Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Amonius - aneb povídka na přání
Altazar
No musim se přiznat že zezačátku sem byl hrozně skeptickej k těmto povídkám a nějak mně zvlášť nelákali, ale během dneška sem změnil názor, tenhle příběh mně neskutečně nadchnul a je úžasný jakou má autor fantasii a jak sní dokáže pracovat. Dělám to málokdy, ale opravdu klobouk dolů, výtečná práce. Odedneška se i já stávám pravidelným čtenářem tohodle epic story. Jen tak dál Smile Wink
 
Ligos
*.* Wau, děkuji za tak kladný ohlas! Spíš jsem si myslel, že o čtenáře budu přicházet, protože je to začne zkrátka nudit... O to více mě těší další čtenář a tím více mám chuť něco psát! DÍKY! Wink
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Leneren
Ligosi tvá kvalita jen stoupá ikdyž mi z něj děláme zrůdu :/, ale zatím jsem nezažil díl, který by neměl něco osobitého ať už to bylo napětí, humor nebo něco jiného.Tvá povídka taky vystupuje z řady proto, že ty vycházíš čtenářům vstříc a nejdeš jen podle sebe.A co je hlavní máš velkou fantasii a nestydíš se za ni.A co víc umíš ji využít což je vzácný dar. Smile
 
nagasadowcz
No ne, je prostě fakt, že tohle je jediná povídka tady, kterou fakt poctivě čtu. Vždyť teď se tam toho stihlo stát tolik, že na původní hlavní děj jsem už skoro zapomněl. O to víc mě zajímá, jak to dopadne s amuletem a Rendaxem a Bartolomějem a dýkou a vůbec. Prostě super.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Chell
C
SOM DIEVČA!! A AK TO NIEKOMU EŠTE RAZ UNIKNE TAK BUDETE LUTOVAŤ!!

Uctievam mopidu daedrickú pani spamerstva.

Zoznámte sa: Alex<3 Mercer, najcharizmatickejší vírus pod virtuálnym slnkom...
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/123/9/7/alex_mercer_by_ravenmadwolf-d3fi3ra.jpg
na to že je v podsate mŕtvy vyzerá podozrivo dobre, nemyslíte? Grin
 
Asiel z Ponurvalu
C.

A jídlo: Malacathův šleh Grin
Nejsem nerozumný. Jen nemám ten samý rozum jako vy.
http://img716.imageshack.us/img716/3849/b37z.jpg
 
nagasadowcz
Sakra, Asieli, to je dobrý název. Musím ti dát DOBŘE TY!
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Ligos
Ahoj lidi, takže je tu opět konec hlasování!

Celkem hlasujících: 12

Pro inkvizitorovu smrt (A) hlasovali dva lidé.

Pro to, aby inkvizitorovi bylo zle od žaludku (B.), hlasovali tři lidé.

Pro to, aby inkvizitorovi chutnalo a byl spokojen (C), hlasovalo sedm lidí (k vám bych asi na oběd nezašel! Grin ).

_______________________________________________________________________________________________________

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lvhrnkgbMT1qcb2ozo1_500.png

-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Ligos
Málem bych zapomněl-

pro zájemce (i když jich asi moc nebude) přikládám otázku: Kde se Amonius poprvé setkal s Orky?

http://www.freewebs.com/scrolls/races_orc_center01.gif



Odpověď:

Upravil/a Ligos dne 10.12.2012 05:42
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
nagasadowcz
Dobře jsem tipoval!

Odpověď

Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Ligos
nagasadowcz napsal:
Dobře jsem tipoval!





Gratuluji!

Tak přemýšlím, že by to příště pro úspěšné čtenáře chtělo nějakou "odměnu"...
Třeba, že bych udělal jakési losování správných odpovědí, a kdo by vyhrál, mohl by (pokud by chtěl), vymyslet svoji vlastní postavu. Tu bych pak začlenil do další kapitoly příběhu (nejednalo by se samozřejmě o nějakou hlavní postavu, jen o jakýsi "literární štěk" - jen by se tam mihla, něco by řekla, udělala, a zase zmizela...)

Pokud byste o to měli zájem, napište a já to víc rozvedu...
Upravil/a Ligos dne 10.12.2012 07:56
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Altazar
Já bych o to měl určitě obrovský zájem, jelikož několik let dělám PJ ve hře podobné dračímu doupěti a mám tam jednu fakt historickou legendární postavu tak bych chtěl aby se třeba i ukázala v nějakym úplně novym příběhu než doposud Smile
 
Leneren
Já bych o to zájem měl SmileAspoň bychom se mohli víc zapojit Smile
ale museli by vítězi mít normální požadavky Grin
 
Lord Rade
Jsem taky pro. Wink
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Merundin Thuri
též jsem pro, ale aktivně bych se nezapojil, spíš jako pozorovatel a hlasovatel
Akathosh je vládcem bohů, ale já su čarovny.
Přízrak Noci- moje povídka o Thalmorském vrahovi http://www.skyrim...ad_id=3723



http://www.nodiatis.com/pub/6.jpg
 
nagasadowcz
Jéé, to by se mi teda líbilo. Jsem rozhodně pro.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Ligos
Jsem rád, že máte zájem!

Takže, až budu mít chvilku, zplodím nějaká jednoduchá pravidla a dám je sem.

Těší mě, že můžeme něčím ozvláštnit tento příběh, a že se tímto vlastně budete aktivněji zapojovat do jeho tvorby! Wink
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Altazar
kdy bude další díl Amonia? Furt sem nakukuju jestli tu už něco není. Já nenaléhám, jen se ptám jestli se vyplatí sem každých 5 minut koukatGrin
 
nagasadowcz
Myslím, že i když nejsem Ligos, můžu ti rozhodně říct, že nakukovat sem ještě dnes co pět minut je zcela zbytečné Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Ligos
Pozor, zde je popis průběhu malé "soutěže" o tvorbu vlastní postavy v tomto příběhu - aneb "Literární štěk"

- Po každém ukončení hlasování položím jednu otázku, týkající se příběhu (bez uveřejnění odpovědi).

- Zájemci o tuto hříčku mi pošlou své odpovědi pomocí PM (soukromé zprávy) - lhůta na toto odesílání bude uvedena individuálně, zpravidla to však bude 24 hodin.

- Ze správných odpovědí vylosuji jednu, jejíhož odesílatele pak oznámím zde. (nemám státního notáře, bude vám muset stačit mé čestné slovo, že nebudu nikomu stranit!)

- Tento "výherce" pak buď přímo zde, nebo opět pomocí PM, uvede údaje o své postavě (podle vzoru níže), kterou pak zakomponuji do další kapitoly.

- Údaje o postavě musí obsahovat: jméno, rasu, povolání, stručný popis charakteru. Můžete doplnit stručnou představu, co by postava měla přímo dělat a říkat, ale vůči zachování děje nezaručuji, že to opravdu bude činit... Připomínám, že tato postava se objeví vždy v rámci jedné kapitoly a její význam pro děj nebude nijak zásadní, berte to prosím na vědomí...

- Berte také ohled na svět TES a jeho tradice.

EDIT: Zúčastní-li se pouze jediný člověk, vytváří postavu on. Bez ohledu na správnost odpovědi.

____________________________________________________________________________________________________

VZOR:

Jméno: Bohouš Kudla
Rasa: Khajiit
Povolání: Vrah
Charakter: Nervózní, podezřívavý, závislý na skumě.

- Od každého, koho potká, loudí skumu. Když ji nedostane, vyhrožuje zabitím.

_____________________________________________________________________________________________________

Sám nevím, jak to bude fungovat. V případě potřeby se mohou pravidla mírně změnit (samozřejmě dám info)

Pokud byste měli nějaké návrhy, připomínky nebo dotazy, neváhejte psát!

____________________________________________________________________________________________________

Soutěž zrušena! Důvody zde: http://skyrim.4fa...6[/center]
Upravil/a Ligos dne 26.03.2013 13:33
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Tamriel a reálný život, aneb: Jak jsem začal žít hrou. Skyrim - obecně 1 08.12.2020 02:06
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej » Skyrim - Váš svět 7 13.01.2018 23:10
Ohledně Adriho povídek » Skyrim - Váš svět 5 15.12.2017 22:06
Adriho povídky III - Děti Skyrimu » Skyrim - Váš svět 37 14.06.2017 23:46
Adriho povídky I - Ruka zloděje » Skyrim - Váš svět 25 03.06.2017 17:09
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4345 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8547 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 6072 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 5175 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 13121 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7790 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6926 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6578 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7793 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist