Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 4 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství třetí
Tasemnice
My dostali ředitelské volno, protože večer máme ples, ale stejně jsem vstala v 7 :/ Nejspíš nevydržím ani do půlnoci. Grin
Upravil/a Tasemnice dne 25.01.2013 13:58
 
nagasadowcz
Ach, ach, ach, včerejší koncert byl gigantický eargasm! Netuším, kolik lidí si to poslechne, ale dám to sem. DOPORUČUJU, stojí to za to!


Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
nagasadowcz napsal:
@Tasemnice: Přikláním se v tomto na tvou stranu, zavrhuje optimistickou vizi Doctora Who o gigantické intergalaktické knihovně v roce já-nevím-kolik-miliónů. Obávám se, že máš pravdu. Alespoň že naše generace zánik tištěné knihy nejspíš ještě nezažije. Ovšem nejvíc ze všeho se ani tak nebojím o osud tištěné knihy, ale o osud knihy jako takové (myšleno beletrii). Pokud brzo nenastane nějaká zásadnější změna v přístupu mladé generace k literatuře, pak se zdá, že lidé za pár let přestanou číst. Aspoň že tady na fóru se najde spousta čtenářů i začínajících autorů. Dáváte mi naději Smile

Pochybuji, že by knihy zanikly kvůli nedostatku čtenářů.Je to podle mě spíše nemožné Grin.
 
Mahoney
Leneren napsal:
nagasadowcz napsal:
@Tasemnice: Přikláním se v tomto na tvou stranu, zavrhuje optimistickou vizi Doctora Who o gigantické intergalaktické knihovně v roce já-nevím-kolik-miliónů. Obávám se, že máš pravdu. Alespoň že naše generace zánik tištěné knihy nejspíš ještě nezažije. Ovšem nejvíc ze všeho se ani tak nebojím o osud tištěné knihy, ale o osud knihy jako takové (myšleno beletrii). Pokud brzo nenastane nějaká zásadnější změna v přístupu mladé generace k literatuře, pak se zdá, že lidé za pár let přestanou číst. Aspoň že tady na fóru se najde spousta čtenářů i začínajících autorů. Dáváte mi naději Smile

Pochybuji, že by knihy zanikly kvůli nedostatku čtenářů.Je to podle mě spíše nemožné Grin.


Ani bych neřekl. Vymýšlejí se stále nové věci, právě jako ta elektronická čtečka knih. Vezmi si třeba gramofon, dřív ho měl doma každý, ale o několik desítek let později ho nahradili dnešní CD přehrávače.
Vím že se to nedá srovnávat, protože knihy už tu jsou velice dlouhou dobu a gramofony tu byly pár desítek let, ale ve výsledku je to vlastně tatáž situace. Ale jak řekl Naga, my to asi nezažijeme.
 
MortuusDominus
Možná, že zažijeme. Vývoj letí takovou rychlostí, která roste geometrickou řadou ... snad ne... Ale asi se časem v tištěné formě už nebudou vydávat,.. A do tý doby stejně už oslepnu, tak je to šumák. Je to zvlaštní, já když nemám knihu v tištěné formě, čte se mi hůř. Občas si odtavec musím pročíst více krát a přastává mě i bavit pak číst. ... Jednou se dají všichni na elektroniku a až jednou lidi objeví moji malou magickou knihovnu, půjde do muzea Smile
 
Tasemnice
Já mám problém číst z obrazovky počítače- trvá mi to vážně dlouho. Ale ze čtečky se mi čte stejně jako z knihy.
 
Leneren
Tasemnice napsal:
Já mám problém číst z obrazovky počítače- trvá mi to vážně dlouho. Ale ze čtečky se mi čte stejně jako z knihy.

Tak to ti závidím :/ mě se i na E-Ink čte trochu hůř než z papíru, ale dá se to.
 
Ligos
Mám doma spoustu knih a pozor: dokonce i svitků Grin Takže pokud knihovnička MortuusDominus půjde do muzea, tak ta moje prohlášená jako nemožný falzifikát, vytvořený v moderní době. (protože není přece možné, aby se něco takového dochovalo, že?) Grin
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Leneren
Ligosi počítej s tím, že tě navštívím a takzvaně ti tu knihovničku vybílím Grin
 
MortuusDominus
Fíhá svitky... Chraň to všechno do posledního dechu...Budou doby, kdy se to bude obdivovat přes tabuli skla Grin
 
nagasadowcz
Tak mně se třeba čte stejně pohodlně i z PC nebo čtečky, jen to prostě není "ono" ryze pocitově. Kniha je kniha a šmitec. Ale na studijní materiály by se mi hodila, to je fakt.

@Ligos: Jménem 4FANu a ze své pozice Svatého Nagy Sudího požaduji foto inkriminované knihovničky! Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
MortuusDominus
Tady to dnes zase žije Smile ...
http://files.darklilith.webnode.cz/200000117-92d4893cd7/graveyardd.jpg
 
hRDLA
Náhodou, já kypím životem. Hned po tom co jsem opravil češtinu, jsem dnes opravil chemii, takže žádná čtyřka na vysvědčení - pff, a to se prej mám učit pro dobrý výsledky Grin.

TEĎ už jsem ale opravdu schopen všeho. MUHAHAHA

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
MortuusDominus
škoda, že se na vysvědčení v životě stejně nekouká, ani na známky z výučáku a maturit... Smile ale nadruhou stranu - proč ne, úspěch vždy potěší Wink Já si říkám, že dneska šli všichni buď volit nebo popíjet Grin
 
nagasadowcz
No tak já jsem rád, že se vysvědčení nikde neukazují. To bych neměl moc dobré kariérní vyhlídky Grin Já jsem se polepšil až na maturu a teď na výšce. Gympl, to byla... prostě jsem prolez a šmitec Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
MortuusDominus
Metoda trojzubce - třetinu se nauč, třetinu si přečti a na třetinu se vykašli - ergo - třetinu okecaš, další opíšeš a poslední si prostě vymyslíš Wink
 
hRDLA
Vy teda umíte zkazit radost Grin
Však mě je jasný, že na to nikdo nekouká, ale víte jak je blbý dostat 4?

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
nagasadowcz
@hRDLA: Ano, vím Grin No... nic moc, no. Ale já je na to doma připravil postupným přívalem trojek, takže to nesli dobře Grin

No nic, lidi, pro dnešek se loučím. Jdu si pustit Evil Dead 2 a spát. A vy, co se chcete trochu bát a ještě jste se nekoukli, můžete dát šanci mojí povídce VSTUP (link v podpisu).

Mimochodem, to výš, to je prachsprostá reklama.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mahoney
Ho hó, tak tahle figurka je boží! Jen škoda že není tak o 3 a půl tisíce levnější Grin.

http://www.svetkomiksu.cz/imagebank/6862764/260/260/tank.jpg

http://www.svetko...-cm#photos
Upravil/a Mahoney dne 26.01.2013 02:45
 
Tasemnice
Údajně jsou i šílený školy, kde se na vysvědčení kouká Smile
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5698 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist