Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Skyrim vs Diablo
BigNord
Ntj Cod do 5 se dá ale pak je to katastrofa......
 
Nerevar
ArmA II je nejlepší FPS hra na celym světě Smile a co se týče CoD, tak si jen občas zahraju MW1 ostatní díly prostě SUX!! Grin a Diablo je boží!! Skyrim už mě nebaví... :/ čekal sem od něj víc(asi všichni), zkrátka co teď hraju: ArmA II, CoD 4, Morrowind a Diablo III, jo a čekám na ArmA III Smile Smile Smile
 
hRDLA
Nerevar napsal:
ArmA II je nejlepší FPS hra na celym světě Smile a co se týče CoD, tak si jen občas zahraju MW1 ostatní díly prostě SUX!! Grin a Diablo je boží!! Skyrim už mě nebaví... :/ čekal sem od něj víc(asi všichni), zkrátka co teď hraju: ArmA II, CoD 4, Morrowind a Diablo III, jo a čekám na ArmA III Smile Smile Smile


Hele, už nejsem R.I.P Grin Wink

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Nerevar
hRDLA napsal:
Nerevar napsal:
ArmA II je nejlepší FPS hra na celym světě Smile a co se týče CoD, tak si jen občas zahraju MW1 ostatní díly prostě SUX!! Grin a Diablo je boží!! Skyrim už mě nebaví... :/ čekal sem od něj víc(asi všichni), zkrátka co teď hraju: ArmA II, CoD 4, Morrowind a Diablo III, jo a čekám na ArmA III Smile Smile Smile


Hele, už nejsem R.I.P Grin Wink


OK jdu to smazat Smile Grin Grin
 
clown333
porovnavat diablo 3 so skyrimem je ako porovnavat CoD s pokemonom ......jednoznacne skyrim je lepsi ..skor by sa malo porovnavat WITCHER 2 a SKYRIM pretoze to su 2 najlepsie RPG hry ake tu su .....

a BF3 je lepsie ako MW3 ....hoci MW3 ma dobry dej a celkom peknu hratelnost ale BF3 ma najlepsi Multiplayer a hratelnost najlepsiu ...plus ovladanie tankov stihaciek a .....Grin
 
anakon4
Mě vždycky bavilo COD a u mě BF vs COD vyhrává mírně mw3.
Jinak kdyby se hodnotila celá serie tak by se před soutěží BF mělo rovnou zahrabat(sorry za odbočení od tématu nemohl jsem si pomociGrin)
Upravil/a anakon4 dne 20.05.2012 22:13
U všech Bohů to je velký Dovahkiin!Wow míříš na mě lukem to bude nějaká zábava asi my chces sestřelit z hlavy jablko že?......Počkat já ale na hlavě nemám!PRÁSK!.
 
hRDLA
anakon4 napsal:
Mě vždycky bavilo COD a u mě BF vs COD vyhrává mírně mw3.
Jinak kdyby se hodnotila celá serie tak by se před soutěží BF mělo rovnou zahrabat(sorry za odbočení od tématu nemohl jsem si pomociGrin)


A hrál si někdy Battlefield 2 nebo 2142? Jestli jo, tak si šílenec. Jestli ne tak nevíš o čem mluvíš.

EDIT: Ale to už moc odbočujeme od tématu.
Upravil/a hRDLA dne 20.05.2012 22:19

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
milfein
No, nechápu srovnání Diablo 3 a Skyrim, ale budiž. Skyrim nabízí naprostou volnost, každý si udělá hrdinu dle svého gusta, naučí ho, co chce. Jsou tam stovky hodin hraní a výbornej bojovej systém, u kterýho je někdy důležitý přemýšlet. Dál nechápu, jak někdo může říct, že Diablo má lepší příběh než Skyrim, to je naprostá kravina, protože v Diablu jde jen o to domlátit co nejdřív co nejvíc mobů a na konci sesekat samotnýho Diabla. Je to to samé áuž třetí díl, pořád jdete po tom samém šmejdovi.
Diablo 1 jsem dohrál, dvojku hraju kvůli trojce a protože jsem přečetl recenzi, kde Diablo 3 dostalo 85% a nejde dohrát kvůli bugu a hratelnost hry je pouhopouhých 15 hodin a jste ve finále a to se vyvíjelo 11 let! trošku ostuda Blizzardu,ne? Diablo 2 je mnohem delší, tak kde jsme?
Takže já rozhodně volím Skyrim a Diablo 3 si rád zahraju, až spadne cena, protože mi to nestojí za nemožnost dohrání, 15 hodin do konce po 11 letech vývoje! Škoda, vypadalo slibně, tentokrát na trůnu krále RPG her nebude.
https://lh3.googleusercontent.com/-g4t_oUEzmE0/UMJDgpQ7nJI/AAAAAAAABaI/tmg3kIXqjmk/s1280/2012-11-23_00002.jpg
Neboj se neznámých věcí, ale vyhledávej je a snaž se je pochopit, protože každá nová zkušenost je víc, než hora zlata!
 
Tial
milfein napsal:
No, nechápu srovnání Diablo 3 a Skyrim, ale budiž. Skyrim nabízí naprostou volnost, každý si udělá hrdinu dle svého gusta, naučí ho, co chce. Jsou tam stovky hodin hraní a výbornej bojovej systém, u kterýho je někdy důležitý přemýšlet. Dál nechápu, jak někdo může říct, že Diablo má lepší příběh než Skyrim, to je naprostá kravina, protože v Diablu jde jen o to domlátit co nejdřív co nejvíc mobů a na konci sesekat samotnýho Diabla. Je to to samé áuž třetí díl, pořád jdete po tom samém šmejdovi.
Diablo 1 jsem dohrál, dvojku hraju kvůli trojce a protože jsem přečetl recenzi, kde Diablo 3 dostalo 85% a nejde dohrát kvůli bugu a hratelnost hry je pouhopouhých 15 hodin a jste ve finále a to se vyvíjelo 11 let! trošku ostuda Blizzardu,ne? Diablo 2 je mnohem delší, tak kde jsme?
Takže já rozhodně volím Skyrim a Diablo 3 si rád zahraju, až spadne cena, protože mi to nestojí za nemožnost dohrání, 15 hodin do konce po 11 letech vývoje! Škoda, vypadalo slibně, tentokrát na trůnu krále RPG her nebude.
Kde jsi prosimtě vzal že se to vyvíjelo 11 let? To je možná doba od vydání Diabla 2 ale vývoj hry byl ohlášen až 28.6.2008 takže se na tom dělalo asi 3 roky a 10 měsíců.
Upravil/a Tial dne 21.05.2012 01:33
Wabbajack him! Šaman
 
www.nemamžádnoustránku.cz
hRDLA
Diablo 3 se vyvíjelo už od vypuštění 2, to je známej fakt.
A až spadne cena hry od blizzardu, tak asi poběžim nahej maraton Grin. Vždyť SC2 stojí pořád stejně a to je to venku už 1,5 roku Grin

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Diego
milfein napsal:
No, nechápu srovnání Diablo 3 a Skyrim, ale budiž. Skyrim nabízí naprostou volnost, každý si udělá hrdinu dle svého gusta, naučí ho, co chce. Jsou tam stovky hodin hraní a výbornej bojovej systém, u kterýho je někdy důležitý přemýšlet. Dál nechápu, jak někdo může říct, že Diablo má lepší příběh než Skyrim, to je naprostá kravina, protože v Diablu jde jen o to domlátit co nejdřív co nejvíc mobů a na konci sesekat samotnýho Diabla. Je to to samé áuž třetí díl, pořád jdete po tom samém šmejdovi.
Diablo 1 jsem dohrál, dvojku hraju kvůli trojce a protože jsem přečetl recenzi, kde Diablo 3 dostalo 85% a nejde dohrát kvůli bugu a hratelnost hry je pouhopouhých 15 hodin a jste ve finále a to se vyvíjelo 11 let! trošku ostuda Blizzardu,ne? Diablo 2 je mnohem delší, tak kde jsme?
Takže já rozhodně volím Skyrim a Diablo 3 si rád zahraju, až spadne cena, protože mi to nestojí za nemožnost dohrání, 15 hodin do konce po 11 letech vývoje! Škoda, vypadalo slibně, tentokrát na trůnu krále RPG her nebude.

Připadá mi, že jsi zaujatej vůči Diablu 3. Hrál si ho vůbec? Asi ne. Tak nechápu jak můžeš srovnávat Diablo 3 se Skyrimem. Proboha jak může někdo srovnávat hru, kterou ještě nehrál, podle jedné recenze?
Upravil/a Diego dne 21.05.2012 12:55
 
koniaash
na DIII zatím nemám keše, ale rád si to zahraju.
 
milfein
Psal jsem, že Diablo jsem hrál, ještě ne 3.díl, ale je to pořád to samé dokola. Já tu hru neschazuju, baví mě, ale mrzí mě, že to takhle odflákli, 15 hodin hraní a konec? To Diablo 2 byla mnohem delší hra a já čtu recenze velmi kvalitní, dle kterých si hry kupuju a ještě NIKDY se mi nestalo, že bych koupil špatně, tak ať mě tu nikdo nepoučuje laskavě, jasný? Na RPG hrách jsem byl odkojenej a odehrál jsem jich tolik, abych ěco mohl porovnat, pokud to někoho zajímá, v tomhle případě toho, kdo založil tohle téma. :-)
https://lh3.googleusercontent.com/-g4t_oUEzmE0/UMJDgpQ7nJI/AAAAAAAABaI/tmg3kIXqjmk/s1280/2012-11-23_00002.jpg
Neboj se neznámých věcí, ale vyhledávej je a snaž se je pochopit, protože každá nová zkušenost je víc, než hora zlata!
 
milfein
milfein napsal:
Psal jsem, že Diablo jsem hrál, ještě ne 3.díl, ale je to pořád to samé dokola. Já tu hru neschazuju, baví mě, ale mrzí mě, že to takhle odflákli, 15 hodin hraní a konec? To Diablo 2 byla mnohem delší hra a já čtu recenze velmi kvalitní, dle kterých si hry kupuju a ještě NIKDY se mi nestalo, že bych koupil špatně, tak ať mě tu nikdo nepoučuje laskavě, jasný? Na RPG hrách jsem byl odkojenej a odehrál jsem jich tolik, abych něco mohl porovnat, pokud to někoho zajímá, v tomhle případě toho, kdo založil tohle téma. :-)


http://bonusweb.i...ntent=main

Tady maj odkaz chytráci, co si myslí, že nemám pravdu o době vývoje hry. :-)
Upravil/a milfein dne 21.05.2012 19:57
https://lh3.googleusercontent.com/-g4t_oUEzmE0/UMJDgpQ7nJI/AAAAAAAABaI/tmg3kIXqjmk/s1280/2012-11-23_00002.jpg
Neboj se neznámých věcí, ale vyhledávej je a snaž se je pochopit, protože každá nová zkušenost je víc, než hora zlata!
 
milfein
milfein napsal:
milfein napsal:
Psal jsem, že Diablo jsem hrál, ještě ne 3.díl, ale je to pořád to samé dokola. Já tu hru neschazuju, baví mě, ale mrzí mě, že to takhle odflákli, 15 hodin hraní a konec? To Diablo 2 byla mnohem delší hra a já čtu recenze velmi kvalitní, dle kterých si hry kupuju a ještě NIKDY se mi nestalo, že bych koupil špatně, tak ať mě tu nikdo nepoučuje laskavě, jasný? Na RPG hrách jsem byl odkojenej a odehrál jsem jich tolik, abych něco mohl porovnat, pokud to někoho zajímá, v tomhle případě toho, kdo založil tohle téma. :-)


http://bonusweb.i...ntent=main

Tady maj odkaz chytráci, co si myslí, že nemám pravdu o době vývoje hry a to jsem se ještě o rok netrefil. :-)

https://lh3.googleusercontent.com/-g4t_oUEzmE0/UMJDgpQ7nJI/AAAAAAAABaI/tmg3kIXqjmk/s1280/2012-11-23_00002.jpg
Neboj se neznámých věcí, ale vyhledávej je a snaž se je pochopit, protože každá nová zkušenost je víc, než hora zlata!
 
nagasadowcz
volím Skyrim, ale je pravda, že Diablo II si ždycky rád zahraju. na tu III se taky musím později podívat.
 
hRDLA
nagasadowcz napsal:
volím Skyrim, ale je pravda, že Diablo II si ždycky rád zahraju. na tu III se taky musím později podívat.


Mě 2 moc nebavila, jelikož jsem hrál za nekromancera, takže jsem jen stál a koukal, jak moje armáda kostlivců kosí nepřátele Grin

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Diego
milfein napsal:
Psal jsem, že Diablo jsem hrál, ještě ne 3.díl, ale je to pořád to samé dokola. Já tu hru neschazuju, baví mě, ale mrzí mě, že to takhle odflákli, 15 hodin hraní a konec? To Diablo 2 byla mnohem delší hra a já čtu recenze velmi kvalitní, dle kterých si hry kupuju a ještě NIKDY se mi nestalo, že bych koupil špatně, tak ať mě tu nikdo nepoučuje laskavě, jasný? Na RPG hrách jsem byl odkojenej a odehrál jsem jich tolik, abych ěco mohl porovnat, pokud to někoho zajímá, v tomhle případě toho, kdo založil tohle téma. :-)

Já taky nehrál 3.díl a proto jej nehodnotím ikdyž jsem hrál předchozí díly. Jednička z těch dvou byla podle mě nejlepší.
 
Tib3rian
Zo sveta Diabla(Sanctuary) vyslo priblizne 10 knih a pribeh trojky je absolutne paradny. Kazdy fanusik Diabla predsa dobre vie, ze Diablo nie je uz davno len o vybijani mobov. Je o hladani itemov, postavach, skilloch, buildoch atd. Ked berieme do uvahy zmysel zabijania v RPG hrach, tak vzdy clovek pride k bodu, ked si uvedomi, naco ja vlastne mam takuto silnu postavu, vsetkych davam na par ran, vsetko som presiel a nemam co robit. Aky to ma zmysel? Diablo 2 a 3 su jedine hry, u ktorych sa tento pocit nedostavi. Maju pridanu hodnotu, ktora vytvara najzmysluplnejsiu hratelnost v historii videohier. Dalej Diablo sa vyvijalo necelych 7 rokov. Od ohlasenia necele 4, co je menej nez Mafia II a Alan Wake.
Upravil/a Tib3rian dne 21.05.2012 23:22
 
hRDLA
Mám rejpavou, tak si rejpnu. Není náhodou jeden z hlavních pilířů RPG kustomizace postavy? A jak vím, tak v Diablu si můžete vybrat jen a pouze pohlaví (D3) a ani to vždy nešlo (D2) (nevim, jak D1, hrál jsem jí, když mi bylo 10 a už si to nepamatuju). Co to je tedy za RPG, když si člověk nemůže vytvořit postavu k obrazu svému. A zkuste mi to vyvrátit.
Upravil/a hRDLA dne 21.05.2012 23:48

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Skyrim - české knihy na Dragornborn Skyrim - dotazy, návody,.. 5 24.02.2018 22:21
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5696 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4849 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12719 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6630 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist