Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
WIN XP - místo na disku
nagasadowcz
Zdar lidi,

rozhodl jsem se z nostalgie a z lásky ke starým hrám nainstalovat XP, protože na 64bit už se nedají starší kousky spustit. Nemluvě o tom, že i DOSBox na XP fachá líp (nepodělávají se mi barvy). Partition manager mám, dokonce mám s tímhle konkrétním i zkušenosti (Paragon 11), ale nejsem si jistý, jak velký oddíl bych měl udělat. Když tam budou XP a několik starších her. Bude mi stačit řekněme takových 40 GB? Nebo stačí i míň nebo mám radši nechat víc?

EDIT: Oprava, je to Paragon 12, 11 nepodporuje 64bit. Ale to není podstatné.
Upravil/a nagasadowcz dne 18.09.2012 18:43
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
Systém ti zabere takových 4-5 gb takže s tím musíš počítat pak si tam i naisnsalovat prgrami atd.... to je asi tak min dalších 5 gb pokud jich používáš více a dle toho se musíš zařídit jinak stačilo by i 30 gb ale musíš si pohrát s biosem aby se ti výkon nerozděloval
 
nagasadowcz
Jak to myslíš, aby se mi nerozděloval výkon?
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
aby se ti nespoušteli oba dva systémy najednou tudíž aby se výkon nedělil
 
nagasadowcz
Já myslel, že pokud mám dva systémy, tak mi dá BIOS na výběr, který chci spustit. Aspoň minule, když jsem měl XP s W7 to tak bylo. Nebo prostě mám překontrolovat nastavení bootování?
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
Tam jde o to nastavení jak se to bude spouštet a pokud to je blbě tak se to zpustí oba dva nejednou o to jde.......
 
nagasadowcz
OK, pohrabu se v tom.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Diego
Xpéčko zabírá na disku jen 4 Gb.
 
nagasadowcz
Fajn, dám si 30 GB. Díky, pánové.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
nagasadowcz
Lool, nikdy jsem to nakonec neudělal Grin Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4203 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8238 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5713 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4864 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12738 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7517 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6641 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6373 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7564 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist