Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 3 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství druhé
Diego
Leneren napsal:
Diego napsal:
Leneren napsal:
Whirte řeknu ti to takto:Konzole v dnešní době mnohonáěobně převyšují výkon Pc vraž do té PS3 a do 3-4 let si koupíš Ps4.
A na PS si můžeš připojit klávesnici zapojit net a máš z toho o hodně lepší pc.U pc je jen širší výběr prográmů atd Smile.

Právě že nepřevyšují výkon PC vůbec, naopak brzdí vývoj nových komponentů k pc.

U PC pod 60 tisíc ho i převyšují kvůli absenci grafiky.A já jsem jinak taktéž zaritý PCčkař.S tím vývojem je to pravda .

No, znám spoustu lidí, kteří rozhodně nemají pc za více jak 60tisíc a rozjedou všechny nové hry na nejvyšší.
Proč myslíš, že mají hry na pc lepší grafiku? Jenom tak?
 
Diego
Whirt napsal:
Diego napsal:
Počkej s tím upgradem na příští rok do období únor-březen, to by se už mělo vědět kdy vyjdou nové konzole a jaké budou.
Já s tím budu bohužel taky čekat.
Už se těším jak si s novým kompem, zahraju na nejvyšší Zaklínače 2(prostředí a grafika je nádherná i na nejnižším, takže se mám na co těšit), nebo Metro2033,2034.....

Metro me moje PC na plne zvladalo docela dobre az na par vykyvu. Ale celkove je moje PC uz za zenitem, ikdyz se to obcas nemusi zdat.

Na mém pc nemělo metro ani jet, takže můj komp je teda veterán.Grin
 
Leneren
Já mám 4 roky staré pc ale díly jednotliv mají už většinou kolem 6 Grin nejnovější je grafika Sapphire 5450 Grin 1gb 128bit Grin
 
hRDLA
Deal with it Grin Pfft
http://download.gamezone.com/assets/old/screenshots/playstation-3-game-console.jpg
Upravil/a hRDLA dne 09.10.2012 20:00

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Diego
Leneren napsal:
Já mám 4 roky staré pc ale díly jednotliv mají už většinou kolem 6 Grin nejnovější je grafika Sapphire 5450 Grin 1gb 128bit Grin

No to jsi na tom ještě dobře.Grin

Podívej se na můj komp: Windows 7 64-bit
AMD Phenom 8450 Triple-Core Procesor, MMx, 3DNow (3CPUs),~2.1GHz.
RAM 2048MB. Grafická karta: ATI Radeon HD 3800 Series 512 MB
To je zarytý veterán.Grin
 
Leneren
uznáno Grin
 
BadWolf
hRDLA napsal:
Deal with it Grin Pfft
http://download.gamezone.com/assets/old/screenshots/playstation-3-game-console.jpg


Zase si zabil Grin
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Whirt
No ja nevim proc, ale vzdy nemam podporu pro nejvyzsi detaily, nebo normalni a mone PC dela zazraky.
 
nagasadowcz
Norbi napsal:
Nago : spomínajte na mňa v dobrom Grin


DW Season III "Blink" spoiler

Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Whirt
nagasadowcz napsal:
Norbi napsal:
Nago : spomínajte na mňa v dobrom Grin


DW Season III "Blink" spoiler

DW season 5 SPOILERS!
 
scorpioncz
tak .... kolik lidí tu ještě zbylo hmm ? Grin
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Mike
scorpioncz napsal:
tak .... kolik lidí tu ještě zbylo hmm ? Grin

Grin ... já to tu procházím akorát Smile ...
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Ligos
Mě si nevšímejte, jsem jen host. Jen jsem o sobě chtěl dát vědět (jako že se mi nic zlého nestalo) a ujistit čtenáře Amonia (pokud nějací zbyli), že na pokračování pracuji, jen ne tak usilovně, jak bych si přál.... Sad
Mějte se a ahoj.
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
nagasadowcz
Whirt napsal:
nagasadowcz napsal:
Norbi napsal:
Nago : spomínajte na mňa v dobrom Grin


DW Season III "Blink" spoiler

DW season 5 SPOILERS!


No, svým způsobem je to hrozné, ale na druhou stranu je to vlastně nejčistší a nejhumánnější způsob ze všech v DW prezentovaných. Oproti jiným padouchům jsou vlastně celkem OK. Na druhou stranu jsou asi nejděsivější.

DW SPOILER - SEASON... já nvm, prostě spoiler jako kráva, nekoukejte na to, jestli nejste aspoň po 5. řadě Grin

Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Whirt
nagasadowcz napsal:
Whirt napsal:
nagasadowcz napsal:
Norbi napsal:
Nago : spomínajte na mňa v dobrom Grin


DW Season III "Blink" spoiler

DW season 5 SPOILERS!


No, svým způsobem je to hrozné, ale na druhou stranu je to vlastně nejčistší a nejhumánnější způsob ze všech v DW prezentovaných. Oproti jiným padouchům jsou vlastně celkem OK. Na druhou stranu jsou asi nejděsivější.

DW SPOILER - SEASON... já nvm, prostě spoiler jako kráva, nekoukejte na to, jestli nejste aspoň po 5. řadě Grin

Ano. Andele jsou primo humanne desivi Grin
SPOILER

Upravil/a Whirt dne 10.10.2012 00:24
 
nagasadowcz
Whirt napsal:
nagasadowcz napsal:
Whirt napsal:
nagasadowcz napsal:
Norbi napsal:
Nago : spomínajte na mňa v dobrom Grin


DW Season III "Blink" spoiler

DW season 5 SPOILERS!


No, svým způsobem je to hrozné, ale na druhou stranu je to vlastně nejčistší a nejhumánnější způsob ze všech v DW prezentovaných. Oproti jiným padouchům jsou vlastně celkem OK. Na druhou stranu jsou asi nejděsivější.

DW SPOILER - SEASON... já nvm, prostě spoiler jako kráva, nekoukejte na to, jestli nejste aspoň po 5. řadě Grin

Ano. Andele jsou primo humanne desivi Grin
SPOILER


DW SPOILER

Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Ligos
Lidi, proč si nezaložíte téma o tom slavným doktorovi? Grin Je tu tolik příspěvků a rozhovorů na DW, že by si to vlastní téma zasloužil... Frown
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
nagasadowcz
Ono tu je, ale nějak se stalo, že posledních pět příspěvků v něm je jen mých a už mi bylo blbé tam psát, když nikdo jiný ke konci už neodpovídal. Tím, jak rychle se tu hromadí příspěvky se to tam lehce přehlédne. Tady, kde to žije a každý sem chodí a pročítá to, se ta diskuze většinou nějak chytne. Takže tak.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Diego
Nazdárek! Lidi!
 
Whirt
nagasadowcz napsal:

DW SPOILER


DW SPOILER
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5696 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4849 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12719 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6630 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist