Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 3 host(ů)
 Tisk diskuze
Infernal City Česky - Diskuze
Whirt
I to málo je dobré Wink, vzhledem k tomu, že mě už napadají jen samé blbosti, jako "Hej, Broučku." nebo "Hej, Cukrouši", tak jsem za to rád Smile
 
Whirt
I když mi to příjde už trapný, tak se omlouvám za dnešní příspěvek, musel jsem se připravit na Wolkerův Prostějov. Doufám, že to nijak nevadí... (i když je to už po kolikátý)
 
Whirt
Dnes sem konečně hodím tu poslední stránku ze 4. části. Ale měl bych tu pro někoho jednu menší prácičku. Týká se to kontroly gramatiky vyjma přímé řeči. Takže kdo umí českou gramatiku a chtěl by pomoci, ať se přihlásí...
 
MortuusDominus
that covered the mirror - který máš podrtrhlý bych chápala- jako že otevřel poklop, který odrážel obraz. (V Oblivionu byly takový jako že stříbrný lesklý poklopy... no ale fakt nevím-možná kecám)
Upravil/a MortuusDominus dne 25.03.2011 23:17
 
Whirt
Právě že mi to tam takhle nedává smysl, říkal jsem si "Proč by otevíral poklop, který odráží odraz" vzhledem k tomu, že by mu to bylo k ničemu, tak nevím, nevím. Ale aspoň díky za tip - řekl jsem si, že teď, jak bude překládat Scarcz, tak si dám práci se stylistikou textu Wink...
 
Scarcz
No já bych to pochopil tak, že otevřel poklop co chránil zrcadlo > představuju si kouzelnej medailonek co nese vrk a prostřednictvým magickýho zrcadla uvnitř se muže spojit s Anaïg.
 
Whirt
Áha, tak to mi už dává větší smysl. Myslím, že tam přidám pár slov aby se dalo chápat, že je to od medailonku - víte, já si před tím myslel, že na sobě něco odkryl Grin
 
Scarcz
Dneska se musím omluvit, a celkově se musím omluvita za všechny Pondělky, v pondělí prostě nestíhám. zítra zkusím přidat dvě stránky.
 
Scarcz
Tak, dvě stránky jak jsem slíbil. Začíná se to vcelku rozjíždět co?
Jinak jsem teď narazil na takový menší problém, nevím jak ostatní, ale já si celou dobu myslel že Annaïg je rgonian a teď se zdá že je to člověk, jsem sám, nebo jsme vás s whirtem zmistifikovaly?
 
Whirt
Jojo, rozjíždí se to...
Jinak, já si celou dobu myslím, že je Annaïg člověk. Možná že jsem to nějak zblbl Smile
 
Scarcz
Tak dobrý, já právě nevím, jestli si to myslím jenom já, nebo jestli jsme celou dobu suverénně oba psali, jakoby byla argonian.
 
Whirt
Možná jsem to napsal u první stránky první části trochu nejasně - ani já jsem tehdá nevěděl jasně, jak to je...
 
Talos
Annaïg je breton. Vy jste tu knížku ještě nečetli? ;-)
 
Whirt
My tu knížku právě čteme - překládáme ji do čitelné podoby (jak sis mohl všimnout), protože, když to člověk čte a nepřekládá "na papír", ví o co jde. Bohužel, když to chce pře člověk přeložit tak, aby to mohli číst ostatní, tak je to mnohem složitější (aspoň pro mě Wink)
 
Scarcz
no já jí čtu a zároveň překládám, je mi jasný že překlad by byl mnohem lepší, kdybych si jí první přečetl celou, ale pak bych se k přeložení už asi nikdy nedokopal.
 
Whirt
Právě - taky jsem si to tak řekl, proto radši čtu a zároveň překládám Wink
 
Scarcz
Možná si někteří z vás, co již přečetli dnešní příspěvek všimli, že se nesl trochu v jiném duchu než jste zvyklí, ano má to jistou souvislost s dnešním datumem, bohužel zrovna odjíždím a nestihl jsem nic přeložit ani vymyslet něco duchaplnějšího či promyšlenějšího. Snad mě za to neukamenujete. Další příspěvek můžete očekávat asi až v neděli.
 
Whirt
Nevadí, my to pochopíme a až se to celé přeloží, tak to spolu stylisticky celý upravíme Wink U mě to taky tak asi u tří, čtyř příspěvků bylo, opravdový děs a hrůza Smile...
 
SkyrimAdmin
Je to dobrý Grin
 
http://skyrim.4fan.cz/
Whirt
Tak, dnes v posledních dnech jsem zase nepřekládal, ale poprosil jsem Scarcze, aby to za mě na dva dny převzal.
Určitě jste si všimli, že nejlepší přítel Annaig ji zradil, ale to se v knížce vůbec nestalo - určitě znáte Simpsonovi a jejich "speciální čarodějnické díly" - já jsem se rozhodl, že na den pálení čarodějnic udělám takovou malinkou úpravu. Týká se to pár poukazů na naše tradice, zkuste je tam najít.

PS.: Odteď se všechny vtipy, co jsme se Scarczem vymysleli, budou po dni označovat žlutou barvou Wink
Upravil/a Whirt dne 04.05.2011 18:27
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
V zajetí nadpřirozena - Pravidla, Odkazy, Mapy, Diskuze Zdejší kobky 4 24.12.2021 23:20
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Izolace - diskuze & otázky Zdejší kobky 4 28.11.2016 22:58
Shadowrun • Diskuze, Inventáře, Perky Zdejší kobky 68 28.09.2016 19:05
Co tě žere? • Diskuze/Statistiky Zdejší kobky 465 20.09.2016 23:57
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5698 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist