Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
DLC dragonborn , aneb zklamání či pecka ?
hotar
Jak již víme vyšlo nové DLC Dragonborn Smile ale ještě se nezubte jelikož i já budu přemýšlet zda si ho koupímSad. Když jsem si dnes chtěl přečíst co obsahuje první od shora je nápis : v DLC dragonborn nelze ovládat draky . Já otevřu a koukám , koukám , a vidím AJ video kde říká že se dá jen otáčet pohled ,ale to by mi tak moc nevadilo , pokud by na draku šel pohled 1. osoby , ale nejde Sad . No , ale musím uznat že je nová lokace a new úkoly a to vypadá celkem dobře. Malý dotaz pro ty co to mají, nevíte jestli už vampire lord umí lítat i nahoru a ne se jen klouzat po zemi máchajíc nějakýma párátkama, protože to by nahradilo to , že neumí dráček létat kam chci Grin .
Upravil/a hotar dne 15.12.2012 17:53
 
Game-Killer
Ja som sa tešil na lietanie a ono tam není ???!!! načo to potom robili !!!
Ten čo chce od života veľa, môže dostať málo.
No ten čo chce od života málo, nemusí dostať nič!

(Tomas Angelo - Mafia 1)
Radšej zomriem dobrou smrťou, ako sa navždy skrývať v tieňoch!!!
Milujem lukostreľbu, či už v živote alebo v hre.Luk
Hrám ako zlodej/lukostrelec Luk no používam ťažkú zbroj a ide sa mi v poho Cool
 
Altazar
No tohle se už řešilo v tématu na hlavní stránce který je zaměřený na dlc, tam to je všechno napsaný a popsaný.

Podle mně ale ten Vampire lord bude pořád jen levitovat trochu nad zemý, to by tam rovnou mohli dát ty draky s ovládánim, a jelikož tam nejsou tak myslim že ani toto tam nebude.
http://img163.imageshack.us/img163/6054/altazarpodpisv2.jpg
Sem nejlepší trenér na světě Grin
 
milfein
No, spíš to bude o tom, že draci nás někam dovezou a budou se chovat podle sebe. Jako mě to taky štve, ale zase na druhou stranu vybili jsme jich tucet a teď se od nás nechaj ovládat? Někam nás dovezou, budou nám pomáhat, ale nenechaj se zkrotit. Zajímavý zamyšlení. :-)
https://lh3.googleusercontent.com/-g4t_oUEzmE0/UMJDgpQ7nJI/AAAAAAAABaI/tmg3kIXqjmk/s1280/2012-11-23_00002.jpg
Neboj se neznámých věcí, ale vyhledávej je a snaž se je pochopit, protože každá nová zkušenost je víc, než hora zlata!
 
Diego
milfein napsal:
No, spíš to bude o tom, že draci nás někam dovezou a budou se chovat podle sebe. Jako mě to taky štve, ale zase na druhou stranu vybili jsme jich tucet a teď se od nás nechaj ovládat? Někam nás dovezou, budou nám pomáhat, ale nenechaj se zkrotit. Zajímavý zamyšlení. :-)

V tomhle s tebou úplně souhlasím!

Též nevidím důvod, když je zabíjíme, proč by nás měli najednou poslouchat...
Navíc, drakorození jsou jejich největší a možná jedinná hrozba.

Draky půjde podle posledních informací, ovládat jen pomocí řevu. Například, jako u Odahviinga.
 
Altazar
Jo vtom máte asi pravdu, když to tak vezmu ztoho dračího pohledu tak bych se taky nenechal ovládat od někoho kdo mi zabil kamarády.
http://img163.imageshack.us/img163/6054/altazarpodpisv2.jpg
Sem nejlepší trenér na světě Grin
 
nagasadowcz
Hmm, to je velmi dobré zamyšlení, já nad tím, přiznám se, výjimečně ani nepřemýšlel. Vlastně to dává smysl, no...
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Game-Killer
dáva to zmysel no ja som sa tak tešil Sad no pomocou kúzla ... by sa to dalo, ale čo už to je tak ako to je
Ten čo chce od života veľa, môže dostať málo.
No ten čo chce od života málo, nemusí dostať nič!

(Tomas Angelo - Mafia 1)
Radšej zomriem dobrou smrťou, ako sa navždy skrývať v tieňoch!!!
Milujem lukostreľbu, či už v živote alebo v hre.Luk
Hrám ako zlodej/lukostrelec Luk no používam ťažkú zbroj a ide sa mi v poho Cool
 
nagasadowcz
Tak pro PCáře existují mody na létání na drakovi/změnu v draka, takže zkusit si to určitě můžeš (pokud to máš na PC).
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Altazar
Jo v tomhle maj pcčkaři výhodu, ale poté co sme tu zaargumentovali tak mně po tom modu nějak přešla chuť Grin
http://img163.imageshack.us/img163/6054/altazarpodpisv2.jpg
Sem nejlepší trenér na světě Grin
 
nagasadowcz
Vidíte, vidíte, jak je filosofie a argumentace někdy užitečná Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Tamriel a reálný život, aneb: Jak jsem začal žít hrou. Skyrim - obecně 1 08.12.2020 02:06
Quest Dragonborn - Prozkoumej svatyni nesplní se Skyrim - dotazy, návody,.. 3 06.07.2018 13:19
Skyrim - Dragonborn DLC Čeština Archív zodpovězených dotazů 6 22.11.2017 21:26
privolanie mounta DLC Dragonborn Skyrim - dotazy, návody,.. 1 03.05.2017 17:57
Amonius - aneb povídka na přání » Skyrim - Váš svět 745 22.04.2017 23:23
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4205 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8249 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5723 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4876 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12754 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7526 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6645 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6380 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7572 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist