Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 2 host(ů)
 Tisk diskuze
problem při zatčení
Rodney
Zdravím, kousek od bílého prusmyku jsem v nějaké hospodě tajně ukradl pár věcí, a v pohodě výjdu ven aniž by si někdo nečeho všimnul a v tom namě běží strážný příde ke mě a mám na výběr 4 možnosti , zaplatit, vezeni,žalař nebo bojovat,dal jsem bojovat a utekl,měl jsem v plánu to zaplatit, jdu na univerzitu si chovat všechny věci kromě goldu, jdu zpět do bíleho prusmyku abych to zaplatil, boužel jsem měl teď na výber 2 možnosti bud nějaký ten žalář a nebo bojovat, a už mě něnabízí abych to zaplatil či vězení,jdu zpět do domu kde jsem ty věci ukradl, nějak jsem je poškádlil, zabít boužel nejdou, vždy si kleknou a pak zase vstanou, po chvíly jsem se tam vrátil a byly v pohodě, když jsem jim zkoušel vykrást kapsy tak mě prej už viděly,ani nevím jak mě mohly oběvit, potřebuji mít zase tu možnost to zaplatit, projistotu jsem si vzal všechny věci zpátky na sebe a zkusil jestli to jde, boužel furt mám na výbět jen ty 2 možnosti. pak mě ještě zajmá kde najdu aktualni odměnu na mojí hlavu, co mě ještě zajmá že jsem četl že když mě uvidí lidé jak kradu tak to běží říct strážím, ale zatím kdo mě všechno viděl tak semnou bojovali aniž by utíkaly to říkat strážím. předem moc díky za odpovědi.
 
Rodney
problem jsem už nějak vyřešil,ale furt tam mám jisté věci které mi hru kazí, třeba po mě jde 1 člověk kterého nemužu zabít, ani nevím proč, a přitom stráže mi nic nedělají, skyrim má ještě hodně hodně bugu,a rozhoduji se či to nadále hrát.
 
Diego
Rodney napsal:
problem jsem už nějak vyřešil,ale furt tam mám jisté věci které mi hru kazí, třeba po mě jde 1 člověk kterého nemužu zabít, ani nevím proč, a přitom stráže mi nic nedělají, skyrim má ještě hodně hodně bugu,a rozhoduji se či to nadále hrát.

Některé NPC postavy nejdou zabít. Jsou s nimi spojeny třeba nějaké úkoly či něco jiného.
 
Roach1990
to nejsou bugyGrin proste si mu neco ukradl nebo na nej omylem zautocil treba kouzlem co zrani vice cilu atd. Me dela problemy jen esbern obcas se mu neco nelibiGrin
 
Mike
Předpokládám, že vyřešeno.


Zamykám a přesouvám do archivu.
V případě jakýchkoli dotazů mne kontaktujte pomocí soukromé zprávy.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Problem s Hircineho prstenem Skyrim - dotazy, návody,.. 3 01.10.2016 19:47
Problem z domom Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 4 09.08.2016 23:18
Problem v skyrime Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 4 01.03.2015 02:33
Problem s dračími křiky Skyrim - dotazy, návody,.. 3 22.01.2015 16:33
problem s grafikou Archív zodpovězených dotazů 32 11.07.2014 02:15
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4203 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8237 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5711 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4861 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12736 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7515 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6640 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6371 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7562 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist