Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 2 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství druhé
Tsunamiplavec
Shoggot napsal:
Ty topicy nebul důvod zamykat.

Trochu mi to přijde jako situace, kdy se v hospodě pohádají dvě skupiny lidí, skoro se porvou, nakonec to vyřeší a v momentě kdy už stojí u baru a dávají si spolu pivo, tak přijede policie a raději všechny zatkne.
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/5831047_460s.jpg
 
Whirt
Tsunamiplavec napsal:
Shoggot napsal:
Ty topicy nebul důvod zamykat.

Trochu mi to přijde jako situace, kdy se v hospodě pohádají dvě skupiny lidí, skoro se porvou, nakonec to vyřeší a v momentě kdy už stojí u baru a dávají si spolu pivo, tak přijede policie a raději všechny zatkne.

Zaprvé - já je nezamykal ani nevím které.
Zadruhé - přirovnání s policií bych tu nedělal.
Upravil/a Whirt dne 29.11.2012 00:40
 
nagasadowcz
Whirte, díky! Jen mám jeden dotaz - právě totiž došlo na něco, co mě celkem nemile překvapilo. Kdo zamknul některá ta témata včetně mého? Na cestě ke klidu, kterou se teď ubírají i Shoggot s Plavcem, to podle mě není zrovna moudré rozhodnutí. Jak psal sám Whirt, dejme jim šanci. Taky si myslím, že na případné zbytečné provokace by nebylo od věci UPOZORNIT i ostatní uživatele, kdyby se jich naneštěstí dopustili jako první.

Jen doufám, že až to postnu, tak mi tu nevyskočí tucet nových komentářů a další zbytečný flame Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Diego
Tsunamiplavec napsal:
Shoggot napsal:
Ty topicy nebul důvod zamykat.

Trochu mi to přijde jako situace, kdy se v hospodě pohádají dvě skupiny lidí, skoro se porvou, nakonec to vyřeší a v momentě kdy už stojí u baru a dávají si spolu pivo, tak přijede policie a raději všechny zatkne.

To je mi přirovnání.... tohle k vám hoši nesedí.
Navíc, já topicy nezamykal. Je to již pár hodin co jsem zamkl nějaký topic.
 
nagasadowcz
Uff, žádný flame, OK. No, Whirta jsem netipoval. Jde o témata, ve kterých se původně strhly hádky, ale pak se to uklidnilo a v některých se začalo i něco slibného budovat. Whirte, koukni se, prosím, do pokecu - tam si jistě zamknutých témat všimneš.

Jinak se šetři, jestli jsi pořád nemocný a řeš to po menších dávkách, ať nám pak nezmizíš na dva týdny Grin To bychom to tu asi neutáhli.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Diego
No nic, pro dnešek, no téměř už zítřek, toho bylo ode mne napsáno dosti a proto přeju Dobrou noc, všem kromě dvou uživatelů tohoto fóra. pes
 
Whirt
nagasadowcz napsal:
Whirte, koukni se, prosím, do pokecu - tam si jistě zamknutých témat všimneš.

Jinak se šetři, jestli jsi pořád nemocný a řeš to po menších dávkách, ať nám pak nezmizíš na dva týdny Grin To bychom to tu asi neutáhli.

OK, odemču je a budu se šetřit.
Jen jsem využil chvíle, kdy na mě otecko doktor nedává pozor, jestli jsem v posteli, jelikož už sám spí, a co to na mě nevybafne z fóra! Já si říkal, že si chvilku pokecám a jako vyjevený koukám na to, co se tu za ty dva dny stalo, tak jsem to radši ihned začal řešit (ještě díky Ligovi a Mopi, že mě zalarmovali přes PM, já bych třeba byl natolik mimo, že bych si tu konverzaci přede mnou ani nepřečetl Grin)
 
nagasadowcz
You're a blessing, Whirtos. Tak já pro teď taky končím. Dobrou všem.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Whirt
Smile Nuž tedy...
Já pro dnešek taky dávám Vale... Vale!

EPIC ÚSTUP!
© Whirt (Nyní dostupné i pro fórum)

...
..
.
Allons-y!

Upravil/a Whirt dne 29.11.2012 01:09
 
Ligos
Whirt napsal:

___________

Zadruhé.
hRDLO, Ligosi a Diego.
Chápu, že vás jejich neustálé vyvolávání rozporů musí už nehorázně nudit, ale není důvod odcházet.
Jednoduše je (jak si sám hRDLO psal ve svém příspěvku) ignorujte (mimochodem nechápu, proč jsi tak neučinil).
A pokud prostě nemůžete, nedá vám to něco napsat, tak doufám, že teď už snad nebude potřeba.




Ale Whirte, já jsem nikdy nikde nepsal, že odcházím. Na to tenhle web mám příliš rád. Jen jsem upozorňoval, že nebudu nějaký čas aktivní a budu sledovat, kam to povede, což také platí.

Ano, je fajn, že bylo konečně po mnoha naléháních, vytvořeno téma, kde se bude debatovat v Shoggotově stylu, ale dle mého se tak trochu přišlo s křížkem po funuse.
Whirte, pokud jsi nečetl tohle, tak si to přečti. Pomůže ti to pochopit moje rozhodnutí (od str. 20):
http://skyrim.4fa...wstart=380

Přeji ti brzké uzdravení! Mrzí mě, že tu musíš řešit tyhle "blbosti" Sad

KRLEŠ!
Upravil/a Ligos dne 29.11.2012 03:17
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
MortuusDominus
Diego napsal:
MortuusDominus napsal:
Odchod není nejlepší řešení. Spíš je to rezignace, prohra... Nečetla jsem takhle náhodou v podpisu: život je boj? K tomu mi tvůj postoj nesedí. Zvedni se, naber síly a nevzdávej to. ( Sláva vítězům... )

Vzhledem k tomu, že jsem před třemi týdny podstoupil nejtěžší zkoušku ve svém dvacetiletém životě, se vše až doteď vyvíjelo více než dobře. Dnes jsem unaven, zítra to mohu vidět jinak, ale znám se...
Zatím jsem se nevzdal.


Tak se mi to líbí Wink hele zkouška nezkouška, nevím sice co tě potkalo, ale vím, že život není med .. a když se jednou podíváš zpětně, tak v mnoha případech zjistíš, že něco zly je pro něco dobry ( většinou ). Možná i časem, vidí člověk nějaké ponaučení, smysl a vůbec - s odstupem vid člověk věci jinak. Možná mě s nějakou "karmou" pošleš do haje, ale zastávám názor, že vše má svůj smysl a svůj důvod. Hele, jestli potřebuješ s někým o tom promluvit, slyšet nějakej názor, klidně dej vědět.
 
nagasadowcz
Dobré ráno všem!

@Ligos: Tak ono nějaké mírové řešení může přijít až, když je válečná sekyra postupně zakopávána. A to se děje zpravidla až po bitvě. Vím, že co tu bylo vyřčeno, nemůže být vzato zpět a zapomenuto a že se to mohlo uklidnit dřív. A třeba by to takhle dopadlo podstatně dřív, kdyby tu Whirt byl. Ale nebyl a teď to je, jak to je a myslím, že to není tak zlé. Chápu, že je to blbý, ale žijem Smile A už bych to teda přímo neřešil a nerozpytvával a koukal, jak se ty vyvrbí a řešil případně až pak vzniklou situaci. Že se někteří stahují do ústraní a budou jen sledovat je taky vcelku pochopitelné. Poslední Howgh Smile
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
čau všem! Grin Doufám, že dnešek se již obejde bez hádek a nadávání si... Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Mopidu
Bré ráno............... Jsem ráda že to Whirt (snad) vyřešil, já včera usnula Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
nagasadowcz
Je super, když se občas povede, že člověk koukne na chat a o tam je někdo přihlášený z IVT ze školy Smile Snad se dneska zadaří, když už jsem doma.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
Nechcete mi někdo dát tip na článek na blog? NEvím, zda budu mít čas dneska něco psát, ale tak do nejbližší budoucnosti... Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
No, nevím, jestli ti to něco říká nebo tě to zajímá jako téma, ale mohl bys napsat něco o SW přecházejících pod Disneyho produkci. Na KoprConu o tom byla fajn přednáška a zajímavá diskuze. Víceméně jsme se shodli, že dělat si z toho srandu je sice fajn, ale tolik seriózních hateů, které už teď ta produkce dostává, je trochu nemístných. Nebo něco podobného o Hobitovi, na kterého někteří skalní fanové nadávají už teď jen podle dostupných relaitvně kusých informacích o drobných zásazích, které se Peter Jackson rozhodl do Tokienova světa udělat, aby knihu (která je úžasná a miluju ji!!, ale musím uznat, že je prostšího charakteru, co se týče postav a příběhu) pro velké plátno a tři velkofilmy trochu ozvláštnil.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
Star Wars jde opravdu dosti mimo mě - nevím, zda bych k tomu vůbec mohl něco napsat. Smile

K Hobitovi tedy? Smile Dobře, juknu na to. Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
OK, tak jak to bude, tak se ozvi. To si s chutí přečtu, pokud to napíšeš Wink
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
nagasadowcz napsal:
OK, tak jak to bude, tak se ozvi. To si s chutí přečtu, pokud to napíšeš Wink

Dobroš.
BTW, a mohl bys ještě jednou zopakovat to, co jsi chtěl? Nějak se v tom kontextu s SW/ Hobit ztrácím... Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5698 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7505 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6632 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist