Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 6 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba III.
Killiaden09
Klidnou chůzí se vidám k vile Valeriů. Až budu u dveří zaklepu a požádám o setkání s Luciem.
I dig
You dig
We dig
He dig
She dig
They dig

Now ... it's not very beatiful poem ... But it's quite deep...
 
Aurelius
→ Tah 60.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ScorpionCZ
(3/3)

http://i.imgur.com/zwfq9Rh.png

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Nabízím vás pět set Septimů. Chápu, že závisí na vaší pověsti, proto jsem ochoten zaplatit takovou částku.“ pousmál se Ork a otevřel dveře do malé místnosti. Spatřil jsi několik sudů, nebyly naražené a podle symbolu je v nich pivo. Mezi sudy jsi spatřil tělo - nohy - zbytek byl skryt mezi sudy a bez vstupu do místnosti na něj nevidíš. Už podle bot je znát, že nejde o obyčejného venkovana. Spíše se bude jednat o nějakého bohatšího měšťana.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
„Kdyby jste nepřišel pozdě tak by jste to teď věděl.“ zvolala neochotně Silverwoodová hledíc na tebe. „Jedná se o kouzlo pokročilejší magie proměny. Zvané transmutace.“ odpověděla nakonec na tvoji otázku. „Kdyby jste chodil včas tak by jste věděl Fallene, že toto kouzlo dokáže přeměnit železnou rudu na stříbrnou a stříbrnou na zlatou. Těm z vás, kterým se hlavou honí myšlenka, že je to cesta k zbohatnutí tak není. Efektivita kouzla závisí na schopnosti a nadání mága. Vy budete rádi, že z rudy o velikosti palce uděláte stříbrnou rudu o velikosti malíčku a to ještě přeháním.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
„Ty jedna zatracená kryso!“ zvolal naštvaně Meldor, když se válečníci dostatečně vzdálili. Přiběhl ke zraněnému a uštědřil mu dva kopance. Zraněný se jen marně bránil a když jej Belwen odtrhla přiměla ho uklidnit se. „Zbláznil jsi se?!“ křikla na něj, „Raději si sedni ať ti tu ránu můžu vyčistit a ošetřit.“ pokračovala a přitom písknutím přivolala svého koně. Jakmile přiběhl vytáhla z jedné z brašen připevněné k sedlu obvazy a pár lektvarů.

„Je to zástupce velitele Marbruku. To je ta vesnice ve které jsi byl s Carwen a za kterého jsi mě sledoval. Dá se říci, že není jako ostatní důstojnici Thalmoru. Není tak tvrdý a ani bezohledný, ale přesto je nebezpečný a je to náš nepřítel. Kdybychom neměli tu hlavu a on nás chytl někde jinde bez jakékoliv milosti by nás pobil.“ začala vysvětlovat v průběhu ošetřování Meldora, zraněného člena cechu zcela ignorovala. „Taky je to dobrý lukostřelec a šermíř. Carwen ho kdysi s Bluewen pronásledovali, ale jak vidíš selhali a on je furt naživu.“
„Je to šmejd...“ procedil mezi zuby zraněný Meldor, „Účastnil se toho masakru v Hammerfellu. Slyšel jsem o tom díky cechmistrovi. Tarlow bojoval pod Ravenovým a Gerrickovým velením. Během dobývání jednoho přímořského města téměř bez milosti zabili každého kdo se jim postavil do cesty.“

https://i.imgur.com/QNuCZB6.pnghttps://i.imgur.com/jxFuCnI.png

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Killiedan
Prošel jsi brankou a zaklepal na dveře pomocí klepátka, chvilku se nic neozývalo. Zopakoval jsi pokus a teprve teď se ozvala zpoza dveří chůze a tlumené řinčení těžké legionářské zbroje. Dveře se otevřeli a tvé oči spatřili legionáře v těžké zbroji. Požádal jsi o setkání s Luciem a poté vyčkával jak bude legionář reagovat. „Generál Lucius Valerius nikoho nepřijímá, ale velitel Tyrwin Calus vás přijde pokud jste s nějakou neodkladnou záležitostí.“

Uhnul stranou a nechal tě projít chodbou až do jídelny ve které jsi už předtím byl. Nic se nezměnilo, nábytek, obrazy, koberce vše bylo na svém místě, akorát počet legionářů přibyl. Za stolem seděl blonďatý muž s hákovitým nosem, pohlédl na tebe a ihned tě poznal. „Vás už jsme z tohoto domu jednou vykázali, nemám pravdu? Proč se teda obtěžujete přijít znovu?“ přitom koukl na jednoho z legionářů, který se na jeho náznak připravil. (graf. obraz. velitele Tyrwina Cala - zde)



Neodpovězené tahy
 
Adrian_S
Kývnu hlavou, mlčky si opíšu kouzelné formule a v hlavě budu kromě jejích slov promýšlet, jak s ní mám promluvit, aniž by se na mne nějak hněvala...

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Killiaden09
"Generál Lucius je zraněný pokud se nepletu. Přišel jsem nabídnout pomoc a možnou informaci která by ho mohla zajímat." řeknu a založím si ruce na hrudi.
I dig
You dig
We dig
He dig
She dig
They dig

Now ... it's not very beatiful poem ... But it's quite deep...
 
Tondulin
"Hmm...Bluewen, už ses o ní několikrát zmínila, jelikož právě obývám její pokoj, předpokládám že už tu není, co se s ní stalo, smím li to vědět?" zeptám se Belwen, seberu zpět stříbrný meč, zavolám koně a pomalu se připravím k odjezdu.
 
Sarako
Využiji orkovi nepozornosti ve chvíli, kdy bude otvírat dveře a čepelí svého meče mu poklepu zezadu na rameno se slovy: ,,Když je řeč o pověsti, jaká asi může být pověst mrtvého muže, který dnes údajně zemřel v Císařském vězení potom, co odtamtud v noci osvobodil své přátele. Přesto však stojím za tvými zády, takže se o nic nepokoušej." přitom upustím louči a volnou rukou vylovím z torny očarovaný okov a pohodím jej na zem tak, aby dopadl před orka a mohl si jej tak prohlédnout (a aby se přesvědčil, že mluvím pravdu) ,,Corrientis si myslel, že mě tohle dokáže zastavit, stejně jako ti pitomci, co se mi stavěli na odpor, když jsem si do tvého hostince přišel vyzvednout lorda Ley Rulla. Chci vědět, co tady Ley pohledával, a kdo je vůdce té bandy, co se mi stavěla na odpor." za pomoci kouzla telekineze si přitáhnu okov zpět do volné ruky a vrátím jej do torny ,,A snaž se aby cena těch informací vyvážila cenu tvého života."
Pokud se ork pokusí o útěk, nebo křičet, tak ho zabiji.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
→ Tah 61.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ScorpionCZ
Ustájili jste vypůjčené koně a prošli branou do města. Město stále žilo poklidným životem. Thalmor ani jiní vyšetřovatelé kontrolující dodržování míru a podmínek Konkordátu se zde nenacházeli. Akorát nějaký starší muž přibíjel hřebíky do vývěsky společně se oznámeními.
„Ale byla to pěkná projížďka.“ usmála se Světlana.

http://i.imgur.com/zwfq9Rh.png

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Ork se i čepelí za zády zasmál, „Myslíš si, že mě zastrašíš chcípáčku? Že ti něco řeknu?“ přerušil mluvu a začal se opět smát, „Sejmi mě a zdechneš jakmile se to dozví Caesar. Budeš prosit o to, aby ti uštědřil milosrdnou smrt tobě i tvým přátelům, protože on s tebou slitování ani nikým jiným mít nebude!“ pohrozil opět a opět následoval smích. Jakmile utichl nadechl se k vykřiknutí. Stihl vykřiknout jen krátce poté jej tvůj úder mečem umlčel navždy a Orkova krev zbarvila podlahu.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
Zapsal sis kouzelnou formulku a opět zvedl hlavu. Silverwoodová vyčkávala až bude mít většina hlavu vzhůru jako důkaz, že jí opět věnují pozornost a mají zapsáno. V průběhu zápisu stihla za pomoci magie otevřít skříň a vytáhnout z ní větší bednu s kousky surové rudy. Postupně ji začala pomocí telekineze rozdávat do lavice. Každému dala dva malé kousky. Zbylé schovala zpět do skříně se slovy, „Předveďte se.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
„Opustila nás. To je vše co ti o ní smím říci. Carwen nám o ní zakázala mluvit a já to respektuji.“ odpověděla ti Belwen a jakmile dokončila ošetření Meldora začala uklízet nepoužité věci zpět do brašny. Meldor nahněvaně koukl na zraněného a nijak slově ho nekomentoval. Vyhoupl se na koně a když tak učinila i Belwen zvolal: „Pomoz si sám. Zrádce!“

https://i.imgur.com/QNuCZB6.pnghttps://i.imgur.com/jxFuCnI.png

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Killiedan
„Vážně?“ podíval se na tebe Tyrwin, „Tak mluv a neplýtvej mým časem.“ dodal, přesunul psací potřeby, papír a začal cosi psát, přitom chvilkami pozvedl hlavu, aby získal přehled o tvém pohybu, přestože byl stále střežen.


Neodpovězené tahy
 
Adrian_S
"Složité kouzlo z Proměn... Je čas si připomenout matčiny rady..." řeknu si v duchu, připravím si kouzelnou formuli do rukou a přetavím železnou rudu na stříbrnou.

Magická síla by mi měla ještě postačit.
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Tondulin
"Chápu, hodilo by se mi kdyby ses za mě přimluvila u Carwen, jakože jsem ti aspoň trochu pomohl nebo tak něco, protože z ní mám opravdu strach." Pousměju se. "Myslíš, že by to šlo?"
 
Killiaden09
"Při opětovné cestě sem jsem zaslechl rozhovor o tom že Generál Arterius se má sejít s členem rady krátce po úderu první hodiny před arénou. Vzhledem k tomu co zde generál Arterius natropil jsem předpokládal že by Generál Lucius mohl chtít jistou satisfakci."
I dig
You dig
We dig
He dig
She dig
They dig

Now ... it's not very beatiful poem ... But it's quite deep...
 
Sarako
Rychle seberu měšec se zlatem, schovám jej do torny, vyběhnu nahoru po schodech a zavřu za sebou poklop. ,,Ten upír dostal hostinského!" zvolám ke khajitce a argoniance, zatímco budu na poklop stavět nejrůznější předměty, co mi padnou pod ruku ,,Pojďte mi pomoct zatížit poklop, aby se nedostal ven!"
I když to od začátku vypadá, že obě věří orkovu tvrzení o upírovi, budu si dávat pozor, aby nezavolali někoho z Caesarova gangu. Až mi pomohou se zaskládáním poklopu, pronesu: ,,Asi bude nejlepší, když dojdu pro ostatní bdící." a vydám se pryč z hostince, k domu, kde bydlí dívka, kterou jsem zachránil z pavoučího hnízda.

Upravil/a Sarako dne 01.08.2016 02:10
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
→ Tah 62.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Sebral jsi měšec z mrtvého těla a vyběhl zpět do kuchyně, zabouchl jsi poklop a rychle jej zatarasil. Obě kuchařky na tebe vykuleně zírali. Khajiitka vypadala asi nejhůře, protože už se začala i strachy třást. Argonianka ti rychle podávala nějaké lehčí bedny a jakmile již nebylo co podávat zděšeně se podívala na Khajiitku. Ruchu si všiml i jeden z členů ochranky a přispěchal do kuchyně. Byl do svalnatější Nord v kožené zbroji a palcátem u pasu. Už jsi chtěl odejít, ale on tě zdržel slovy: „Co se tu děje?“ pohlédl na zatarasený poklop. „Kde je hostinský?“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
Připravil jsi se a hodlal jsi seslat kouzlo, když tě přerušil profesorčin hlas, „Nějaký dobrovolník by nám to mohl jít názorně ukázat.“ promlouvala náhle k celé třídě, „Fallene pojďte.“ vyzvala tě před tabuli s katedrou ačkoliv se hlásili hned tři dobrovolníci. Ty jen světili hlavu a věnovali se dál přípravě kouzel.
Eris na tebe soucitně koukl, „Držím ti palce.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
„S Carwušou?“ usmála se Belwen v průběhu jízdy na koni zpět do Marbruku. „Já myslel, že vy Imperiálové jste rození diplomati, nemám pravdu? A konverzace s ženami vám také problém nedělá.“ dodala cestou.
„Jí kup nějaký pugét, ne?“ ozval se Meldor ignorující volání zraněného, „To většinou vždycky zabere, nemám pravdu Belwen?“ popohnal koně, aby jel zároveň s vámi.
„Záleží co vyvedeš Meldore. Když budeš sloužit v armádě a neuposlechneš rozkaz své velitelky taky jí poneseš květinu? Naštvaná Carwen to není nic pěkného. Hlavně nezmiňuj, že jsi potkal Tarlowa, protože to by byla vytočená ještě více. Ona tě totiž chtěla držet stranou, aby měla jistotu, že tě večer nikdo nepozná.“

https://i.imgur.com/QNuCZB6.pnghttps://i.imgur.com/jxFuCnI.png

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Killiedan
Muž zvedl hlavu, „Generál Valerius možná má chuť na satisfakci, ale není ve stavu kdy by toho byl schopen a ani nemá moc k tomu, aby mohl přijmout následky. On si bohužel tento fakt neuvědomuje. Nemá mužského dědice a rod Arteriů v čele s Klargem a jeho ženou je velmi mocný. Už jen kvůli brzkému získání titulu od Sabrininy matky, která každou chvílí natáhne brka.“ začal vysvětlovat muž, „Klargus má moc, respekt a zázemí ve Vysokoskalí. Tamní Velekrál - nebo jak tam říkají tomu hlavnímu už taky brzo bude pod hlínou a kdo myslíš, že ho nahradí? Klargus a on to moc dobře ví. Lucis si tyto fakty nechce připustit.“ povzdechl si, „Jestli chceš být k užitku vetři se na jejich schůzku a zjisti co má Klargus v plánu.“


Neodpovězené tahy
 
Adrian_S
Beze slov vylezu z lavice a předejdu před katedru. Jakmile předstoupím před kus rudy, natáhnu k němu ruku, do druhé si připravím formuli a s myšlenkou na nové poznatky a zkušenosti z minulých Proměn, přetavím kus horniny na stříbro.
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Tondulin
"Samozřejmě na ženy jsem expert." usměju se. "Tarlow by mě poznal tak i tak, střetli jsme se na univerzitě, Nechal jsem si na památku jeho sekeru.."
 
Sarako
,,Vysvětli mu to." pronesu zadýchaně ke khajitce (když budu hrát zadýchaného, tak mě snad nebude považovat za příliš nebezpečného) ,,Já musím popadnout dech."
Využiji krátké chvíle, kdy se nord podívá směrem ke khajitce (která mu to takhle roztřesená nejspíš ani nestihne vysvětlit), provedu rychlý kotoul přes rameno (Zempo Kaiten), zakončený výpadem meče do jeho krku. Potom se rozběhnu pryč z hostince a pokusím se ztratit případným pronásledovatelům v postranních uličkách, případně ve stokách, pokud při útěku narazím na některý ze vstupů do stok.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Killiaden09
Na chvíli se zamyslím a po chvíli řeknu "Hmm dobrá vrátím se až něco zjistím." Až budu venku vydám se směrem ke kasárnám Legie.
I dig
You dig
We dig
He dig
She dig
They dig

Now ... it's not very beatiful poem ... But it's quite deep...
 
Aurelius
→ Tah 63.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Khajiitka nic nenamítala a vysvětlovala. Nord dle tvého očekávání přesunul veškerou pozornost k ní a tebe si nevšímal. Provedl jsi kotoul na rameni a následně zarazil svůj meč do Nordova krku. S chrčením a výkřikem Khajiitky se skácel k zemi. Vytáhl jsi meč a vyrazil pryč zadními dveřmi. Jen co jsi stanul na hlavní ulici všiml sis trojice mužů, která vyběhla předními dveřmi a jeden ukazoval na tebe.

Běžel jsi dál pronásledován vyhazovači z hostince. Ve vhodnou chvíli odbočil a poté znovu až dokud jsi nespatřil vhodné místo ke skrytí. Skryl jsi se a vyčkával až vyhazovači přeběhnou a zmizí v kdesi mezi domy. Jakmile se tak stalo vylezl jsi z úkrytu.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
Přesunul jsi se mlčky ke katedře. Silverwoodová stojící opodál na tebe přísně pohlédla a očekávala provedení kouzla, stejně tak většina přítomných. Začal jsi se soustředit a nakonec seslal kouzlo společně s kouzelnou formulkou. Kouzlo se vyvedlo. Železná ruda se skutečně přetavila na stříbrnou, ale nejednalo se o žádný velký kousek. Na stříbro se přetavil pouze zlomek ani ne čtvrtina toho co jsi měl k dispozici.

Profesorka přistoupila blíže, prohlédla si výsledek, „Hmm... Můžete si jít sednout Fallene.“ pravila a rozhlédla se po třídě, „Erisi pojďte.“ vyvolala tvého Dunmeřího kamaráda k tomu samému co předtím tebe.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
„Opravdu?“ ušklíbla se Belwen, „Zajímalo by mě jestli dokážeš rozvázat Nivrel jazyk a přimět jí, aby si jedou vyrazila z kopýtka.“ dodala a přísně pohlédla na Meldora, který se začal hlasitě smát neboť mu přišla poslední věta neskutečně vtipná. Když spatřil přísný výraz raději zmlkl a pozdravil stráže postávajícího u brány vesnice Marbruku. Cestou vesnicí směrem ke stájím k tobě Belwen opět promluvila, „I tak. Nemluv o něm.“

Už během příjezdu ke stájím sis všiml Carwen opřené o dřevěnou stěnu stájí. Ruce měla překřížené a hleděla směrem k vám. Belwen jí s úsměvem mávla.

Aldmerský spolek tebe ani tvé spojence za účast v odboji ve vesnici/městě stíhat nebude. Pokud však spácháš nějaký zločin mohou zasáhnout jak stráže tak i válečníci Spolku.

https://i.imgur.com/QNuCZB6.pnghttps://i.imgur.com/jxFuCnI.png

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Killiedan
Muž na tvoji odpověď jen spokojeně přikývl a legionář tě doprovodil ke dveřím. Jen co je za tebou zavřel vyrazil jsi ke kasárnám Osmé legie, které byly nedaleko. (1/2)


Neodpovězené tahy
 
Adrian_S
"Není to tak těžké.. to zvládneš." řeknu Erisovi, když se budem míjet.

Sednu do lavice a budu se dále naslouchat novému učivu.. pokud již neskončí hodina.

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Tondulin
"Vidíš tenhle prsten?" ukážu Belwen svůj snubák. "Trvalo mě něco přes dva roky než jsem ho dosáhl, Nivrel by oproti tomu nebyla tak tvrdý oříšek to mi věř." Zasměju se, ale jen co uvidím Carwen tak mi úsměv z tváře rychle mizí. "A je to tady, ten její postoj se mi ale vůbec nelíbí." pošeptám zatímco se budeme blížit.
 
Sarako
,,Ještě že jsem měl kápi." řeknu si v duchu pro sebe a vyrazím k domu, kde bydlí dívka, kterou jsem zachránil z pavoučího hnízda.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4201 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8230 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5701 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4853 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12722 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7509 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6634 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6366 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7557 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist