Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 4 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství druhé
Whirt
Tak mladý a už má vlastní notebook... Mě trvalo léta než jsem vůbec získal počítač, jenž měl pouhý 900mhz procesor a 256MB RAM...
 
Diego
Tak mladým nepatří takové drahé věci do ruky.Grin

Tuhle větu jsem jako malej slyšel mnohokrát.Grin
 
Lord Rade
No tak co je teď jiná doba ne? Já jsem měl první notebook asi v 15-16? kvůli střední. A kdy jsme měli první počítač už ani nevím.. vím že jsme byli jedni z mála kteří ho v té době ještě neměli a první byl už na tu dobu dost starej..

Jinak na nějakej koncert bych se už chtěl taky vypravit. Zatím jsem na žádném nebyl ale až tu bude vystupovat nějakej můj oblíbenec a seženu někoho kdo by jel se mnou a peníze, tak už bude nejvyšší čas.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Leneren
No popravdě já na ten notebook moc chodit nebudu. Leda tak na Metro 2034. Protože na svůj starý a hrozný stolní Pc nedám dopustil Smile.
 
Ligos
Sakra lidi, dneska je u nás opravdové Skyrimské počasí. Až jsem se lekl... Brr... Shock
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
nagasadowcz
Winter is coming! Hurááá Smile
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Diego
nagasadowcz napsal:
Winter is coming! Hurááá Smile

Bohužel, moc brzo....
 
Leneren
Vždyť není taková zima. Je 7 stupňů Celsia. To vám nestačí?
 
Diego
Leneren napsal:
Vždyť není taková zima. Je 7 stupňů Celsia. To vám nestačí?

Ale chčije a chčije....
 
Ligos
Leneren napsal:
Vždyť není taková zima. Je 7 stupňů Celsia. To vám nestačí?


7°C ? Kde to žiješ? U nás je - 2°C a chumelí a chumelí. Do toho ještě vichr a to pěkně silnej. Proto tomu říkám "Skyrimský počasí"...
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Leneren
U nás také prší. Ale počasí i příjemné Smile.
Ligos: Žiji na Moravě v oblasti okolo Znojma. Jo a není skyrimské počasí spíše počasí na Sibiři?
Upravil/a Leneren dne 27.10.2012 15:44
 
Diego
Leneren napsal:
U nás také prší. Ale počasí i příjemné Smile.
Ligos: Žiji na Moravě v oblasti okolo Znojma.

No jo, to by nevadilo, že prší, ale když stěhuješ nábytek a podobné věci, tak to není moc příjemné.
 
Leneren
Aha. Tak to chápu. My ráno vyklízeli obě dvě zahrady. A vážně to nebylo příjemné. Takže tě chápu. Sad
 
Whirt
Sakra! Teď už to začíná být napjaté! Pozorně ho sledujte Grin
 
Leneren
Whirte co máme sledovat?
 
Shoggot
Leneren napsal:
U nás také prší. Ale počasí i příjemné Smile.
Ligos: Žiji na Moravě v oblasti okolo Znojma. Jo a není skyrimské počasí spíše počasí na Sibiři?


Ve Skyrimu je taková zima, že tam je zmrzlé i pobřeží oceánu a přesto tam lidé nosí jen pár kožešin a ženské navíc ještě tak, aby jim zvýrazňovaly křivky. Lze také jen ve spoďárech plavat v zmrzlém oceánu bez jakýchkoli okamžitých následků na organismus.

Ve Skyrimu mají velice zvláštní zimu tím pádem, nepodobnou ničemu na Zemi.
http://i.imgur.com/Z1by9.png
 
hRDLA
Brace yourself! Winter is coming.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Whirt
Shoggot napsal:
Ve Skyrimu je taková zima, že tam je zmrzlé i pobřeží oceánu a přesto tam lidé nosí jen pár kožešin a ženské navíc ještě tak, aby jim zvýrazňovaly křivky. Lze také jen ve spoďárech plavat v zmrzlém oceánu bez jakýchkoli okamžitých následků na organismus.

Ve Skyrimu mají velice zvláštní zimu tím pádem, nepodobnou ničemu na Zemi.


Jdeš na to moc vědecky... S fantasií nejdál dojdeš!
 
Mike
Whirt napsal:
Shoggot napsal:
Ve Skyrimu je taková zima, že tam je zmrzlé i pobřeží oceánu a přesto tam lidé nosí jen pár kožešin a ženské navíc ještě tak, aby jim zvýrazňovaly křivky. Lze také jen ve spoďárech plavat v zmrzlém oceánu bez jakýchkoli okamžitých následků na organismus.

Ve Skyrimu mají velice zvláštní zimu tím pádem, nepodobnou ničemu na Zemi.


Jdeš na to moc vědecky... S fantasií nejdál dojdeš!

Přesně!! Grin Placáák! Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Leneren
Miku? Ty jsi na chatu ještě nebyl ,že?
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4203 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8242 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5719 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4870 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12744 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7521 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6642 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6375 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7567 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist