Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 2 host(ů)
 Tisk diskuze
The Elder Scrolls Myths
Whirt
Duch předků se na tvůj dotaz překvapeně podíval (Grin) a pak řekl: "Věrným sluhou ti musím, byť jinak mě stihne trest... Povím ti radu jednu. Dunmeři jsou zrozeni ohněm, opak tvého zrození využij. Jen rychlost a chytrost tě může zachránit, proto zneužij živlu, který tě obklopuje!"

Tohle je teda velká nápověda Smile
Upravil/a Whirt dne 13.02.2011 17:06
 
MortuusDominus
Lipton byl z té rady v šoku... Posadil se a začal uvažovát, co tím jeho předek myslel... Tak opakem ohně je snad led... Možná bych měl Mrazivým dotek proměnit ty protivné vlny. A pak pomocí nich vyšplhat nahoru... Za pokus to stojí...
+ Zkontrolovat inventář, jaké řasy Lipton sebral a jaké učinky mají
 
Scarcz
"Na, sněz ještě tohle."
A Podávám mu mech který já už nadšeně přežvykuju.
"A teď řekni, co s Riverwoodem.
 
Whirt
LIPTON:

Lipton zmrazil vlnu a odrazil se od ní, (vlny zůstávají zmraženy 2 příspěvky) konečně se dostal nahoru.

Exanima-aversus alga (10) (Odvrácenka, řasa) - Pro tebe známé vlastnosti: Odvrácení nemrtvých - 2 příspěvky, Jed - 2 body na 3 příspěvky
 
Whirt
BOLGIN:

Chvíly váhal a pak květinu s výrazem, že je to jeho poslední počin zpolknul:
"M-musíme c-c-co nejrychleji do R-r-riverwoodu! Tyhle kkkytky nás moc dlouho naživu n-n-neudržíí... Nejprve ti-ti-ti pomohou, poté ti j-j-ještě víc ublíží, můžeme se n-na nich s-s-stát z-závislí.
V R-r-riverwoodu j-je k-kostel, dnes nabízí mi-minimální poplll..."
 
MortuusDominus
Lipton byl potěšen, že už se dostal na ostrov, rozhlédl se. Aby zjistil, zda se kolem nenachází nějaká flora, nepřítel či něco zajímavého, co by mu bylo užitečné, než se vydám k té budově
 
Scarcz
"Dobrá, první mi ale řekni co v tom kostele potřebuješ.
A nevíš náhodou něco o tom kde jsme a jak jsme se tu vzali?
 
SkyrimAdmin
a co medrike?
 
http://skyrim.4fan.cz/
Whirt
JÉ Promiň - já si toho nevšiml Smile

MEDRIKE:

Rozrazily se vrata, málem vypadly z pantu a z nich vyšel Chimér, V jedné ruce stříbrnou dýku mrazu v druhé mu svítil plamínek, za ním se vznášel duch. Chimér vzkřikl: "To jsem přesně věděl, nikdo mě nevěřil, až tě zabiju, budu hrdina, který odhalil zradu!"
A máchl mrazivým mečem ve tvém směru. "Nemysli si, že mě utečeš - a ty taky Cedrede!"
 
SkyrimAdmin
Pomaličku se vzdaluju, a snažím se ho přesvědčit, že nevím o co jde. (pokud mi to neuvěří vytasím na něj mou dýku a začnu mu vyhrožovat - pokud je sám)
 
http://skyrim.4fan.cz/
Whirt
BOLGIN:

"S-stal jsem se závislý na té k-kytce, nemohl jsem od Ocasu H-hada dál n-než mi to dovolila závislost, protože k-kytky sem ven nemohl brát, ztrácely účinek, když b-byly v zimě. Jednou p-při mém po-pokusu dostat s-se do města, j-jsem tě v-viděl jak ležíš ve sněhu. Sníh k-kolem tebe b-byl zrudlý krví. M-musel jsem t-tě zachránit. P-pak jsem s-si toho v-všim: byla tam t-tlupa trollů! Chytil jsem t-tě a vláčel v-ve sněhu. Trollové nás doháněly, s-stopovaly nás podle zrudlého sněhu. Využil jsem v-všechnu magii abych nás s-s-skryl, ale nepovedlo se mi to, proto jsem se nadávkoval je-ještě nezmrzlou kytkou. Dokázal jsem tě dostat až sem, do O-ocasu Hada. T-ty j-ještě nejsi z-závislý můžeš n-nás do Riverwood dovléct a v-vyléčit." odpověděl namáhající větou muž.
Upravil/a Whirt dne 13.02.2011 18:02
 
Whirt
LIPTON:

Lipton se rozhlédl a viděl kolem rozmanitou flóru. Byl zde vřes, blatouch i vrby mořské. Uprostřed ostrůvku byl nádherný chrám, vypadal opuštěně ale jeho vzhled naháněl hrůzu.

-Další flóra na ostrově: mořská rýže, Blátohouba, Hnojník fialový, Holubinka svítivá, zlatá ostřice, Rohatá lilie
-Další zajímavá místa na ostrově: Sutiny poblíž vrb, studna, malá budova za kostelem, plameny blízko vchodu do kostela (které člověku dávají pochyby, jestli je chrám opuštěný), vyhozený kostelní nábytek u malé budovy za kostelem
 
MortuusDominus
Paráda. Další indegrience do sbírky. Seberu všechny 3 druhy , které sebrat jdou (rovnou je prozkoumám, ať vím,kolik jich mám k čemu mi budou dobré). A při sběru té poslední, vrby mořské si rovnou prohlédnu sutiny, zda se tam nepovaluje něco užtéčného, nebo nějaké vodítko.
 
Whirt
MEDRIKE:

"Dělání hloupého" výřečnost 25 (hod kostkami, hody k přesvědčení: 2, 5, 8, 10)
HOD: 9 - NEÚSPĚCH
"Vyhrožování" HOD : 11 - NEÚSPĚCH

Chimér neuvěřil a máchl před sebou dýkou: Lehké zbraně - 50 (k úderu musí hodit: 2, 4, 6, 8, 10, 12)
HOD: 9 NEÚSPĚCH
Jsi na tahu, vyber, čím budeš útočit...

PS.: Budu asi třičtvrtě hodiny nedostupný, tak zatím...
Upravil/a Whirt dne 13.02.2011 18:30
 
SkyrimAdmin
kouzlo destrukce - světlice
 
http://skyrim.4fan.cz/
Flash
No super Sad když sem prohledával pudu po morrowindu tak jsem po odhazení asi stovky starejch knizek a her konečně našel morrowind od kolekce klasiky v cestine se vsema datadiskama a kdyz nadšenej to donesu ke compu zjistim že chybí dvdcko Grin, tak to asi vypadá, že si zahraju s váma. Doufám, že ti to nevadí Whirte, že se připojuju až teď. Vytvořim si postavu, jak si chtěl teda divokýho elfa Smile i kdyz jsem vůči elflům trochu rasista Grin (v tom dobrym smyslu). Jo a taky se omlouvám všem, že jsem tak vpadnul do hry.
 
MortuusDominus
Smile Dobrej výběr rasy...
 
Flash
Já mam jen trochu problém s tou rasou, protože nejsem takovej znalec TES a hral jsem pořádně jen oblivion kde nejsou, neznám úplně kulturu divokejch elfů. Jestli onich něco víš poradila bys mi Grin stačí základní informace, jestli jsou jako divoký elfové z pána prstenů nebo tak, moc bych to ocenil Smile.
 
Flash
sakra ja ted musim na chvilku zmizet, ale hned se vrátim
 
MortuusDominus
No tak já zas nejsem znalec kultury... Spíš koukni na uesp.. to je celkem dobrá stránka pro informace... Navíc jsem v práci, tak ted mám málo času... Ale osobně jsem ještě přemejšlela nad Vznešeným elfem skrz větší manu.

http://translate....rmd%3Divns
Upravil/a MortuusDominus dne 13.02.2011 19:12
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
The Elder Scrolls VI Pokec 17 23.09.2018 11:32
The Elder Scrolls V: Skyrim - Postřehy Skyrim - obecně 11 22.04.2017 23:55
Let's play The Elder Scrolls V : Skyrim LordeS LP » Skyrim - Váš svět 90 22.04.2017 23:16
Elder Scrolls historia Skyrim - dotazy, návody,.. 7 03.07.2016 12:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5698 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7505 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6632 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist