Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Pro prohlen se regni.
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba II.
Tondulin
Dám si jedno pivo a někam se posadím.
 
Aurelius


BW
Legionář se na tebe podivně podíval a poté odstoupil na stranu, "Zajišťujeme oblast kvůli té události na Univerzitě, generál Lucius si přál, abychom to tu dali do pořádku a to také hodláme udělat." poznamenal legionář a otočil se k ostatním legionářům. "Ale.. ale.. ale.. jestli pak to není 'náš' Vlk." ozval se ženský hlas, "Doufám, že si mě ještě pamatuješ. Expedice padla, Calcelmo se odebral do Markarthu a tam asi i nějakou dobu zůstane, tak jsem se vrátila k legii." pokračovala Pelena a přitom přišla blíže k tobě.

ScorpionCZ
Arterius se otočil k tabuli a začal cosi kreslit, po chvilce to už konečně začalo vypadat jako nějaký runový kámen a následně k němu napsal i potřebná magická kouzla. Otočil se s tím, že vše vysvětlí když do učebny vešel Palagán ani se neobtěžoval zavřít dveře a ihned mířil k Arteriovi. Chvilku o něčem diskutovali oba mluvili velmi potichu, takže jsi ničemu nerozuměl. Akorát sis všiml, že Arterius koukl směrem k Nelwin, poté kývl a následně Palagán odešel, tentokrát už dveře zavřel. Novicové si pokaždé stoupli ať už při jeho příchodu tak i při jeho odchodu z učebny. "No.. budeme pokračovat." řekl a začal zdlouhavě popisovat základní principy runové magie.
Naučeno: Základní principy runové magie.
(během hodiny se můžeš potichu bavit s Nelwin a nebo jakkoliv reagovat na výuku - v opačném případě můžeš mlčet a výuka bude pokračovat bez tvých zásahů)

Tondulín
Objednal sis pivo a posadil se ke stolu, žena ti jej ihned přinesla a poté pokračovala ve své činnosti. Hostinský na tebe nenápadně zíral a pak se šel o čem si bavit se svojí ženou, nejspíš si šuškají zdali jsi opravdu ten nový velitel pevnosti.

SuperHunter
Probouzíš se, bolí tě hlava a nedokážeš si vůbec na nic vzpomenout. Už je téměř ráno, možná i víc. Kolem tebe prochází lidé a občas se slitují a hodí ti nějaký ten Septim do roztrhaného bubnu, který vypadá jako by ho rozžvýkal nějaký pes. Nakonec však s oddychem zjistíš, že se nejedná o ten cenný buben nýbrž o nějaký jiný, ale jak si k němu přišel to netušíš.

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..

Upravil/a Aurelius dne 26.08.2014 15:17
 
Tondulin
"Jo to jsem já kvestor Aedan, těší mě. To tu máte pořád takhle prázdno?"
 
scorpioncz
"hmm ... divné ..." řeknu si pro sebe po tom jejich rozhovoru, pak se otočím na Nelwin "Tak a tohle je runová magie ... je to vlastně jen to že ti to pomůže sesílat kouzla bez toho aniž by ses sama vyčerpávala ... asi nějak tak no ..." mezitím nenápadně omrknu jestli je ještě smutná.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
SuperHunter
Vstanu a kouknu kolik je v bubnu septimů...ty si poté vezmu a mrknu co mám u sebe a na sobě. Potom se vydám zpět k univerzitě. pokud nebudu schopný normální chůze budu se opírat o zdi budov. Po cestě se budu snažit vzpomenout na to co se stalo. Po chvilce si vzpomenu že sem buben dával za okno budovy v které byla oslava. Vydám se tedy tam zkontrolovat jestli tam pořád je.
 
BadWolf
"Lucius, jo... Prostě mi řekněte, pokud nemám povolení se vyzbrojit, tak se s tím smířím."

Na Pelenu akorát: "Chudák Calcelmo, docela si za tím stál."

XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Aurelius


BW
"Ne, generál Lucius zakázal vstup do zbrojnice. Údajně je to místo činu a je potřeba zjistit co se stalo." konstatoval legionář a poté si opět hleděl svého. "Calcelmo si stál a věřil v mnoho věcí a také mnoha lidem. Ale ty jsi se na něj vykašlal - stejně tak jako jsi se vykašlal na mě." řekl naštvaným tónem Pelena a poté zamířila do zbrojnice.

ScorpionCZ
Nelwin je smutná, ale snaží se to na sobě nenechat znát. Věnuje se výuce a pečlivě si zapisuje poznámky do svého deníku. Když jsi začal Nelwin vysvětlovat co je runová magie pozorně tě poslouchala a sem tam si také něco zapsala, "Díky, Škorpiasi." poděkovala. Arterius mezitím dovysvětlil základní principy a poté se opět otočil k tabuli a začal kreslit podobu aparátu, který se používá na vrývání kouzel do run.
Naučeno: Způsoby vrývání kouzel do run.
(během hodiny se můžeš potichu bavit s Nelwin a nebo jakkoliv reagovat na výuku - v opačném případě můžeš mlčet a výuka bude pokračovat bez tvých zásahů)

Tondulín
Hostinský si natočil pivo a posadil se na proti tobě, "Ne, veliteli." odpověděl a napil se. "Ale máte krátce po obědě všichni pracují, aby nasytili svoji rodinu.. tak to tu chodí, válka je krutá. Zničení Leywiinu má dopad i na takové malé vesničky jako jsme my." dodal.

SuperHunter
Naklonil jsi se nad rozbitý buben, sebral hrst Septimů a následně se postavil s námahou na nohy. Oblečení máš stejné jako včera, akorát jsi trochu zašpiněný jak jsi ležel na zemi. Pomalými kroky jsi se vdal k domku kde jsi zanechal buben. U okna jsi spatřil buben, ležel tak jak jsi ho nechal.

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..
 
Tondulin
"Máte tu nějaké problémy s čím bychom mohli pomoci?"
 
scorpioncz
Budu dále poslouchat výuku.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
matthew074
Budu se tedy snažit nějak ubránit a celou tuhle šlamastyku přežít bez většího zranění.
Boing
http://33.media.tumblr.com/tumblr_md637wdNXu1ql07zs.gif http://4.bp.blogspot.com/-fEXyKe5WLmk/UZ0uDdCJrCI/AAAAAAAAL_o/kS5Jzlu7IDE/s400/gandalf.gif
 
Matthew
BadWolf
"Pro mě za mě. To, že je to místo činu vím, tož jsem byl při tom činu. No tak zdar." řeknu a odcházím.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
SuperHunter
Vezmu buben a rychlejším krokem se vydám k univerzitě. Poté co tam dorazím se pokusím najít toho co chtěl ten buben.
 
Aurelius


BW
"V tom případě by jsi mohl jít s námi, Lucius svědky dobře odmění." křikl na tebe legionář, když jsi chtěl odkráčet.

ScorpionCZ
Pečlivě posloucháš výuku, Arterius dokreslil aparát a následně dovysvětlil jak funguje. Poté se otočil ke třídě a zeptal se zdali nemají nějaké dotazy. Nikdo se nepřihlásil. "Tak.. tím bychom pro dnešek skončili - omlouvám se, ale mám ještě nějaké povinnosti, proto dneska končíme o něco dříve." dodal Arterius a poté se opět posadil za katedru a dopisoval věci do knihy. Ostatní se dali na odchod.

Tondulín
"Nic vážného.." odpověděl hostinský, "Akorát by se nám možná hodilo posílení hlídek o nějaké dva nebo tři legionáře." řekl po chvilce hostinský.

SuperHunter
Rychlejším krokem jsi se vydal k Univerzitě, trochu jsi se potácel a motal se. Vešel jsi dovnitř, vyšel schody a snažil se najít učitele, který ti úkol zadal. "Tady jsi!" zvolala Rangela, která si tě ihned všimla. Měla na sobě hnědé šaty a vlasy měla svázané do copánků.

Matthew
Legionáři vás úplně obklíčili, Raven ještě chvíli bojoval, ale nakonec dostal úder štítem a nezbylo mu nic jiného než se vzdát, bylo na něm vidět, že nemá jinou možnost. Stejně tak Viarmo a Meleril, oba byli obklíčeni a jedinou šancí jak si alespoň na chvilku zachránit život bylo vzdát se. Sám jsi čelil několika nepřátelům, mával jsi mečem jen aby sis je držel od těla a nakonec tě kdosi z legionářů udeřil nějakým tupím předmětem ho hlavy.
(jsi v bezvědomí)

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..

Upravil/a Aurelius dne 26.08.2014 22:20
 
Tondulin
"No máte tu dobré pivo, takže bych tu mohl hlídkovat sám, stejně není v pevnosti co na práci, nejsem ten typ co by vydržel dlouho sedět na místě, ale opravdu tu nejsou ani žádní banditi? Zatraceně dlouho jsem si nezabojoval."
 
scorpioncz
"Nu dnes jsme se toho moc nenaučili. Moc krátká výuka, ale pro tebe to muselo býti zajímavé když jsi to chtěla vědět ... já mám osobně radeji ničení." řeknu Nelwine a usměju se.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
SuperHunter
"Jééé ahoj" řeknu překvapivím hlasem. "Co se včera večer stalo ? Nic si nepamatuju..." řeknu a pomyslím si "Snad sem nic nepo***l.."
 
BadWolf
"Jo, jenže Lucius je mi ukradenej, pokud to chce vědět tak ať se optá Arteria!" zavolám na ně ještě.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Aurelius


BW
"Jak myslíš!" křikl legionář, legionáři po tvém odchodu nejspíš i na dále pokračovali v prohlížení místa činu. Pokračoval jsi cestou zpátky a toulal se ulicemi Imperial City. Občas jsi potkal nějaké legionáře, také sis nemohl nevšimnout, že někteří mají sice na své zbroji symbol Osmé legie ale barva jejich látky, kterou mají pod zbrojí odpovídá legii Luciuse.
(je +- 16:55)

ScorpionCZ
Nelwin se také usmála, "Já od každého trochu.. je to zajímavé kombinovat." odpověděla ti a schovala si svůj deník do brašny. "No.. asi bych už měla jít, přeci jen se musíš věnovat Lauraně." dodala Nelwin. Všichni kromě vás a Arteria už odešli, Arterius seděl za stolem a stále cosi dopisoval do knihy.

Tondulín
"Bandité tu jsou.. ale prozatím nedělají problémy. Utábořili se nedaleko trosek Leyawiinu." odpověděl ti hostinský. (mimochodem Atius byl pověřen, aby zkontroloval trosky Leyawiinu) Náhle se otevřeli dveře a do hostince vešla Nilwen. Vypadala trochu promočeně a ihned mířila k tobě, "Už se tam rozlilo." řekla s úsměvem a posadila se vedle tebe. "Také pivo, pro mladé děvče?" zeptal se pohotově hostinský, "Ne.. děkuji, spíš bych si dala nějaký čaj." odpověděla pohotově Nilwen a hostinský kývl.

SuperHunter
"Co by se mělo stát?" zeptala se s úsměvem Rangela a poté pokračovala "Ukázali dítě a pak se začalo docela pít.. ještě teď mě bolí hlava, ty jsi pak začal mlet cosi o bubnu a psech a odešel jsi pryč." při posledních slovech se usmála.

Matthew
(jsi v bezvědomí = 1 tah)

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..

Upravil/a Aurelius dne 26.08.2014 23:08
 
SuperHunter
Pousměju se, "Tak o bubnu" poklepu buben "no snad sem toho neřekl moc....co se dělo pak ? Kdy si odešla ty ?"
 
scorpioncz
"No, tak se měj ... a dávej na sebe pozor v morrowindu ... prý je to tam nebezpečné, i když jsem tma nebyl na tak dlouho abych něco pořádného zažil ... teda krom toho vzletu do rybníku ..." řeknu Nelwine "No tak ahoj." ještě řeknu a pak se vydám ven z učebny ... eee co že to mám za hodinu dále? Grin
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba III. Zdejší kobky 5098 22.06.2024 00:26
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4203 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8237 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5712 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4862 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12737 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7516 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6640 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6371 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7563 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist