Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 4 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství čtvrté
hRDLA
Jen 35?Pff Já se tu peču Grin

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
nagasadowcz
@Ligos: Grin Grin Nejzábavnější na tom je, jak dlouho mi trvalo, než jsem ten vtip pochopil. Zas*ané vedo Grin

Hm, no nic, jdu na oběd a pak se zchladit do Skyrimu Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Ligos
@Naga: Vtip? Shock............. (Grin)
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Mike
Mopidu napsal:
Takže u nás 35 stupňů ve stínu Grin doma 29 stupnů a pomalu ale jistě začínám vypocovat většinu svých, už tak chudých, podkožních zásob Grin takže když dovolíte, jdu dát do mražáku vodu na led a možná se tam zavřu sama Grin

A k podpisům: zatím žádnej omezovač není nutnej (já kvůli nim vždycky bušila hlavou do klávesnice Grin), vzhledem k tomu, že většina místního osazenstva jsou skoro všichni modi, tak je prakticky nemožný aby někdo ndbyl napomenutej Grin a aspoň si užijete svých moderátorských pravomocí Grin Grin

Are you fucking kidding me?


Tady je 39° C a stačí... Shock ještě, že zejtra tu má bejt "jen" 27° a bouřky do toho... Smile

No, uvidíme, co mi řekne SA, jedna z těch tří možností musí padnout, jak jsem popsal na str. 111.
No, je nás 6, plus admin Whirt. Wink A spíš než pravomocí, si osobně užívám teda povinností, aneb sekce o radách mluví za vše.
K podpisům...

dodatek


nagasadowcz napsal:
Nj, Šarlotin koláček u náš mají taky. Myslím, že někde v centru. Za 1500 na hodinu Grin

Nago!!! wow
Grin Grin
Nevim jak ty, ale já myslím tenhle: http://en.wikiped...tte_(cake) Wink Grin
Upravil/a Mike dne 28.07.2013 15:04
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
@Mike: Já trochu jiný... Grin


Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
nagasadowcz
Hmm, jak tak koukám, většina fóra se nejspíš pomalu roztápí na válendách či tone v nechutně vyhřátých bazénech. Nedivím se.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
NAGO! Shock Grin Grin

... právě jsem si byl půjčit knihu "černá kniha satanismu", ISBN: 978-80-7195-220-6
A teď mám ještě nějakou práci (výjimečné né nošení vody... už si připadám jak černošskej otrok Grin )
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
METTALIC
Mike: Si budu asi kupovat satanistickou bibli by mě to docela zajímalo Grin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Mike
METTALIC napsal:
Mike: Si budu asi kupovat satanistickou bibli by mě to docela zajímalo Grin

Přečetl jsem ji jako takovou, táta ji má, nicméně, to už je lepší číst nějakou odbornou komentovanou publikaci o ní, než přímo jí a) je to vyloženě propagace satanismu, Cool ani tak moc ti to neřekne, c) je to... hnusný... Fakt, v tomto případě bych radši sáhl po nějaké s publikaci s komentářem na téma satanismus, nicméně, samozřejmě, i tato "bible" má něco do sebe... Wink
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
METTALIC
Mike: Hmmm když říkáš tak to jen
Shock stáhnu Shock

Tasemnice: Satanismus jako takovej neni o zabijení novorozenců lidí atd....
Satanismus je uplně normální náboženství ve kterém se jen podstupuje nenásilný ritual.
Lidi co vraždí ve jméně satana nejsou satanisti ale vrazy kteří si jen chtějí zvednout popularitu tm že vraždili ve jménu satana. Avšak lidi říkají že satan je zlý nýbrž to stálo v křesťanský bibli a jak jistě víš křesťanů je na světě hodně.
Upravil/a METTALIC dne 28.07.2013 17:29
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Tasemnice
Co je na satanismu tak populárního? V životě jsem snad nenarazila na nic tak blbýho jako je satanismus.. připadá mi to jako kravina ad maximum vhodná tak možná k tomu, aby si lidé, co se k němu hlásí, mohli připadat zajímaví a výluční. Jestli někdo máte rozumný argument, sem s ním, třeba mě poučíte a změním názor.
 
Lord Rade
satanismus je pouze propagace náboženství
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Mike
Mett: jop. Wink

Tasemnice: Vůbec nic, zajímal jsem se o to pouze v rámci nějakých srovnání v náboženské rovině. Jinak, to, co jsem si dneska pujčil od jednoho pravoslavnýho faráře je komentovaná studie "psychosociální aspekty vlivu (satanismu) na mladou generaci"... Wink
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Tasemnice
Mettalic- já tady nemluvím o lidech, kteří vraždí ve jménu Satana, to už je extrém a extrémní jedince najdeme bohužel ve všech skupinách, nemůžeme je ale brát jako modelové příslušníky.
Ale satanismus je o vzývání Satana jako protikladu Boha, chápaného tradičně jako dobro, čili vzývání zla. Netvrď mi, že Satan byl původně chápán jinak, protože judaismus- a vlastně i křesťanství- je daleko starší než satanismus a pokud si satanismus usmyslel uctívat Satana, je to Satan biblický, čili zlo. A upřímně, každá myšlenka uznávající zlo mi připadá stupidní už z principu. Spíš mi celý ten koncept satanismu připadá jako jedno z těch hnutí, co mají potřebu jít proti konvencím stůj co stůj. Koneckonců plivání na křesťanství je u nekřesťanů poslední dobou ohromně populární.

Mike- nemyslela jsem to přímo na někoho tady, spíš tak obecně Wink
Upravil/a Tasemnice dne 28.07.2013 17:44
 
Ligos
Tasemnice napsal:
Co je na satanismu tak populárního? V životě jsem snad nenarazila na nic tak blbýho jako je satanismus.. připadá mi to jako kravina ad maximum vhodná tak možná k tomu, aby si lidé, co se k němu hlásí, mohli připadat zajímaví a výluční. Jestli někdo máte rozumný argument, sem s ním, třeba mě poučíte a změním názor.


Víš, není satanismus, jako satanismus. Většina lidí si ho spojuje s těmi týpky, co chodí v černý kůži, jsou potetovaní, nosí obrácené kříže a gothic prsteny, na zdi jim doma visí obrácené pentagramy a podobné nesmysly - bohužel je díky nim interpretován satanismus jak je...

Pak jsou ale lidé, kteří chodí normálně do práce, chodí normálně (slušně), oblečení, na veřejnosti jsou milí, mají rodiny s dětmi a rozhodně byste na nich nepoznali, že uznávají Satana, protože se podle toho nechovají a nemluví o něm, nevystavují si satanistické symboly...

Jen ve skrytu své duše věří, že existuje a že má určitou roli. A někteří si prostě říkají, že existuje-li Bůh, musí existovat i Satan...

Sice to není odpověď na tvojí otázku, ale napsal jsem, co si myslím Smile
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
METTALIC
Tasemnice: Né netvrdím že Satan byl chápan jinak jen každý si myslí něco jiného. Tzn.... Pro křesťany je bůh dobro to samé Satan pro satanisty. Ale jak napsal Ligos
Pak jsou ale lidé, kteří chodí normálně do práce, chodí normálně (slušně), oblečení, na veřejnosti jsou milí, mají rodiny s dětmi a rozhodně byste na nich nepoznali, že uznávají Satana, protože se podle toho nechovají a nemluví o něm, nevystavují si satanistické symboly...

A o tom mluvím každý to vnímá jinak.
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Mike
A pak je ještě tedy skupina lidí, kteří mají ďábla jako součást náboženství s tím, že reprezentuje tu nesprávnou stranu, čili stranu zla, jako takového. Tedy, křesťané, muslimové, atd. ...
Zlý duch zde má velkou roli, kdy je chápán jako pokušitel, odpadlík od Boha. Ale to jistě všichni víme. Wink
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Lord Rade
Přečtete si mé třetí moudro. Náboženství je pouze nástroj na ovládání masy lidí. Dnes se k tomu sice už používá televize. Člověk kterej dokáže ligicky uvažovat, tak si řekne, že kdyby existovala správná víra, tak by bylo jen jedno náboženství.
Je dobré v něco věřit, já třeba věřím v mimozemský život, duši.. sdílím třeba nějaké náboženské názory, ale v bohy, kteří hýbou světem zdaleka ne. Ovšem... historické spisy, obrazy, umění.. to se ignorovat nedá. Věřím, že některé skutečnosti se vážně stali. Ale neměli v tom prsty bohové ale mimozemšťané. (tenhle můj názor se nezměnil, i když už do toho nejsem tak zapálenej.. nevím proč)
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
METTALIC
Lord Rade: Mám stejnej názor. Jen mě zajímá Satanismus.
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
nagasadowcz
Šmarjápanno! Lidi, přestaňte blbnout. Kdo neví, co je satanismus, ať si v klidu přečte LaVeyovu satanskou bibli (stačí ta teoretická, filosofická část), pusťte si nějaký rozhovor s Big Bossem a pochopíte, o co tady jde. Není to ani uctívání zla, ani vraždění, ani banda blbců, co se za každou cenu musí vymanit ze společnosti, ani Ilumináti, ani já nevím co. LaVeyův satanismus je vlastně jen esoterika bez keců a moderně podaný Nietzscheho nihilismus a myšlenky o jeho nadčlověku. Upřímně řečeno, neznám přímější, slušnější a rozumnější náboženství, než je právě toto. Tedy pokud to hodláte skutečně za náboženství považovat, což já ne.

Se satanismem jsem delší dobu koketoval, sic nikdy ne prakticky, a dost jsem se o něj zajímal, tedy si troufám tvrdit, že vím, o čem mluvím. Pochopitelně může mít každý jiný názor, ale obavy ze satanismu, myslím si, nejsou na místě. Například takový Islám je problém podstatně tvrdšího, nebezpečnějšího a nelidštějšího charakteru. Satanismus je vlastně velmi lidský; dá se říct, že je to vrcholný humanismus a individualismus vyhnaný v určitých ohledech ad absurdum.

@Tasemnice: Satanisté (mluvím teď o oficiální Církvi Satanově podle LaVeye) neuctívají Satana jako protiklad Boha - všeho dobrého, tedy Satana jako zlého. Je to přesně naopak. Chápou judaistického/křesťanského (potažmo i Alláha) boha jako diktátora, uzurpátora moci nad lidmi. Satan, jeho protivník, pak lidem ukazuje "stezku levé ruky", alternativu, možnost volby a prakticky je symbolem moudrosti, odhodlání a svobody jedince (pakliže ta nezasahuje do svobody jedince jiného!) Na čemž nevidím nic zlého ani špatného. Tenhle satanský postoj je, troufám si říct, celkem hezky vyjádřený v Jitřence, kterou najdeš tady Wink

EDIT: Satanismus propaguje naprosto stejné myšlení, Rade. Ono mnoho satanistů trefně poznamenává, že se jich společnost sice štítí, ale spousta lidí, když zjistí, o čem to skutečně je, si uvědomí, že názorově měli k satanismu odjakživa velmi blízko, jen o tom nevěděli.
Upravil/a nagasadowcz dne 28.07.2013 18:59
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5697 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist