Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Co tě žere?
Sarako
,,Děkujeme." pronesu k Jerredovi a potom budu následovat Muhammada.
Cestou Muhammadovi podám pánskou košili a zeptám se ho: ,,Jsem zvědavej na tu dámskou společnost o který jsi mluvil. Co kdybys mě potom některejm zdejším děvčatům představil?" na chvíli se odmlčím a pak s úsměvem dodám:,,Už se ani nepamatuji, kdy jsem naposledy s nějakou spal."

Upravil/a Sarako dne 08.05.2016 00:07
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
SuperHunter
Potom co vyjdeme z Jerredovi kanceláře se zeptám Muhammada:
"Čtvrtina toho co jsme našli...chceš čtvrtku toho šampónu hned, potom, nebo to můžu nahradit něčím jiným co mám ?"
 
Lord Rade
,,Podíl ze šamponu mi můžeš předat ve společné sprše," mrkne na Alyx Muhammad. Po chvíli s úsměvem dodá: ,,Dělám si srandu. Ale... Má nabídka platí."

Raynor mezitím odejde.

Walter podá Muhammadovi košili a naznačí, že se předtím bavili o holkách. Mladík mu odpoví: ,,Půjdou s tebou. Ale máš čím platit? Teda hned po tom, co vám ukážu pokoj! Už nějakou dobu byl tady chudák Raynor na pokoji sám... Určitě bude mít radost, že získá společnost. Alespoň na něj má teď kdo dohlídnout, aby si neublížil..."
Muhammad zamíří k vašemu pokoji. Je to po schodech do druhého patra. Trh zde pomalu spěje ke konci. Stánkaři balí a místní odcházejí na pokoje. Ti, kteří přišli z okolí, odešli už za světla.
Muhammad z chodby otevře dveře do pokoje. V něm se právě hlasitě baví čtveřice mužů. Pozdraví se s Muhammadem a neodpustí si pár poznámek na nově příchozí. Zvláště na Alyx.
,,Nic si z těch blbců nedělej," řekne Muhammad, ale je to jen jeho prázdný kec a sám se tím baví. ,,Takže tohle byli vaši sousedi" řekne a otevře další dveře. ,,A tady budete spát."
Pokoj je jednoduše zařízený a místa je v něm tak akorát, pro čtyři lidi. Jedna ze čtyř postelí je neustlaná. Ostatní dvě doteď čekaly na majitele a poslední stále čeká.
,,No a mě můžete hledat hned za dalšími dveřmi," řekne nakonec. ,,Nějaký otázky? Nebo už můžeme jít s Walterem za dobrodružstvím?"


Raynor se vydá k barmanovi. Daň z nálezu se pro něj totiž nevztahuje, jelikož má díky profesi privilegium. Dostává zdarma ubytování a jídlo. Ostatní si platí za donesené věci z výprav. Jelikož je stálým členem, tak se mu podíl hned neodebírá, ale počítá se s tím, že vše utratí v Montgomeryho vile. Takže 25% podíl převedou k Jerredovým rukám obchodníci - většinou to bývá barman s daní z alkoholu, který Raynor propil (ten zdarma nedostává).

,,No? Máš něco?" zeptá se barman a dychtivě se nakloní přes pult. ,,V opačným případě si půjdu ztěžovat k Jerredovi. Mám ti zadarmo nalejvat vodu, NE VODKU. Slyšíš tam to písmenko navíc?"

Lord Rade přiložený následující obrázek:


[101.2kB]
Upravil/a Lord Rade dne 09.05.2016 23:59
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Adrian_S
"Nevím, jestli jseš slepej ty, nebo já, ale dal jsem ti na pult tuhle paličku." ukážu mu prstem na nástroj, "V tom baráku, kde jsme byli s mrtváky, tam nic cennějšího už nebylo.. Leda, že bys chtěl skoro-rozbité vidle." pokrčím rameny, vyslechnu si jeho řeči a pak se dám zpět do pokoje, kde si už konečně lehnu.

V hlavě se zamyslím nad zajímavou myšlenkou...

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Sarako
,,Výborně, je tu i volná postel navíc." pronesu s úsměvem k Muhammadovi ,,Kdybych si sem z venčí nějakou přivedl, musím to hlásit, nebo je to jen moje starost?"
Pokud nebude mít Alyx nic na srdci, vyrazím s Muhammadem na obhlídku místních holek.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
SuperHunter
"Jsou tu ještě nějaké místnosti, o kterých bychom měli vědět ?"
 
Lord Rade
Muhammad Walterovi odpoví: ,,Nejprve bys to musel nahlásil Jerredovi a slíbit mu, že za ni budeš všechno hradit. Pak není žádný problém."
Alyx se zeptá na zajímavé místnosti ve vile. Muhammad si zamyšleně oddechne a řekne: ,,Obchody, jídelnu a bar jste navštívili a pro všechno ostatní je tu herna."
Muhammad se pak na chvíli zastaví ve svém pokoji, kde odloží věci a použije kolínskou.
,,Nezapomeň na svůj podíl, Alyx," řekne pak. ,,Nemusí to být něco, co jsi našla při téhle výpravě. Popravdě nikdo nedokáže, jestli jsi odvedla 25%tní podíl z dané výpravy, ale raději se Jerreda nesnaž... obalamutit."

____________

Barman se pomalu podívá na paličku.
,,Ty jo... Ty jsi fakt něco přines... Sice tu žádný maso klepat nehodlám, ale alespoň tě budu moct příště čím fláknout."

Raynor se s barmanem rozloučí a jde zpět do pokoje. Cestou ho napadne, že ty dva nejspíš ubytují u něj na pokoji. Po pěti týdnech přijde o soukromí.

___________


Raynor vejde do svého pokoje a opravdu v něm nalezne Alyx s Walterem.



Upravil/a Lord Rade dne 10.05.2016 23:34
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Sarako
Když uvidím Raynora přicházet, kývnu mu na pozdrav hlavou a dál budu čekat na Muhammada.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Adrian_S
Jen se na ně mrzutě ohlédnu, bez pozdravu si lehnu do postele, hluboce vydchnu a zavřu oči (ale nebudu spát). V hlavě si budu promýšlet jistou řeč, kterou použiju později..
Upravil/a Adrian_S dne 27.05.2016 23:32
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
SuperHunter
"Herna ?" zeptám se Muhammada

Po příchodu Raynorovu příchodu na něj krátce mávnu na pozdrav, ale po jeho zjevném nezájmu protočím očima.
 
Lord Rade
Raynor přijde do pokoje, mrzutě se na ostatní podívá a lehne si do postele. Pak nad čímsi začne přemýšlet.

,,Myslím hernu v přízemí," odpoví Muhammad Alyx. ,,Určitě jsi ji minula cestou k Jerredovi." Muhammad pak vyrazí ze dveří a Walter ho nedočkavě následuje. ,,Nejdeme nikam daleko. Holky s námi sousedí," řekne Walterovi. ,,Doufám, že máš čím platit. V jiným případě se budeš muset spokojit se svou pravačkou."

Alyx zůstane v pokoji sama s odtažitým Raynorem. Alespoň si může vybrat, kde bude spát. Přitom má na paměti Jerredovo pozvání k večeři.


Lord Rade přiložený následující obrázek:


[104.72kB]
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Lord Rade
Váš pokoj. Můžete si přiřadit postele, uložit si sem určité věci apd.

Lord Rade přiložený následující obrázek:


[13.46kB]
Upravil/a Lord Rade dne 27.05.2016 23:28
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Adrian_S
Zhruba pět minut budu ležet, dokud se ve mně neprobudí zbytek odvahy. Zvednu se z postele a zamířím do kanceláře Jerreda. Pokud mě zastaví jeho ochranka, ohlásím se, že chci s ním mluvit soukromě a zda mě uvítá.
Upravil/a Adrian_S dne 27.05.2016 23:33
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Sarako
Podívám se na Muhammada:,,Myslíš, že tahle košile a baseballová pálka budou stačit? Nerad bych přihazoval i náboje?" (nevím proč, ale nějak jsem si vzpomněl na Honzíka z Kameňáku Grin )
Upravil/a Sarako dne 28.05.2016 00:40
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
SuperHunter
Zaberu si tu postel vlevo u okna jestli s tím Sarako nemá problém.
V pokoji zatím nic nechávat nebudu a půjdu omrknout tu hernu co zmínil Muhammad.
 
Lord Rade
Walter se Muhammada zeptá, jestli holkám bude za odměnu stačit košile s baseballovou pálkou.

,,Ta košile je nic moc, pochybuju, že jim sedne do vkusu. Ale ta baseballka je něco jinýho. Zeptej se a uvidíš. Přijaly i horší věci," odpoví Muhammad.

_________


Alyx si zabere postel u okna. Pak i s batohem vyjde z pokoje s tím, že se zajde podívat do herny v přízemí. Když cestou vejde do sousedního pokoje, tak upoutá pozornost čtveřice nájemníků. Jeden z nich, ten nejmladší, se postaví na nohy.
,,Zdravím, sousedko," řekne a napřáhne k Alyx ruku. ,,Jsem John."
Ostatní jen leží na postelích a pozorují je. Jsou to muži ve věku od 30 do 40 let. Johnovi je zřejmě něco po dvacítce.

___________


Raynor leží ještě chvíli v posteli. Pak se zvedne a zamíří k Jerredovi.

Ochranka ho nejdříve zastaví a potom se šéfa zeptá, jestli návštěvu přijme. Strážný na Raynora nakonec kývne a otevře mu dveře do kanceláře.

Jerred zrovna s někým domluvil přes vysílačku. Dle výrazu ho zpráva potěšila.
,,Tak, co zas?" zeptá se Jerred netrpělivě Raynora.

Upravil/a Lord Rade dne 22.07.2016 01:11
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
SuperHunter
Chvilku zaváhám, ale pak přijmu nataženou ruku a představím se:
"Alyx, ráda tě poznávám Johne."
 
Sarako
SH: Je mi úplně jedno, kterou postel si Alyx zabere.
,,Tak to se mi spadl kámen ze srdce." pronesu k Muhammadovi a vydám se za holkama.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Adrian_S
"Šéfe? Mohu na moment vyrušit?" posoudím jeho radost, avšak si budu dávat pozor na každý jeho pohyb, "To, co se stalo tam na farmě... Muhammad kecá! Mrtváci se k nám blížili a mě samotnému řekl, abych šel pomoct těm dvěma, kterým jsem odemykal dveře. Nedal mi ani příležitost, abych nějak oponoval... prostě mě ti tři jen sprostě využili a stalo se to, co se stalo." nadechnu se, "Ano, všichni jsme přežili, nikomu se nic nestalo. Ale to jeho chování... sorry, že to řeknu, ale je to debil! Já jsem možná ožrala nebo vejpitka, ale kdyby ten kretén vyčistil barák, nemuselo se z toho nic stát a vy byste nade mnou teďka neopovrhoval..." než mi bude chtít něco říct, budu pokračovat, "Proto chci požádat o "opravnou výpravu".. Ukázat, že to myslím vážně a že to nebyla má chyba!"
Upravil/a Adrian_S dne 16.07.2016 04:51
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Lord Rade
Alyx si s Johnem potřese rukou. ,,Těší mě. Takže... Máš teď nějaký plány?"

Jeden z mužů se tiše zachechtá.

__________


Walter s Muhammadem vejdou do dveří označených nápisem "Lucille a spol.".

Uvnitř se nachází malý bar. Nyní jsou zde dvě ženy. Jedna - žena po třicítce s dlouhými blond vlasy - stojí za barem a druhá - asi o deset let mladší bruneta - sedí na stoličce. Povídají si. Kromě stoliček u baru se zde nachází dva stoly. Muhammad zamíří k baru a sedne si.
,,Ahoj, Muhammade. Koho jsi sem přivedl? Toho neznám," řekne barmanka.
,,To je Walter. Je tu novej."
,,Hm... Posaď se, Waltere. Dáš si něco?"
,,Já si dám jednu vodku," ozve se Muhammad.

______________


Jerred si Raynora vyslechne.

,,A proč mi to říkáš, až teď?" řekne nakonec. ,,Šanci na obhajobu jsem už dal, teď je pozdě. A kromě toho mě vaše osobní spory nezajímají. Věc je uzavřená. Brzy ti seženu žáky a zítra začneš rozdávat lekce. Jestli se něco změní, tak ti dám vědět, teď mě omluv," odpoví definitivně Jerred. ,,Jo počkej ještě," zarazí ho. ,,S tou večeří s Alyx počítám. Říkala o mě něco?"

Upravil/a Lord Rade dne 16.07.2016 14:33
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Co tě žere? • Diskuze/Statistiky Zdejší kobky 465 20.09.2016 23:57
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5696 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4849 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12719 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6630 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist