Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 2 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství druhé
Leneren
Mopidu napsal:
Leneren napsal:
Diego napsal:
Leneren napsal:
Jde.Vymýšlím věci pro svou novou hru a píši svou novou povídku.Stejnak to nikdo nebude hrát/číst GrinGrin.

Nikdy nevíš....Grin

vím všechhno už mi ukradly Aurelius ,Rade ,hRDLa a zbytek dobere Whirt Grin

A co já? Taky budu mít DrD Grin

OkGrin : další vyžírka mé teoretické úspěšnosti Grin.
Upravil/a Leneren dne 09.10.2012 17:29
 
nagasadowcz
Leneren napsal:
Mopidu napsal:
Leneren napsal:
Diego napsal:
Leneren napsal:
Jde.Vymýšlím věci pro svou novou hru a píši svou novou povídku.Stejnak to nikdo nebude hrát/číst GrinGrin.

Nikdy nevíš....Grin

vím všechhno už mi ukradly Aurelius ,Rade ,hRDLa a zbytek dobere Whirt Grin

A co já? Taky budu mít DrD Grin

OkGrin : další vyžírka mé teoretické úspěšnosti Grin.


Mopi je Plačící anděl? Grin (Whovians pochopí)
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
Grin nepochopil jsem Grin ale večer vydám základy mého enginu
 
Mopidu
Já nepláču Grin A anděl? Pffff.... Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Leneren
Sakra Grin mě se to tvoření enginu začíná líbit Grin
 
Mopidu
Otevřela jsem sešit zemáku a nejsevernější mys Evropy se jmenuje Nordkinn. To se bude dobře pamatovat, nordorozený se dvěma N Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Leneren
Sakra Grin zajímalo by mě jestli to fakt bude někdo hrát nebo to nemá cenu Grin
 
scorpioncz
Leneren napsal:
Sakra Grin zajímalo by mě jestli to fakt bude někdo hrát nebo to nemá cenu Grin
třeba jo ... třeba ne ;D no .. za zkoušku přece nic nedáš ne ? ... teda až na čas xD a rozťukaný prsty o klávesnici .... ale stejně ;D za pokus to stojí ne ? ;D
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Norbi
Nago : dúfam že neni lebo som práve žmurkol GrinDDD
You can kill yourself, or die trying...

http://scontent-v...e=5678314E

Aint no party like a Time Lord party, cause a Time Lord party never ends !

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lfzax5zuSU1qfxioto1_500.jpg
 
Whirt
Sakra, ze ja si vzdycky dam brouka do hlavy! Nemzu se rozhodnoit, zda-li si ted koupit PS3 nebo si pockat na PS4 nebo to udelat tak za si ted koupim PS3 a az bude PS4 na sklonu zivota, tak si ji koupit. A nebo si zase rutinne zvysit vykon PC, abych ho prispusobil dnesnim naroku a jeste nebo ho upgradovat az budou znamy presne specifikace nevych konzoli.

To je mi moznosti. Ale vzhledem k tomu, ze si myslim, ze PS3 jeste nejakou dobu bude na vysluni, tak bych si ji mel koupit, nez zase narocne vybirat komponenty do PC.
(navic jeste musim shanet to SSD!)

Ma nekdo nejakou radu, nebo padny duvod jak to moje marnive herni dilema vyresit Grin ?
 
BadWolf
Jo, kdyby byl FNV mulťák.

EPIC Grin
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
nagasadowcz
Mopidu napsal:
Já nepláču Grin A anděl? Pffff.... Grin


To jsou takové bytosti z Doctora Who. Ty jsi tak maximálně Šílený anděl. Ne, prostě ne Grin

Norbi napsal:
Nago : dúfam že neni lebo som práve žmurkol GrinDDD


Sbohem Grin

Whirt napsal:
Sakra, ze ja si vzdycky dam brouka do hlavy! Nemzu se rozhodnoit, zda-li si ted koupit PS3 nebo si pockat na PS4 nebo to udelat tak za si ted koupim PS3 a az bude PS4 na sklonu zivota, tak si ji koupit. A nebo si zase rutinne zvysit vykon PC, abych ho prispusobil dnesnim naroku a jeste nebo ho upgradovat az budou znamy presne specifikace nevych konzoli.

To je mi moznosti. Ale vzhledem k tomu, ze si myslim, ze PS3 jeste nejakou dobu bude na vysluni, tak bych si ji mel koupit, nez zase narocne vybirat komponenty do PC.
(navic jeste musim shanet to SSD!)

Ma nekdo nejakou radu, nebo padny duvod jak to moje marnive herni dilema vyresit Grin ?


Být tebou, tak si vylepším PC a počkám do budoucna na PS4. Zabere to sice čas a víc to stojí, ale já jsem PCčkář a nedám na počítač dopustit, i když konzole jsou taky fajn. Takže tak.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
Whirte řeknu ti to takto:Konzole v dnešní době mnohonáěobně převyšují výkon Pc vraž do té PS3 a do 3-4 let si koupíš Ps4.
A na PS si můžeš připojit klávesnici zapojit net a máš z toho o hodně lepší pc.U pc je jen širší výběr prográmů atd Smile.
 
Whirt
Len: No PS3 uz je celkem slabota. Stale jsem na nejisty.
Naga: Taky jsem byl zarity PCkar (PC ma spousty vyhod), ale zacalo me stvat neustale zlepsovani PC. Doted jedine konzole co jsem pouzival byli ty prenosne a i tak bych drive mel radsi ntb, ale zjistil jsem ze na cesty jsou lepsi jednodusi hry - treba Skyrim bych si na cestach tak neuzil jako v potemelem pokoji s PC Smile
 
Norbi
Nago : spomínajte na mňa v dobrom Grin
You can kill yourself, or die trying...

http://scontent-v...e=5678314E

Aint no party like a Time Lord party, cause a Time Lord party never ends !

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lfzax5zuSU1qfxioto1_500.jpg
 
Diego
Whirt napsal:
Sakra, ze ja si vzdycky dam brouka do hlavy! Nemzu se rozhodnoit, zda-li si ted koupit PS3 nebo si pockat na PS4 nebo to udelat tak za si ted koupim PS3 a az bude PS4 na sklonu zivota, tak si ji koupit. A nebo si zase rutinne zvysit vykon PC, abych ho prispusobil dnesnim naroku a jeste nebo ho upgradovat az budou znamy presne specifikace nevych konzoli.

To je mi moznosti. Ale vzhledem k tomu, ze si myslim, ze PS3 jeste nejakou dobu bude na vysluni, tak bych si ji mel koupit, nez zase narocne vybirat komponenty do PC.
(navic jeste musim shanet to SSD!)

Ma nekdo nejakou radu, nebo padny duvod jak to moje marnive herni dilema vyresit Grin ?

Počkej s tím upgradem na příští rok do období únor-březen, to by se už mělo vědět kdy vyjdou nové konzole a jaké budou.
Já s tím budu bohužel taky čekat.
Už se těším jak si s novým kompem, zahraju na nejvyšší Zaklínače 2(prostředí a grafika je nádherná i na nejnižším, takže se mám na co těšit), nebo Metro2033,2034.....
 
Leneren
Tam jde o to ,že konzole mají výhodu nepotřeby grafiky.Nemůžeš ji sice vylepšovat ale pokud nechceš do PC narvat kolem 60 tisíc tak je lepší to PS3.Ale zase sou zde omezení u některých her.A pokud chceš hrát na klávesnici tak nutnost dokoupit myš a keyboard
 
Diego
Leneren napsal:
Whirte řeknu ti to takto:Konzole v dnešní době mnohonáěobně převyšují výkon Pc vraž do té PS3 a do 3-4 let si koupíš Ps4.
A na PS si můžeš připojit klávesnici zapojit net a máš z toho o hodně lepší pc.U pc je jen širší výběr prográmů atd Smile.

Právě že nepřevyšují výkon PC vůbec, naopak brzdí vývoj nových komponentů k pc.
 
Whirt
Diego napsal:
Počkej s tím upgradem na příští rok do období únor-březen, to by se už mělo vědět kdy vyjdou nové konzole a jaké budou.
Já s tím budu bohužel taky čekat.
Už se těším jak si s novým kompem, zahraju na nejvyšší Zaklínače 2(prostředí a grafika je nádherná i na nejnižším, takže se mám na co těšit), nebo Metro2033,2034.....

Metro me moje PC na plne zvladalo docela dobre az na par vykyvu. Ale celkove je moje PC uz za zenitem, ikdyz se to obcas nemusi zdat.
 
Leneren
Diego napsal:
Leneren napsal:
Whirte řeknu ti to takto:Konzole v dnešní době mnohonáěobně převyšují výkon Pc vraž do té PS3 a do 3-4 let si koupíš Ps4.
A na PS si můžeš připojit klávesnici zapojit net a máš z toho o hodně lepší pc.U pc je jen širší výběr prográmů atd Smile.

Právě že nepřevyšují výkon PC vůbec, naopak brzdí vývoj nových komponentů k pc.

U PC pod 60 tisíc ho i převyšují kvůli absenci grafiky.A já jsem jinak taktéž zaritý PCčkař.S tím vývojem je to pravda .
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5696 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist