Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
The Elder Scrolls Myths
Whirt
LIPTON:
Tato kouzla můžeš použít jen jednou za den


BOLGIN:
Rozhlédl ses kolem, všude byl sníh a přes hustou vánici nebylo téměř nic vidět, ale tvůj severský instinkt ti říkal, že na sever je to rovně od východu z jeskyně... Kolem východu bylo plno opracovaných kamenů - nejspíše to byla dřív pevnost. U východu také leželo tělo mrtvého Ayleida, zřejmě umrzl.

Nyní si můžeš vybrat způsob cestování:
-pěší fast travel (větší riziko, "možná" bez zastávky)
-normální (téměř bez rizika, zdlouhavější)



MEDRIKE:

TVŮJ TAH:
Nemůžeš utíkat, při předchozím tahu jsi byl paralyzován, ale tvoje mysl stále fungovala - zadal jsi příkaz centuriovi.

TAH CHIMERA:
Věděl, že teď je pro něj větší hrozbou Centurio, a tak se jej pokusil též paralyzovat - k jeho smůle neuspěl... (Pomocná 50 - hod 3 - neúspěch)

TAH CENTURIO:
Centruio se napřáhl oběma rukama a sevřel Chimera mezi ně, bylo slyšet hlasité zakřupnutí. Chimer se se zlomeným vazem svalil k zemi. (hod Š - 6 - trefa) (hod SÍ 7 - 100/7=14,2...14) (Chimér - 0/35)

Duch se s jekotem rozplynul, zřejmě si ho Chimér pouze přivolal na pomoc.

KONEC BOJE
 
MortuusDominus
Aha, den ještě neutekl... dobře. Tak abych sejmula pavouka na zádech, tak sebou praštím zadáma o nějaký kmen stromu (myslím, že by poblíž měla být ta vrba, ze který jsem slítla) ... popřípadně sebou praštím o zem, abych pavouka rozdrtila.
 
Whirt
LIPTON:

TVŮJ TAH:
S velkou rychlostí jsi uhodil pavoukem o kmen vrby, ten spadl bezbranně na záda a házel sebou (hází se třemi kostkami 40:10=4)...
 
Scarcz
Prohledám umrzlého Ayleida, a pak se podívám na muže. zhodnotím jestli je schopen vydržet normální cestu do Riverwoodu, pokud ano pujdu normálně. Pokud bude muž vypadat, že už dlouho nevydrží, zvolím fast travel
 
MortuusDominus
( jako že mu to 4 ubylo jo? však já jednou na to příjdu Grin ) Tak když mám ten meč vyndanej, tak ho do pavouka zabodnu... a snad už ho dorazím.
 
SkyrimAdmin
V jakém jsme stavu? Popř. se uzdravíme, pokud to někdo umí.. Pak se zajdeme pro případ schovat tam, kde jsem chtěl na začátku a promluvím si s cenederem. (Předpokládám že centurio teď zmizí, že?)
 
http://skyrim.4fan.cz/
Klago
Jak sa to este hra a mozem sa pripojiť tak tu je moja postava Smile a ja som Slovák tak jak nieco divni napisem sa necudujte Grin

Jméno: Klago
Rasa: Imperial

Povolání:
Název: Lovec
Specializace: Plížení
Základní vlastnosti: Rychlost, Hbitost
Základní umy: Lehká zbroj, Plížení, Lehké zbraně, Alchymie
Znamení: Zlodej

Vzhled:
Hnedé vlasy, hnedé oči, priemerná výška, chudšia postava.....
Životopis:
Študovanie mágie ho moc nebavilo. Síce rád čítal, ale nebavilo ho stále len sedieť a nič nerobiť. Túžil po dobrodružstve.
Rozhodol sa svoj sen splniť a vybral sa za dobrodružstvom.
Žije v divočine , potravu si zháňať lovom, zbiera bylinky pre svoje lektvary, preskúmava svet, pomáha ľuďom a pomaly kráča po svojej ceste za slávou.
Upravil/a Klago dne 26.03.2011 19:13
 
Whirt
BOLGIN:
Ayleid na sobě téměř nic neměl, ale po kapsách béžové róby měl několik svitků s podivnými znaky, taky jsi u něj našel zlatý přívěšek s nádherně modrým kamínkem. Pak jsi se podíval na vyčerpaného muže...

FAST TRAVEL: házíš 4 (úroveň štěstí 50) - nic se během cesty nestalo.

Dorazil jsi do Riwerwoodu, kde se právě všichni občané ubíraly do chrámu zasvěceného Alduinovi. Byla silná vánice, ale Riwerwood jen zářil. Jedna žena v červených svátečních šatech si všimla muže, který již vyčerpáním padl do sněhu. Korge! Zvolala a hnala se k jednomu z duchovních.
Upravil/a Whirt dne 31.03.2011 19:54
 
Scarcz
Všechny Ayleidovi věci beru.

V Riwerwoodu zhodnotím situaci. Když se mi bude zdát že situaci s Korgem zvládnou místní, budu s mužem pokračovat do chrámu.
V případě, že situace s Korgem bude vypadat nějak vážně, přijdu blíž podívat se jestli mohu nějak pomoct.
 
Whirt
LIPTON:
>Lipton se rozpřáhl, bohužel se mu nepodařilo trefit. (úroveň lehké zbraně 25 - házíš 4 - netrefa)
>Pavouk sebou stále házel na zemi, ale nepodařilo se mu vztát. (štěstí 50 - hází 10 - 50/10=5 - neúspěch)

PS. BOLGIN - Korg je ten muž, co ho vedeš - možná jsem to špatně napsal Wink
Upravil/a Whirt dne 31.03.2011 20:09
 
Scarcz
V tom případě zvednu Korga ze země, podepřu ho a pujdu s nim ke chrámu.
"Našel jsem kus odsud, v Ocase hada. Teda, spíše on našel mě." Řeknu ženě.
 
Whirt
MEDRIKE:
TY: 95/130
CENDRED: 80/80

Ty máš kouzlo léčitel, ale nízkou schopnost. Cendred má schopnost Přítelův dotyk, má lepší schopnost. Používáš Léčitele - prostor kolem tebe zazáří, ale ty se necítíš o nic lépe (hod 5 - neúspěch). Cendred používá Přítelův dotyk - potom, co se tě dotkl si se cítil, jako by tě polil vlažnou vodou (hod 2 - úspěch). Centurio má ještě několik příspěvků do zmizení.
Jo a kam jste se chtěli schovat?
 
SkyrimAdmin
Kamkoliv do bezpečna. Takže někam, kde teď budeme mít jistotu, že nás nikdo neuslyší. Takže teď se zeptám Cendera na všechno o tom co se tam děje, kdo byl ten co nás chtěl zabít, kde to vlastně přesně jsem a jak se dostanu do vnitř nepozpozorovaný

(btw dotaz k tomu centuriovi - ten den pro další vyvolání se počítá od předchozího vyvolání nebo od jeho zániku?)
 
http://skyrim.4fan.cz/
MortuusDominus
Znova se ho pokusim zapíchnout mečem na zemi...
 
Whirt
BOLGIN:
"Našel jsem kus odsud, v Ocase hada. Teda, spíše on našel mě." Řekl jsi. "Co jsi mu provedl!" Zvolala rozhořčeně žena, na to však odpověděl duchovní: "Uklidněte se sestro, vím, že se snažil pomoci mu ze všech sil." "Ze všech sil, jo? To by chudák Korg nevypadal takhle!"
Upravil/a Whirt dne 01.04.2011 09:42
 
Whirt
MEDRIKE:
Ubrali jste se s Cendredem do jakéhosi výklenku ve skále zakrytého uschlou rudou travou. Zeptal jsi se Cendreda, ten zmateně odpověděl: "Vím, že nejsi Remed, ten by neudělal takovou velkou chybu, ale dobrá, řeknu ti to... Plánují útok, chtějí získat srdce Dagoth Ura dříve než vy, proto vás musí zneškodnit. Ten kdo tě chtěl zabít byl Targon, místní věštec, ten ví, vlastně věděl, všechno o mé a Remedově zradě. Právě se nacházíš na úpatí Rudé Hory u naší základny, ale to snad víš, ne? A jak se dovnitř dostaneš nepozorovaný? To je těžké, když jsi se proměnil ve zrádce... Zkus se přeměnit, pokud můžeš, tady v Targona."
Upravil/a Whirt dne 01.04.2011 09:53
 
Whirt
LIPTON:
>Bohužel, jak se snažíš, tak se snažíš, ne a ne se trefit. (hod 11 - neúspěch)
>Pavoukovi se mezitím podařilo vstát . (hod 8 - 50/8=6,25 - úspěch)
 
SkyrimAdmin
Ok, přeměním se za něj, a vezmu vše zajímavé co měl u sebe. Mimochodem, kdo je Remed?
 
http://skyrim.4fan.cz/
Whirt
MEDRIKE:
Remed je ten, ve kterého tě proměnily Dwemerové*. Jinak, ty nevíš, jak se proměnit - to ti pomohli tví druhové. Ale náhle Cendred dodal: Ale nikdo Targonovi nevěřil, takže by jsme tam mohli i tak vejít, ale je to velké riziko, mohla by to být léčka...

Prohledal jsi chiméra a vzal jsi mu vše, co bylo možné:
>Stříbrná dýka mrazu
>Zlatavá róba odhalení života
>Sandále z kůže vlka
>Jinotajník (2) (rostlina)
>Prázdná nádoba
>Svitek


*Zprvu, když jsem ti plánoval začátek, jsem si neuvědomil, že vlastně magie, kdy se proměníš v někoho jiného v Elder Scrolls existuje, ale pak jsem si vzpomněl na Jagara Tharna...
 
SkyrimAdmin
Aha. Co je to za svitek? A ještě se cenedera zeptám jak to uvnitř vypadá a kde je to / ten kdo tomu tam velí.. a kdo to vůbec je.


edit: a tu "Stříbrná dýka mrazu" si nastavím jako hl. zbraň
Upravil/a SkyrimAdmin dne 01.04.2011 14:35
 
http://skyrim.4fan.cz/
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
The Elder Scrolls VI Pokec 17 23.09.2018 11:32
The Elder Scrolls V: Skyrim - Postřehy Skyrim - obecně 11 22.04.2017 23:55
Let's play The Elder Scrolls V : Skyrim LordeS LP » Skyrim - Váš svět 90 22.04.2017 23:16
Elder Scrolls historia Skyrim - dotazy, návody,.. 7 03.07.2016 12:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5697 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist