Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
web adresy
Mahoney
Lunthatcoss napsal:
Parrot napsal:
Reject napsal:
Lunthatcoss napsal:
Reject napsal:
Lunthatcoss napsal:
SkyrimAdmin napsal:
Tato celá diskuze je docela fiasko. Lunthatcoss byl již varován soukromou zprávou. Posílání více příspěvků za sebou, čili to, k čemu zde Lunthatcoss nábádá, je zakázáno.


Navíc se jedná o duplicitní téma.


Budu to tedy respektovat a posílat několik odkazů v jedno příšpěvku


Já jsem ti to řikal ale tak.. to se může stát Grin


Práskači.. ! Kryso.. nestojíš ani za špinavej hard


Promiň.. ale nevím co je? z čeho mě obviňuješ? Z toho že jsem se ti snažil poradit, tys mě odbyl a pak jsi dostal upozornění? Aha.. tak to sorry.. já jsem tě nenahlašoval.. takže se mírni Wink


On nás neprásknul...to byl Fandab1


taky by mě zajímalo jak seš si jistý že to prásknul fandab1


A jak seš si jistý ty tím že jsem to prásknul já? Jestli že admin říká že to nikdo nepráskl, tak to nikdo nepráskl Smile konec debaty Wink
 
SkyrimAdmin
Ještě jednou:
Nikdo nikoho nepráskl. Vlastně můžeš za to ty tím, že jsi na sebe upozornil spamem a toho jsem si všiml sám.
to byla reakce na Lunthatcosse - už mi s tebou dochází trpělivost, ještě jednou budeš něco mít proti pravidlům, nebo opět řekneš, že za to nemůžeš a podobně, opravdu dostaneš ban.

LOCK
 
http://skyrim.4fan.cz/
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5696 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4849 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12719 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6630 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist