky.." vydal ze sebe z posledních sil Atius. Arterius mezitím odjel.

Lord Rade
Rozjel jsi se zpět ke stájím, cesta bude trvat jeden příspěvek, protože tvůj kůň už je poměrně dost unavený.

BW
"Ne, neviděla. Promiň." odpověděla Nelwin, "A ani netuším nic o svatbě. Čekám tu jen na Xarii, abych se mohla vrátit domů.." dodala. Poté následovala chvilka ticha, "Počkej.. možná jsem ho viděla odcházet z Univerzity, ale nejsem si jista jestli to byl on. Šel někam s nějakou osobou v černém rouchu a pak nějakým legionářem." řekla náhle.

ImperialFob838
Probouzíš se, už je večer. Konkrétně 22 hodin večer. Většina členů cechu již vyrazila na noční 'lov' a potají okrádají zdejší občany nebo se věnují připravování nějakých velkých akcí. Stejně tak i Velmistr, který postával před stupem do pokladnice a bavil se s jakousi dunmerkou zlodějkou.

Lisa ThompsonSKYRIM
Vrátil jsi se do pokojů, našla svůj. Zavřela jsi za sebou dveře a následně si svlékla roucho a zalezla do své vyhřáté postele. Po chvilce zírání jsi usnula..

Matthew
"Dobrý nápad, za pokus to stojí." kývla Meleril, "Nejspíš máme jen pár minut. Tak pohnem." dodala a začala si hledat nějaké místo, kde by se schovala.

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..
 
Sarako
,,Kde je ten Argonian, kterého jsem ti prodal?" přitom na stůl vyložím částku, kterou mi za něj zaplatil navýšenou o 100 septimů.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
scorpioncz
"To je mi jasný ..." řeknu si pro sebe když odejde. Zatočím si mečem okolo ruky a také vyrazím do sídla. Kdyžtak dám meč tam kam ho dal Flavius a trochu si uvolním opasek s mým mečem. Rozhlédnu se po domě co se kde děje.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
ImperialFob838
Půjdu ven na ulici a poté vyjdu vedlejší branou ven z Riftenu.
Upravil/a ImperialFob838 dne 26.10.2014 08:52
KnightKnightKnightKnightKnightŠaman
skyrim je pro mě nezapomenutelná hra kterou hraju do teď

Příručka alchymisty pro začátečníky
http://skyrim.4fa...ad_id=4878

http://img4.wikia.nocookie.net/__cb20121121132845/elderscrolls/images/e/e9/First_Dragonborn.jpg

Mirrak je moje nejoblíbenější postava ve Skyrimu.
 
Tondulin
"Doufám, že už se nic takového nebude opakovat, pro tentokrát nebudete nijak potrestáni, protože chápu že je těžké uznávat někoho jako je Arterius. Ale já po vás nechci, abyste ho měli nějak v lásce, já jsem váš velitel takže by jste mě měli následovat ať už se přidám ke komukoli. Teď můžete jít." Po rozchodu se už konečně půjdu vyspat.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba III. Zdejší kobky 5098 22.06.2024 00:26
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4203 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8237 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5711 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4861 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12734 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7515 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6640 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6371 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7562 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist