Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Koupě RPG
maxinik55
scorpioncz napsal:
maxinik55 napsal:
No, jednička je vyloženě sci-fi RPG, další dva díly jsou střílečky s prvky RPG, jak si napsal. Mass Effect je jednoznačně nejlepší herní série jaká dnes existuje. Teda, podle mě.

scorpioncz: A nezapomeň si stáhnout to DLC extended cut, abys měl rozšířené konce Smile
právě Grin nejprve jsem to dohrál s normálními a dal jsem to modrý rozhodnutí (myslím ovládnutí Grin ) a nedávno jsem stáhnul ty rozšíření ( až na toho protheana Frown (nebyl zdarma Grin ) ) a teď se chci nechat překvapit na nový konec Grin , ale nechápu co někteří lidé nechápali na tom starém konci Frown


Mě tam přišlo pár nejasností. SPOILER Vůbec neobjasnili odkud se vzali reapeři, což už víme. Taky kdo přesně je ten catalyst, což už mám za to taky víme Grin a další blbosti. A taky mě přijde trochu zvláštní, jaktože tam shepard mohl dýchat, když byl všude okolo vesmír, kde není kyslík. A ja protheana měl, jelikož mám CE Pfft (a to aji u dvojky Grin)

EDIT: A taky se mi líbilo, že v tom rozšířeném konci dá se říct rozvinuli vztah s Liarou, respektive to poslední rozloučení před vchodem do Citadely
Upravil/a maxinik55 dne 17.08.2012 16:41
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
scorpioncz
maxinik55 napsal:
scorpioncz napsal:
maxinik55 napsal:
No, jednička je vyloženě sci-fi RPG, další dva díly jsou střílečky s prvky RPG, jak si napsal. Mass Effect je jednoznačně nejlepší herní série jaká dnes existuje. Teda, podle mě.

scorpioncz: A nezapomeň si stáhnout to DLC extended cut, abys měl rozšířené konce Smile
právě Grin nejprve jsem to dohrál s normálními a dal jsem to modrý rozhodnutí (myslím ovládnutí Grin ) a nedávno jsem stáhnul ty rozšíření ( až na toho protheana Frown (nebyl zdarma Grin ) ) a teď se chci nechat překvapit na nový konec Grin , ale nechápu co někteří lidé nechápali na tom starém konci Frown


Mě tam přišlo pár nejasností. SPOILER Vůbec neobjasnili odkud se vzali reapeři, což už víme. Taky kdo přesně je ten catalyst, což už mám za to taky víme Grin a další blbosti. A taky mě přijde trochu zvláštní, jaktože tam shepard mohl dýchat, když byl všude okolo vesmír, kde není kyslík. A ja protheana měl, jelikož mám CE Pfft (a to aji u dvojky Grin)

EDIT: A taky se mi líbilo, že v tom rozšířeném konci dá se říct rozvinuli vztah s Liarou, respektive to poslední rozloučení před vchodem do Citadely
takže rozšířili ty romance ? Wink no a odkud se vzali reaperi tak jsem myslel jako že je postavila dávná rasa která se jimi nechala sama vyhladit aby nezničila vesmír nebo tak něco Grin jestli se mýlím tak mi to neříkej Grin nechci to dohrát dřív než jsem to dohrál Wink
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
maxinik55
No, nic ti řikat nebudu, neboj. Já osobně nesnáším když mě někdo řekne nějakej zásadní spoiler. A jestli rozšířili ty romance u všech, to nevím. Já měl romanci jen s Liarou, a to pokaždý Grin
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
scorpioncz
maxinik55 napsal:
No, nic ti řikat nebudu, neboj. Já osobně nesnáším když mě někdo řekne nějakej zásadní spoiler. A jestli rozšířili ty romance u všech, to nevím. Já měl romanci jen s Liarou, a to pokaždý Grin
aha Grin já dycky s člověkěm ( Ashley , Miranda Grin ale pro trojku jsem ve dvojce mirandu nechal Grin, protože jsem slyšel že by měla Ashley keci Grin )
Upravil/a scorpioncz dne 17.08.2012 19:32
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
martin228
Kingdoms of amalur nikdy Grin a fable 3 taký priemer
 
Nix
hele mam otazko kde bydlite a mate nejaky hry novy docela by me to zajmalo treba by sme se sesli!!
Hurrrrráááááááá 78lvl skilly na 100b!!!!!!
 
maxinik55
To jako že bys k někomu přišel, zapařil a odešel? Grin Grin Grin
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
Whirt
maxinik55 napsal:
To jako že bys k někomu přišel, zapařil a odešel? Grin Grin Grin

Takhle jsme to jednou praktikovali s kámošem - on měl silný PC, tak jsme se vždy po čtvrt hodině hraní Oblivionu střídali... Jé to byli časy Smile
 
SuperHunter
Áááá Whirt zas vzpomíná
 
Whirt
Grin Grin
Ty si mě uvedl do tvrdé reality... Sakra, já v poslední době vzpomínám často!
Krize studentského věku Grin
Krize milostivého pána podsvětí
Krize středního moderátorského věku...
Upravil/a Whirt dne 17.08.2012 21:49
 
maxinik55
S kámošem taky někdy ke mně deme, a něco zapaříme. Někdy si vezme i svůj NTB a dáme po netu třeba Magicku nebo TF2. Ale mě jen udivuje co napsal Nix, protože cizího člověka bych k sobě takhle nepustil.
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
Whirt
No je to docela risk...
 
SuperHunter
Co napsal Nix ???
 
maxinik55
Nix napsal:
hele mam otazko kde bydlite a mate nejaky hry novy docela by me to zajmalo treba by sme se sesli!!

Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
Dawery
Ahoj,
Za mě "Kingdoms of Amalur: Reckoning" :-)
Ostatní hry jsem nehrál.
Ze začátku mě to moc nechytlo ale jak jsem se do toho dostal tak mě to začalo bavit.Řekl bych že je to dost dlouhá hra docela velká mapa(země).Ve hře jsem zatím asi tak v půlce a navíc ktomu ještě 2 DLC mapy neudělané.A nahráno mám 54 hodin.
Grafika je asi tak jako jestli jsi hrál nebo znáš Darksiders,Orcs Must Die! Prostě taková ta komiksová jak se říká.

Jinak jak píšeš že pokud by sme ti nabídli jinou hru která není v seznamu tak bych doporučil " Darksiders II " Smile
 
BadWolf
maxinik55 napsal:
No, nic ti řikat nebudu, neboj. Já osobně nesnáším když mě někdo řekne nějakej zásadní spoiler. A jestli rozšířili ty romance u všech, to nevím. Já měl romanci jen s Liarou, a to pokaždý Grin


Rozšířili romance?
Mno, mně strašně štvalo, že //SPOILER//
SPOILER

Upravil/a BadWolf dne 17.08.2012 23:10
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
SuperHunter
V ME taky nesnášim konec série doufám že vyjde DLC ve, kterym bude nějáký hezký konec a né, že chcípne a všichni budou šťastní, že Reapeři sou dead.
 
scorpioncz
no jo já si tak říkám že jak pak vystoupili z normandy nakonci ( to bylo ještě v tom starym zakončení Grin ( nový jsem nedohrál takže ok Grin nespoilerovat Grin ) tak třeba bude ( u mě Ashley Grin) mít Sheppardovo dítě a bude malej Sheppard a další Mass Effect 4 Grin
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
SuperHunter
To by bylo cool, ale já hrál za ženskou tak nevim. Třeba by udělali to co ve 2. Že by se Cerberus zase udobřil.

P:S.: Co ste udělali s Reapery zničili, ovládli nebo to 3.
 
scorpioncz
SuperHunter napsal:
To by bylo cool, ale já hrál za ženskou tak nevim. Třeba by udělali to co ve 2. Že by se Cerberus zase udobřil.

P:S.: Co ste udělali s Reapery zničili, ovládli nebo to 3.
já jsem v tom starym konci ovládnul Grin ( taky to byla ta ochránská barva Grin )
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Problémy s pachem - koupě pozemku a následná stavba domu Archív zodpovězených dotazů 6 04.03.2014 10:19
Koupě dawnguardu? Archív zodpovězených dotazů 5 04.03.2014 00:16
Koupě (aneb volání do tmy) The Elder Scrolls : Arena 3 15.11.2011 23:29
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5696 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4849 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12719 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6630 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist